Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

Gość incognitka
a ja w lodówce :P 🖐️ Wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La_Farfadette
oooooo maaaaatko - incognitka :-D kopę laaaaat 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis sproboje zrobic trojkacik z zonka i jeszcze jedna panna ;) czuje ze dla rozluznienia atmosfery duzo martini sie poleje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ciekawsze kandydatka ma byc kolezanka z biura ta no co pisalem ;) ciekawe czy podpasuje :D gorraca a moze Ty wpadnisz do mnie ? :D zonke mam sliczna, wierz na slowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe e nie, chyba ze bez mieszania partnerow :P zonki zaden inny facet nie bedzie dotykal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swing dla poczatkujacych ? ;) moze moze .. na razie chce przetestowac 2k + 1m ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi oki:D nie podpuszczam:P co tak ubywa? może pomarańczka wycinają, bo jak patrzę to wszystko czarne się zrobiło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i good ;] malo miajsca na serverze :P wiec musza robic syzyfowa prace :( [_D dla moderek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dopiero kurwa przyjechałem z miasta. mam dosyć na dziś! chleję bronx. pozdro gorrr.👄 kobity🌻 bratnia albo jedziesz po całości albo nie - zdecyduj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primi a Ty taki pewnien jazdy po całości:P? \"wszyscy wszystko ze wszystkimi\" oznacza w niektórych przypadkach, że sam też byś musiał dupsko nadstawić i dziubek jak na ekipę 100% bi trafisz hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa nie pomyslałem o tym! gorrr. znasz mnie lepiej niz ja sam. buhahahahahhaaaa!!! nie nadstawię facetowi za chuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rada z doświadczenia: primi pamiętaj, że deklaracje upodobań (co szczególnie lubie i jeszcze ważniejsze czego ewentualnie nie lubię i nie chcę robić) wg tradycji trzeba podać jeszcze przed jazdą, przy zapoznawczym kielichu/kawie, jak sie ekipa zbiera, a nie jak już sie robi gorąco, bo jak niespodziewanie poczujesz chuja w dupie to okrzyki \"ja nie jestem bi\" już Ci nie pomogą. hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracujemy , pijemy , szlajamy sie po kątach , udajemy , że coś robimy - tak to chyba jest? gorrr.👄 cipko... mrrrrrrrrrrrr. idę coś pożreć bo nie jadłem od wczoraj...jak się nasycę to POWRÓCĘ! hahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×