Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Witam wszystkie mamusie!!!!!! Chyba mam dzisiaj jakąś \"ciążową \" chandrę. Martwię sie że bardzo dużo przytyję , niewiem co mnie dzisiaj napadło. Czuję się w takiej rozsterce, że normalnie mam doła. Ale tak myślę sobie , że nie mogę być smutna , bo mój dzidziuś będzie smutny. Ale to jest jakies silniejsze ode mnie. Nie wygladam jak jakaś beczka, ale tak się czuję. Może mi przejdzie. CZY TEZ TAK MACIE? Co do swędzenia to tez u mnie występują , na brzuchu.Smaruję sie oliwką dla dzieci. Mam cholerną zgagę. Juz nie ważne co zjem. Najbardziej po czymś słodkim .Dlatego juz nie będę jadła słodkiego . Ale jak się położę na plecach i obserwuję swój brzuch , jak sie rusza , jak czuję ruchy to wszystko mi mija. Staram sie wtedy o tym nie mysleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Dziewczyny od niejedzenia miesa i innych rzeczy ,ale nie bede tutaj polemizowac z dietami poniewaz sa osoby ktore inaczej uwazaja ,zachodza naprawde wielkie zmiany jesli chodzi o cere ja podczas 2 miesiecy bycia na diecie owocowo warzywnej niedowierzalam ocza .Jest wiele informacji co dzieje sie z niestraawionym miesem w naszym organizmie . No a ja zaczelam sie martwic dzisiaj malo odczowalnymi ruchami mojej kruszynki az tu caaly wieczor myslalam ze mi brzuch rozerwie ,szaleje na calego to chyba te prawdziwe mocne kopniaki sie zaczynaja ,niedowierzalam ocza jak moj brzuch podskakiwal:) Jesli chodzi o wypicie glukozy to naprawde nie jest tak zle jak piszecie ,poprostu jest bardzo slodkie i to wszystko. Mam nadzieje ze wkoncu i my dziewczyny ktore maja termin pod koniec sierpnia dowiemy sie plec naszych pociech niedlugo ,bo widze ze narazie cisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Pokłóciłam się wczoraj z mężem więc humor mam denny. On by był najszczęśliwszy jakbym prosto ze stołu operacyjnego po cesarce przyszła mu wystawiać faktury na hurtownię. Ryczeć mi się chce, chyba teściową poproszę o pomoc, bo sama nie dam rady się mu przeciwstawić. Maćka karmiłam piersią tylko 6 tygodni bo mój wspaniałomyślny mąż robił awantury, że siędzę z dupą w domu. To była zima, a teraz urodzę w srodku sezonu, więc albo ktoś mi pomoże, albo bedę musiała najwyżej po miesiącu wracać do pracy. Jestem dziś tak załamana, że tylko mam siłę siedzieć i ryczeć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi trzymaj się i nie przejmuj się chłopem :-) Będzie dobrze, niemiło się pokłócić ale za to jak przyjemnie godzić :-) agata ja się akurat nie zamartwiam figurą, ale też mi jakoś tak nieswojo. Teraz czasami myślę o tym, czy dam radę i jak to będzie, jak będę wyglądać po ciąży. Ale masz rację, jak czuć czy widać ruchy malucha to gdzieś te nieprzyjemne uczucia znikają i zostaje samo szczęście. :-) agusia ja mam termin badania na 11 kwietnia ale chyba jeszcze nie będę pytać o płeć :-) A faktycznie dzięki diecie wege cerę miałam zawsze naprawdę niezłą, teraz widocznie brakuje mi witamin z grupy B, bo probiły mi sie niewielkie zajady, no i na twarzy wyskoczyły jakieś niewielkie plamki. Biore witaminę B, moze pomoże. Pytałam położnej, mówiła, że nic sie nie stanie jeśli jakiś czas pobiorę witaminę B dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim brzuszką. Paskudna pogoda dziś, rano jak szłam do pracy to lało, teraz też leje, nieciekawie mnie to nastraja. Napiszcie czy też macie bóle brzucha, najczęściej podbrzusza i boków, czuję ciągnięcie, ból czasami tak że nie mogę się wyprostować, wtedy też bardziej wypycha mi brzuch do przodu i staje się bardziej widoczny ale nie twardnieje, jest to uciążliwe i muszę brać nospę, muszę też delikatnie siadać na krześle bo to mnie też boli. Wizytę mam dopiero 12 kwietnia. Dodam tylko że mam pracę siedzącą 8 h przy komputerze, często chodzę, wstaję itd. W weekendy nie zdażają mi się te bóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski no i mamy kolejny weekend.. Stokrotka z tymi bolami brzucha tez tak mam, prace mam taka sama jak ty tylko u mnie nie dalo sie wstac i pochodzic dlatego jestem na L4 i od tamtej pory czuje sie duzo lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi nie przejmuj sie mezusiem faceci sa czasem bez wyobrazni, ty masz sie niestresowac usmiechac no i pewnie ze pogadaj z tesciowa... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda to pewnie wszedzie dzis paskudna, no ale przynajmniej nie ejst zimno i moge siedziec orzy kompie i powdychac troche swiezego powietrza :-) Wczoraj dzwonilam do mojej ukochanej rodziny: cioci i jej fantastycznego meza i poprosilam ich na matke i ojca chrzestnych, zapewniali mnie ze w nocy oka nie zmruza z wrazenia :-) Strasznie ich kocham i podziwiam. J zna ich dobrze i uwazal ze to odpowiedni wybor...Wiem, ze moze do chrzcin jeszcze daleko, ale my nie chcemy czekac zbyt dlugo z tym sakramentem i zorganizowac chrzciny juz we wrzesniu. Poza tem odebralam wczoraj zarezerwowany komplecik dla mojego bebe. Patrze na te malenkie fatalaszki, body, kaftanik, czapeczke itd i przepelnia mnie taka tkliwosc ze az rozplywam sie ze szczescia!!!! Wczoraj maluszek zaniepokoil mnie, bo nie zaczal kopac o 23:00 jak zawsze, juz myslalam ze cos nie tak, ale pol godziny pozniej nadrobil swoje ;-) I moglam zasnac szczesliwa :-) Co do bolow brzucha to mialam je dzis w nocy i juz nie wiem co temu winne czy fasolka po bretonsku :-) czy bebik. Ale przeszlo :-) Blondi! Tylko pogratulowac takiej niezastapionej zony jak Ty! Najwyrazniej Twoj maz frustruje sie tym, ze sam sobie nie poradzi...ale musisz walczyc o nalezne Ci i dziecku 8 tyg.-to MINIMUM! Zaden pracodawca nie moze zmusic kobiety na urlopie macierzynskim do wczesniejszego powrotu do pracy, nawet jesli to Twoj maz ;-) Dopiero po 8 tyg. mozna (choc to nie mus) zakonczyc urlop macierzynski, bo teoretycznie mozna zostac 16tyg. Twoj organizm nie zdazy sie zrelaksowac po porodzie i wrocic do formy psychicznej i fizycznej w ciagu miesiaca, nie mowiac juz o uwadze, ktorej potrzebuje malenstwo! Wzburzylam sie kiedy przeczytalam, ze z powodu firmy Twego meza, Twoje dziecko bylo karmione tak krotko...Zal serce sciska. Idzi pogadaj z tesciowa, my kobiety musimy trzymac sie razem! ;-) Dorzucam jeszcze tabelke, bo wreszcie zaokraglila mi sie waga o 6 kg! miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... 6,0 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....4kg SYNEK doris26.............Kraków..............26................04.08..6,0 CÓRCIA blondi23............Elbląg................23 ................05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30..............05.08....+6,5 SYNEK donn................Kraków..............27................05.08........3.5 coreczka Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08.........5 insomnia.............??...................24................07.08.......0,0 justyna..................................29.................08.08.....+2 SYNEk plusia.............Szwecja............29...................09.08...6kg SYNEK edusia.............Hannover.............32................09.08.......4,CORCIA? karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik..............30................12.08.........?? Stokrotka _26......Lubin...............26................12.08..1kg SYNEK agulka28............Bielsko-Biała........28.............13.08... 6 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30..............14.08....+3 CÓRCIA Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08.........4,0 madelain.............J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa.........23................17.08.......4,00 CÓRCIA jolla80...............Warszawa..........25.................17.08.........? z daleka ............Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo...........24.................19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25.................20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27..............21(23).08...+4 kg jagna25...........Wodzisław Śl.........25................23.08........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27................24.08........2,0 roxelka.............Essex,GB............27...............25.08.......5,5 Kotunia.............Legnica..............27..................25.08.......3kg sierp.06.........podkarpackie..........23..............25.08.........+3 kg oliwia13............pomorskie...........27.................26.08.........5 kg Lonta..................Rybnik ............21...............27.08........2,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......0,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn- strona z poprawiaczem nastroju jest fenomenalna, wprawia w swietne samopoczucie, jestes kochana! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn a dowiedziałaś się co jest przyczyną tych bóli brzucha i na ile są niebezpieczne, bo nie wiem czy rzeczywiście lecieć do lekarza po L - 4 czy też poczekać na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka mi lekarz powiedzial ze przyczyny moga byc rozne stres, zmeczenie fizyczne i psychiczne no i to ciagle siedzienie tez, przepisal mi duphaston i kazal duzo odpoczywac nie musze ciagle lezec ale mam sie nie stresowac i nie denerwowac, a jak mnie badal to wygladalo ze wszystko ok wiec mysle ze to przemeczenie, moja praca jest na dwie zmiany i nie dosc ze przy kompie to jeszcze z suchawkami na uszach.... ja poszlam 2 tygodnie przed wyznaczonym terminem wizyty dlatego ze rzuch mnie rozbolal w nocy i nie przestal bolec przez caly dzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Donn, ja mam te bóle raz dziennie, właśnie też czasami nie mogę wstać lub muszę się zginać żeby jakoś iść, stresów mam obecnie sporo a praca właśnie mnie od nich odciąga, domyślam się że te bóle biorą się u mnie z siedzenia ale jeżeli w przyszłym tygodniu będą się nasilać to z pewnością pójdę wcześniej na wizytę. Jak przychodzę z pracy to dużo leżę. Powiedzcie co myślicie o wózku Chicco C1 (bez fotelika) bo widziałam go wczoraj na ulicy na żywo i naprawdę mi się ogromnie podobał, gondola bardzo duża super wyściełana z funkcją podnoszenia w wewnątrz położenia dziecka jest na tyle duża że starczy spokojnie do kwietnia jeżli będzie taka potrzeba, zakładana bezpośrednio na stelaż a nie tak jak w poprzednich wersjach na spacerówkę, zastanawia mnie ile może kosztować wersja bez fotelika bo jest dość drogi, boję się jedynie tej rączki i małe koła - ale patrząc na niego zrobił na mnie ogromne wrażenie żałuję że nie miałam odwagi podejść i spytać tej kobiety jak jej się użytkuje ten wózek. http://www.allegro.pl/item94787130_wozek_chicco_c1_trio_complete_wys_0_zl_gratis.html Wyraźcie opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy:) Stokrotka, jesli ból sie bedzie nasilał to idx w te pedy,,,w Feminie sa dobrzy lekarze i na pewno nie zaszkodzi skonsultować, tu chodzi o Ciebie i dzidziusia. Ja tez tam mam swojego lekarza, ale podjełam decyzje ze jednak rodze w Legnicy, ale z doswiadczenia wiem ze jesli cos jest nie tak to lepiiej dmuchac na żimne, a przeciez wizyta nie zaszkodzi a zawsze moze pomóc. My dzisaj mamy do załatwiania kilka spraw niecierpiacych zwłoki,,,zwiazanych z ślubem w czerwcu, mamu spotkanie w kościele i protokolik, no i wizyte w USC oraz zamawiamy zaproszenia... A pro po,,,tak bym chiała zebyscie wszystkie były ze mną,,,bo nie mam jak to wasze wsparcie:) Wiec czujcie sie zaproszone:) kazda z osobna i wszystkie razem,,,ale by było,,,cały kościół mam:) tego chyba jeszcze nie widzieli:):):) pozdrawiam wszystkie babelki,,,i ide w swiat, obowiazki wzywaja i narzeczony czeka;) Buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka => chicco to dobra firma wozeczek ladnie wyglada tylko nie wiem jak te raczki beda sie sprawowaly acha i jakie on ma kola?? bo podobno najlepsze pompowane.... Masz tam nr gg podany na tej str to napisz i zapytaj ile wersja bez fotelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, ubranka sa w kolorze bialo-blekitnym (paseczki, malenkie kropeczki i zajaczek z misiem i gwiazdka sa w kolorze pastelowoniebieskim :-), ale ogolnie wygladaja na biale :-) Jesli bede kupowac ubranka, bede wybierac przede wszystkim biale, niebieskie lub bezowe- wydaje mi sie ze dla chlopczyka kolory w sam raz ;-) Ale najwazniejsze to wygoda i zeby szwy nigdzie bebika nie obcieraly. Bylam w kilku sklepach z tanszymi ciuszkami, ale tam o zgrozo: mozna bylo sobie rece porysowac, takie ostre zamki i szwy! A ja chce zeby malenstwu nic nigdzie nie obcieralo i zeby bylo mieciusio jak to tylko mozliwe... Nie moge sie doczekac kiedy ubiore Maxa w te slodkie ubranka...ech... Sliniaczek powala mnie z nog!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia => no niezle by to napewno wygladalo bo w czerwcu bedziemy juz troche duze ........ ale napewno bedzie z toba myslami 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny ja to mam już chyba na dziś wyczerpany limit złych wydarzeń. Włąśnie wróciłam z urzedu, już byłam 500 m od hurtowni i facet mi wymusił pierwszeństwo. Rozwaliłam prawy kierunkowskaz i zderzak, a samochód dopiero wyjechał od lakiernika-dobrze, ze to nie była moja wina bo bym się zapłakała-facet nawet nie dyskutował wiedział że to jego wina. Facet jak mnie zobaczył, gdy wysiadłam z samochodu, że ja w ciąży to przynajmniej nie próbował się kłócić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi ale tobie nic sie nie stalo?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się nic nie stało, szkoda tylko samochodu Mercedes to bezpieczny samochód, ale drogi w naprawie a w następnym tygodniu miał pójść na sprzedaż :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samochod zawsze mozna zmienic dobrze ze wam nic sie nie stalo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
livmar=> tez mi sie wydaje ze te wozki fajne widzialam je pare razy na ulicy wygladaja naprawde przyzwoicie no i cena tez niezla, tez sie zastanawiam nad wozkiem i mysle o implascie a jak nie to moze wlasnie tako

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi co tam samochód, wiem, że to nieprzyjemne ale Bogu dzięki Tobie i Małemu nic się nie stało. A naprawa to chyba powinna z tego faceta OC pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. We wtorek byłam na wizycie u gin. Wreszcie mam załozoną kartę ciąży. Z dzieciaczkiem wszystko spoko, rośnie - tak gin powiedział, nie robił mi usg. Kiedy macie usg połówkowe? Bo mi mój gin. powiedział że jak przyjdę za miesiąc na wizytę to się umówimy. Nie wiem czy to nie będzie za późno. Livmar - wózeczki Tako bardzo mi się podobają, od początku jak je zobaczyłam to bardzo mi się spodobały, ale niestety ich minusem w moim przypadku jest to że nie można do stalaża wózka wpiąć fotelika samochodowego i niestety muszę szukać jakiegoś innego. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat fotelik będę miała cały czas w samochodzie, z wózka będę wyjmować nosidełko, a reszta wózka złożonego do bagażnika. Dziecko do nosidełka i jogging na 4 piętro ;) - w obecnym tempie (kondycji), to raczej ślimacza wspinaczka zakończona zadyszką ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim mamusiom. wczoraj bylismy z mężem na badaniach prenatalnych. wszystko z dzieckiem w porządku. Dowiedzielismy się że będziemy mieli chłopczyka! cieszymy sie ztego bardzo, ale najwazniejsze ze wszystko z nim w porządku. dopiszcie mi proszę do tabelki +3 kg no i że to będzie chłopiec. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia 30 gratuluje !!!!!!!!!!!!! super ze wszystko dobrze!!!!!!!!!i uzupelniam tabelke miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... 6,0 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....4kg SYNEK doris26.............Kraków..............26................04.08..6,0 CÓRCIA blondi23............Elbląg................23 ................05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30..............05.08....+6,5 SYNEK donn................Kraków..............27................05.08........3.5 coreczka Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08.........5 insomnia.............??...................24................07.08.......0,0 justyna..................................29.................08.08.....+2 SYNEk plusia.............Szwecja............29...................09.08...6kg SYNEK edusia.............Hannover.............32................09.08.......4,CORCIA? karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik..............30................12.08.........3 synek Stokrotka _26......Lubin...............26................12.08..1kg SYNEK agulka28............Bielsko-Biała........28.............13.08... 6 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30..............14.08....+3 CÓRCIA Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08.........4,0 madelain.............J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa.........23................17.08.......4,00 CÓRCIA jolla80...............Warszawa..........25.................17.08.........? z daleka ............Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo...........24.................19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25.................20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27..............21(23).08...+4 kg jagna25...........Wodzisław Śl.........25................23.08........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27................24.08........2,0 roxelka.............Essex,GB............27...............25.08.......5,5 Kotunia.............Legnica..............27..................25.08.......3kg sierp.06.........podkarpackie..........23..............25.08.........+3 kg oliwia13............pomorskie..........7................26.08.........5 kg Lonta..................Rybnik ............21...............27.08........2,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......0,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×