Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Witam. Długo nie pisałam, bo musiałam się opanować po świętach i wizycie w przychodni. W święta zamiast wypocząć to się tylko namęczyłam a nie byłam w domu tylko u rodziny przez 4 dni i 3 noce z mężem, babcią oraz psem. W dodatku babcią z ciotką obchodziły urodziny w ten sam dzień, więc całe święta polegały na imprezowaniu, świętowaniu a przede wszystkim na jedzeniu i piciu w głośnej atmosferze z 2 psami i telewizorem w tle. W przychodni, nic tylko szczelić komuś w mordę, wyklnąć lub udusić od razu. Znowu chodziłam od Annasza do Kajfasza. Najpierw ogólna rejestracja, gdzie mówią, że nie muszę się tam rejestrować, a miesiąc temu w rejestracji dla ciężarnych położna twierdziła, że muszę. Potem nie ma mojego lekarza, znowu do innego. Już myślałam, że mam szczęście, bo nie było nikogo do rejestracji i tego lekarza, ale najpierw musiałam zejść i powiedzieć mężowi, że moze wracać, bo nie ma sensu czekać na mnie, bo zwykle to trochę trwa. Jak wróciłam, to zapukałam kulturalnie do rejestracji dla ciężarnych i weszłam pytając czy można, zatrzymawszy się w drzwiach oczekując na odpowiedż. Lecz w tym czasie ktoś za mną też miał jakieś pytania. Położna nie raczyła mi odpowiedzieć, bo zajęła się tą drugą osobą, ja po powtórnym zapytaniu weszłam w końcu, ale na tym się nie skończyło. Położna do mnie z mordą, czy ona ma przerywać rozmowę z panią doktor, bo ja się pytam czy mogę wejść, choć to ja byłam pierwsza. Ta bezczelnie jeszcze twierdzi, że to lekarka byłą pierwsza. Czyste chamstwo. Nawet nie wiedziałam, że to lekarz bo bez fartucha. Byłam tak zła, że wolałam się nie odzywać, by nie wszcząć awantury. Na domiar złego, to nie pierwszy raz ta położna się tak zachowuje. Nikomu nie życzego takiej wstrętnej baby przy porodzie. Wchodząc zauważyłam za plecami, że ktoś siedzi sobie w gabinecie podczas mojej wizyty. Okazało się, że to moja koleżanka, ale nie ważne kto to jest nie powinno tam nikog być. Potem położna byłą miła, bo ja byłam spokojna. Przeprowadziła wywiad, zważyła mnie, zbadałą tętno dziecko, pobrała krew na WR i HBS, ale nie obyło się bez dodatkowych wstawek w postaci tej samej chyba pani doktor już w fartuchu, która ma drzwi do swojego gabinetu również z pokoju położnej. Musiałam najpierw wysłuchać ich problemów odnośnie zamiany gabinetu czy przenoszenia jakiegoś sprzętu. Zdecydowała się w końcu ta lekarka, że zacznie przyjmować jednak pacjentów. Później wpadł drugi lekarz z mordą, że przecież to on miał się tam przenieść. U niego wcześniej byłam na usg, to stwierdził, że za dużo wymagam, jak pytałam o płeć dziecka. Później mnie jeszcze nie przyjął, bo twierdził, że ma dużo pacjentek. Jakoś wyjaśnili swoje sprawy, ale ja byłam wszystkiego świadkiem. Za dużo by tu pisać. Na koniec została jeszcze moja wizyta u innego lekarz, u którego też już wcześniej byłam. nie było nikogo, ale zawołała mnie koleżanka, z którą chwilkę porozmawiałam, zajęła mi tylko czas, bo potem jak podeszłam do gabinetu to lekarz sobie wyszedłbez słowa. Musiałąm czekać aż wróci. Jak już wrócił, to czekałam, aż zawoła, ale nic z tego, musiałam znowu pukać i pytać czy można. Ludzie, albo trzeba czekać aż zawoła lekarz do gabinetu albo się samemu wchodzi. Czeski film. W dodatku nie rozumiałam co ten lekarz gada, bo ma jakąś wadę wymowy czy mówi tak cicho, szybko i niewyraźnie, że musiała 3 razy powtarzać. Oprócz tego, że wszystko jest zapisane w karcie z przychodni oraz w karcie ciąży to pytał o wszystko powtórnie. Pytał, czy mam wyniki badań, ale moja ginekolog nie mówiła, że mam zrobić oprócz glukozy. Teraz miałąm mieć skierowanie na usg i nie dostałam. Mam upławy i kazał mi brać globulki oprócz maści, ale mi ich nie przepisał. Myślałam, że nie trzeba recepty, a w aptece okazuje się, że są tylko na receptę. Jako ciekawostkę podam, że musiałąm latać z gołym tyłkiem do fotela ginekologicznego, gdyż obok nie było krzesła, gdzie można zostawić ciuchy, tylko dalej łóżko. Żadnego ręcznika jednorazowego tylko siedzenie na gołym fotelu. Zapytał jeszcze czy są pytania, ale wolałam nic nie pytać, bo i tak nie rozumiałabym o co mu chodzi, choć mimo wszystko ośmieliłam się jedno zadać, a mianowicie, czy wszystko w porządku. On mi na to, że teraz tak oprócz upławów, ale w porządku to będzie dopiero po porodzie, bo różnie może być. Zamiast pocieszcyć, to mnie tylko nastraszył krwotokami itp. Mam brać Nospę jak by mi brzuch twardniał. W aptece dodatkowo się zdenerwowałam bo kobieta kazała mi wracać do lekarza po receptę, bo globulki to już konkretne leczenie. Ja stwierdziłam, że to głupota, i wyszłam. Zdecydowałam, że wyleczę się sama maścią Clotrimazloum, która jest bez recepty - zaaplikuję ją sobie specjalnym aplikatorem, oraz będę sobie robić płukania Tantum Rosa. Jak tu się nie denerwować, czasem myślę, że w ogóle przestanę chodzić do lekarzy, bo co jeden to gorszy. Prywatnie nie mam zamiaru iść, bo z jakiej racji. Płacę tak duże składki, że wystarczy. Myślałam już nawet, że z następnym dzieckiem nie będę chodzić wcale do ginekologa i urodzę w domu. Ale jakby coś było nie tak to bym żałowała. W ten oto sposób trzeba się męczyć podczas ciąży. Nie dość, że fizycznie i psychicznie kobieta ma dużo problemów, to jeszcze takie pasożyty ze służby zdrowia dobijają. Bez obrazy dla coniektórych, wiem, że są wyjątki i darzają się dobrzy lekarze i pielęgniarki, ale to rzadkość. Życzę powodzenia i wytrwałości nam wszystkim, bo już nie dużo zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Życzę powodzenia i wytrwałości nam wszystkim, bo już niedługo to potrwa.\" - to mi wcięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
livmar>> ty to masz zdrowie.....i cierpliwosc,, gratuluje ze ich tam wszystkich nie pozabijalac :D ja wlasnie dlatego nawet nie mysle o chodzeniu do przychodni, chociaz skladki tez place ale co tam szkoda zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DROGIE PANIE I ICH POCIECHY KU PAMIECI SKŁADAM NAJSERDECZNIESZE ŻYCZENIA JUBILATCE Z OKAZJI URODZIN I SOLENIZANTKA DZISIEJSZYM:) CZYLI WSZYSTKIM AGNIESZKĄ:) BUZIAKI WIELKIE I RADOŚCI Z TEGO CO POD SERDUSZKIEM,,, MI W SRODE SKOŃCZYŁO SIE ZWOLNIENIE WIEC WYPOCZĘTA WRÓCIŁAM DO PRACY,,,A TAM NIESPODZIANKA OKAZAŁO SIE ZE BYŁAM NA ZWOLNIENIU PONAD 30 DNI I ZEBY WRÓCIĆ DO PRACY MUSZE ZROBIĆ BADANIA KONTROLNE....JAK BYM DAWNO NIE BYŁA U LEKARZA TO MUSZE ODWIEDZIC ZNOWU DWÓCH,,,PROWADZĄCEGO CIĄZE I OGÓLNEGO,,,, NO I WZIEŁAM JESZCZE 3 DNI WOLNEGO BO MUSZE TO ZAŁATWIĆ,,,ALE OD PONIEDZIAŁKU WRACAM DO PRACY, Z POSTANOWIENIEM ZE TYLKO DO KOŃCA MAJA BO W CZERWCU ŚLUB I NIE W GŁOWIE MI BEDZIE PRACA:) ALE MIESIAC SOBIE POPRACUJE ŻEBY CZAS SZYBCIEJ ZLECIAŁ I ZEBYM CIĄGLE NIE MYŚLAŁA O TYM WSZYSTKIM CO MNIE( NAS) JESZCZE CZEKA:) U MNIE PRAWDZIWA WIOSNA 21 STOPNI SŁONECZKO SWIECI CAŁYM SWOIM OBLICZEM,,,KOCHAM WIOSNE:):):) PRZESYŁAM SŁONECZNE POZDROWIENIA DLA WAS I BRUSZKÓW KOCHANYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livmar współczuje.... Dowiedz sie czy mozesz robic płukania bo gdzies czytalam ze w ciazy nie wolno. Buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livmar współczuje.... Dowiedz sie czy mozesz robic płukania bo gdzies czytalam ze w ciazy nie wolno. Buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała hpw
Witam wszystkie przyszle mamy ...mam pytanie niedotyczace temtu...czy wiecie moze jak usunąc temat z forum...pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie mamusie:) Sierp06 wszytskiego NAJ z okazji urodzin,samych pomyślnych chwil,uśmiechu,szczęscia i miłosci a przede wszytskim zdrówka i zdrowego dzidziusia!!!! Plusia super, że napisałas o tych kosmetykach!!!!Bardzo dziękuje za te informacje w imieniu swoim i maleństwa:) Ali mi po glukozie też było niedobrze:( także nie martw sie!!!!!!! Livmar gratruluje cierpliwości do słuzby zdrowia!!!ja bym oszalała gdybym znalazła sie na towim miejscu!w ogóle zachowanie lekarzy w publicznych szpitalach jest okropne.traktuja pacjentów przedmiotowo!!!!dobrze,że zdarzają sie wyjątki!!!!!mam nadzieje ze na nastepnej wizycie bedzie lepiej!!!!i tego ci zycze:) Chciałam wam poleci gazetke NA ZAKUPY-wydanie specjalne miesiecznika DZIECKO!są tam informacje na temat pierwszych ubranek-czego ile kupowac-,kosmetyków,jest przeglad wózków itp.polecam mamusiom,ktore tak jak nie mają pojecia w jakiej ilosci np kupic ubranka;) Ah, nie moge doczekać sie jutra!!!!!! i usg 3d!!!mam nadzieje, że z naszym okruszkiem jest wszytsko dobrze,i ze poznamy płec dziecka! jak tylko jutro wroce to sie pochwalę!!!!! życze udanego pełnego usmiechu wieczorku.trzymajcie sie cieplutko,całuski dla maluszków:)cmok cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, pomóżcie! Nie wiem co się dzieje, ale zaczynam się denerwować. Od jakiś 2 tg. odczuwam ruchy dzidzi. Nigdy nie były jakieś super mocne i bardzo częste(właściwie to cały czas tylko te \"gazy\" i \"bąbelki powietrza w brzuchu\", jak do tej pory to dostałam tylko 2 czy 3 prawdziwe kopniaczki), ale od wczorajszego popołudnia wydaje mi się że nie ma ich wcale! I co ja mam robić?? :( Boję się...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka>> ja tez tak mialam zreszta do tej pory jest tak ze jeden dzien malutka szaleje a na nastepny prawie nic nie czuje ... ale jak sie martwisz to dzwon do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierp.06 sto lat!!! :-) justynka nie denerwuj sie. Dziecko jest jeszcze na tym etapie malutkie i jeżeli ułożyło się wygodnie to po prostu nie czujesz jak kopie. Możesz wypróbować sposób o którym wcześniej mówiły dziewczyny, czyli spróbować obudzić malucha. Kładziesz się na wznak, łapiesz za brzuch z obu stron i delikatnie poruszasz nim w jedną i w drugą stronę, potem 3 lub 4 wdechy przeponą (tak żeby powietrz dostało się do brzucha) kładziesz ręce na brzuchu i czekasz. Jednak ja myślę, że jeśli dzieciaczek jest jeszcze malutki to może to nie zadziałać. Spróbować jednak możesz. Brak wyczuwalnych ruchów jest niepokojący na dalszym etapie ciąży, przynajmniej tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn gratuluję Aurorki :-) Ja nadal nie wiem czy chłopczyk czy dziewczynka, ale wszystko w swoim czasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dlugo nie pisalam , ale zagladam i nadrabiam zaleglosci. Mam nadzieje ze myslicie o tych wszystkich nie piszacych;) U mnie jest siostra na odwiedzinach i ciesze sie jej obecnoscia. Dzisiaj wyslalam ja na piwko z moja kolezanka, bo ja nie znosze zapachu dymu papierosowego a wiecie jak to w knajpach. Niech zobaczy jak wyglada clubing w Angli, co jej bede zalowac:) Ja za to mam chwilke wolnego czasu i moge chociaz nadrobic zaleglosci. Odnawiam tabelke bo juz troche przybylo. Malenstwo sie rusza coraz czesciej, mocno kopna tylko dwa razy. Teraz ciagle czekam z utesknieniem na nastepne.Takze Justynka nie jestes sama, ja tez denerwuje sie i martwie jak przychodzi dzien \"ciszy\". Mam pytanie czy czujecie ruchy tak nisko pod pepkiem, ja czulam najwyzej na wysokosci pepka i czsem martwie sie czy dziecko nie jes za nisko. Prosze napiszcie jak Wy czujecie. A macie czasem bole podbrzusza? Pozdrawiam.papa miki25............Warszawa.............24................01.08.........0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)..2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... ..9,0 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....5kg SYNEK annaa20...........Szczecin.............22.............02.08..........8kg doris26.............Kraków..............26..............04.08..6,0 CÓRCIA blondi23............Elbląg................23 ...............05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........5.5 coreczka Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08..............5 insomnia.............??...................24................07.08.........0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...8kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? tati78..........Twickenham, UK.....27............09.08......+7dziewczynka karamijja...........Łódź................28................12.08..........1,0 kasia 30.............Rybnik.............30............12.08........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+2kg SYNEK agulka28............Bielsko-Biała........28............14.08... 8 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............29............14.08.......4kgCÓRCIA Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08........+8kg madelain.............J.Góra..............29................16.08.........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08.......4,00 CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.............? ali32.................opolskie............32.............17-19.08.........+5kg z daleka ..........Anglia................26..................19.08........5kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27........21(23).08...+5 kg SYNEK jagna25...........Wodzisław Śl.........25.................23.08........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27..................24.08........2,0 roxelka.............Essex,GB............27...............25.08..........7,0 Kotunia.............Legnica..............27..........25.08.......4kg SYNEK sierp.06.........podkarp................24........25.08.........+3 kg corka oliwia13............pomorskie..........7................26.08..........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08.........6,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......0,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko moje maleństwo tez rusza sie raz mocniej raz słabiej.Są nawet dni,ze ruchy odczuwam dopiero wieczorem,a rano i po południu nie!Pytałam mojego lekarza,czy moze to oznaczac ze dziecko zle sie rozwija,na szczescie on powiedział, ze skoro jestem PIERWORÓDKĄ to moge tak odczuwac ruchy,raz mocniej raz słabiej i nie jest to na tym etapie ciązy powodem do zmartwień.Ruchy powinno czuc sie regularnie od 30 tygodnia,więc mamy jeszce troszkę czasu;)dlatego nie martw sie bo nie tylko ty odczuwasz tak róznie ruchy maleństwa!!!Ruchy sa też na pewno \"zależne\" od trybu życia jaki prowadzisz.Jesli jestes spokojna, wyciszona, duzo odpoczywasz to dzidzai tez jest spokojna.Wiem to z własnego doświadczenia,kiedy przez dwa tygodnie ciązy musiałam leżec maleństwo prawie w ogóle sie nie ruszało( moze i sie ruszało ale ja tego nie odczuwałam) ja odchodziłam od zmysłów!teraz kiedy wrociłam juz do normalnego trybu zycia,czyli chodzę na uczelnie,nie muszę leżec ruchy czuje czesciej i sa one mocniejsze.Jeżeli martwia cie te lekie i słabe kopniaczki to porozmawiaj ze swoim lekarzem a on na pewno rozwieje twoje obawy!!!!! Pozdraiwam i zycze udanego wieczorku.buziaki dla maluszków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! Z daleka Anglia,te bóle podbrzusza spowodowane sa rozciagająca sie macicą-tak mowił mi lekarz.jezeli bólom tym nie towarzysza mdłosci,zawroty głowy to wszytsko jest dobrze.wiadomo, ze jezeli to cie nie pokoji to zgłos sie do lekarza.ja miałam bóle z pieczniem brzuszka i do tego twardy brzuszek i ekarz kazał mi 2 tyg.lerzec brac nospe i apargin,bo miałm nadwrazliwa macice!ale nie martw sie na pewno ty tego nie masz!pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) :-) :-) witam:-) 1.;-) bole podbrzusza...jesli nie jest to tzw stawianie sie macicy, skurcze, to wszystko w porzadku:-) trudno jest jednak powiedziec co to moze czasami byc, prawda? jutro mam rutynowe badanie u lekarza - teraz tak juz bedzie, pozniej polozna i lekarz, na zmiane:-) 2. moje dziecko wariuje tam w srodku:-) musze jednak przyznac ze miewa tez swoje ciche dni:-) tak jak my...:-) 3.czym smarujecie brzuszki? poza tym to czekam z utesknieniem na weekend:-) i na porzadne zakupy w supermarkecie, bo jedzenie znika w ciagu kilku dni!!!nie mowiac juz o owocach czy warzywach...:-) 28 go lece do domku zobaczyc mame:-) mam ochote na ptysia, paczka i golabka...i na polskiego pomidora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam wszystkie mamusie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buziaki tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia29
witam wszystkie przyszle mamusie :)) mam termin na 22 sierpnia :) plec dziecka poznam dopiero jak sie urodzi.......oczywiscie moj maz mowi ze Pawelek a ja sie upieram ze Ania... tak czytam tu o ruchach i tez niewiele narazie wyczuwam....w dzien bardzo rzadko a wieczorem jak sie poloze po wypiciu szklanki mleka to jakos tak wiecej ze az brzuch skacze:)) mam pytanie chociaz nie wiem czy tu juz nie byl poruszany ten temat.....leci wam siarka z piersi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim paniom za zyczenia ktore wczoraj od was otrzymalam. Dzis jestem w dobrym humorze bo jutro wreszcie sobota i wolne . Wczoraj odegralam sie na mezu i zjadlam przy nim prawie caly litr lodow :) Dzis swieci piekne sloneczko i mam nadzieje ze tak bedzie az do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dwa dni zleciały od Twoich urodzin sierp06 ale wszystkiego naj duzo radosci, usmiechu i zdrowego slicznego bobaska!!! 🌻 no i musze przyznac ze masz urodziny dzien przede mna, czyli u mnie tez aktualizacja stopki od wczoraj :) livmar szkoda ze musialas sie tak denerwowac i to w ciąży tak kobiete traktuja. Moj maly od jakichs trzech dni mocno kopie a przedtem tak delitatnie, a teraz jak uderzy to widac na brzuchu mala gorke. Milego dnia ide na uczelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia29 witamy :-) Co do siary ja już mam od jakiś 3 tygodni, szczególnie wieczorem i w nocy, koszulki nocne zmieniam co 2 dni :-) Lonta spóźnione ale jak najszczersze: wszystkiego dobrego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co tu tak cichutko??? Lonta >>>zalegle zyczenia :) i kwiatki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Kotunia >>>ty chyba tez mialas imieninki ostatnio to dla ciebie tez kwiatki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dzisiaj juz bylam na spacerku i kupilam 2 samochody dla naszych chrzesniaczkow, a ze w sklepie byly tez ubranka to kupilam naszemu malenstwu skarpetki takie sliczniusie malusie i cale biale :D a i kupilam tez ta gazete NA ZAKUPY i jeszcze jedna DZIECKO ZAKUPY I MY ogladacie moze tvn style ???? Maja taki nawy program o dzieciaczkach i dzisiaj bylo o wyprawce jakie rzeczy najlepiej kupowac, jak powinno wygladac lozeczko i jak klasc maluszka fajne. Nastepny odcinek ma byc w sobote o 15:00 beda mowic o wybieraniu fotelika i wanienki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura mamy piękną i zdrową CÓRECZKĘ!!!!! Jest piękna i waży 855 gram!!! Niestety buźkę schowała w łożysko i zasłaniała się rączką,więc pani doktor stwierdziła,że nie będziemy robic usg 3d/4d bo nie bedzie jej dobrze widac.mam przyjsc za 3-4 tygodnie i wtedy zobaczymy jeszce raz!ale najwazniejsze ze jest zdrowa!!!!!mam zdjęcie czarno-białe z takiego usg normalnego 2d i buziunie ma taką piekna:)no i z ukazji ze dowiedzielismy sie,ze mamy córeczke kupilismy dla niej wózeczek:) no nic juz was nie mecze;)ale mam fantastyczny humor!!!!!buziaki dla waszych okruszków!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... 7,5 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....4kg SYNEK annaa20……………..Szczecin………22…….02.08…......8kg....... CÓRECZKA doris26.............Kraków..............26..............04.08..6,0 CÓRCIA blondi23............Elbląg................23 ...............05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........3.5 coreczka Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08.........5 insomnia.............??...................24................07.08.......0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...8kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik.............30............12.08.........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+2kg SYNEK agulka28............Bielsko-Biała........28............14.08... 8 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............30............14.08.......4kgCÓRCI Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08.........4,0 madelain.............J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08.......4,00 CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.........? z daleka ..........Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27..............21(23).08...+4 kg jagna25...........Wodzisław Śl.........25................23.08........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27................24.08........2,0 roxelka.............Essex,GB............27...............25.08..........7,0 Kotunia.............Legnica..............27..................25.08.......4kg sierp.06.........podkarpackie..........23..............25.08.........+3 kg oliwia13............pomorskie..........7................26.08.........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08........6,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......0,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaa gratuluje coreczki!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 jaki wozek kupiliscie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn dziekuje!!!! o to link do strone,gdzie zanjdziesz \"nasz\" wózek firma ROAN model MARITA.była u nas promocja i za 1099zł był stelarz z gondola i do tego spacerówka i fotelik samochodowy dla dzieci od 0-13 kg. http://www.bobowozki.pl/product_info.php?cPath=4&products_id=336 my wybralismy kolor jasny berzowy w krateczke!!!! na tej stronie chyba tego koloru nie ma:( pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×