Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

na moim wyniku jest napisane 0,0-0,9 - ujemny 0,9-1,1 - wątpliwy >1,1 - dodatni pierwszy raz robiłam na początku ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris>> spoko rozumiem ale przez to że u mnie inaczej te normy oznaczone to myślałam że za pierwszym razem wyszło wątpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Donn dzieki za zdjęcia, sa sliczne. Zaraz wysle swoje Tobie i innym dziewczynom, jak tylko wpisze Was wszystkie w ksiazke adresowa. Ale prosze tez o zdjecia innych \"brzuchatek\":) Ok, napisze wiecej potem, bo jestem niezywa. Buziaki dla wszystkich. Imię: Ewa Wiek: 29 TC: 28 Termin porodu: 20-08-2006 Miejscowość: Warszawa Waga: +8,5kg Płeć: Synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evvik do mnie doszły-3 szt:) w ktorym tyg ciazy były robione??zaczynam popadac w kompleksy bo ja wygladam jakbym zjadła piłke plazową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wyglądam jak bym zjadła piłke plażową:)hihihihhihi Evvik zdjęcia doszły do mnie, sztuk 3!Bardzo dziekuje! Jak tylko bede jakies miała z brzuchem to tez wszytskim wyślę!miłego wieczorku,buziaki papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim za zdjecia. Doris dziekuje, ze sie rozpisalas. Milo, ze zawsze znajdziesz czas i odpowiadasz na nasze watpliwosci. Wszystkiego najlepszego Mamusie:) Ja dostalam na dzien dobry zyczenia w postaci mocnych kopniaczkow. Za rok dostaniemy buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Ciesze sie, ze zdjecia doszly. Jedno jest z 27 tyg., a dwa wczesniejsze to jakis 24-25 tyg, takze spoko. Nie popadajcie w kompleksy, teraz brzuszek mam wiekszy. Chociaz niektorzy mi mowia, ze jest wciaz maly, ale ja jestem wysoka, wiec tez troszke inaczej on sie uklada. No i jak same wiecie nie ma dwoch brzuszkow identycznych:) Czekam na fotki od dziewczyn, ktore mi jeszcze zdjatek nie przeslaly. Jesli ja kogos pominelam to przepraszam, odezwijcie sie, a na pewno fotki wysle. Ide zaraz spac, bo jutro na 10 do szkoly rodzenia i za duzo sobie nie pospimy. Tati i Justa dzieki za fotki, sa super i wygladacie slicznie. Justa czekam na zdjecia z brzuszkiem:) Pozdrawiam cieplutko Evvik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxelka, EvVik dzieki za fotki, ja tez odesłałam swoje :). Dzis paskudna pogoda, no i jak zapowiadaja, przyszly tydzien tez taki ma byc ... porazka.. Ja wracam do pracy, poki czuje sie na silach :) dogadałam sie z szefem, ze bede chodzic tylko tyle ile mogę, wiec zaryzykowałam :), bo leżenie na dłuzszą metę dobijało mnie :). No a tak poza tym kupiliśmy już wózek, tak mnie jakoś pani w sklepie zagadała, ze nie mogłęm sie powstrzymać :) bebecar stylo AT. Tutaj jest link, więc mozecie oglądnąć i ocenić : http://familyshop.com.pl/Bebecar/2006/StyloAT/StyloAT-C607.jpg pozdrowienia i milego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mlodych mezatek sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dziewczyny, wybaczcie alenie wiem komu wyslalam a komu nie...,mam jakas podejrzanie mala pojemnosc skrzynki, jedne zdjecia mi przychodza inne nie, musze kasowac cholerka, odpisuje na maila, jesli mi dochodza zdjecia. oki? Ja jestem dzis slomiana wdowa---maz pojechal na spotkanie z Papiezem do Krakowa, calonocne czuwanie na Bloniach przed nim..mam nadzieje ze nie wroci z zapaleniem pluc..bo mam padac :-P Ja tak sie przejelam tym, ze tak malo przytylam, i ze kazdy mowi mi ze mam taki maly brzuch, ze zaczelam sie objadac jak prosiak, hehe, ale musze sie z tym uspokoic, bo flakimnie teraz bola cholernie, a to niezbyt mile.. :-O w kwestii wiozka dalej nie mam pojecia co wybrac..eh..a trzeba juz powoli myslec..i zaczac tez dzialac.. no, ide sie ubrac w koncu, bo nie pilnowana przez nikogo siedze jescze w koszulce nocnej, hehe, i lozko nie poscielona i w ogole jestem rozmemlana strasznie........ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Wlasnie sobie odpoczywam po obiadku i czytam forum. W szkole rodzenia bylo dzis super, ale bardziej ciekawia mnie kolejne zajecia, bo bedzie o porodzie. Musze sobie przygotowac zestaw pytan do poloznych, aby wiedziec co i jak. Juz teraz rozumiem, co mialyscie na mysli, piszac gdzie reszta Roxelki. Brzuszek do mnie doszedl, ale gdzie Roxelka:)? Jagna e-mailik od Ciebie wlasnie mi sie sciga, wiec niedlugo sobie Cie zobacze. O juz nawet mam. Fajnie wszystkie wygladacie naprawde. A Tati zapomnialam zyczyc Tobie i mezowi wszystkiego najlepszego na wspolnej drodze zycia. Zycze Wam milego weekendu i duzo odpoczynku. Ja wlasnie gonie mezusia do porzadkow, a wieczorkiem idziemy do znajomych na mala imprezke. Imię: Ewa Wiek: 29 TC: 28 Termin porodu: 20-08-2006 Miejscowość: Warszawa Waga: +8,5kg Płeć: Synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :)))) Nie odzywałam sie kilka dni, bo uparlam się, ze w tym tygodniu pozdaje wszystkie egzaminy i oddam prace mgr :) wynikow jeszcze nie mam ale mysle ze sie udalo. Chcialabym powysyłać Wam tez swoje zdjecia i poogladac Was- jesli wiec ktorac z Was moglaby mi przeslac adresy do wszystkich to bede wdzieczna :) katarzyna.piotrowicz@swps.edu.pl Od kilku dni mam taki bol plecow ze nie moge ani siedziec ani lezec. Dzis usnelam dopiero nad ranem i to na chwilke... Chcialam jeszcze przez miesiac popracowac ale na pewno nie dam rady siedziec po 8 godzin .... Albo wiec szef zgodzi sie na prace w mniejszym wymiarze godzin albo bede sobie musiala juz odpuscic prace .... Czekam na maila. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+12kg agata_27.....Slubice..............27............01.08...5,5kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08..7,8 kg ..coreczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 12kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....11kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+11kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+7kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...10kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08..........7kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................8,5kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............???? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08...........2kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA ekinio........Warszawa.........28.............29.08........6kg..coreczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:-) dziekuje wam ooooooooooooooooooooooooooooooooooogromnie za zyczenia!!!!!!!!:-) :-) :-) jestem zamezna, hi hi:-) tak jak juz chyba wspominalam mielismy sliczny dzionek:-) udalo sie:-) na samej ceremonii, smialysmy sie z siostra, bylo mi wstyd...myslalam ze nas wyrzuca, ale wiecie, oni caly czas przekracali moje imie...mimo tego ze napisalam fonetycznie wymowe tatiany... prowadzacy powtarzal w kolko TATANIA, nie wiem wydawalo mi sie to b smieszne, moze to nerwy, ale nie potrafilam sie uspokoic:-) ostatecznie powiedzielismy sobie- tak i po wszystkim:-) :-) :-) dzisiaj nudze sie na wlasne zyczenie...nie potrafie sie za nic zabrac, jestem jakas taka malo ambitna i humorzasta, zmierzla-potwornie...dziwie sie temu wszystkiemu... musze wam przyznac ze wszystkie wygladacie fantastycznie:-) ciaza wam sluzy:-) ciesze sie ze moglam zobaczyc mamy, ktore kryja sie tu pod przeroznistymi nickami:-) pozdrawiam was serdecznie tatania:-):-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam stopke, w dniu mojego slubu skonczylam 28 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!matko:-0 to rowniez 29 tc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tati! Gratulacje z okazji Dnia Urodzin! Spelnienia marzen!!!! mam nadzieje, ze to bedzie fantastyczny rok w Twoim zyciu! 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 Dzis calusienki dzien spedzilam w Kopenhadze. Niedawno wrocilismy i jestem padnieta. Chcialam tylko podziekowac Padlince i Roxelce za zdjecia! Na wsyzstkie maile odpisze dopiero jutro po poludniu, bo rano znow ruszam do Danii.... No i jeszcze aktualizuje tabelke. Nie dalo sie ukryc, waga wyraznie wskazywala, ze przytylam juz 12 kg... miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+12kg agata_27.....Slubice..............27............01.08...5,5kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08..7,8 kg ..coreczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 12kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....12kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+11kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+7kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...10kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08..........7kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................8,5kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............???? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08...........2kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA ekinio........Warszawa.........28.............29.08........6kg..coreczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Ja chyba oszaleje przez moje skurcze lydek. Dzisiaj znow mnie dran dopadl. Juz mam tego dosc. Lykam ten magnez i gdzie efekty???? Roxelka nie doszedl mi e-malik z Toba w calosci:( Kpiotrowicz wyslalam Ci e-maila z lista dziewczyn, ktorym wyslalam swoje fotki. Jesli kogos ominelam to prosze o info. Ja dzis leniuchuje. Wczoraj wrocilismy pozno i dzis spalam prawie do poludnia. To moj rekord, poniewaz ostatnio zrywalam sie skoro swit. Zycze Wam milutkiego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wysłałam zdjecie z brzuszkiem-jak kogos pominełam lub nie dojdzie to prosze krzyczec!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Brzuchatki ;) a w szczegolnosci witam Roxelke,ktora znam z innego forum ,a dokladnie z BIZZA ;):) Jak sie czujecie? Ja sie czuje O K. Mala kopie ,wierci sie jak szalona. Ciesze sie bardzo,bo jest juz ulozona glowką do dołu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj INESKA:) moj synek tez w 29 tyg był ułozony posladkowo i mam nadzieje ze jeszcze sie przekreci bo chciałabym rodzic sn napisz -czułas jak Ci sie dziecko przekrecało?bo w sumie teraz ma mało miejsca i te ruchy czuc inaczej kolejna wizyte mam 19 czerwca i mam nadzieje ze do tego czasu bedzie juz ok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Justynko dziękuje za zdjęcia!!!! Bardzo ładnie wyglądasz w ciązy! U mnie dzis pogoda PASKUDNAAAAA!!!! Leje i wieje cały dzień:( Nawet na spacer nie można pójść!!! Więc siedze i poprawiam błedy w mojej pracy licencjackiej;) Życze wam udanej niedzielki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~~~Anna20 ,to fakt, non stop leje. Ja juz drugi dzien siedze w domu😭 bo taka pogoda. ~~~~Justa29, powiem ci ze jakos nie czulam zeby mi mala sie przekręcala do dołu,nic nie czulam. U mnie tez w 29 tc mala byla ulozona posladkowo ale juz po 3 tygodniach ułozyla sie juz prawidłowo. Gin powiedzial ze nie bedzie CC, bo nie zdązy mi sie ulozyc w drugą stronę, tym bardziej jak na 32tc to dzidzia jest duza. tak wiec raczej nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powysylalam wszystkim swoje zdjecia - czekam na Wasze :) Ps. Dzis pierwszy raz odkad jestem w bardziej zaawansowanej ciazy przespalam CALA noc :) O 8.00 Mala dopominala sie tylko o śniadanko i dala mi pospac aż do 10! Ale mielismy dzis bal :) Buziaki Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki!!! O jeny jak mnie dawno nie było. Strasznie Wam zazdroszcze tych zdjęć, co tak sobie wysyłacie. W pewnym sensie to sie się juz poznałyście. Strasznie też chciałabym Was \"poznać\". Muszę poruszyć trochę dyskretny temat , może wstydliwy, aczkolwiek spotyka to większość ciężarnych. Chodzi o hemoroidy. No i niestety pojawil sie u mnie , prawdopodobnie od zelaza. . Czy któraś ma ten problem? Czy tylko ja taka biedna jestem. Co do wózka to juz wiem jaki chcę X-lander xa. Łóżeczko chcę z Glucka.Myślałam o implascie , ale tych wózków to za dużo jeżdzi po moim mieście. Podaje mojego meila: leola@op.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jeszcze tabelka. miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+12kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...6,5kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08..7,8 kg ..coreczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 12kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....11kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+11kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+7kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...10kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08..........7kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................8,5kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............???? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08...........2kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA ekinio........Warszawa.........28.............29.08........6kg..coreczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!!! Obrzydliwa pogoda..fuj...ale co tam Ja dzis robilam sobie badanka:morfologia, mocz, aspat i alat (mam nadzieje ze szczeg. te wyniki eda pieeeeknee i bardzo w normie) i to obrzydlistwo glukoza..fuj..dopiero co wypilam i za 40 minutek spadam ponownie do przychodni na upust krwi..malo sie nie zzygalam.. tak chialam miec to juz za soba ze wypilam duszkiem..hehe wymiiki odbieram jutro po 15. ah, nie moge sie juz doczekac... Teraz pytanie mam do Was bardzo serio i bardzo przepraszam ze nie na temat stricte ciązzowy...Chodzi o pieniadze niestety a mianowicie o kredyt.. Czy ktoras z Was moze ma cos wspolnego z bankami i moglaby mi doradzic w tej kwestii? Sprawa jest wazna, w zasadzie to nasze byc albo nie byc.. Potrzebujemy splacic wujka, a dokladnie jego czesc spadku. mieszkamy bowiem w mieszkaniu po dziadkach. Nie wdajac sie w szczegoly sprawy, on zada 40 000 zł. problem polega na tym ze maz zarabia tylko okolo 1500 zł. i z tego co sie orientowalam takie zarobki nie pozwalaja na uzyskanie kredytu..ja nie pracuje rozniez..nie wiem co zrobic, bo jak do konca tygodnia nie wykombinujemy nic, mieszkanie zostanie prawdopodobnie zlicytowane a wtedy ladujemy na bruku..na wynajem tez raczej nas nie bedzie stac..Troche przysparza to nerwow, jakby nie patrzec.. :-( Przepraszam jescze raz ze tu pytam o to, ale moze a nuz ktoras z Was sie troche orirntuje w tych sprawach..ja jestm zupelnie zielona, maz tez... No dobra, nei smece juz...odezwe sie za troch, teraz ide wlosy umyc na poprawe humoru ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny kpiotrowicz>> dzięki za zdjęcia ale masz super wymalowany brzuszek!! agata_27>> nie wiem czy dobrze wpisałaś swojego maila bo mi sie nie chce zapisać i zdjęć ci nie moge wyłać.. co do wstydliwych hemoroidów ja mam jednnego :) a wózek podoba mi sie albo hauck merlin albo x - lander x1 padlinka>>> co do tego kredytu wygląda to mniej wiećej tak: jeżeli twój mąż zarabia 1500zł netto to niestety jest to za mała kwota na 40 000, banki liczą to mniej więcej tak, że od tego 1500zł trzeba odjąć wszystkie opłaty jakie ponosicie czyli: czynsz, gaz, prąd i takie tam, pozatym jeżeli ty nie pracuje to prawdopodobnie ta kwota zostanie podzielona na 2 os, musi wam jeszcze zostać kasa na życie a jest was troje, no i musiało by wam jeszcze wystarczyć na rate.. a przy 36 ratach będzie to ok 1200zł a przy 48 ratach pewnie z 900zł, więc nijak nie wychodzi.... :( chyba że spróbujecie wziąść kredyt na wykup mieszkania, ale wtedy musielibyście go zastawić pod hipoteke chociaż nie wiem czy to by przeszło bo zawsze czy coś zastawiasz czy masz poręczycieli, musisz mieć kase na rate która wychodzi na opłaty no i na życie... pozatym jeżeli potrzebujecie 40000zł to musielibyście wziąść większą kwote bo od tego jest potrącana prowizja, ( może być ona też doliczona do rat, wtedy bank twierdzi że kredyt jest bez prowizji), i napewno konieczne będzie ubezpieczenie kredytu.... napisz do mnie na gg to ci powiem co by jeszcze można kombinować bo nie bede tu wszytkich zanudzać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzusie poprawiam tabelke mam juz +13kg szok! i brzuch taki duzy w ciagu dwoch tyg. urosl mi 2 cm jak tak dalej bedzie rosl to szybciej bedzie mnie mozna przeskoczyc niz obejsc. Synek mi sie najprawdopodobniej odwrocil glowko w dol bo ostatnie dwa dni chodzil mi po calym brzuchu a teraz tylko w podbrzuszu czuje no chyba ze to nogi okarze sie za trzy tyg jak pojde na wizyte. poza tym samopoczucie mam super a wczoraj uslyszalam jak to ja przychodzilam na swiat. W tamtych czasach wszystko bylo inaczej. Pozdrawiam miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+12kg agata_27.....Slubice..............27............01.08...5,5kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08..7,8 kg ..coreczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 12kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....11kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+13kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+7kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...10kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08..........7kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................8,5kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............???? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08...........2kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA ekinio........Warszawa.........28.............29.08........6kg..coreczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz tabelka bo skopiowalam nieaktualna Sorki miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+12kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...6,5kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08..7,8 kg ..coreczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 12kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....11kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+13kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+7kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...10kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08..........7kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................8,5kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............???? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08...........2kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA ekinio........Warszawa.........28.............29.08........6kg..coreczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie. Dzisiaj mam okropny humor i potrzebuje sie wygadac a że nie mam za bardzo komu to wygadam sie Wam. Chodzi znów o moja teściową. Jak Wam już wcześniej wspominałam od początku czerwca miałam zamiar wybrać się na chorobowe. Tak mi polecił lekarz (wszystko jest wporzadku tylko stwierdził ze z uwagi na moje wczesniejsze probemy z kregoslupem powinnam wiecej odpoczywac). Poza tym czuje sie ciągle zmęczona. Po nocach mało śpię bo albo bolą mnie plecy , na bokach tez nie moge spać bo za chwile mnie bolą i cały czas sie busze. O 5.15 musze juz wsawac do pracy i przez cały dzień jestem padnięta. Moja teeściowa jednak uważa ze powinnam chodzic do pracy. Wiem że każdy tak ma w ciąży ale czy to znaczy ze nie mam prawa odpiocząć? Co Wy o tym myslicie???? Może przesadzam. Jak już kiedyś wspominałam ona w obydwu ciazach pracowała do końca i teraz uważa że to nic złego. Na męża nie mam chyba co liczyc bo wydaje mi sie ze z nim wczesniej miala rozmowe na ten temat bo wcześniej sie inzczej wypowiadal na ten temat. oczywiście ona mi nie narzuciła tego że mam pracowac ale mowi o tym w taki sposob ze czuje sie jak przyparta do muru. Przepraszam ze tak przynudzam wam ale nie mam w tym momencie komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×