Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

edusia mi lekarka wymierzyła w srode dł Patryka na 66cm a ubranka juz dawno kupuje na 80 -ale to pewno jakis inny przelicznik jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam prawa jazdy-i chyba miec niebede-nie widze sie w tym-pierwsza krzyzowka i zostawiłabym samochod na srodku-i piechotka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) justa>> no to mi wymierzyli Aurore na 68 a ja kupuje na 80 bo w 74 sie ledwo mieści diann>> ja zdałam za 5 razem :) 9lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diann ja prawo jazdy robiłam 8 lat temu i zdalam egzamin praktyczny dopiero za 2 razem, tylko ze ja musiała wykonac wszystkie pola na placu manewrowym, i zawsze kwasiłam zatoczke i oczywiście na tym oblałam, ale za drugim razem było juz spoko, wiec nie ma czym sobie glowy zawracać,,,,na pewno zdasz to tylko kwestia czasu no i poć wiczyc bedziesz jeszcze mogła:) Mam pytanie do mam które maja nocne pobudki, mój Alus od 2 miesiąca swojego życia budzi sie raz w nocy na karmienie, ok 3 i zastanawiam sie do kiedy tak sie bedzie budził czy wy moze coś na ten temat wiecie?? nie jest to bardzo uciążliwe no ale wiem ze kiedyś powinien przesypiać całe noce i zastanawia mnie to kiedy powinien?? a co do jedzenia to z zegarkiem w reku je co trzy godziny, bez wzgledu co i ile zje, tylko jak spi na dworze to sie w czasie przeciąga, i je co 4/5 godzin,,,,no czasami mu sie zdarzy ze wstrzyma sie z głodem ale to bardzo zadko przez ta jego dokładność wiem która godzina:) bo alus chce jeść,,,,jeśli któraś wie coś na temat nocnych marków to prosze dajcie znać Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa 29 dziekuje a sa moze takie zeby puste wydrukowac i tylko wypisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie co slyszalam ze ma wejsc becikowe 3tys i ze kobieta w ciazy bedzie co miesiac dostawala 100zl dla siebie bo musi sie w nowe ciuszki ubrac itd.Fajnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Wczoraj mieliśmy 4 rocznicę slubu-zrobiłam fajną kolację, Marek kupiuł wino (szkoda że przynajmniej o jakims kwiatku nie pomyślał ) dostał ode mnie wodę toaletową, zjedliśmy w towarzystwie dzieci (jedno u mnie na kolanach drugie u Marka) i poszliśmy spać. TZN on poszedł spać bo ja jeszcze dzieciaki kąpałam karmiłam i usypiałam. Kocham swoje dzieci nad życie, ale szkoda mi też tej niezależności i zrozumienia faceta, którego kiedyś tak strasznie kochałam czar prysł i pozostało szare życie które kręci się tylko wokół pracy i domu-zero rozrywek, nawet w taki dzień jak wczoraj :( Basiu mi sie wydaje, że nalezałoby CV i list motywacyjny napisac albo na komputerze i wydrukować gotowy, albo od początku do końca ręcznie. Zależy o jaką pracę się starasz, bo jesli potrzebujesz w swojej pracy komputera to będą na ciebie patrzyli z ukosa, że piszesz ręcznie. Poza tym taki wydrukowany w całości wygląda profesjonalniej-przynajmniej ja to tak postrzegam, a do pracy przyjmuję głównie robotników budowlanych ;) Kotunia ja też zdawałam 8 lat temu i też za pierwszym razem oblałam na zatoczce-na szczęście drugim razem lepiej mi poszło :) Co do przesypiania nocy to różnie bywa-Maciuś spał już całe nocki jak miał 4 miesiące a Kuba budzi się ze 2 razy, moja koleżanka natomiast dopóki nie odstawiła małego od cyca to wciąż się budził czyli do 2 lat :O z tym mierzeniem to jakaś lipa ja Kubie kupuję ciuszki na 86 a niby ma siedemdziesiąt pare, Maciek ma ciuchy na 104 a mierzy 95 cm czeski film ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi :( calus dla Ciebie ...przykro mi,ze tak spedzilas tak wazny dzien ❤️ Diann glowa do gory...ja robie prawko na wiosne...pewno ze trzy podejscia bede musiala zrobic...juz sie boje bo moj powiedzial,ze na egzeminy mi da i na jeden poprawkowy a pozniej wio do roboty lopata zamiatac zeby zarobic na dalsze poprawki:) he he juz sie boje... Plusiu czemu sie nie odzywasz? Donn ale Twoja mala smiga...strongwomen...nosi wozek na pleckach:) Basia 23 szkoda,ze mysmy sie nie zalapaly:( Padlinka bedzie dobrze:) Ekino jaka stara?ja mam wiecej i nie czuje sie staro... reszte serdecznie pozdrawiam i mam pytanie do mam,ktore nie karmia piersia:zauwazylam,ze moja Kasia gdy zje zupke okolo 12 (180ml) to pozniej op czwartej mleczko slabo jej idzie...tez tak macie...wasze pociechy wypijaja wszystko za kazdym razem do konca???bo juz sama nie wiem ,nie chce jej wciskac a moze powinnam?odpiszcie aha,mam ksiazke kucharska z przepisami dla naszych maluszkow dostalam od czerwcowek🌻 jak ktoras chce mohe przeslac na meila...no to teraz juz lece pogadac z corka:)pa wszystkim i piiiiiszcieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna>> nie ma sie co martwić tym jedzeniem przecież ty chyba też nie zjadasz zawsze tyle samo :).. Aurora teraz w dzień nie zjada wszystkiego tak ok150 je a w n ocy 250 :) Basia>> tak jak pisze blondi cv i lm napisz na komputerze lm podpisz :).. nie radze przepisywać gotowców jeśli ci zależy na tej pracy :).. no cv można mieć jedno ale lm to do każdej firmy przecież i tak trzeba co innego pisać:) zrobiłam wczoraj fajną maseczke :).. z czarnego błota oczyszczająco wygładzająca.. troche bez przekonania ją robiłam.. ale efekt super.. aż byłam zdziwiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula- kruszyna przeslij tą książke,,,,pewnie wszystkie z mila chęcia sie podszkolą w kulinariach dla bejbików:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziewuszki:) to zrobie tak:wysle do Donn a nasz guru adminisracyjny(czyli Donn) wysle wszystkim o ile sie zgodzi:) zgadzasz sie Donn? bo ja jak zaczne wysylac to mi komp zwariuje bo skrzynka sie wiesza..Donn-ek moze tak byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula>> no jasne że może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suwaczki prosze...
do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa a skad masz?bo mi doszlo i od razu avast dal ostrzezenie...masz z pewnego zrodla? Donn wcielo mi tabelke z meilami...ale ja jestem pozbierana..jak kupa lisci na jesien...podeslij mi tabelke...:(a tak chcialam zebysmy wszystkie mialy...Kaska marudzi ...Donn-ek dawaj meila do Ciebie to wysle te kucharzenia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po jaka cholere moj anty wirus daje ostrzezenie???moze dlatego ze juz jest rozpakowana:)ze mnie taki spec od kompow,ze az wstyd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula:) do mnie to przyszło spakowane,hehe-i nie potrafiłam tego otworzyc-wysłałam na meila do meza do pracy i on spec informatyk mi rozpakował i juz mogłam wszystko widziec co tam w srodku jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego wysłałam rozpakowana wersje bo myslałam ze prosciej:) dobra uciekam -juz nie mieszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leze od 2 dni przykuta do lozka. J wyjechal do Danii a mnie zlapalo LUMBAGO. Sama w domu, potworny bol w kosci ledzwiowej, nie dalam rady chodzic ani siedziec, a co dopiero podniesc Maxa. Przez cala dobe ja i Max lezelismy w moim lozku, J wrocil dopiero po 2 dniach... Rozmawialam z fizjoterapeuta i juz mi lepiej po cwiczeniach przez telefon kom. W zyciu nie przezylam takiego pecha :-( Dzis juz chodze i nie jecze z bolu, ale siedziec i dzwigac mam zabronione :-( J musi nosic i przewijac Maxa przez najblizszy tydzien...... zajrzalam tylko na chwilke, zebyscie wiedzialy czemu sie nie odzywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilke poinformowac ze wrzucilam nowe zdjecia Maxia na bobaskowo ogladajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna>> maile masz na poczcie.. mnie tez ostrzegało przed ta ksiazka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!! o pneumokokach słyszałam , chociaż dokładnie nie wiem na co jest to szczepienie, ale nie wiem co to ROTAWIRUSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ już jestem siedzę dziś w pracy, ale mi zal było dzis wyjeżdżać-Kubuś taki zaspany nie wiedział czemu mama znika ehhh życie:( Plusiu zdrówka 🌼 Donn niestety nie moge twojego filmiku otworzyć, wyślij go proszę na wp bo o2 mi szwankuje Padlinko Emi przecudowna i jaka gaduła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie, Jakiś piękny jest dziś dzień! Co prawda za bardzo nie widać tego po pogodzie, ale mam rewelacyjny nastrój. Chyba się wybiorę na jakieś zakupki ciuszkowe, a małego zostawię z moim mężulkiem:) Kpiotrowicz w czym mrozisz zupki? Oliwia, Kati, dzieciaczki śliczne. Kotunia, też czytałam ten reportaż o styczniówkach 2006, bardzo mi się podobał 🌻. Filmik z Aurusią i fotki z wózkiem bombowe:) Diann, zdasz następnym razem 🌻 🌻. Basia23, CV napisz koniecznie sama. Jest ono Twoją wizytówką i pracodawca to najpierw na nie zwraci uwagę i albo zaprosi Cię na rozmowę kwalifikacyjną, albo CV wyląduje w koszu. Blondi-ania, szkoda, że ten Wasz wieczór nie był wyjątkowy:( Może warto porozmawiać o tym z mężem? Donn, a co to za maseczka błotna???? Plusiu, życzę dużo zdrówka ❤️ [kwiat. U nas chyba pojawia się ząbek:) Oczywiście nie jestem tego na 100% pewna, bo Bartuś za wszelką cenę utrudnia nam wizję lokalną:) I może te nasze częste nocne pobudki to też wina ząbków? Dziś znów jestem niewyspana, bo Bartek nie spał od 2.30 do 5.30. Wszelkie próby uśpienia go, na rękach, przy karmieniu itp. spełzły na niczym:( Dziewczyny czym miksujecie jedzonko swoim pociechom? Ja chcę kupić sobie jakiś blender, ale nie wiem jaki? Może mi coś podpowiecie? Uściski dla Was, pędzę do tych sklepów jeszcze bardziej poprawić sobie humorek:):):) I miluśkiego weekendu 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusiu 🌻 zdrowiej - oj lumbago - sama nazwa brzmi jak coś nieprzyjemnego :( Co do rozmiwarów ubrań - no to z moim dzieckiem jest coś nie tak - ma 68 cm - a ubrania czasem ma jeszcze 62 - np. jeansowe ogrodniczki - i nie sa za małe -a body na 74 (ale uczciwie przyznaje, że te troche za duże - no coż ale dowiedzialam sie ze moje dzicko nie jest gigantem bo od urodzenia nie wchodzi ponad 25 centyl:( - no ale żeby 62? mając ponad pol roku :))) Prawo jazdy - ech ja nigdy nie zdam bo nie odrózniam stron - jak ktoś mówi skreć w prawo to odrywam ręce od kierownicy i patrze na ktorej ręce mam obrączke albo sie żegnam bo mam zakodowane że prawą ręką - no i jak moge jeździć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************* **** ************************* NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** ***************************** 1.agata_27....Szymon.........6..........2900/51......... 7900G/70cm... 2.annaa20 ......Wiktoria......6..........3150/51..............8110g/? ... 3.gorcia_27....Maciej.........6.......2950g/54cm........ .6500/72cm... 4.Kotunia.....Aleksander......6......3050g/54cm........ 8400g/79cm... 5.justa29......Patryk.........6.......3470/54cm..... .8,200/66cm...brak 6.Donn.........Aurora..........6......3190/56cm......72 00/68cm.....2 7.Blondi-ania...Jakub..........6.....3460g/59cm...... 9500g/ok74cm..1 8.Bernatka130......Bruno.....6.......2820/54cm.......... 7500/68cm... 9.Livmar.....Izabelka..........6........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........5......2800g/50cm.......6 560g/63cm... 11.Agula30 12.Aga2424......Miłosz.........4......3400/57.......... ....6600/......... 13.Jagna25......Marta..........4.......3040g/56cm....... ..5700/........ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.....4,5......3460/58 cm........8600/76 cm... 15.edusia……….Nelly............4......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 16.Kika27......Natalia..........5......3300/52cm....... ...6430/65cm... 17.BE_B........Michaś........5.......4550g/59cm.......9 130g/72cm...2 18.Evvik.........Bartuś........5.......3090/53 cm..........7880/66cm... 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika.....5...2750g/52cm..........66 00 g/63cm... 22.Diann.........Michaś.......4.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 22.zuza29.......Pawełek.... .4......3440g/55cm........7,5kg/70cm...2 23.Roxelka.....Vanessa..... 5......2730g/48cm.......... 6100/74cm...2 24.Doris.........Alicja..........4.......3460g/57cm..... ....6550/66cm... 25.Katienka...Weronika.....5,5......3300/56cm.......7810 g/67,5cm 26.agula-kruszyna...Kasia ....5....... 2970g/51cm......7200 kg/68cm 27.ali32.........Szymon..........4...................... .......6100/64cm... 28.Tati78 29.Kati75...Maximilian...5,5....4860g/56cm............9 ,78g/70cm...2 30.joanka...Marcelina........4.......3150g/58cm......... .......4500g... 31.Oliwia13 Piotr .......4,5..........3270/59cm...........6965g/69cm... 32.Plusia....Maximilian........4.......3475g/53cm....... .8165g/67cm... 33.agulka28....Kacperek......4,.....3490g/54cm....... 8200 g/70cm... 34.Kasia 30..Jakub............4......4820g/58cm.........7640g....... .... 35.Kpiotrowicz..Gabrysia.....4........4100/58cm......... ...7900/67cm 36.Basia23.....Paulinka.......4,5.....3400g/56cm....... 7500g/69cm... 37.ToYaB....Staś........5.............3400g/55cm......77 00 g/67cm...2 38.marsjanka..Agnieszka.5...3000g/50cm........6000?..... ............. 39.padlinka.........Emilka.......4,5.....3260g/59cm..... . 6650/64cm... 40.z daleka A.....Kacperek.....4......2940g........6910g ...41........... 41.ekinio.........Ksenia..........5.....3160g/53cm.... ..... 7000g/68... 42.Lonta.........Beatka......4,5......4150g/58cm....... ........8700g... 43.agajacek......Roksana......4......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 44.Sierp.06.....Zuzia.........4,5......3665/56cm........ 7000g...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×