Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

no fajny, mi tez se podoba..a doczytalas sie o jego wadze gdzies?ja mam zacmienie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 kg ale nie wiem czy z gondolą czy spacerówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA dopatrzylam sie----14 kg duzo troche...ale ladny jest, trzeba przyznac..zastanawiam sie tylko czy przecisnelabym sie z nim w mojej waskiej klatce schodowej, bo wyglada na szeroki..najlepiej zobaczyc na zywo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 kg spacerówka a już mi zaczyna być wszystko jedno ile waży byle dobry był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh, to szczesciara z Ciebie, ze mozesz przymknac oko na wage..ja na drugie pietro po waziutkiej klatce schodowej bede musiala wnosic i jescze uwazac na 3-latke krecaca sie pod nogami, hehe..ale lipa...dlatego tak mi zalezalo na stelazu na ktory bezpostednio mozna fotelik nalozyc..jescze zostaly trzy miesiace,,,moze cos wymyslimy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam robiłam dziś glukozę, wcale nie była taka okropna. Niestety cukier za wysoki bo 162. Pojutrze kolejne badanie tym razem 75 g. Nie przeraża mnie wypicie ponowne glukozy ale fakt, że od godziny 18 do około 10 nie będę mogła jeść! Jeśli cukier nadal będzie za wysoki to chyba czeka mnie dieta :-(. Jak nie urok to ... Troszkę mi smutno z tego powodu. Dziś wizyta u lekarza o 18, nie mogę się doczekać z dwóch powodów. Po pierwsze być może poznamy płeć malucha :-) Do tej pory chciało współpracować i było odwrócone do nas zawsze przodem, ale ja nie dopytywałam lekarza, a dziś pewnie odwróci się zadkiem :-) A po drugie od paru dni kłuje nieboleśnie ale nieprzyjemnie w okolicach kości łonowej i chciałabym, żeby lekarz sprawdził co tam się na dole dzieje. obwód brzucha już prawie 103 cm. czyli w 2 tyg. urósł 5 cm :-) agula kruszyna fajnie, że się odezwałaś. Pisz częściej co u Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszytkie!!! Oliwia 13 dzieki za pamięć... :> wiem ze dawno sie nie odzywałam, ale niestety zdreowie nie pozwalalo ... dalsze problemy z szyjka ...1,5 tygodnia temu dostalam po prostu skurczy myslalam, ze oszaleje, od razu szpital, kroplowka i fenoterol co 3 godziny, przed pierwsze 3 dnie nie wiedzialam co sie ze mna dzieje trzesło mi się całe ciało, nawet kubka z herbatą nie moglam porządnie utrzymać.... no ale juz w koncu przeszlo. Mialam lezec w szpitalu, ale z racji na moje negatywne wspomnienia wybłagałam leżenie w domciu, wiec cale te dni spedzilam leżąc z nogami uniesionymi w gore i poduszkami pod pupą :) W kazdym razie lekarz powiedzial ze jak juz zaczne 9 misieac to nie bedzie powstrzymywał porodu, bo na pewno szybciej urodze... W kazdym razie najważniejsze jest teraz zdrowie maluszka, wiec oszczędzam się jak tylko mogę... No i troche milych rzeczy.... czyli w zwiazku z tym, iż nie wiem jak dlugo bedę mogła jeszcze chodzić, wybrałam się z mamą do jedynego sklepu w naszym miescie i zamowilam łóżeczko, wózek, kupiłam pościel i tym sposobem humor strasznie mi się poprawil:) Zobaczymy co powie na to mąż, kiedy będzie musiał pojechać i odebrac towar eheheh. :) Widziałam ze wymieniacie się numerami gg wiec podaję i mój 1098620, mail: jagna44@o2.pl Pozdrawiam i idę leżeć J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ale sie wkurzylam polazlam z cora do przychodni i ZNOW SIE NIE DOSTALAM..lekarz nie przyjmuje do odwolania..zachcialo mi sie ryczec..boje sie kurcze bo ostatniookiepska morfologie mialam, to bialko we krwi, generalnie nie czuje sie dobrze a nie moge nawet sie dostac do lekarza normalnie..zaluje ze nie jestesmy dziani--chodzilabym sobie prywatnie i lala na wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze aktualizacja tabelki :) miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............10,5kg agata_27.....Slubice..............27............01.08...5,5kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08..7,8 kg ..coreczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 12kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....11kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+11kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+7kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...10kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08..........7kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................8,5kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............???? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08................1,5kg kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA ekinio........Warszawa.........28.............29.08........6kg..coreczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagna trzymaj się. Oszczędzaj się i leż jak najwięcej. Co do szpitala to Cię rozumiem, ja sama trzęsę się na samą myśl. 5 dni a wydawało się jak wieczność. No ale co maja powiedzieć dziewczyny, które muszą leżeć na podtrzymaniu przez całą ciążę. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka niewiem z jakiej dzielnicy jesteś ale u mnie na tarchominie do medycyny rodzinnej można sie dostać bez problemu, ogólnie zapisy są na 3 tyg do przodu, ale jak się posiedzi chwileczkę to przyjmują. Ogólnie są wporządku ale trzeba się samemu wypytywać o wszystko, chyba ze coś poważnego to mówią. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagna - ja tez jestem z toba. trzymaj sie cieplutko i dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagna>> trzymaj sie i odpoczywaj... padlinka >> a innego lekarza nie było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, no wlasnie nie przyjmowal zaden strasznie, duze kolejki, ale poprobuje do innej przychodni moze sie uda... Jestem z Grochowa i tu w sumie ma dwie mozliwosci gin. o ktorych mi wiadomo..wybieram najblizsza zwykle, bo ciezko mi sie wyrwac z Gabrynią. Nie cierpie dlatego przychodni na zapisy, bo nigdy nie wiem czy cos mi nie wypadnie...reszta z powodow stanow zapalnych czasem musze co chwila chodzic..e, nie bede sobie psula humoru juz ;-) i wam tez hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebralam dzis wyniki z badan krwi, wie ktoras z was moze co to Gran?? mam 6.3 a norma jest do 5........mam jeszcze za duzo RDW ale doczytalam sie ze to jest spowodowane leczeniem kwasem foliowym i zelazem....wiec to chyba nie jest zle...... jutro usg4d...trzymajcie kciuki bo jakos sie dziwnie boje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - gran - to granulocyty(czyli biale krwinki) w ciąży są inne normy - to znaczy Twój wynik w ciąży jest prawidłowy:) RDW - to młode formy erytrocytów (czyli czerwonych krwinek) - w ciąży też w zasadzie normą jest podwyższenie a dodatkowo faktycznie leczenie żelazem i kwasem foliowym też może je troszke podnieść - nie jest to żaden powód do niepokoju. USG - na pewno wszystko będzie super:) Kati - super te zdjęcia - troszkę pozazdrościłam, że moja córeczka takich mieć nie będzie:( Jagna - dbaj o Siebie w takim razie i rzeczywiście leż jak najwiecej - każdy dzień bliżej porodu dla dziecka jest bardzo ważny:) Padlinka - wiem dobrze,że z naszą służbą zdrowia jest fatalnie:( ale w Twojej sytuacji absolutnie powinni Cię przyjąć w każdej chwili - może warto \"wepchać\" się do gabinetu i zapytać lekarza czy przyjmie i jeśli się zgodzi dopiero iść się zarejestrować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris pewnie masz racje...Powiedz mi kochana, jesli mozesz, czy niepokoic sie ciemnym zabarwieniem moczu? Jestem ogolnie nerwowa ostatnio i byc moze doszukuje sie juz u siebie wszystkich mozliwych dolegliwosci..ale chcialabym wiedziec, czy o normalne, moze wina witamin (biore prenatal} bo pije duzo wiec odwodniona nie jestm raczej. rety..moje wlasne lenistwo mnie przeraza..biedny maz moj i dziecko..z takim leniem w domu..odwlekam kazda decyzje o zrobieniu czegokolwiek, niepoprawna jestem wprost..hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki a jak jest u Was z apetytem teraz?ja od kilku dni czuje taki głod ze szok-pewno mały ciagnie z mamusi:) nie jem duzo ale czesto a dzisiaj w nocy to przeszłam sama siebie pierwsza kanapke robiłam-tu uwaga-1.15 a druga 3.45 normalnie szok-nigdy nie jadłam po nocach!!a teraz to mnie takie ssanie w zoładku obudziło ze dla mnie to niespotykane w ciagu dnia tez-zjem a za niedługa chwile juz głodna chodze a wiecej zjesc nie moge jednorazowo bo mi ciezko na zoładku a na wieczor nie chce sie najadac bo mi sie głupoty snia:P trzymajcie sie wszystkie zdrowo-te ktore musza lezec niech odpoczywaja i szczegolnie troszcza o siebie i dzidzie a te co sa \"na chodzie\"niech duzo spaceruja-w koncu musimy dbac o kondycje:) termin zbliza sie wielkimi krokami-tak na dobra sprwe to u mnie 2 m-ce z hakiem a czymze jest 2 m-ce naprzeciw 9-ciu? kurde-tak sobie mysle ze to szybciorem zleci i ciesze sie i boje zarazem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:)ah jestem juz po pierwszym egzaminie i dostałam 4.mogłoby byc lepiej,ale nerwy mnie zeżarły:)hihi ale 4 to tez dobry stopień!!!! Jagna trzymaj sie cieplutko,dużo wypoczywaj, nie denerwuj sie i dbaj o siebie z całych sił!!!!!! Padlinko ja tez mam okropny problem z lekarzami a zwłaszcza z usg serca,o które staram sie od lutego i...to,prywatnie!albo nie ma lekarza,albo jak juz jest i twierdzi ze mam przyjsc to dzwoni do mnie na dzień przed wizyta i mowi ze odwołuje bo zepsuł sie aprat do usg!!!a ostatnio zadzwonili ze mam przyjsc,i...poszłam!jak wdrapałam sie do niej na 2 piętro to okazało sie ze niestety aparat znowu sie popsul,ale zapomnieli do mnie zadzwonic!!!!!wiec nie martw sie bo nie jestes sam:)teraz stwierdziłam ze mam tego lekarza w nosie i ide do szpitala zrobic badanie nieodpłatnie!!!!! Kati wielkie dzieki za instrukcje co do zdjeć!!!!zaraz spróbuje wkleic!!! i jeszce na koniec musze sie pochwalic ze,tesciowie oddaja nam góre domu!wiec nie musze sie z nimi gniezdzic na jednym pietrze!!!ufffff:) [URL=http://img132.imageshack.us/my.php?image=25tyg59mo.jpg]http://img132.imageshack.us/img132/8558/25tyg59mo.th.jpg to moja córcia w 25 tygodniu!mam nadzieje ze udało mi sie wkleic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHA udało mi się wkleic:) a teraz postanowiłam wkleic swoje zdjecie z pierwszych tygodni ciązy,tu na zdjeciu jestem tak około 10-12 tygodnia:) to były czasy hihi,teraz waze 12 kilo wiecej! dziewczynki powysyłajcie swoje zdjecia,tak jak ania-blondi!poznajmy sie lepiej;)hihi jak na razie nie mam zdjecia z brzuszkiem ale obiecuje ze jak tylko bede miała to wysle:) [URL=http://img122.imageshack.us/my.php?image=dsc023338gl.jpg]http://img

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaa>>> ale z ciebie laska!!!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki donn:)ale to było dawno...bo w styczniu:)no teraz czekam az wy przeslecie swoje fotki:)ja czekam az Paweł zrobi mi zdjecia z brzuszkiem:)to tez wyslę!!!!pozdrawiam,buzka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) aniu 20!!! zdjecie super:-) dzidzius przepiekny:-) chyba po mamie:-) ja nie potrafie wklejac zdjec na ta strone z ktorej wy korzystacie:-( chyba bede musiala wysylac wam maile:-) ja dzis tak sobie...boli mnie lewa strona pochwy??? tzn tylko wtedy kiedy chodze...nie wiem co to moze byc, ale jesli utrzyma sie to do jutra -bede musiala isc do lekarza:-( troche sie boje... no nic uciekam i pozdrawiam apapapap tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Super, ze mozecie tak ogladac swoje malenstwa. Ja musze poczekac do 28 czerwca na usg:( Annaa20 coreczka wyglada przeslicznie, na prawde zdjecie wyjatkowe. Twoje nie chce mi sie otworzyc nie wiem czemu. Mam pytanie czy ktoras ogladala na zywo wozki firmy tako? Moze ktos znajomy ma. Czekam na opinie. Fajnie ze, sie wymieniacie nr gg. Troche sie boje ze uciekniecie z forum:( Ja rzadko klikam ze znajomymi na gg bo malenstwo mi nie pozwala tak sie wierci, gdy tylko siade przed kompem. Pozdrawiam.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM wszystkie szkraby i ich mamy:) w końcu znalazłam troche wolnego czasu zeby coś skrobnąć na forum bo ostatnio to tylko mogłam rzucić okiem co ciekawego u was. W zeszłą sobote miałam wieczorek panieński z psiapsiułkami....był grill nad wodą i muzyczka i było extra;) w prezencie dostałam piekna bielizne i pieluszki pampers dla maluszka:) pierwsze pieluszki w domu juz są,,,czekają na Alka:) w domu mała rewolucja, jak by było mało zajęć przed slubem to jeszcze postanowiliśmy połozyć nowa wykładzine dywanowa w pokoju,,,czyli małe przemeblowanie nas czekało,,, w kuchni zaczeła cieknąć woda pod zlewem wiec trzeba nowe rurki i uszczeleczki kupic i wymienić,,,,wiec jak widać nie nudzi sie nam bo niby remontu w domu nie ma ale uczucie mama takie jak by był:) ale to chyba dobrze nie stresuje sie tak tymi zabiegami przedślubnymi:) ale swiadomość ze to już za 10 dni jednak daje o sobie znać:) Tez bym chciała wkleic zdjecie Alka ale nie moge bo mam na płycie dvd nagrane zdjęcia i badanie a w komputerze nie mam dvd i nie wiem co zrobić ...bede próbowała nagrać to w innym formacie zeby móc sie pochwalić swoim synusiem:) co do numeru GG to ja tez podaje swój,,,969516 jeżeli tylko któraś ma ochote zaklikać to gg jest dosyc czesto u mnie aktywne:) Kiedys rozmawiałyśmy o blogu na którym mozemy przesyłac zdjęcia i wymieniac sie ciekawymi informacjami i ktos miała sie tym zająć,,,,prosze zastanówcie sie nad tym tematem ponownie, bo to ciekawa sprawa tylko trzeba sie zorganizować,,,a ja bym chciała poznać was wszystkie przynajmniej z widzenia:) pozdrawiam wszystkie gorąco,,,przytulcie od nas brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka 28
Cześć Mamuśki! Byłam wczoraj z mężem pierwszy raz w Szkole Rodzenia-normalnie rewelacja:-) Położna, która prowadzi zajęcia jest bardzo sympatyczna i forma prowadzenia zajęć bardzo nam się podoba. Jest 7 par dziewczyny mają termin porodu na lipiec i sierpień więc wszystkie jedziemy na tym samym wózku. Fajnie tak się spotkać i porozmawaić prównać brzuszki:-) Maleństwo rusza się ostro, a szczególnie wczoraj na zajęciach chyba wyczuł, że jest pierwszy raz w Szkole, hihihi Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka 28
Kotunia gratulacje za tydzień będziemy tzrymać kciuki żeby wszystko się udało i czekamy na zdjęcia ślubne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
wymieniacie sie gg a nie mailami???wtedy zdjecia nie szły by na cały swiat tylko miedzy soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×