Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

tancerka ch** bombki strzelił - choinki nie będzie :-P ale się zagalopowałyście. Ja wiedziałam że tak będzie jak tylko gorrrącą zobaczyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm tak jak sie mniej tutaj pisze, wiecej czyta mozna ciekawe obserwacje rpzeprowadzic ;) viki oj chyba malutko Ci brakuje by porwac jakiegos faceta i zrobic z niego wlasciwy uzytek :D ktos robi dzis poprawiny ostatek ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka...
niedopieszczony czesem mnie taik własnie bierze. A zima, to już w ogóle jakoś nostalgicznie na mnie działa. Wkurza mnie, że chciałoby sie coś ładnego przeżyć, a dokoła zmeczeni i smutni ludzie. Nie odbiegam zbytnio od tego schematu. Nie mam chyba dziś wesołego podejścia do zycia. Zaraz mnie przeklniecie, że sie pojawiłam. Trudno, chce sie wygadać, bo tłumione emocje prowadzą do zawału ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Cię nie zrozumiałam.. wiesz ale to dlatego że nawet z kobietką trzeba się czasem troszkę dograć ;-) ojej niedopieszczony... ja się nad Tobą nawet nie śmiałabym pastwić... daj buzi na zgodę👄 bratnia... czy mi dużo brakuje.. wiesz nie mówię głośno o postępach w paru nowych znajomościach.. któraś na pewno się rozwinie w pożądanym przeze mnie kierunku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram sie, trzeba odpoczac, bo ludziskami z pracy idziemy wlasnie poprawiac sotatki wieczorkiem ;) cos czuje ze dzis ponownie bede zmuszony odpierac frontalne ataki fajniutkiej kolezanki ;) do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pierwsze zdanie bylo do gorrącej :) tancereczko tęsknilam za Tobą, nie martw się tak, bedzie dobrze, bvo byc musi, w zyciu jak sexie raz sie jest na gorze raz na dole ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech bratnia - carpe diem ;-) tancerka na mnie nawet kot dzisiaj spojrzał tak od miski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka...
Poddam sie temu stanowi--> ja nawet kota nie mam! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam kota, mojej nowej wspollokatorce masuje biuscik.. a poprzedniej masowal pupe... i lubi nas ogladac jak sie kąpiemy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka...
Szczur, ale bez ogona, bo obleśny jest. Zresztą ostatnio jedna szczrzyca mnie obsikała na znak przyjaźni podobno. Tak mi własciciele wytłumaczyli, że musiała mnie polubić. Ja to jednak mam farta! Jak se pomyśle ile osób mnie lubi.....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kocur też, ale waży 10 kg (taka rasa) jak zacznie udeptywać, to więcej z tego bólu niż przyjemniości, a chyba:) wolę odwrotne proporcje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorrrąca Ty masz tygrysa czy co ? Mój waży 5.30 :-P ja tam też wolę odwrotne proporcje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że przestał już rosnąć, bo naprawdę się bałam, że tygrys:P kotka się puściła, nie wiem z czym, wygląda jak krzyżówka żbika z norweskim kotem leśnym, jest śliczny i ogromniasty:P jak p .... mojego kochasia hehehehehe ups znowu się zagalopowałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dwoje babka wróżyła ... :P a wyszło to co wyszło(wyjdzie?) ;) ...boli mnie głowa ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedopieszczony: to kiedy zmieniasz nicka ? ;) no chociażby na wk....ny ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z ranka moze byc i wkurwiony :D ... ehhh, my f***ing head :P robie kawe z cytrynka, ktos chce ? ;) D D D D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna by podejsc... ale jak by niepatrzec mam kontak z ludzmi w robocie ... :( chyba zamkne drzwi i zrobie mala drzemke, powspominam wydarzenia dzisiejszej nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedopieszczony a Ty tak piwo z samego rana? usniesz na klawie:P bozesz ale sie wczoraj wkurzylam, dowiedzialam sie jak juz zaplacilam za kurs oczywiscie, no bo nie zeby wczesniej, ze kobieta bez partnera nie istnieje. tzn moze ale nie ma to sensu dluzej niz 3mce.. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim niedopieszczony co Ty za farmazony opowiadasz, jasne że istnieje - i to JAK istnieje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam od dawna, potencjalnych partnerow pelno dookola, ale mi potrzebny taki z wyczuciem rytmu, a takiego w gdansku akurat nie znam:P poza tym kobieta moze istniec bez faceta i to DOSKONALE:p chociaz nie mowie ze cale zycie. co za lipny kurs. przez cale zycie facetow az nadto bylo kiedy niepotrzebni, a jak potrzebni to cholera gdzie są? :-D zero wyczucia czasu macie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×