Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

niedopieszczony nie wymiękaj bedzie good. to byla tylko gra wstepna. nie boj zaby -taki cyber sex przez telefon ;) a to na dzisiaj to scenariusze jak zrobic dobrze mojemu promotorowi:-) zeby mnie zaliczyl:-D znaczy sie prace dyplomowa :-D poza tym zdecyduj sie czy mam mowic zboczone rzeczy czy nie?:P jak masz mi potem plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratnia a Ty z wizytacją wpadasz ? Oderwie się to to od głównego wątku rozmowy, wypadnie z kontekstu a potem że zboczeńcy :-P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ijasne :P wlasnie kolezance pokazywalem na niej jaki jest najlepszy sposob, kiedy ktos sie zakrztusi :P jedrny ma ten tyleczek, oj jedrny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super :D strzeliles juz Jej jakis komplemecik ? ;) jesli nie to nadrob szybko ;) hmm tak btw niedopieszczony to podoba Ci sie tak czysto fizycznie ta kolezanka ? ;) czy no wiesz, widzac ja masz \"sprosne\" mysli ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochelka ... to sie usmialem : Chochelka wydłubują paznokciem resztki z zębów i zębami resztki spod paznokci ... :D :D :D gdzie Ty takiego amanta trafilas ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratnia i chochelka mowic mi tu po ludzku, i zeby wszyscy wiedzieli o co chodzi , a nie prywatę siac:P niedopieszczony, czy Ty nadal zgrywasz twardziela przed swoja Panią? bo kobiety z doswiadczenie wiem nie bardzo lubią byc odtracane zbyt czesto..\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podgladacz tematu
a myslisz, ze lubia być niezauwazane? stapasz po kruchym lodzie niedopieszczony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i uwazasz ze to tak db pojdzie? bo ja nie wiem, kto mieczem wojuje od miecza ginie.. nie zawsze mozna wywalczyc cos tym samym sposobem ktory twoja Piekna stosowała. moze lepiej byloby jakbys zauwazal? zanim ona zwatpi w siebie i zacznie miec taka uraze... albo uraz psychiczny jakis.. no zartuje, ale ja nie bylabym pewna co do skutecznosci stosowania ozieblosci.. odmowa boli. ale obojetnosc.. to gorsza jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka...
Cześć erotomani gawedziarze ;-) niedopieszczony kurcze,to już dlugo trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka...
Jako czyjaś tam koleżanka z pracy stanowczo protestuje!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie moge zalozyc o krate piva, ze jak zacznie niedopieszczony z lekka flirtowac z kolezanka, to jego luba zaraz zmieni podejscie do niego. Macie (kobiety) taka zajebista intuicje, ze powyzsze jest murowane. tym bardziej ze dotychczasowe sposoby, spojrzmy prawdzie w oczy, nie skutkuja :( niedopieszczony zastanow sie ;) od niewinnego flirtu jeszcze nikt nie zginal .. nie zdradzil ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka...
bratnia ale nie kazda wtedy ma ochote na amory. Niektóre nie chcą dotnkąc gościa wtedy nawet skrawkiem ciała dopóki sie nie upewni, że wszystko ok, a jej sie wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - nie znam niedopieszczony Twojej Pani tak dobrze jak Ty, ale mnie się też wydaje, że stąpasz po kruchym lodzie - Ty się męczysz a efekty na razie żadne ... Od tej taktyki jej się nie zachce częściej. Jednakowoż nie popieram taktyki bratniej, bo różne kobiety różnie reagują na takie sytuacje - może się okazać, że jest to wyjście najgorsze z możliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja z dusza ryzykanta tutaj jestem ? nie radze mu przecierz by zdradzil ;) wyznaje po prostu zasade: nie ma rezultatow, nie ma co dalej sie meczyc, bo chyba sie meczy chlopak, to widac nawet po pismie ;) chyba ze Kobiety KOCHAJA monotonie ... o to zwracam honor ;) szkoda tylko ze zadna sie do tego tutaj nie przyzna szczerze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratnia Ty tu uwazaj na slowa, ja nie lubie monotonii, pobawie sie w zmiane pozycji z Toba, i tak jak byles na gorze, nagle bedziesz nie dosc ze w dole, to jeszcze bedziesz musial dzialac w parterze:P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki - nie lubie swintuszyc przez siec ;) preferuje face 2 face ;) i na slowa nie bede uwazac :P ide zapalic: chochelka ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka...
A ja tak z innej becz, a może i trochę koło tematu. Napisał bratnia o monotonii. Ja jestem szczerze ciekawa ilu facetów swoim kobietom zrobilo przyjemność w zyciu typu: kapiel w płatkach róż przygotowana i pieknie podana kolacja piosenka zamówiona gdzies w restauracji ulubione truskawki w styczniu Cholera, jesli chodzi o urozmaicanie zycia seksualnego kazdy pierwszy. jesli natomiast chodzi o takie gesty to fantazja gdzieś znika. Powiem szczerze, że ja sobie takich przypadków w swoim zyciu przypomniec nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratnia ja nie swintusze. ja bym powalila na ziemie nie dla swintuszenia:P ;) a ze Ty tylko oi jednym, a ja o wielu, to sie chyba nie zrozumiemy:P brawo dla tancerki, podchwycila mysl wielu kobiet:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratnia właśnie wróciłam. dziewczyny prawda, święta prawda. Małe gesty a cieszą. Niestety tacy faceci już dawno wymarli ... :-( Niedopieszczony sugestia dla Ciebie: kąpiel w płatkach róż ? przy świecach ? aromaterapia ? Tak bez podtekstów i niezobowiązująco ... sama przyjdzie potem - zobaczysz - choćby po to żeby podziękować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja bym odleciala.. mnie nie trzeba namawiac, ale taki gest... ochhhhhhhhhhhh....roztopił by chyba nazimniejszy lód...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×