Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

hmm własnie słuchajcie oliwka Nivea jest taka okropna, ja smarowałam nią miesiąc temu a mała ma jeszcze placki na pupie i buzi. Nie kupujcie poza tym duzo ciuszków rozmiarach 50, 56, 62 bo po prostu ani razu ich nie założycie, zresztą najlepiej kupować jak dziecko już jest na świecie, a na poczatek mieć tylko kilka sztuk z każedrgo ciuszka :) Ja muszę iśc do pracy jak wrócę to z wami pogawędzę, zresztą bardzo Wam zazdroszę i już chcę następne malęnstwo :))) Pozdrawiam Acha dziewczyny i śpijcie dużżżo nawet w ciągu dnia, ja nie lubiłam spac jak byłam w ciązy a teraz nie spię bo córa nie pozwala :))) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki koleżanka wam dobrze radzi, ja nakupywałam (tzn moja mama) pełno ciuszków i myślę że za dużo lepiej kupić po dwie sztuki rozm.56 i 62 a więcej na 68 bo dzieci rodzą się też duże- mój Maciek miał tylko 51 cm i 2930g więc wykorzystał te ciuszki, ale Michaś już jest większy niż Maciek i coś mi się wydaje, że te na 56 wogóle się nie przydadzą. Co do Nivea ja też się zraziłam, używałam Jonson& Jonson i się sprawdził, Oilatum też nie jest takie super jak piszą-mój mały dostał wysypki- a moja mama używała oliwki z oliwek z pierwszego tłoczenia i zamiast zasypki mąki ziemniaczanej-było podobno najlepsze. Wyprawkę miałam komletną już w sierpniu a rodziłam w grudniu :D ale to był troszkę szał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu w Austrii jak jestes ubezpieczona nie placisz nic. Tylko za dodatkowe badania typu usg trojwymiarowe ale to chyba tak jest wszedzie,a jak sie nie ma ubezpieczenia to lepiej nie chorowac! Doprowadzic sie mozna do bankructwa. Agata chyba nas wszystkie pociechy kopia. Mojemu malenstwu jest obojeta godzina lub to czy stoje siedze plywam etc. on robi to naokraglo tylko jak tata reke polozy to spokoj jak po srodku uspokajajacym. Co do wyprawki to kupuje od rozm 62 a pod koniec ciazy jak lekarz powie ile dzidz ma cm. dokupie ewentualnie reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja juz sama nie wiem jakie te kosmetyki... teraz kupilam oliwke w balsamie nivea i wyprobuje ja na sobie... i kupilam sobie lody smietannkowo smietankowe pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi>> sernik i karpatka skonczyly mi sie wczoraj ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tini2
Kobiety zostalyscie polecone!!! PROSZE O POMOC jestem z Gdanska i od 3 miesiecy mieszkam w Warszawie poszukuje dobrego ginekologa bo jestem w ciazy :) (wynika z testu krwi ktory zrobilam prywatnie) poniewasz maz tu dostal prace a ja zostalam bez kolezanek to niemam do kogo sie zwrucic . zalerzy mi na kims dobrym bo w 1 ciazy mialam zatrucie ciazowe imoj ginekolog sie nie poznal i wynikly komplikacje przy porodzie naszczescie skonczylo sie dobze dla mnie i niuni BLAGAM POMUSZCIE moze byc panstwowy ,prywatny oby dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tini2
OK czekam cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI!!!! Ale sobie humorek poprawiłam. Nam kobietom to potrzebne, a tym bardziej ,że jesteśmy w ciąży. Poszłam sobie na malutkie zakupy do Frankfurtu (do H&M) i zakupiłam bluzeczkę. To niby nic , ale strasznie się cieszę. A ile rzeczy ładnych dla dzieciaczków, mnóstwo!!!!! Plusia- Wiesz co martwiłam się tymi ruchami dziecka w nocy , ale widzę ,że masz podobne cyrki. To jestem trochę spokojniejsza. Jak tak musi być , to niech sobie fika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Donn gratuluje córeczki:)ja idę na usg w piatek i juz nie moge sie doczekać!!!!!!mam nadzieje,że też juz poznam płeć maleństwa. życze miłego wieczorku!idę jesc liody smietankowo0śmietnkowo.sąpyszne i polecam wam je na zły humor:)no nic ja uciekam bo jutro prowadze zajęcia z dziecmi w szkole i musze sie do konca na nie przygotowac!!!buziaki dal maluszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimim
pobudka kobietkki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie!! 🌻 annaa20 >>> no to wczoraj objadalysmy sie tym samym :P pyszka..... widze ze coraz mniej nas tu zaglada,, chyba ze to tak po swietach jeszcze??? mnie tez przez jakis czas nie bedzie bo wybieramy sie na urlop, bo potem to nie wia domo jak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamusie i ich malenstwa! 🌼 🌼 Im mniej chemii tym lepiej!!!! Moj maz jest biochemikiem, wie mase rzeczy o Buthylparaben i innych cholertswach wywolujacych egzeme,wysypki i alergie. Noworodka lepiej w ogole niczym nie smarowac,ani nie mydlic, bo jego skora ma najlepsza bariere ochronna ze wszystkiego. Woda w zupelnosci wystarczy! Potem z czasem mozna wprowadzac kosmetyki, ale bardzo ostroznie i z umiarem. Bylam w szoku, jak w tamtym roku odkrylam, ze w polskich produktach (szamponach) dla dzieci byl skladnik: Methylodibromoglutaronitrile. Unia Europejska zakazala stosowania tego skladnika w kosmetyce i ta deryktywa jest wazna juz od 2005roku, a ja znalazlam ten skladnik w polskich szamponach dla dzieci i produktach dr Ireny Eris do twarzy jeszcze w tamtym roku... Methylodibromoglutaronitrile wywoluje bowiem egzeme- dlatego jest taki niebezpieczny!!! A tu serwuje sie maluszkom! :-0 Wlos sie jezy na glowie. Na stronach szwedzkiego zwiazku ochrony srodowiska szampon i zel pod prysznic dla dzieci firmy Nivea zostal zakwalifikowany do jednych z najgorszych, czyli wywolujacych m.in. alergie i zawierajacych chemiczne skladniki nieulegajace biodegradacji. Co do oliwek, to mysle, ze najlepsze sa produkty o najprostszym skladzie- zasada im mniej skladnikow tym lepiej sprawdza sie najlepiej. Swego czasu czytalam tez troche o kosmetykach dla dzieci i nie tylko na stronach Greenpeace. Tam mnie tez uswiadomiono. Rzecz ma sie tak, ze to co nakladamy na buske, czy szyje, czy uda, mozna potem wykryc w calym obiegu krwionosnym i watrabie- np. Nowoczesne kosmetyki wchlaniaja sie co raz lepiej za sprawa co raz to mniejszych molekul i nosnikow, a tym samym latwiej przedostaja sie do naszego organizmu. Dlatego bym byla ostrozna z uzywaniem masy kosmetykow na bezbronnych maluszkach, ktore nie sa w stanie powiedziec nam gdzie ich piecze, swedzi i boli! Tak samo uwazalabym z praniem w zbyt drazniacych proszkach. Najlepsze bylyby jakies z atestem, ktory potwierdza ze taki proszek moze byc stosowany przez alergikow. Tu w Szwecji sa takie proszki, podobnie jak i szampony tzw \"minirisk\"- czyli z minimalnym ryzykiem uczulen. Mam nadzieje, ze sie zastanowicie troche nad tym. Pierwszy raz kiedy J i ja poszlismy do kosmetycznego zajelo nam to chyba z godzine zeby kupic szampon, bo J wyjasnial jak niepotrzebne i niebezpieczne sa niektore zwiazki chemiczne. Im mniej tym lepiej, dziewczynki 🌼. To sie tyczy rowniez pieluszek. Greenpeace i Zwiazek Ochrony Srodowiska pisza rowniez ze pieluszki Pampers zawieraja nawilzajace balsamy sa bardzo szkodliwe dla maluszkow. Dlatego unikajcie pieluszek z roznymi dodatkami, najlepiej kupujcie takie, co nie zawieraja substancji nawilzajacych, wiem ze marka Libero produkuje \"bezpieczne\" pieluszki. Wybaczcie ze sie rozpisalam i to tak na powaznie, ale akurat jestem bardzo przeczulona jesli chodzi o temat kosmetykow i dzieci.... A poza tem chce sie podzielic z Wami swoja wiedza, zebyscie mogly dokonac lepszego wyboru. Najgorsze sa wybory czynione w niewiedzy, a jak sie wie, to przynajmniej sie wie na czym stoi :-) Moglabym pisac wiecej ;-) ale chyba juz i tak przedobrzylam, wiec zmykam. Pa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzuchatki! Wczoraj w nocy mialam taki okropny skurcz łydki, ze ..oh :-O ale mnie maz rozmasowal troszke i przeszlo...Dobry z niego chlopina, heheh Odebralam wyniki morfologii i moczu. nie wiem czy to nrmalne ze sa w nim (w moczu) leukocyty? 25.0 ? Nie znam sie na tym ... Jesli chodzi o morfologie to: WBC 5.6 RBC 3,78 HGB 11,7 rowniez nie bardzo kapuje czy to zle czy dobrze...nigdy nie mialam z morfologia problemow dotychczas. A wczoraj cisnienie mialam znowu niskie 88/55. A ponoc w ciazy rosnie..moze mi to ktos wyjasnic, bo cholera, gubi sie juz, heheh ;-) Pewnie w poniedzialek pojde do gina i si go podpytam, ale on jest taki \"troskliwy\" ze pewnie zignoruje, heheh Eh, mowie Wam...jakis dziwny dzien dzisiaj jest...Cos wisi w powietrzu..pewnie z mezem siwe pokluce, albo cos rownie \"relaksujacego\" grrrrrrr No, dobra, nie zarazam Was moimi zlymi nastrojami, badzcie piekne i kwitnace!!!!!!!!!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzuchatki! Wczoraj w nocy mialam taki okropny skurcz łydki, ze ..oh :-O ale mnie maz rozmasowal troszke i przeszlo...Dobry z niego chlopina, heheh Odebralam wyniki morfologii i moczu. nie wiem czy to nrmalne ze sa w nim (w moczu) leukocyty? 25.0 ? Nie znam sie na tym ... Jesli chodzi o morfologie to: WBC 5.6 RBC 3,78 HGB 11,7 rowniez nie bardzo kapuje czy to zle czy dobrze...nigdy nie mialam z morfologia problemow dotychczas. A wczoraj cisnienie mialam znowu niskie 88/55. A ponoc w ciazy rosnie..moze mi to ktos wyjasnic, bo cholera, gubi sie juz, heheh ;-) Pewnie w poniedzialek pojde do gina i si go podpytam, ale on jest taki \"troskliwy\" ze pewnie zignoruje, heheh Eh, mowie Wam...jakis dziwny dzien dzisiaj jest...Cos wisi w powietrzu..pewnie z mezem siwe pokluce, albo cos rownie \"relaksujacego\" grrrrrrr No, dobra, nie zarazam Was moimi zlymi nastrojami, badzcie piekne i kwitnace!!!!!!!!!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. u mnie tez nie najlepszy humor. poklocilam sie wczoraj z mezem. poszlismy wieczorem do sklepu i zachcialo mi sie lodow a on na to ze wyczytal gdzies ze w ciazy nie wolno i ze sklepu wracalismy juz pokloceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25............Warszawa.............24................01.08.........0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)..2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... ..9,0 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....5kg SYNEK annaa20...........Szczecin.............22.............02.08..........8kg doris26.............Kraków..............26..............04.08..6,0 CÓRCIA blondi23............Elbląg................23 ...............05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........3.5 coreczka Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08..............5 insomnia.............??...................24................07.08.........0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...8kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? tati78..........Twickenham, UK.....27............09.08......+7dziewczynka karamijja...........Łódź................28................12.08..........1,0 kasia 30.............Rybnik.............30............12.08........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+2kg SYNEK agulka28............Bielsko-Biała........28............14.08... 8 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............29............14.08.......4kgCÓRCIA Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08........+8kg madelain.............J.Góra..............29................16.08.........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08.......4,00 CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.............? ali32.................opolskie............32.............17-19.08.........+5kg z daleka ..........Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27........21(23).08...+5 kg SYNEK jagna25...........Wodzisław Śl.........25.................23.08........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27..................24.08........2,0 roxelka.............Essex,GB............27...............25.08..........7,0 Kotunia.............Legnica..............27..........25.08.......4kg SYNEK sierp.06.........podkarp................23........25.08.........+3 kg corka oliwia13............pomorskie..........7................26.08..........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08.........6,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......0,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25............Warszawa.............24................01.08.........0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)..2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... ..9,0 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....5kg SYNEK annaa20...........Szczecin.............22.............02.08..........8kg doris26.............Kraków..............26..............04.08..6,0 CÓRCIA blondi23............Elbląg................23 ...............05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........3.5 coreczka Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08..............5 insomnia.............??...................24................07.08.........0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...8kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? tati78..........Twickenham, UK.....27............09.08......+7dziewczynka karamijja...........Łódź................28................12.08..........1,0 kasia 30.............Rybnik.............30............12.08........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+2kg SYNEK agulka28............Bielsko-Biała........28............14.08... 8 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............29............14.08.......4kgCÓRCIA Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08........+8kg madelain.............J.Góra..............29................16.08.........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08.......4,00 CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.............? ali32.................opolskie............32.............17-19.08.........+5kg z daleka ..........Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27........21(23).08...+5 kg SYNEK jagna25...........Wodzisław Śl.........25.................23.08........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27..................24.08........2,0 roxelka.............Essex,GB............27...............25.08..........7,0 Kotunia.............Legnica..............27..........25.08.......4kg SYNEK sierp.06.........podkarp................24........25.08.........+3 kg corka oliwia13............pomorskie..........7................26.08..........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08.........6,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......0,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg ja tez mnieniam bo od wczoraj mam 24 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierp, to jakies bzdury z tymi lodami! Oczywiscie ze wolno je jesc podczas ciazy!!!! A poza tem wydaje mi sie ze Twoj organizm sam wie czego potrzebuje. Wiekszosc lodow ciagle jeszcze zawiera cos z mleka, a wiec calcium=wapn, ktore w tej chwili sa bardzo potrzebne maluszkowi... Mysle ze to pogoda tak dziala na nastroje, ja wczoraj caly dzien bylam podlamana. Dzis jest pochmurno, ale trsozke mi lepiej. Buziaczki 👄 Biegne do pracy.Dzis znow maraton, 8,5godz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierp.06! Moje gratulacje!!!! Wszystkiego najlepszego Skarbie z okazji urodzin! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie.ByLam dzisiaj na badaniu cukru ,dało się wypić ale zaraz potem zrobiło mi się niedobrze i mnie przeczyściło i teraz po 3godz. od wypicia dalej mi niedobrze trochę mnie to martwi.Tez tak to badanie przechodziłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierp.06 życze Ci wszystkiego dobrego,ślicznego zdrowego dzidziusia i spełnienia marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ali. ja niestety nic ci narazie nie moge poiwedziec o tej glukozie bo sama jeszcze nie maialam tego badania a czeka mnie na poczatku maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tini2 - tak jestem z warszawy i właśnie zdecyzdowałam sie na zmianę lekarza. Niestety poprzedni nawet nie mial potrzeby mnei badać ;) Zapisałam sie do przychodni przyszpitalnej Szpitala SW Zofii. Mi udąło sie tam dostac bezplatnie w ramach programu Zdrowie mama i ja ale wiem ze graniczy to z cudem. Na pewno mozna zapisac tam sie prywatnie http://www.szpitalzelazna.pl/index.php?id_page=100 Sprzet i fachowa opieka na pewno ze wgzegu na to ze wlasnie przy Szpitalu Sw zofii. ja planuje tam rodzic. jesli chodzi o USG robie je u dr Makowskiego (jeden z 3 najlepszych specjalistow w Warszawie). Jesli bedziesz zainteresowana podam Ci namiar. Pozdrawiam :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25............Warszawa.............24................01.08.........0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)..2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... ..9,0 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....5kg SYNEK annaa20...........Szczecin.............22.............02.08..........8kg doris26.............Kraków..............26..............04.08..6,0 CÓRCIA blondi23............Elbląg................23 ...............05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........5.5 coreczka Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08..............5 insomnia.............??...................24................07.08.........0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...8kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? tati78..........Twickenham, UK.....27............09.08......+7dziewczynka karamijja...........Łódź................28................12.08..........1,0 kasia 30.............Rybnik.............30............12.08........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+2kg SYNEK agulka28............Bielsko-Biała........28............14.08... 8 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............29............14.08.......4kgCÓRCIA Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08........+8kg madelain.............J.Góra..............29................16.08.........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08.......4,00 CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.............? ali32.................opolskie............32.............17-19.08.........+5kg z daleka ..........Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27........21(23).08...+5 kg SYNEK jagna25...........Wodzisław Śl.........25.................23.08........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27..................24.08........2,0 roxelka.............Essex,GB............27...............25.08..........7,0 Kotunia.............Legnica..............27..........25.08.......4kg SYNEK sierp.06.........podkarp................24........25.08.........+3 kg corka oliwia13............pomorskie..........7................26.08..........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08.........6,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......0,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg zapomnialam o tabelce i kg mialam nie aktualne sierp 06. wszystkiego co najlepsze z okazji urodzinek 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ ali >> dla mnie ta glukoza to ochydztwo a musialam pic 2 razy 😠 i po wypiciu tego tez sie caly czas zastanawialam czy juz sie pozygac czy jeszcze poczekac troche... no ale jakos sie udalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×