Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

hahahahaha nawet nie umiesz przeczytać ze zrozumieniem i poprawnie powtórzyć, skopiowałbyś i wkleił , ale to też pewnie zbyt skomplikowane hahahaha, a primiemu to opisałam (poprawnie), sam próbował wiele razy i ze mną też spróbuje niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuuuuuu
krawacik :D:D moze sprobuje, ale czy mu sie uda? ;) Bawcie sie dzieciaki, ten zwiazek nie ma przyszlosci wiec uzywajcie. Tylko niech primi nie dostanie zawalu jak sie z toba kolejnym razem spotka. Gada, jakby pierwszy raz laska wziela mu do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuuuuuu
ten topik jest zbieranina takich co nie potrafia czytac ze zrozumieniem. Kolejny czarny nick taki wartosciowy, a taki tepy. Do gorracej przypierdolilem sie ja, a nie krawacik. Popraw sie manus i mnie zbluzgaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANUS - ubawiłem się do łez...tylko pewnie skasują... ale co tam. fiuuuuuuuuuuuu w jednym masz rację - z gorrrącą jest zawsze jak pierwszy raz.i zawsze zajebiście.a zawału się nie boję - mam serce jak dzwon. hahahahahahaha gorrr. 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomogę w takim razie, może ktoś przeczyta ze zrozumieniem: nie mogę wymagać kopiowania i wklejania postów od kogoś kto nie potrafił odczytać mojego maila klikając na nick bez instrukcji zrobienia tego heh zatem: \" 10:39 gorrrąca 25 najpierw rozgrzeweczka: jednego faceta pieściłam ustami, drugi rżnął mnie od tyłu w cipkę, potem zmiana, piesciłam ustami drugiego, a ten pierwszy wszedł w mój tyłeczek... Potem główne danie, 2 dorodne baciki: technika nr 1 pierwszy facet położył się na brzegu łóżka, ja dosiadłam go na jeźdźca, kładąc sie na nim i wypinając mocno pośladki poza brzeg łóżka, podczas gdy 1 facet rżnął mnie w cipkę, 2 facet w tym samym czasie klęczac za mną rżnął mnie w tyłeczek... technika nr 2 położyłam sie na brzuchu z szeroko rozłożonumi nogami ugiętymi w kolanach i maxymalnie uniesioną i wypiętą pupą, pierwszy facet stojąc nade mną szerokim okrakiem na ugietych nogach i przytrzymując mnie od spodu za biodra rżnął mój tyłeczek, a drugi stojąc za mną przy lóżku rznął mnie jednocześnie w cipkę... trochę śmiesznie bo powyżej mojej pupy widział rytmicznie poruszająca sie drugą pupę - pierwszego faceta hehehe obaj panowie oczywiście zamieniali sie miejscami, tak żeby każdy miał możliwość być w obu dziurkach, a ja miałam orgazm za orgazmem...... Kasandra - zapewniam, że byłabyś zachwycona...... \" jak widzisz nie mam nic do ukrycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krawacik wypierdku ty sie do wszystkich przypierdalasz jak widzę :o zabieraj zabawki gnoju i rozpiedalaj inne topiki, od krawaty w paseczki i gorrącej wara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primi następnym razem 2k+m (z naszą kochaną Myszką - jak zechce) lub 3K +3M jak moi będą mieli czas:P 😘 😘 😘😘 😘 primi z Twoja ( naszą) kondycją i nieziemskimi umiejętnościami bedzie zajebiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuuuuuu
manus dei idzie w zaparte. Wyjasnisz mu cos, a on nie zrozumie i dalej swoje, jak osiol. To taka przenosnia, moze sie nie obrazi. gorraca, daria czy jak ci tam. Twoja technike nr 2 ujalem moze bardziej po mesku i niech bedzie ze to pupa jednego poruszala sie bliziutko drugiego pana. Faktycznie ze pupe trudno pomylic z jadrami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmm zwierzaku jak Cię znów dopadnę to tak Ci obciągnę, że prześcieradło z tyłka będziesz wyciągał:P:P:P znowu:)? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie hardkor gorrr. a ja ci tak załaduję że jak piardniesz to kondon wyleci za okno!!! mam nadzieję tylko że nie z moim chujem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu jaki kondon!!! coś popierdzieliłem.przecież nie używamy.to ta poprzednia tak waliła ze mnie zsadzało...buhahahaha kobyła mnie wysadzała z siodła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oki nie przeginam ale lubię jak klęczysz przy moich nogach i wiernie patrzysz mi w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×