Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

annaa>> fajny ten twoj wozek :) a jaka cena i to z fotelikiem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonta-spoznione zyczenia urodzinowe a Tobie Kotunia imieninowe 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ A dla Annaa20 gratuluje coreczki! 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ Napisz jakie wybraliscie imie! Wszystkich pozostalych sciskam co sil, odezwe sie jutro, jak mi sily po maratonie w pracy wroca. Pa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaa20 - wzięłaś starą tabelkę, zaktualizuj swoje wg ostatniej, bo potem jest zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livmar ja juz ne wiem ktora tabelka jest aktualna.Gdybys mogła dodac moje dane do tej poprawnej tabelki to byłabym ci wdzięczna!Zgóry dziekuje!!!!!Plusiu jeszce imienia nie wybralismy:)pozdrawiam was serdecznie:)i dziekujemy za gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25............Warszawa.............24................01.08.........0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)..2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... ..9,0 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....5kg SYNEK annaa20...........Szczecin.............22.............02.08..........8kg CORECZKA doris26.............Kraków..............26..............04.08..6,0 CÓRCIA blondi23............Elbląg................23 ...............05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........5.5 coreczka Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08..............5 insomnia.............??...................24................07.08.........0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...8kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? tati78..........Twickenham, UK.....27............09.08......+7dziewczynka karamijja...........Łódź................28................12.08..........1,0 kasia 30.............Rybnik.............30............12.08........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+2kg SYNEK agulka28............Bielsko-Biała........28............14.08... 8 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............29............14.08.......4kgCÓRCIA Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08........+8kg madelain.............J.Góra..............29................16.08.........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08.......4,00 CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.............? ali32.................opolskie............32.............17-19.08.........+5kg z daleka ..........Anglia................26..................19.08........5kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27........21(23).08...+5 kg SYNEK jagna25...........Wodzisław Śl.........25.................23.08........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27..................24.08........2,0 roxelka.............Essex,GB............27...............25.08..........7,0 Kotunia.............Legnica..............27..........25.08.......4kg SYNEK sierp.06.........podkarp................24........25.08.........+3 kg corka oliwia13............pomorskie..........7................26.08..........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08.........6,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......0,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg ta chyba bedzie nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25............Warszawa.............24................01.08.........0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)..2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... ..9,0 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....5kg SYNEK annaa20...........Szczecin.............22.............02.08..........8kgCÓRECZKA doris26.............Kraków..............26..............04.08..6,0 CÓRCIA blondi23............Elbląg................23 ...............05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........5.5 coreczka Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08..............5 insomnia.............??...................24................07.08.........0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...8kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? tati78..........Twickenham, UK.....27............09.08......+7dziewczynka karamijja...........Łódź................28................12.08..........1,0 kasia 30.............Rybnik.............30............12.08........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+2kg SYNEK agulka28............Bielsko-Biała........28............14.08... 8 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............29............14.08.......4kgCÓRCIA Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08........+8kg madelain.............J.Góra..............29................16.08.........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08.......4,00 CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.............? ali32.................opolskie............32.............17-19.08.........+5kg z daleka ..........Anglia................26..................19.08........5kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27........21(23).08...+5 kg SYNEK jagna25...........Wodzisław Śl.........25.................23.08........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27..................24.08........2,0 roxelka.............Essex,GB............27...............25.08..........7,0 Kotunia.............Legnica..............27..........25.08.......4kg SYNEK sierp.06.........podkarp................24........25.08.........+3 kg corka oliwia13............pomorskie..........7................26.08..........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08.........6,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......0,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg Mam nadzieje,ze ta tabelka jest juz dobra.Jesli nie to porosze was o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D annaa ten twoj wozeczek jest tez w tej gazecie NA ZAKUPY to tam go wypatrzylas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Wam wszystkim za życzenia 🌻 ❤️ i składam zyczenia na imieniny dla Kotuni 🌻 🌻🌻 annaa20 gratulacje coreczki! fajnie ze mozesz dopiac fotelik do tego wozka. My juz tez kupilismy wozek ale inny Tako Easy Rider jak znajde strone to Wam podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonta>>> a ile wazy wozeczek, bo mi sie tez tako podobaja tylko wszedzie pisze ze wazy 21kg, a u mnie do windy trzeba przejsc pare schodow i nie wiem czy nie za ciezki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie Dziękuje za zyczenia:) po imieninach chyba troche dkg mi przybyło bo łakocie niexle zaokraglają:)ale jak nigdy nie lubiałam słodkosci to teraz,,,na odwrót moge sobie na nie pozwolić:) pogoda u mnie dzisiaj była prawie letnia wiec o zimie zaczynam zapominać, przed nami weekend:) ale my nie mamy go wolnego bo jeżdzimy z zaproszeniami, wiec troche bede miała rodzinnych spotkań, ale jak mus to mus:) i trzeba sobie rodzinke przypomnieć, ta dalszą i dalszą :) a niech i oni sobie o mnie przypomną:):):) no to my życzymy miłego weekendu a pro po kosmetyków to czy ktos ma doswiadczenie z firmą penaten? słyszałam dobre opinie i zastanawiam sie nad nimi dla Alka ale nie wiem czy nadal to dobra marka i czy nie uczulają?? buziaczki ciężaróweczki :):)😘😘:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa>> ale wielki chlopak :) moja corcia w wtorek wazyla 730....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn -w sumie......jestesmy w tym samym tyg jak byłam 4 tygodnie temu to wazył 440g-ale niech rosnie:)gdzie tam jeszcze do własciwej wagi:) zastanawiam sie tylko z jaka dokładnoscia oni to wyliczaja? a i nie dostałam jeszcze skierowania na \"słynną\"glukoze:D-pewno nastepnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn=ty jeszcze 6 dni i bedziesz studniowke obchodzic!!hehe(100 dni do porodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn,ten mój wózek wypatrzyłam wczescniej,a pozniej okazało sie ze jest tez w tej gazecie NA zakupy. z tego co pytłam w sklepie z wózkami to wózki takie jak kupiła Lonta sa cieższe od tego mojego!wiec skoro mieszkasz w bloku gdzie jest winda, do ktorej trzeba podejsc pare schodkow to lepiaj dla ciebie i twojego kręgosłupa bedzie kupic wózek lzejszy!!!! ten moj ponoc wazy 16 kg...ale musze go chyba sama zwazyc.miłej nocki papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie mamusie Za tydzień muszę iść zrobić krzywą cukrową i tam inne badania. Czy to jest takie okropne ? Bo jak czytam to chyba tak. Czy tego się pije dużo czy mało, czy jet mocno słodkie, czy takie sobie. Podpowiedzcie. Delikatnie mówiąc jestem trochę przerażona. HI HI HI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata>>> pije sie caly kubek i jest mocno slodkie,, wez sobie cytryne i wcisnij wtedy jest bardziej znosne ... wiem bo musialam pic 2 razy a za pierwszym razem zapomnialam o cytrynie :( smakuje jak slodka woda takze nie mam sie co przejmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak czujecie sie w tak piekny dzien? U mnie 21stopni i dzidzius jakby byl w swoim zywiole! Kopie i kreci sie jakby juz chcial do slonka! Moja rodzina wrocila po swietach z Polski i zaczelo sie a nie powinnas tego a tamtego a wygladasz na dziewczynke HI HI nikt nie wie ze to chlopczyk nawet moj maz. Jak powiedzialam ze 4 cm powiekszylam sie w talii co widza wszyscy bo nareszcie mam brzuch jak laska w ciazy a nie jak po przejedzeniu to moja familia okrzyknela ze mi sie zdaje ! Ja zwariuje do tej pory nie mialam zadnych wybuchöw itp ale chyba sie zacznnie!!! Plusiu pisalas o kosmetykach czy znalezliscie z mezem firme ktöra jest najbardziej bezpieczna? Jesli tak to jaka? napisz prosze jakich jeszcze zwiazköw nie powinno byc w skladzie bo teraz to juz sama nie wiem: U nas lubiany jest penaten i BÜBSIEN ale po twoim opisie chce sama sprawdzic czy sa ok i pod wzgledem chemicznym. Strasznie sie rozpisalam ale jestescie jedyne ktöre mnie zrozumieja! Pozdrawiam Was Brzusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski!!! u mnie tez cieplutko i sloneczko pieknie swieci..... przez pare dni mnie nie bedzie bo wybieramy sie na urlopik... piszcie duzo zebym miala co czytac jak wroce....... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxelko gratuluję córeczki:)Trzymajcie sie cieplutko,buziaki!miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Boze mam tyle zaleglosci z czytaniem was,jakos teraz nie mam czasu bo musze duzo pracowac i mi sie nie chce wieczorem jeszcze do kompa siadac.Bylam ostatnio w piatek u gina,moje dziecko nie chce za bardzo pokazac co ma miedzy tymi nogami,a poniewaz zadne jaderka tam nie wisza to mowi lekarz jak za pierwszym razem ze to dziewczynka,za to buzke nam tak dobrze pokazalo do monitora,mozna bylo odczytac kazdy rys twarzy i stwierdzilismy z mezem ze bardzo podobne do pierwszego naszego synka,taka puca ,nie moge sie napatrzec na to zdjecie z usg,chyba tez sie zapisze na to 3d,zadzwonie do lekarzy w poniedzialek,bo ponoc tu roznie kosztuje od 50€ do 300 nawet. Przytylam 5kg ale w obwodzie brzucha mam 106 juz,mam duzy ten brzuszek,normalnie taka pilka z przodu,a jak jest tak troche ciemno na korytarzu i stane przodem do lusterka to wcale nie widac ze jestem w ciazy ,tylko z profila to ho ho,ostatnio w kosciele rozpielam plaszcz bo bylo duzo ludzi i strasznie duszno to nawet pani mi ustapila miejsca,a moj maz mowil ze sie zrobilam burak ,nie wiem czemu???? Jakos glupio mi bylo Podziwiam Livmar za jej cierpliowsc,ja bym chyba odrazu cos wypalila,ale niestety ja mam odnosnie polskich lekarzy tez zle doswiadczenie(jezeli chodzi o jakies sluzby zdrowia -panstwowe),bo jak prywatnie to sa wszyscy bardzo mili, roxelka widze ze zaszalalas!!!! ja tez bym tak zrobila tylko to dziecko mnie tak trzyma w niepewnosci bo chociaz na 90% corcia to i tak jakos nie moge uwierzyc,ale jakbym wiedziala na 100 to bym chyba tak samo wariowala,ja i tak juz kupilam sukienki 2 i kupilam bym wiecej tylko moj maz mnie przywoaluje do normalnosci!!!! Ale sie rozpisalam , na koniec gratuluje wszystkim tym co mialy urodzinki no i wszystkim tym co juz znaja plec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukałam w internecie strony na ktorej wozek bylby z wygladu identyczny jak moj easy rider ale nie znalazlam - te co widzialam na www troche sie roznia (szczegoly), donn pisze ze wózek waży 18kg ja mieszkam w domu wiec nie mam tego problemu by wnosic go na ktores z wyzszych pieter. Wozek jest na pasach i każdy mi mówi że dobrze zrobilam kupujac taki, bo latwo dziecko można w nim uspokoic. Roxelko gratuluje coreczki!!! Powiedzcie czy to 3d jest naprawde takie fajne, bo ogladalam zdjecia w internecie z takiego usg ale jakos mnie nie przekonaly zeby na takie sie wybrac. Pozdrawiam w tak sliczny sloneczny dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.... mialam wczoraj dola...dzisiaj juz lepiej, ale wczoraj chyba ludzie z kafeterii troche mnie dobili...nie na tym forum:-) w czerwcu zalozylam topik stwardnienie rozsiane, zdiagnozowali u mnie sm rok temu, czuje sie swietnie i tak tez brne przez zycie, czasmi ktos wpada na moje forum i gada od rzeczy, wczoraj odwiedzilam topik \"moj kolega ma sm czy jest szansa ze z tego wyjdzie?\" i znow dlawilam sie masa okrutnych komentarzy...nie dreczy mnie to, ale czasmi dobija, jestem dobrej mysli i wiem ze bede ok, pozytywne nastawienie jest zabawienne:-) ciaza tez:-) oj sorki ze tak paplam...chyba pogoda mnie troszke przytlacza, pada za oknem od rana...:-( a propos wozkow-niech zmienie temat...wybralam taki sprytny, troszke drozszy niz myslalam, ale wazy 8.1 kg:-) jest kombinacja gleboko-spacerowego...jeszcze go nie kupujemy...poczekam do 8go mies, poki co nalezy wybrac siedzonko do samochodu:-) wszytsko tu na wyspach jest drogie, myslalam o kupnie wozka i lozeczka w polsce, ale to chyba kosztowaloby tyle samo z przesylka...no nic ...musze sie dzis pozbierac i zaczac kolejny dzial z farncuskiego...koncowe egzaminy mam na sierpien:-) koniec wprawdzie, ale musze je chyba przelozyc, inaczej bede pisac z sali porodowej:-) no kobiety, uciekam , sorki za ten chmurzasty ton ...jutro bedzie lepiej:-) pozdrawiam tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonta!usg 3d to na prawdę super sprawa( ja tak uważam).my robilismy w 16 tygodniu.teraz w 25 malutka sie zasłaniała wiec nie było sensu właczac 3d.dlatego idziemy za 3-4 tygodnie ponownie.Pani doktor która nam robiła to badanie powiedziła,ze jak przyjdziemy miedzy 28 a 30 tygodnem to wtedy widac najlepiej i najładniej( o ile maluszek sie dobrze ustawi)!!!! ja polecam ci to badanie z całego serca!!!!!przesyłam ci linka do strony na ktorej sa dobre animacje z badania 3d.miłego ogladania.buzaiki trzymajcie sie wszytskie cieplutko:)papa http://www.hli.org.pl/pl/obr_zycia/obr_zycia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×