Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Czesc dziewczyny, Dziękuję za dobre słowa. Zawsze to jakoś podnosi na duchu:) Do rodziców pewnie nie pojedziemy. No cóż, karzą nam siedzieć w domu, bo przeziębimy malucha. Pomijam fakt, że przecież nie będziemy do mnie jechać dorożką tylko samochodem, a w samochodzie jest ciepło. Ach, szkoda gadać. Rodzice mieszkają w okolicach Chełma. Trudno, nie chcą nas :( to pojedziemy sobie do teściów do Siedlec:) Agulka28 kilka stron wcześniej pisałam o płycie którą sobie kupiłam: Cindy Crawford: Nowe wyzwanie i JĄ POLECAM. Co do ćwiczeń weidera to ćwiczyłam i naprawdę przynoszą rezultaty. Co prawda znów je muszę zacząć i zastanawiam się czy powinnam od początku czy od któregoś dnia... Dziś też mam nie najlepszy humor, co raczej zdarza mi się rzadko:(. Maluch już 9 dzień nie robi kupy i stresuję się na maksa. Co prawda nie robił jej często, raz na 6-7 dni, ale czasami dawaliśmy mu czopka, herbatkę i skutkowało. A wczoraj dostał pół czopka i nic. Wypchnął go tylko troszkę z taką rzadką i malutką kupką. W desperacji nawet próbowalam termometru i nic. Do tego naczytałam się na necie, że to niedobrze, gdy dzidziuś tak długo nie robi kupy i jestem już bliska obłędu. Daję maluchowi herbatki na trawienie i nic. Wydaje mi się, że nie boli go brzuszek i nic mu nie jest, tylko puszcza śmierdzące bączki, ale i tak sie martwię. Dla takiego maluszka to przecież długo 9 dni:(:(:( Jeśli znacie jakieś sposoby to proszę o radę, bo już nie wiem co robić:(:( Karmię tylko piersią, już sama jem śliwki itp. Ja biegam do toalety, a maluszek nic:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta, jeszcze jedno pytanie, bo myślę i myślę. O której kąpiecie swoje dzieci i ostatni raz karmicie przed nocą? Chodzi o mamy butelkowe, bo i ja się do nich zaliczam. Ja karmię co 3,5 godz. od 6:00 rano, ale chcę spróbować wszystko opóźnić o godzinę, ze względu na pracę, do której wkrótce muszę wrócić. W dodatku moja mała to nocny marek, jak zaśnie o 20:00 z kawałkiem, to traktuje to jako drzemkę, budzi się ok. 22:00 i rozrabia godzinę-półtorej. Może pójście spać o 21:00 rozwiąże i ten problem? Ale z drugiej strony czy to nie za późno?... Jestem chyba nadgorliwa i już z tego głupieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz jak siostra??? basia 26 może przejrzyrz rzeczy na allegro, tam jest cała masa zabawek edukacyjnych dla dzieci. :-) my po szczepieniu, Piotruś był dzielny, teraz odsypia :-) Waży 5870. Któraś z Was pytała o plany andrzejkowe i sylwestrowe. My mamy zamiar iść na andrzejki na imprezę. Moja teściowa obiecała zająć się malutkim, tylko ciekawa jestem, jak to będzie. Teraz maluch zasypia około 20/21, śpi do około 3/4, a po jedzonku do 6.30, potem godzinkę pogadamy i idziemy jeszcze spać do około 9. Wygląda więc teoretycznie na to, że spokojnie będę mogła sobie potańczyć ale jak będzie w praktyce .... zobaczymy. Sylwester mamy zamiar spędzić w szkole, gdzie pracuję, znajomy organizuje balety, idzie cała nasza paczka, więc może być fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowilam w koncu tez uzupelnic tabelke widze, ze moja panna jest chyba najdrobniejsza mimo, ze dluga ale wzrostu nie znam - u mnie w przychodni daja sobie z tym spokoj ********************************************************************************** NICK....IMIĘ DZIECKA....TYDZ/M-C ....KG,CM-UR.....KG,CM AKTUALNE *********************************************************************************** 1.agata_27....Szymon....14/3...........2900,51.......6150g/62cm 2.annaa20 3.gorcia_27....Maciej.......16/3 ......2950g,54cm....ok5000g/66 cm 4.Kotunia......Aleksander....13/3.......3050g,54cm...... 6300g/70cm 5.justa29......Patryk.........3,5 m-ca.....3470,54cm.....6500g/67cm 6.Donn..........Aurora.......3.miesiące.3190,56cm.....5700g/ok65cm 7.Blondi-ania...Jakub.......3 mies.....3460g/59cm.......7130g/ok68cm 8.Bernatka130......Bruno.......13/3........2820, 54cm.....5660,61cm 9.Livmar 10.Justynka307......Igor.....10/2.....2800g,50cm.....5570g/ok.58cm 11.Agula30 12.Aga2424......Miłosz.....14/ ....3400,57........ 13.Jagna25......Marta.....12/2........3040g,56cm.....5700/ 14.Stokrotka_26 15.edusia Nelly 15 tyg 3,540 53m 6,800/67cm 16.Kika27......Natalia........11/2........3300,52cm........4800/60cm 17.BE_B.........Michaś.......12/2........4550g,59cm......7480g/64cm 18.Evvik.........Bartuś.......10/2.........3090, 53 cm......6260/58cm 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika...13/3..........2750g,52cm......5000g/58cm 22.Diann.........Michaś.......14/3.........3350g,57cm.....6100g/65cm 22.zuza29.......Pawełek.... .9/2.........3440g,55cm.......5900g/61cm 23.Roxelka......Vanessa......9/2..........2730g,48cm......4720g/62cm 24.Doris.........Alicja.........10/3........3460g/57cm....ok5100/65cm 25.Katienka....Weronika.....11/3........3300/56cm......5540/65cm 26.agula-kruszyna...Kasia....10/3.......2970g,51cm.......5000g/62cm 27.ali32 28.Tati78 29.Kati75....MAXIMILIAN....7/1,5....4860g,56cm..........6080g,62cm 30.joanka...Marcelina........12/2....3150g,58cm...........4500g 31.Oliwia13 32.Plusia....Maximilian.......11/2,5....3475g,53cm........6540g/60cm 33.agulka28....Kacperek....12/2,5....3490g/54cm.......6500g/62cm 34.Kasia 35.Kpiotrowicz 36.Basia23.....Paulinka......10/2.......3400g,56cm......5600g/63cm 37.ToYaB....Staś.....10/2........3400g,55cm.........ponad 6 kg/62cm 38.marsjanka 39.padlinka.......Emilka.........6..........3260g,59cm.............4700g 40.z daleka A.....Kacperek.....9...........2940g...................5180g 41.ekinio.........Ksenia.........6...........3160g,53cm............4400g 42.Lonta.........Beatka........8............4150g,58cm............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katieńka - gdzieś czytałam, że najlepiej śpią dzieci które zasypiają przed 21;) hehe - fajna teoria - ja np. (choć nie wiem czy to dobrze) karmię Bruna ok 21 - je tak do 21.30 (+/-) potem czekam aż sie uleży i kąpiel i okołokąpielowe rytuały zaczynamy o 22 - tak, że ostatni posiłek je ok22.30 czasem kapkę później - i śpi do 7.30 czasem 8.30. Przez jakiś czas próbowałam przesunąć wszystko w pród ale wypadał mi jeden posiłek albo mały zasypiał i budził się równo o 21 - no to zostawiłam wszystko jak jest a teraz myślę, że dobrze - bo jak wrocę do pracy 9no a to już niestety nie długo - to wracać będę przeważnie po 21.15 - i takim sposobem załapie się na wieczorne kąpanie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Katienka-normalna rzecza jest to o czym piszesz dziecko zasypiajac o 20 ma prawo sie obudzic o 22 ,moja mala ma tak samo jesli sie sama nie obudzi to ja wybudzam o 23 na karmienie pozniej przesypia ladnie do 4 rano ,jesli jej nie nakarmie o 23 to to budzi sie 2 razy w nocy wiekszosc moich znajomych karmiacych butelka bo az 3 ma ta sama sytuacje ,tylko zastanawia mnie to ze z 3,5 godzin chcesz dziecku wydluzyc na 4,5 mysle ze to troche za dlugo przynajmniej na mojego glodomorka byloby ,ona czasem 3 nie moze wytrzymac a co dopiero 4,5. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja chcę zostać w systemie 3,5 godz., tylko do tej pory było o godzinach: 6:00-9:30-13:00-16:30-20:00 i 1:00 w nocy. A teraz z wielu przyczyn wygodniej byłoby: 7:00-10:30-14:00-17:30-21:00 i (póki co) 2:00 w nocy. System godzinowy sprawdził się u nas znakomicie, tylko chodzi o opóźnienie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem z chrzcinami, ktore sa juz w niedziele, a nie umiem nic dostac na Pawelka do ubrania. Kupilam dzis kombinezon ale na 80 cm, a Pawelek ma 62 :) byl jeden jedyny ale wyglada w nim jak kosmita i jutro ide oddac i co mam zrobic, jak nic nie idzie kupic. Nawet w smyku jedno wielkie g.... a w moim miescie mam specjalny sklep co wszytsko dochrztu i slubow i dupa na lato jakies stroje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra urodzila \"maleńką\" dziewczynkę 4620 kd, 57 cm;) Ja siedzialam w domu i wyłam, wóciły wszystkir wspomnienia z porodu:( Katienka a moze srobuj dawac jej jedzenie codziennie o 10 minut pozniej? Mysle ze za kilka dni zmeinicie godziny karmien:) Moja Gabrysia jest karmiona tylko butla i je o: 19 - 1-4-7-10-13-16 Buziaki!! Doris odezwij sie :) Padlinka ty tez!! Plusia tez sie nie melduje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie panocki moje dziecko je czesto,to jest tak-20,3 w nocy,pozniej roznie albo 4 albo 5 albo 6 a przez caly dzien bardzo roznie,dzis jadl 8,9.30-ale malutko,12-malutko,spacer,14.30,16.30 a teraz zasnal no w sumie wychodzi,ze je dzuo rzadziej niz kiedys:-) Zuziu,ja Ci moge przeslac jakos moje ubranko do chrztu.Pozdrawiam ja juz wracalam do formy a tymczasem ogromne ilosci slodkiej kawy chyba robia swoje,bo brzuch mam jakbym byla conajmniej w 4 miesiacu ciazy.Znajomi gratuluja,porazka... Wychowawczy zalatwilam,mimo spoznionego wniosku.Od 2 grudnia dwa lata,jeszcze musze uregulowac alimenty i bede mogla odsapnac:-) Wpadam w hustawki nastrojow,ale chyba nawet dobrze mi samej,sedze i mamy,nie musze piec,gotowac.W dziewczyny napewno latacie jak glupie po chacie,tyle macie roboty,napisze ile macie czasu dla siebie i jak dzidzia przewrocila zycie do gory nogami.Mi dni leca bardzo szybko,nie wyobrazam sobie jakbym miala zajmowac sie jeszcze domem.Buzki dla wszystkich kobitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia_26 ja mam trzech siostrzeńców na roczek - kupowaliśmy samochodzik - jeździk, rowerekna 3 kołach, jakieś zabawki edukacyjne Fishera - żyrafa, garnek, klocki duże, no i ciuszki ale to dla mamy raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczyny, zrobilo mi sie cholerstwo, tzn nawal w prawej piersi. To pewnie przez to ze raz przez pomjylke podalam nie ta co trzeba piers (wiec se zaklocilam laktacje) a po drugie przez ostatnie 2 dni i podrozowanie calkiem wypadlismy z rytmu jesli chodzi o karmienie, byly przerwy godzinne i 8 godzinne i teraz mnie boli i ja juz nie pamietam, co Wy pisalyscie na ten temat i co ja mam robic :-( Jestem bardzo nieszczesliwa :-(( Kpiotrowicz, masz dzielna siostre! Ucaluj ja goraco ode mnie i Maxia. Jak bedzie sie nazywac Twoja siostrzenica? Buzka dla wsyzstkich. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia okład z białej kapusty:) Musisz ja wczesniej zamrozić, rozbić i przyłożyć do bolącej piersi. Sok łagodzi baaardzo szybko:) Moja siostrzenica nazywa sie Ania i non stop jest głodna ;) Jeszcze jej nie widziałam ale Monika mówi że jest wielka jak Gabrysia teraz;) Zrobie im razem zdjecie i przesle :) Wczoraj orientowalam sie w cenach opiekunek - w Warszawie to koszt ok 1300 zł -SZOK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1300 sama opieka czy + sprzątanie i gotowanie? Bo podobno jeżeli w grę wchodzi sprzątania i gotowanie (dla dziecka i koło dziecka - nie dla rodziny) to drożej :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieweczki :-) jestem w szoku-juz wrocila mi plodnosc!po gabrysi nie mialam @ 13 miesiecy, a teraz po 2,5 juz miesiaczkuje. moja emilcia spi tak pieknie ze chyba bede musiala ja budzic na karmienie...do czego to podobne zeby takie male dziecko spalo od 22.00 do 7.00 rano!!!!! i zaczela gaworzyc i usmiecha sie cudnie! z mezem ciagle w stanie napiecia, nie wiem kiedy to sie zmieni..ehhhhhhh ok, ide umyc wlosy... buziaki dla mamus i maluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernatka to cena tylko za opieke - super co? Diann nie jest najgorzej z pogodzeniem wszystkiego -przynajmniej przy Gabrysi. Na poczatku bylo ciezko ale teraz juz sie ogarnelam ;) Mam czas i na ksiazke i makijaz i tv, na meza tez znajduje ;) Buziolki!! Padlinka Emi tak bez jedzenia spi tyle godzin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kasiu. Chyba pobiegne po te kapuste... Caly dzien robie cieple oklady, prysznic, odsysanie pompka i jestem na granicy wytzrymania, bo przez te piers nie spalam prawie wcale :-( Cala lprawa piers jest juz do kitu, na gorze istny kamien i czerwone :-( :-( :-( A nastroj mam taki ze sie powiesic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny hello. Moj malutki juz sie rwie do siadania,jak tylko ma lebek wyzej to juz startuje i placze jak mu nie wychodzi.Przeciez to za wczas!!Ale silny byczek z niego:-) Padlinka corusie masz sliczne:-)Meza zreszta tez calkiem calkiem:-) Co to piersi,to nie wiem co ci Plusiu doradzic,bo ja nie karmilam dlugo.Ale jak mi tez jeden cycek zaplonal i mialam goraczke to zbijalam goraco wodka,no i nie moglam dotykac piersi.pozniej bylam na lekach.Zapalenie zniklo,ale razem z mlekiem. Jestem bez kasy,czekam na alimenty i narazie musza mi wystarczyc 3 stowy od bylego.Kiepsko troche,bo wiecznie cos trzeba kupic,wczoraj kupilam posciel na zmiane do lozeczka,karuzele,bo tamta sie popsula i jeden nowy smaoczek z racji higieny:-) Ale czym sa pieniadze w porownaniu z jego przepieknym bezzebnym usmiechem:-) Pytanie za 100 punktow.Czy myslicie,ze lepiej jak dziecko ma kaszke w mleku w kazdym posilku alno pijew samo mleko a raz dziennie cos gesteszego?obiadek czy cus?to tak na przyszlosc ,pozdrawiam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia-trzymaj sie kochana-a to znalazłam cytuje kogos z forum ja ci powiem sprawdzony sposob, wez przeciwgoraczkowy lek, wejdz pod prysznic i lej b.ciepla wode na piersi z boku, szczegolnie tak gdzie masz zgrubienia, najlepiej prysznicem, rob to dotad az zgrubienia pooli zmiekna i mleko zacznie ci plynac, potem cieplo sie ubierz a do stanika wloz na boki piersi cieple oklady, sa w aptekach takie co kilka godzin sa cieple, skutek murowany, nie dopuszczaj do tego zeby te zgrubienia sie robily, jak tylko wyczujesz je powtarzaj prysznic i oklady, nie zaziebiaj piersi, potwierdzam-należy karmić z chorej piersi. Nikt lepiej niz maluszek nie rozmasuje tych grud, gdzie zatrzymało sie mleko....ja miałam masowac w przerwach miedzy karmieniami i przystawiac małego jak najcxzęściej-choćby ulewał, miał sciągać pokarm...i po paru dniach jak ręką odjął. a ja chyba zaczne dokarmiac synka-non stop przy cycku siedzi:)niedługo bede miec brodawki jak ten gosc z reklamy MENTOSA -jeszcze tylko naucze sie nimi machac i bedzie smiesznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki.... no i jak zaczynamy te ćwiczenia czy nie?? plusia>> jak tam twój biuścik??? mam nadzieje że lepiej... padlinka >> 👄 Aurora ostatnio przesuneła sobie pore snu i nie chce chodzić spać o 20 jak do tej pory tylko szaleje do nocy... tatuś jej właśnie bajeczki czyta :D... kąpiemy ją ok 19 i zwykle wtedy szła spać a teraz nie chce i już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz >> gratulacje dla siostry evvik>> pisałaś że ćwiczyłaś tego weidera... napisz mi prosze jak to sie ćwiczy te serie to sie robi pod rząd czy w różnych porach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Doooooooooooooobry! Jaki tam dobry, superdobry! ;-) Udalo mi sie hurrrrrrraaaaaaaaa! Po wczorajszych zabiegach, ktore trwaly do 1:00 w nocy wreszcie udroznily sie gruczoly mlekowe i dzis raniutko, Maxio oproznil mi chora piers na maxa ;:-) Jest mieko i pusto- hurrrrrrrraaaaa! A juz nie wierzylam, ze to mozliwe... Nic to ide troszke pospac, ale ejstem taka szczesliwa, ze nie macie pojecia!!!!! Buziaki dla wsyzstkich ode mnie i Maxia 👄 ,👄 👄 👄 👄 ,👄 👄 👄 👄 ,👄 👄 👄 👄 ,👄 👄 👄 👄 ,👄 👄 👄 👄 ,👄 👄 👄 👄 ,👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusia brawo!!! kpiotrowicz gratulacje dla siostry i buziaczki dla jej coreczki Skad macie tecwiczenia weidera? Unas dwa powody a nawet trzy do swietowania 1- mamy fizjoterapeutke i to na ubezpieczenie 2-Maximilianek ma 100 dni 3 Mama MAxia skonczyla 31 lat(to ten mniej radosny pwod) Moj syneczek juz sie slini i wszystko co zlapie w reke lacznie z reka pcha do buzi wiec kupilam mu szczoteczke do masowania dziaselek hit dla Maxia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, Rybko, sto lat! Nie 31, nie 81, ale 101! Zyj nam dlugo i szczesliwie!!!! Badz zawsze zdrowa i usmiechnieta! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati wszystkiego naj naj z okazji urodzin.Bylam wczoraj z Miłoszem na usg glowki i wszystko jest ok a to wyginanie o ktorym pisalam wczesniej to jakas asymetria czy cos takiego i ze rehabilitacja ma pomoc to zwalczyc (mam nadzieje ze szybko bo czasem zmiana pieluszki to duzy wyczyn) zaczynamy 24 zobaczymy co sie bedzie dzialo,myslalam ze zaszczepie malego teraz ale mamy odsunieta szczepionke na polowe grudnia ze wzgledu na trzydniowke ktora przeszedl zostalo nam jeszcze kontrola bioderek 2 raz na ktora idziemy 21 list. Dziewczyny intymne pytanie czy podczas uprawiania seksu odczuwacie bol? Pozdrawiam wszystkie mamusie i dziekuje za strone z cwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia ciesze sie że juz jest ok, Kpiotrowicz pogratuluj siostrze maleństwa Padlinka 😘 Justa29 he he śmieszna reklama niepomyslałam o niej - ale możemy machać razem naszymi brodawkami Diann jak juz zaczne wprowadzać kaszki to myślę że bede ją podawała raz dziennie jako obiadek a mleko oddzielnie - chyba tak bedzie najlepiej ;-) Kati75 wszystkiego najlepszego w dniu urodzin 🌻 Aga2424 - no cóż mi z piątym razem dopiero sie udało i odczuwałam ból na początku ale później juz było cudownie - juz dawno nie miałam z sexu takiej radości pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzieciaczki ps podziwiam was za te ćwiczenia - mi lenistwo na to niepozwala he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×