Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Justa29 - Ksenia za każdym razem podciąga główke, Donn przepraszam Aurusi miało być ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Droga Evik przy ząbkowaniu u dzieci może pojawić się biegunka,także się nie przejmuj!A co do przekręcania to na pocieszenie powiem Ci, że tata Wikusi(mój Paweł)zaczął przekręcać sie na brzuch dopiero w 6 miesiącu,siadać w 9,a chodzić w 15!!!!!!!Także nie martw się kochana,ucałuj Bartusia od Wikusi:)😘 W kwesti krzesełka to my kupiliśmy drewniane z firmy Drewex,takie ze stoliczkiem do rysowania jak dziecko jest starsze.Minusem tego krzesełka jest to ,że nie mają pasów zabezpieczjących. Agula30 masz piękne dzieciaczki🌼 Moja misia nadal płaczliwa,ma spuchniete dziasełka,wiec pewnie ida jej zabki!!!smaruje jej te dziasła zelem i jak mcno placze to daje panadol dla maluchow.Dzis ide wysłac zgłoszenie do klubu disneya,tzn Wiki bedzie zapisana sdo klubu ksiazki disneya:) Bernatko130 wiem ze twoj synek ma atopowe zapalenie skóry,znalazłam stronke o tym:www.szkola-atopii.pl Zycze miłego dnia buziaki,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.szkola-atopii.pl moze teraz zadziałą.Zapomniałam sie pochwalic ze Wiki mówi tatatatatat oraz nienienie:) No nic lece szykowac nas na spacerek bo pogodę mamy super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewcyzny jestem wykońcvzona!!! Ediusia - jezu jak ja Cie rozumiem!!!! Dramat jest z ta nasz mala. Krzyczy ciągle!!!!!! Od rana do wieczorna. Tak pd 2 tygodni. Siedzimy z D. razem w domu a i tak nie dajemy rady. Ona chce siedziec a jeszczce nie umie i wscieka sie na to tak, ze niczym nie moge jej zajac. Wczoraj bylam u Ekino - Ksenia to Aniol nie dziecko . Bawi sie na macie, interesuja zabawkami. Gabi mate od kilkunastu dni ma w d...pie, jak zreszta wiekszosc rzeczy. Najlepsza zabawka jest lyzeczka. I trzeba do niej CIAGLE mowic a i tak nie jest szczesliwa. Kurcze mialam takie grzeczne dziecko a teraz nie mam juz do niej sily. obiawiam sie ze nie znajde do niej zadnej opiekunki a nam beda doplacac zebysmy ja tylko zabrali. Jest po prostu OKROPNA!!!!! Nie ona oczywiscie tylko to jej marudzenie..... Dzisaj sobie pomyslam ze moje macierzynstwo juakos mnie po trochu rozczarowuje:( ciagle jakies problemy .... Gabi dalej kaszle, dzis chyba nawet mocniej. Jedziemy po poludniu do lekarza na kontrole i zobaczymy co i jak. Padlinka jak u neurologa? Ty tez masz w domu Aniola - podrzuce Wam moja Gabrysie i docenicie swoje milutkie dzieciatka;) Uciekam bo sasiedzi zaraz wezwa poliecje ze znecam sie nad dzieckiem;) K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop tak jak teraz zrobiła sie ładna pogoda to my przez mój kaszelek musimy siedzieć w domu grrrr poprosze zdjecia dzieciaczków to sobie poogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio:) Donn co do pracy to dopiero ona ma byc w czerwcu ale Ja juz chce zlozyc dokumenty.To ma byc praca w przedszkolu z dzieciaczkami:) zawsze o tym marzylam ale nie wiem czy mnie zechca bo Ja mam tylko srednie a teraz szukaja z wyzszym wyksztalceniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi-ania masz cudowne dzieciaczki, masz super bo Kubuś tak ładnie siedzi, moja panna cały czas fika głowe podnosi dość wysoko sama, ale jak ją sadzam to mi zjeżdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki serdeczne za komplementy o dzieciach , ale dzieci jak to dzieci mają i swoje złe nawyki i zachowania ,a tymi raczej nikt nie lubi się chwalić :) .Stważają różne probremy ,czasami są tak nieznośne ,że trzeba je rozganiać ,zwlaszcza jak zaczną się kłucić między sobą. Donn ,Aurorka też jest urocza ,ma cudowną grzywkę :) powinnaś wiązać jej malą kiteczkę ,a jej waga jest wsam raz. Kpiotrowicz chya się do Ciebie wybiorę i pobawię troszkę Twoją Gabi :) Nie raz słyszałam że mam anielską cierpliwość do dzieci ,choć mnie wydaje się że jest inaczej. A sąsiedzi ,niech se dalej oglądają telewizor ,dopuki dziecku krzywda się nie dzieje ,niech się nie wtrącają. Takie maluchy mają prawo płakać ,nawet jeśli nie mają powodu ,a Twoja Gabi niestety ,ale jest chora i napewno nie jest jej z tym dobrze.Co do macierzyństwa ,to dzieci rosną tak szybko że za kilka miesięcy nie będziesz pamiętała tych problemów. Wiem że nie karmisz piersią ,więc może spraw sobie tabletki ziołowe uspokajające ,jedna na jakiś czas ,lub na dzień ,pomoże opanować nerwy ,a napewno nie uzależni i nie otumani. Ja kiedy czuję że wybuchnę ,to wezmę ,po paru minutach już nic nie jest w stanie mnie ruszyć :) Agulka Kaśka jest super :) odezwij się na forum . Buziaczki dla wszystkich dam i kawalerów. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ekinio, Donn 🌻 Niestety ze szczepienia nici:( :(:( Mały dzisiaj zaczął kaszlać, a wczoraj zrobił 10 kupek. Po mleczku takich wodnistych, a po zupkach \"zupkowych\", gęściejszych. No i w gardziołku ma trzy krosteczki i pediatra wolała nie szpikować go narazie szczepionką, mimo, że to tylko szczepionka na żółtaczkę. Stwierdziła, że pewnie to wszystko nałożyło się od zębów i ma nadzieję, że to nie rotawirus. Narazie mamy podawać Smectę i Lakcid, aby organizm się oczyścił, a potem w zależności od tego co się będzie działo, zobaczymy. Suma sumarum, mam nadzieję, że będzie ok i w przyszłym tygodniu malca zaszczepię. A Bartek waży 8250, czyli w ciagu 4 tygodni przybrał 380 g i ma 69 cm. Annaa20, dzięki 🌻. I tak się martwię, zwłaszcza, że mam koleżankę zwolenniczkę rehabilitacji i wrzeszczy na mnie, że już dawno powinniśmy Bartka rehabilitować:( A ja też właśnie myślałam o krzesełku z Drewexu:) Kpiotrowicz na pewno wkrótce będzie lepiej, Gabi wyzdrowieje i nie będzie taka marudna:) Uciekam, bo coś mi Bartek za dużo śpi, muszę go obudzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu23 z tego co wiem,bo sama z wykształcenia jestem pedagogiem o specjalizacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej to teraz aby pracować w przedszkolu trzeba mieć minimum licencjat trzyletni,czyli tzw. wykształcenie wyższe zawodowe,i w czasie pracy w przedszkolu należy kontynuować naukę,czyli robić studia uzupełniające magisterskie!Takie są wymagania.Wiem, bo ja i moja siostra tak pracowałyśmy.Każda nauczycielka przedszkolna jeśli chce pracować to musi mieć choć zaczęte studia!Mam nadzieje,ze sie nie pogniewasz na mnie ze o tym napisałam!Jesli kochasz prace z dziecimi to zachecam cie do podjecia studiów pedagogicznych!!!!!!!!!Buziaki dla Paulinki,miłego wieczorku,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaa20 - Dziękuję bardzo za linka do szkoły atopii - nie wchodził, bo to się pisze razem - pokombinowałąm i się otworzyło:)))) Po wczorajszym dniu mam odsyć lekarzy i specjalistów alergologów tudzież innych - by ich (w tym wypadku jedną \"ją\" konkretnie) licho wzięło. Już przy drzwiachs ię zaczęło - ja się nie czepiama le jak się w ofercie przychodni ogłasza, że się specjalizuje w dzieciach to się nie robi 12 schodków bez podjazdu lub windy - ale ok - ceny wynajmu lokali wysokie - taki się znalazł - ok - no lae nie jest to przychodnia dla mm, któr chcą tam wjechać wózkiem - bo oprócz tych schodów to drzwis ą za wąskie i żeby wjechac musiałam zdjąć koła:) A sama wizyta - no cóż - pani patrzy brunkowi na pupe i mówi - \" a tu widać nadkarzenie grzybkiem - widzi pani - ten biały nalot\" - Na to ja \"Widzę - to Sudocrem\" - No i jak tu wierzyć specjaliście który twierdzi, że grzyb objawia się nalotem i myli go z kremem - a potem już z górki - Bruno był wygojony po sterydzie więc uznanaz ostaąłm za matkę panikarę, która z byle szorstkością idzie do specjalisty - tylko, że nie zapytałą co ot za steryd i nie chciałą mnie słuchac jak mówiłam, że 4 dni wczesniej moje dzieckow yglądało jakby je ktoś oblał kwasem a potem sciągał skórę - kij jej w oko! pod koniec miesiąca idziemy do alergologa - normalnie w ramach NFZ - bo mimo, że prywatnie to ten lekarz nam nie zajął się dzieckiem za dobrze :( Ha ale z rehabilitacjami za to lepiej - Bruno ma jeszcze tylko jedno ćwiczenie, żeby asymetria sobie poszł definitywnie precz, i masażyki - bo wysztywnia nogi - któraś z was pisała, że zabroniono jej stawiać dziecko - nam też zabroniono, żeby nie utrwalać złej postawy i napięcia w nóżkach - ha i zrobił popisówkę bo się kręcił jak bączek i ładnie reagował - no to isę po 4-5 mies. rehabilitacji dowiedziałam w nagrodę, że niektóre zachowania moje dziecko ma ponad normę (tylko nikt nie powiedział które to;) -a ja się martwiłam, ż eon jakiś powolny - no ale nie dziwne - przy mojej wczesniejszej wiedzy o dzieciach i wyobrażeniu o moim własnym dziecku to liczyłam, że będzie przegenialne w 3 mies. będzie siedzieć a do skończenie roku będzie biegał mówił mową wiązaną korzystał z nocniczka i inne podobne ewidentne brednie:))) Uściski dla wszystkich dzieciaczków (szczególnie gorące dla biednych choróbek) i mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie poslusznie:) u mnie zima z roztopami grasuje zapalenie wirusowe opon mozgowych i zapalenie pluc:(koszmar... u nas nic nazdzwyczajnego poza tym,ze Kaska robi mnie w balona:)wczoraj pol dnia sleczalam nad nia i pokazywalam jak to fajnie jest zrobic z brzuszka na plecki bum!!bilam brawo conajmniej jak bym byla na imprezie z meskim striptizem:..a ta wiedzma nic:(pomyslalam,ze moze jescze zawczesnie na nia...i dzis polozylam ja na brzuszek poszlam podgrzac zupke i...przychodze a Kajka cieszy do mnie przewrocona na plecy..okazalo sie,ze co ja pozniej polozylam na brzucho ta migiem na plecy:)oczywiscie chcialam pochwalic sie babci(mojej mamie) kiedy przyszla i mowie jak to Kajka pieknie sie odraca...polozylam ja na brzuch i ta obLudnica z mina skrzywdzona na babcie patrzy i ani ruszy sie przewrocic:(babcie wyszla Kaska myk na plecy:) a ja od dzis jade na ostrej diecie i macham nogami:(nie chce mi sie ale musze...kiedys schudlam 20 kg to mysle,ze teraz uda mi sie pozbyc tych 10 po ciazy...u mnie bez ruchu nie ubywa wagi chociaz sobie odmawiam zarcia:(wiec pora zabrac sie za siebie bo wstyd...taka sliczna spodniczke dzis widzialam ale oczywiscie moja dupa w nia nie wlezie...mam dwa miesiace bez meza,moge sie pocic charczec i byc jak burak po cwiczeniach -przynajmniej mnie nie widzi...pozdrawiam wszystkie i zycze duzo zdrowia chorujacym maluszkom i mamom cierpliwosci:) Plusiu zdrowiej Diann do raportu;) Agula30 ales sie rozpisala po tak dluuuuuuuuuuuugiej nieobecnosci dziewczyny piszcie bo nam topik padnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczeta Zdroweczka zycze bobaskom i ich mamom Wpadlam tyko na chwile pozegnac sie bo dzis wyjezdzamy do Polski na tydzien i nie wiem czy dostep do kompa bede miala U nas sajgon pakowanie powiazane z marudnoscia Maxa chyba rosnie albo dziaselka swedza do tego zakupy porzadki itp i td. Mam juz dosc taki chaos ze ho ho mimo ze mistrzem organizacji jestem Jeszcze raz sciskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ,chcialam sie zapytac jak to jest u dzieci z grypa zoladkowa ,bo bylismy u znajomej i jej mala chora byla po naszej wizycie na ta wlasnie grype a teraz od soboty nasza nlea tez robi rzadkie kupki ,wczoraj zrobila 5 a dzis juz 2 ,nie wiem czy isc do lekarza czy wystarczy jej odpowiednio dawac pic.... wczoraj jej kupilam butelke z takim plaska mamka ,tak niby niekapka,i jaka spryciara ,ja tu myslalam ze ona nie umie pic , a tu sie okazalo ze nie umie pic tylko wody ,ale np soczek marchewkowy ktory lubi .......umie pic doskonale bernatka wspolczuje ci kochanie ,duzo zdrowka dla Bruna Plusia a jak u was ze zdrowkiem ,lepiej??? donn twoj filmik z aurorka jest niezastapiony w uspakajaniu Nelly pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula zapraszam od razu na caly tydzien:) Evvik - to raczej rotawirus potocznie nazywany grypa żołądkową. ja zaszczepilam na to Gabi bo u takich maluszkow konczy sie to szpitalem. Ale Twoje dziecko jakos lagodnie to przechodzi:) Słyszalam zeby mleko robic na marchwiance zeby kupki zrobily sie gestsze. A 2 kupy to zadna biegunka - moja mala standardowo roki 2-3 dziennie;) Wczoeraj od poludnia w moich domu wreszcie spokoj. wrocilo moje dziecko:):):) jest usmiechnieta i gaworzy od rana do wieczira - chyba wyczula ze ciagne juz ledwo ledwo;) plusia jak sie czujesz? Donn, Olivia - a Wy gdzie sie podziewacie??? Padlinka melduj sie!! Ekino - jak kaszel? Diann - tylko spokoj moze Cie uratowac;) napisz co u wAS, JAK SOBIE RADZICIE? Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpiotrowicz - moze dziś zdecyduje sie pójść do lekarza ... w dzień jest oki, a noce mam straszne i nic mi niepomaga, do tego wczoraj miałam temp. ech inaczej przechodziło sie choroby samemu a teraz trzeba mniec siłe żeby wstać z łóżka dla Kseni, ciesze sie że \"wróciła\" Twoja radosna Gabrysia Agula30 masz urocze dzieciaczki, troszeczke Ci zazdroszecze tej trójki Bernatka130 🌻 Agula-kruszyna z tym obracaniem sie miałam to samo, pojechaliśmy na rehabilitacje i chwale sie że Ksenia to i na brzuszeki na plecki sie przewraca a tam ... nic ani na brzuszek ani na plecy :-( a teraz jej upilnować nie moge raz dwa i z maty na podłogę \"wychodzi\" Diann ty to chyba te testy tak zakuwasz? kiedy kolejny egzamin? Kati75 miłego odpoczynku :-) Edusia - u nas niekapek narazie stoi Ksenia ani myśli z niego pić Padlinko kochana a ty gdzie sie podziewasz? miłego dnia ps. a ja dziś znów w domu bede siedziała;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) kpiotrowicz>. jestem jestem :D tylko mi sie nic nie chce... szukam jakichś dobrych kosmetyków bo gębe mi tak opryszczyło że szok :( ekinio>> zdrówka :) Bernatka>> to może trzeba było niezapłacić :D.. Kruszyna>> wszystkie Kasie są cwaniary :D Kati>> udanego pobytu w Polsce :) edusia>> ha ha no to sie ciesze że Nellci sie Aurunia podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn dziekuje napewno sie przyda Czy wasze maluchy tez sie trzęsą do butelki do cyca? bo Ksenia to jakby ciągle głodna była ile dostanie tyle zje i krzyczy o jeszcze, wczoraj pierwszy raz robiłąm zupkę marchewkową z książki kucharskiej dla niemowląt z dodatkiem kleiku ryżowego - zjadła wszystko 130ml!!!! i jeszcze chciała!!!!, głodomorek mały narazie niema nic co mogło by mojej córci niesmakować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpiotrowicz kochana Tobie też dziekuje że o mnie pamietasz 🌻, może spróbuj ugotować coś z tej książki? i zobaczysz czy Gabi bedzie smakowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekino masz tą ksiazke w formie elektronicznej? przeslij prosze:) niektore maile nie dochodzily bo okazalo sie ze moja skrzynka sie przepelnila od zdjec naszych dzieciaczkow;) aaaaa mialam ci powiedziec - podusza juz nie smierdzi odkad wyjelam cerate:) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dawno się nie odzywałam ale nie miałam o czym pisać. Dzisiaj Dominika kończy 6 miesięcy. Ale to szybko przeleciało :) Mała dzisiaj od rana jest strasznie marudna i nie do zniesienia a ja jestem z nią sama mimo, że mój mąż ma urlop. Pojechał jednak szukać lepszej pracy. Mam nadzieję, że uda mu się coś znaleźć bo z jego obecną pensją będzie tam trochę ciężko wyżyć. Ja do pracy na razie wrócić nie mogę bo nie miałabym z kim Dominisi zostawić. Wiecie, co ta mała małpica mi dzisiaj zrobiła??? Zdjęłam jej pampersa żeby sobie trochę tyłek powietrzyła bo ostatnio strasznie opszczypany ma mimo że smaruję ją Sudocremem i położyłam ją do łóżeczka (pod tyłek wsadziłam jej 2 ręczniki jakby się tak zsikała) a ona... zrobiła kupsko!!! Normalnie opadłam z sił. Nie spodziewałam się tego bo już dzisiaj 2 kupki zrobiła a tu taka niespodzianka. Ogólnie ten dzień dzisiaj jakiś taki do bani. Dołek mnie dopadł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia26 :(nie badz smutas...ja tez mam doly...Kasia spi wiec moge pobuszowac w necie..jak tam u Ciebie?postepy?u mnie nie..pozdrawiam i wszystkiego naj,naj dla malej Dominisi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia_26 - 🌻🌻🌻 buziaczki z okazji pół roczku dla Dominisi Basia_26, Agula-kruszyna dziewczyny przesyłam wam dużooooo słońca, choć u mnie tez pochmurno, niebądzcie smutne, ja sie niedaje, Ksenia dziś spała 4 h w dzień wiec troszeczke i ja mogłąm sie pobyczyć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna 20 nie gniewam sie.Ale Ja nie jako nauczycielka tylko jako pomoc w maluszkach a tam chyba nie trzeba wyzszego bo moja kolezanka pracuje tam w przedszkolu i ma sreednie tylko.Ja wiem ze studia sa potrzebne w tamtym roku zaczelam st.pedagogiczne ale sie niestety nie udalo nie zaliczylam wszystkich egzaminow z powodu porodu itd.akurat tak sie zdazylo ze wychodzilam ze szpitala a moje kolezanki zaliczaly no trudno moze kiedys znowu zaczne,jak nabiore checi.Teraz mam Paulinke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×