Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

leżałem, a po przebudzeniu nawet częściowo stałem - trzeba było przyjechać...mmmmmmmmmmm dobrałbym się do twojej dupci...suczko ty👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pospali się znowu czy co do cholery? gorrr viki ana misie bos lj brat niedop- co jest do cholery z wami leżyta upite czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunnia
ja jestem primi, cieszysz sie? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunnia
ladnie mi w blond...:classic_cool: co taki samotny dzisiaj? zadnych planow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunnia
misie.. to bylo do mnie? primi nie idz, jestes moze z wawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć misie ale się ulałem wczoraj z tych rajstop ja pierdolę!!! wylałem se na jaja piwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunnia
nie mam i nie zamierzam robic czarnego, myslalam ze Cie zlapie i pogadamy, ale ok pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę kimać gorrr.👄 jak się pojawisz to sprawdź pocztę . dobranoc kobitki i chłopy . hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chochlik! 🌻 robota mnie przygniata chujowy okres...chyba się jeszcze nie porozjeżdżali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welcome! faktycznie czasy zakręcone! Najpierw wyrzucają człowieka na urlop, a pożniej sciagaja na pilne negocjacje...........zbzikowac mozna! a co u Was od kiedy idziecie na urlopiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm bratnia wietrzy swoim nosem podstep :D Chochliczka 👄👄👄 ;) ... choc niewiem z jakiej okazyji ... no chyba ze z tej, ze udalo mi sie zrealizowac kolejna fantazyje ... tak tak 2k+m :D wypas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gorraca 🌼 ;) zaczelismy jak normalna impreze z tym ze tylko 3 osoby w domu, duzo martini sie przelalo, w miare rozkrecania sie pojawily sie tance we 3jke, pozniej ostrozne macanka :D co dziwne spora rezerwa wykazywala sie ta moja kolezanka, byla bardziej zdenerwowana, a zonka wrecz przeciwnie, co zaczalem skwapliwie wykorzystywac, po praru minutach zostala juz tylko w samej bieliznie, lezaca na lozu, zaczalem ja piescic,zaczela sie wic i jeczec ;) wtedy dopiero podeszla znajoma i dolaczyla sie do pieszczenia zonki ;) wiecej nic nie napisze ale rozpetala sie 3 wojna swiatowa z naszym udzialem ;) dosc powiedziez ze nad ranem, idac po kolejna partie lodu, zobaczylem ze jest 5 :D niespalismy jeszcze i po 7 bo razem ze znajoma dzwonilismy po wolne na tel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×