Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

niedopieszczony jak to nie wiesz co robilam? juz Ci pisalam, tylko takie tam gorno-dolne pozycje, obracanie, przewracanie, takie tam \"pieszczotki\", przeciez wiesz ze ja grzeczne dziecko jestem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że Ci ta penetracja po głowie chodzi - zobaczymy ;-) jak będzie - może nawet z penetracją :-P albo co najwyżej z połykiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a póki co poćwiczymy obracanie ;-) hmmm może obracanie w pozycji 6 na 9 ? Da się ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedopieszczony jest po prostu niedopieszczony stad mysli wciaz o penetracji, ale ja go rozumie, po tym tarzaniu się to tak buzowałam ze... ochhh... chciałabym jeszcze i jeszcze i wciaz od nowa i od nowa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w bok czy przez glowe? bokiem półskrętnie, pokrętnie, cichaczem, by potem być głośno, a potem znów byc u gory, potem na dole... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej, że jak się tak będziemy tarzać to i niedopieszczonemu się zachce penetracji ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedopieszczony, toć podnosilam wczoraj, myslisz ze te zamianki z gory na dol wczoraj to jakim cudem? duchy kolesia obracaly, to bylo silne prawoskretne wypchniecie bioder z przerzutem, a koles spokojnie chyba z 75kg ważyl, no bo tyle srednio ważą kolesie ok.180cm fajnie zbudowani :-D zaliczysz mi? jako ciężary? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam, czytam i powiem 1: małe łóżkowe zapasy to jest to:P tyle że u mnie jednak się kończy penetracją i nie ważne kto wygra hehehe pozdro viki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorrrąca 🌻 :-) niedopieszczony z zimną sztangą? ja, az taki nieczuły dla mnie jestes? no wiesz, zawiodłam się na Tobie:P poza tym jakby dobrze poszło, to bym ją roztopiła i juz by taka zimna nie była :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee kochamy Cię to zdzierżymy wszystko - nawet kosmate myśli :-P Twardy bądź i miej swój honor ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka...
Kurde!!! Cudem tu jestem, ale nie wiem kiedy zniknę. niedopieszczony Co Ty dzis z tą penetracją? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedopieszczony no nie płacz, chlopaki nie placza ;-) nie wiem, a co ta zimna sztanga miała mi wychlodzic libido? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka...
Cześć Viktoria :-) Jakoś sie pojawiłam, ale nie na długo zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorrąca, nie chwalę się rzeczami oczywistymi, ale to chyba dość naturalny proces ze taki wplyw na pewne.. rodzaje \"sztang\" mają.. kobiety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka...
Kto by pomyslał, że życie jest tak skomplikowane, nie niedopieszczony... Najgorzej jak życie staje sie za bardzo przewidywalne, a przez to nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka...
Kurcze, ja dzis wyszłam do pracy, drzewa takie piekne, obrazek jak z bajki. Moznaby góry przenosić! A zaraz w sumie szara rzeczywistość. Do roboty, po pracy do domu, drzewa już jak nie z tej bajki i kolejny dzień minął niezauwazony. Mam ochotę zakląć, bo człowiek chce czegoś wzniosłego, a tu ch** bąbki strzelił. Dziekuję za uwagę, musiałam to powiedzieć! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorrąca .. zaraz tam rytmicznie.. raz wolniej raz szybciej.. z lekkim podrażnieniem..żeby było ciekawiej i rosło.... napięcie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×