Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Donn daj znać czy doszły zdjęcia. Coś mi poczta szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~~Joanka~~~~~o jaaaaa,serio hehehe,rzeczywiscie twoj mąż jest spostrzegawczy :):) Próbuje siegnąć pamiecią, czy ktos mi utkwił w pamięci przed wizytą u dr.Świdra :) Ale niestety nikt mi nie przychodzi na mysl :(:( no ale moze gdybym cie zobaczyla np na fotce to bym skojarzyla;) Ja do doktorka trafilam z polecenia, slyszalaam b.wiele dobrych opinii na jego temat. Zauwaz ,ze do niego przychodza prawie same ciężarówki :):)Tak wiec musi byc naprawde dobry w swoim zawodzie. Ja go wybralam bo tak jak pisalam wyzej , i tez dlatego ze pracuje na Unii ,gdzie zamierzamy rodzic z meżem :) Chodzimy tez na unię do szkoly rodzenia, ktore polecił mi wlasnie doktorek :) Pozdrawiam ,cmokuszki paapa i zapraszam ponownie na bloga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Dziekuje jeszcze raz za zdjecia wszystkie wygladacie slicznie. U mnie wszystko po staremu czyli w porzadku z wyjatkiem przycietego przez drzwi samichodu palca jest gruby i siny i nie moge nim nic robic. mam tylko nadzieje ze mi paznokiec nie zejdzie, oj wychodzi moja niezdarnosc. Do porodu sie zagoi! Ha ha. u mnie dzisiaj slonko swieci i mam nadzieje ze tak zostanie bo mam juz dosc deszczu i wiatru. Dzisiaj ide szalec po sklepach bo jeszcze co nieco mi brakuje do wyprawki. Oczywiscie na tyle na ile mi moj ciezar pozwoli!!! Pozdrawiam i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! u mnie dzisiaj deszcz i zimno, a miałam sie wybrać na jakieś małe zakupy ale jak tak to mi sie nie chce..... może sie wybierzemy w sobote razem z mężem i jak sie uda to kupimy już łóżeczko i chociaż pooglądamy wózki... tylko prawde mówiąc nie bardzo wiem gdzie sie wybrać na te zakupy... dziewczyny z Krakowa może coś doradzicie... agata>> zdjęcia jak narazie nie doszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, fajny i tani sklep jest na Starowiślnej (stojąc plecami do Dietla po lewej stronie ulicy, niedaleko przecznicy z Miodową). Mały, ale niezły. Tam chcę kupić łóżeczko. Spory wybór wózków jest w jednej hurtowni, ale za Boga nie pamiętam adresu, muszę zapytać, jeszcze Ci doślę. Jak Cię stać, to jest sklep Chicco w Carrefourze,ale Czyżyny, nie Zakopianka. Fajny duży sklep dla maluchów, głównie z ciuszkami, w Plazie, nie pamiętam nazwy, ale trudno nie trafić. Jak mi się jeszcze coś przypomni, to dopiszę. Przyjemnych zakupów! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katienka>> dzięki :) i czekam na adres tej hurtowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec jednak..dostalam skierowanie do porani patologii ciazy..wyglada na to ze cholestaza jednak znowu mnie dopada..eh...lipa..:-( A..nic to, czeka mnie teraz dieta watrobowa i leczenie essentiale forte i regularne badania enzymow watrobowych...Ufam, ze bedzie dobrze!!!! pozdrawiam mocno !!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko na pewno bedzie dobrze!!!!Trzymam kciuki!!!!!! Ja jestem bardzo zmeczona, nauką, nakładnaiem poprawek do pracy i tą okropna pogoda...ide sie położyc:)trzymajcie sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie padlinko trzymaj sie ciepło i nie zamartwiaj się tak, bedzie dobrze:), mam namiary na lekarza ale tylko prywatnie z Karowej z oddziału patologii ciąży; daj znać to podam ci telefon pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki padlinka-trzymaj sie cieplutko a ja jestem jakas taka humorzasta:(kłotliwa:(jedzowata:(:(przewrazliwiona:(płaczliwa:(eh duzo by wymieniac negatywnych cech i emocji kurcze skad to sie bierze?od tygodnia to juz ciezko ze mna wytrzymac:(hormony????bo chyba nie taki charakterek?:( i jeszcze ta pogoda teraz ponarzekałam -uciekam obiadek robic powoli a raczej obiadokolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, hurtownia jest na ul. Kingi 6. To na Podgórzu, musicie znaleźć, chyba, że już znaleźliście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam tej strony z wyprawką którą wkleiła chyba Kotunia ale nie moge znaleść niech ktoś wklei jeszcze raz :D i jeszcze jedno pytanie jaki płyn do higieny intymnej byście poleciły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn mi polecono Tantum Rosa w trakcie i po porodzie dziala lagodzaco przeciwzapalnie i przeciwbolowo. Dostepny w aptece i bardzo wydajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Zgadzam sie z Plusią , jeżeli chodzi o te głupkowane zabobony. Ja dzisiaj na pożegnaniu w pracy przy otwieraniu szampana dostałam korkiem w czoło (hi hi hi) dobrze ,że nie w oko bo nie miałabym już go .Ale wracając do zabobonów to teściowa powiedziała mi że moje dziecko bedzie miało w tym miejscu ślad. No tak mnie tym zdenerwowała. Takie zabobony mi wciskać. DZIEWCZYNY POWIEDZCIE MI ŻE TO GŁUPOTY, PROSZE WAS. BO MNIE TERAZ TO MĘCZY. No jak ona może mi takie rzeczy opowiadać. I jak tu w zgodzie żyć z teściową, no jak?????? Bardzo się zbuwersowałam. Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONN -ZDJĘCIA POWINNY DZISIAJ JUZ BYĆ. Tak poza tym to chciałam dodać ,że już mam urlop. Uff jak mi dobrze. Odpocznę sobie troszeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONN -ZDJĘCIA POWINNY DZISIAJ JUZ BYĆ. Tak poza tym to chciałam dodać ,że już mam urlop. Uff jak mi dobrze. Odpocznę sobie troszeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Czesc dziewczyny ,ostatnio mam bardzo malo czasu a to z racji bycia moich rodzicow u nas ,nie moge sie skupic na sobie tylko ciagle sie staram jak im dogodzic ,narazie postanowili zze zostaja do pazdziernika wiec bedzie wesolo ,wnuczke zdarza zobaczyc ,tak wogole wypadlam z tematu troche bo zupelnie nie wiem co sie u was dzieje i jak znosicie ciaze ,u nas straszne upaly ,troche zaczely mi nogi puchnac ,krzyze no nie najgorzej wpadlam na wspanialy pomysl i podkladam sobie poduszke pod nogi i tak spie do rana w jednej pozycji . Mam do was pytanie wlasnie odnosnie pozycji spania czy spicie na bokach czy na plecach ,bo ja jak przekrecam sie na bok to mala chyba ma za malo miejsca i zaczyna kopac . Czy ruchy waszych malenstw robia sie coraz mocniejsze czy nadal delikatne ?bo moja cora czasem jak sie odezwie to az wlosy staja ,problem z zaparciami mam taki jak wy ,pozatym jestem ostatnio tez bardzo wrazliwa ,obrazalska pyskata ,czasem nawet troche wredna mam nadzieje ze to minie pa . Do uslyszenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwsc dziewczeta Co do zabobonow to ja na to.... Nosze lancuszek patrze na wszystkich wokol, pod znakami przechodze i juz. Po przycieciu sobie palucha wszyscy krzyczeli ze dziecko taki bedzie mialo, tylko moja mama opowiedziala mi jak bedac w ciazy ze mna zapatrzyla sie w oczy krolika i takiej schizy jej narobili ze po nocech sie modlila zebym tylko czerwonych oczu nie miala. Moc nerwow a ja urodzilam sie z normalnym kolorem tylko za te nerwy co mama przeszla dalam jej jako niemowle do wiwatu,wiec nie warto sie denerwowac przesadami bo to tylko na naszych skarbach sie odbija. Co do spania to ja staram sie na lewym boczku spac bo to dla dziecka najzdrowsze, ale w nocy sie przekrecam na prawy bo tak spalam kiedys. Muj syneczek jakis spokojny od kilku dni chyba zbiera sily na jakas wieksza akcje. Moze sie przekreci? Kto wie, ale jak juz zacznie kopac to konca nie ma. Na szczescie kregoslup mnie nie boli i nogi nie puchna jak nie biegam jak wsciekla. W lipcu ma mnie rodzinka z Polski odwiedzic ale chyba nie maja pojecia ze ja juz kuleczka bede na wylocie i nie bardzo im towarzystwa dotrzymam. Juz koncze bo was zanudze! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sierpnióweczki:) Czytam Was na bieżąco, ale nie mam czasu pisać. U nas notoryczny brak czasu:) Co drugi weekend mam zjazdy na studiach podyplomowych, pod koniec czerwca egazmin, a od przyszłego tygodnia czeka mnie przeprowadzka - masakra. Nasz córcia zmieniła godzinę pobódki - teraz mnie budzi o 5.00:) Troszczkę dokuczają mi skórcze łydek, szczególnie rano przy przekręcaniu się z boku na bok. Wyniki mam bardzo dobre, czuję się dobrze. Tak sobie myślę, że chyba wezmę sobie tydzień zwolnienia w połowie czerwca:) , muszę się uczyć do egzaminu, a jak wracam z pracy to już nie mam siły brać do ręki książek :) Może któraś wie gdzie w Gdańsku można skompletować tanio i dobrze wyprawkę? Pozdrawiam Was brzuchatki, trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Dziekuje za wsparcie! ja tez jestem pewna ze nawet tej cholestazy nie zauwaze, (o ile to faktycznie bedzie ona..bo moze enzymy nie podniosa mi sie za bardzo) Ekinio, dzieki, ja wlasnie jestem pod obserwacja w poradni patologii na Karowej, u dr Grymowicz (czy jakos tak sie nazywa :-P)..Mysle ze i tak nie byloby mnie stac na prywatnego lekarza, ale dzieki :-) Wczoraj troche sie zdenerwowalam, ze bede musiala teraz znowu jezdzic na ta karowa (mam kiepski dojazd a ponadto zawsze jest problem z gabrysia, z kim ja zostawic, jak musze tam jechac, ale co tam-przezyje jakos, hehe) Smialam sie tylko z jednej rzeczy..mianowicie -----terminy usg. Dr. mowi, ze mam zrobic kolo 30 tygodnia, i potem miesiac pozniej, zebym sie zapisala. kolo 30 jestem zapisana w swojej przychodni, wiec no problem, ale za dwa miesiace musze sie zapisac..wiec ide do babeczki rejestrujacej usg i mowie ze potrzebuje tak gdzies za 2 miesiace..a ona, ze pierwszy wolny termin ma na...wrzesien!!! ja juz bede znowu mamusia wtedy, ehhehehe, co mi po takim terminie?!? ach ta sluzba zdrowia, hehehe Ale zjadlam wielkie sniadanie..no mowie Wam..traz bedzie mi sie odbijalo pol dnia..lkomstwo nie poplaca, zapamietajcie moje slowa :-P Acha, tak sie ostatnioo przejelam moja waga, ze w ciagu tygodnia ostatniego przytylam 0,5 kilo ! dumnie zmieniam stopke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :-) dziękuję wszystkim za zdjęcia. Postaram się dziś wysłać do Was moje fotki z brzuszkiem. wszystkiego najlepszego dla wszystkich maluszków z okazji Dnia Dziecka :-) Mój maluch od 3 dni daje mi popalić, wierci się na okrągło. Dobrze czuć, że z nim/ nią wszystko w porządku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinko jeśli bedziesz jechałą na jakąś wizytę to napisz mi wcześniej a mogę ci pomóc przy małej, moja siostra ma trzech łobuziaków więc może nie będzie płakała przy mnie :), jestem cały czas w domku - jeszcze tylko 2 egzaminy i obrona! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :-) najlepszego z okazji DNIA DZIECKA :-) kto sie czuje dzieckiem - prosze wziac to jak najbardziej do siebie, ja sie troche czuje i wlasnie mama zlozyla mi telefonicznie zyczenia ;-) bylam u doktorka rano - mloda w pozycji glowkowej (od dluzszego juz czasu) tylko za kazdym razem w inna strone lekko na skos, tym razem glowe ma gdzies w okolicach mojej lewej pachwiny - no i w sumie dokladnie tam ja czuje, jak sobie rece na i za glowe zaklada ;-) wazy 1310 gramow i wszystkie wymiary potwierdzaja 29tc, w ktorym jestem, wszystkie... poza dlugoscia nog, te wskazuja na 32tc i na to, ze cora moja bedzie wysoka :-) Inesko >> ja doktorka wyszukalam sobie na \"bialej liscie lekarzy\" na forum gazety, poczytalam wpisy na temat Unii na \"rodzic po ludzku\" i sie na obie rzeczy zdecydowalam - bo tez i ze Swierczewa (gdzie mieszkam) na Unie niedaleko :-) i chyba w miare szybko tam dojade, jak juz wybije godzina 0 do p.Wiatrowskiej ze szkoly rodzenia tez wlasnie dzwonilam i kurs zaczynamy 27.06 - z tego, co piszesz, to widze, ze warto :-) no i przynajmniej polozne beda mnie kojarzyc i ja je tez i nie bedzie juz tak obco najlepszego z okazji urodzin zycze :-) Padlinko >> trzymaj sie dzielnie i nie martw na zapas przypadkiem, na pewno nie bedzie zle Katienko >> pracusiu :-) jak tam samopoczucie? pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem zalamana mimo ze jjem zdrowo i nie zajadam sie znow przytylam kilogram a moj brzuch zwiekszyl objetosc o kolejny centymetr, a prawdopodobnie w ostatnim trymestrze nie tyje sie tak duzo. U mnie jest inaczej a przeciez plywam i bardzo duzo chodze. W takim tepie to niedlugo bedzie mnie latwiej przeskoczyc niz obejsc. Czuje sie taka gruba a brzuch to mam jakbym miala za chwile rodzic a Wy macie takie malutkie fajne. Mam dola, moj slubny tez omija mnie z daleka buziaczek na dziendobry i dobranoc a jak seks to pod kolderka i bez pieszczot jak kiedys. Wyc mi sie chce!! Mam pierwszego dola w ciazy i wcale mi sie to nie podoba! Do tego zbliza sie rocznica naszego slubu i nie mam pomyslu na prezent moze mi pomozecie bo mi sie nawet myslec nie chce .Nic mi sie nie chce i nie sprawia przyjemnosci najchetniej zamknelabym sie gdzies i wyla donn czytalam artykol: nic dodac nic ujac. Super napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, z ogromnym zainteresowaniem przeczytalam ten tekst, dzieki :-) Ja dzis urzadzilam sobie depilacje woskiem, zazwyczaj uzywam depilatora elektryczn. ale ten halasuje i nie chce straszyc maluszka ;-) Lepilam sie jak lep na muchy po tej calej operacji, na szczescie przeczytalam, ze mozna pozostalosc wosku usunac przy pomocy oliwki, co tez na sam koniec zrobilam. Wczesniej jednak probowalam woda i tylko pogorszylam cala sytuacje :-D Czulam sie jak Ania z Zielonego Wzgorza, kiedy pofarbowala wlosy na zielono.... Dzis wybralam sie tez na zakupy i kupilam olejek Weledy do masazu krocza, ktory ma dzialac zapobiegawczo na pekniecia podczas porodu. Czy pomoze, zycie pokaze ;-) Ponoc wazniejszy jest regularny masaz, a nie typ olejku, jakim sie smaruje krocze. Dzis zaczal sie 31 tydz. Dzidzia ponoc wazy 1,8kg, ma 40 cm, a stopka jest dlug. 6cm... Czy to nie fantastyczne? Czuje, ze glowka ciagle kolo pepka, mam nadzieje, ze w koncu sie jednak wsyzstko ulozy jak trzeba. Probuje telepatycznie przekonac synka, zeby sie ulozyl glowka w dol ;-) Aha i maluszek ma wlosy na glowie :-) Ja sama ponoc urodzilam sie z niezla czupryna , hi, hi... ciekawe jak bedzie z Maxem. Tyle u mnie. Jeszcze tylko zycze zdrowia wszystkim, w szczegolnosci Padlince, zeby ta cholestaza precz sobie poszla! 🌼 Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati75, kochanie, ja z trwoga staje co rano na wage!!!! Mam juz 12 kg, a tyje przecietnie ok 0,7 na tydz. co jest stanowczo za duzo!!!!!!!!Aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Wg zrodel, najlepiej nie tyc w 3 trymestrze wiecej niz 3 kg na miesiac. U mnie bedzie chyba ze 3,5-4 na miesiac-niestety.... No ale ponoc wiele zalezy od wzrostu, a dzidzia akurat teraz gromadzi tluszczyk etc. wiec to moze dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybieranie na wadze tez juz mi sie przestalo podobac... a nie objadam sie - widocznie tak ma juz byc w moim przypadku. Wezme sie w garsc po porodzie. Znajoma mowila ze dzien po porodzie byla o 10 kg lzejsza! wiec chyba nie bedzie tak zle ;) padlinko duzo zdrowka. Agusia2 ja jak leze na boku to male bolesnie kopie, a w dzien to zalezy - jeden dzien bardzo sie wierci inny leniuchuje :) Narazie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×