Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rysiek

wykształcenie, zawód, a umiejętności seksualne

Polecane posty

coheed, a cóż to za wiek starczy? hehehe roxi,spoko, damy na zmianę ciepłą i zimną wodę, suteczki Ci stwardnieją, mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie nie przydepnę nawet dla Was........;) Primiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii............. nie jestem egoistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c. mam nadzieję że inne srodki chemiczne nie będą ci potrzebne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spytaj Rex :( ......... no ale do dzieła...... moje panie do dzieła i nie spieszcie się.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba:D a najgorsze, że zaraz muszę lecieć buuuuuuuu będę wieczorkiem dopiero, muszę korepetycji po pracy udzielić... ale dołączę na wielki finał:) i reanimować primitiva hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie... ;-) gorrąca ktoś tu jeszcze został dla mnie? bo ja własnie wrociłam do domku i mam ochotę na prysznic, ale padam na buźkę i ktoś musiałby mnie wymyć baaardzo dokładnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieźle nieźle! zostawić was na chwilę... zwierzak dotarł z piwem! komu polewac? kotus cze chyba cie nie znam? victoria - hej! no to kto chleje ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka primitiv ja z wami wypije ale swoje winko, piwko niezbyt lubię, tylko do grilla. no i nikt mi nie chciał pomóc pod prysznicem, co za egoiści ;P ale sama sobie dałam radę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie bym ci umył plecki viki ale akurat byłem po bronx.Wino chlejam czasem ale mnie za bardzo nie kręci. no to zdrowie- ty winko , ja bronx .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki coś towarzycho sie zmyło - czy to ja taki straszny? co jest do cholery? ale i tak zdrówko-twoje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×