Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

czesc dziewczyny:-) melduje sie poki mam chwile czasu ;-) ostatnio aktywnie zaczelamuczestniczyc w takim programie aktywizyjacym kobiety do podjecia pracy. kupe czasu mi to zajmuje ale bardzo sie ciesze.ah,jak milo byc zabieganym,jakby to glupio nie brzmialo. deprecha poszla precz! :D bylam z emi u neurologa,wszystko ok,troche jest zwiekszone napiecie,aleto ewentualnie jedno-dwa spotkania z rehabilitantem i wystarczy. maluchy moje troche choruja na brzuszek.emi w nocy zygala ze niewiem,masakra.trzy razy w ciagu pol godziny przebieralam jacalkowicie i przescieradelkomusialamzmieniac.z czego raz w nocy,raano zkupciala sie po uszy(i nie jest to przenosnia!),agabunia ma rozwolnienie.ale zadnej temperatury nie maja ani nic z tych rzeczy.. spadam poki co bo emi sie drze jakby ja ze skory rozbierali.odezwe sie niebawem.calusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Az mi glupio,ze tak dlugo nie pisalam,przepraszasz najmocniej,Nasz topik napewno nie umrze,Plusia pierwsza by Nas mobilizowala...gdyby juz wrocila:-( jakbym miala kupe szmalu to lece jej pomoc przy Maxie,zajelabym sie rowniez Aurora,zeby Donn mogla zwalczyc swojego wroga:-) Padlinka ciesze sie,ze brak czasu przepedzil glupie mysli,bo moze od nich wlosy wypadaly:-)buziak dla Ciebie,nie cierpie tej kobiecej depresji,sama czesto w niej laduje,takie wewnetrze pfeeee Testow nie wkuwam,nawet nie umowilam sobie egzaminu,bo nie mam kasy,zeby zaplacic za kolejny,czekam jak na skaranie na pieniadze z opieki i alimenty,ktore wciaz IDA do mnie poczta. Przytrzasnelam se malucha i zlazl mi pazur,boli i wcale to cos to zostalo nie dodaje mi uroku...boli jak klikam.. Michas tez je jak Ksenia,wciaz i wciaz,daje mu rozne rzeczy i nic mu nie ma.Czekamy na zabki,bo moze w koncu powinny wyjsc,boje sie,ze bedzie sie meczyl jak wyleza calym szeregiem:-) Michas sie jeszcze nie przewraca:-(ale staje sam jak ma na czym sie oprzec nogami,ma takie autka i staje w nim na stopkach.Lezec wogole nie chce a najchetniej to przylepil by mi sie do brzucha i nie odstepowal na krok,taki towarzyski sie zrobil. Bardzo podoba mi sie jak wyciaga raczki i sie krzywi,zeby go wziasc,to strasznie mile,ze dziecko Nas potrzebuje,chyba teraz beda TE momenty,kiedy to dziecko zwroci Nam nasza milosc ,nagrody za pol roku trudu czekaja:-)ja wakacje prosze i bede sadystka-bez dziecka:-) Aga,swinio ja sie nie odzywam?Wypraszam sobie,ale to ja pisze esy i dzwonie jak juz,mam gleboko,ze jestes starsza:-)powalcz o moje wzgledy Agus,dzieci masz przesliczne,duzo kobiet marzy o 3,Ty mloda jestes,powiedz to koniec z dziecmi czy moze jeszcze jedno?Michalka nie znalazlam na stronie Martynki:--(i do licha skad masz takie cialo!!ja tez chce.Jednak im bardziej pre nacisk na diete tym bardziej dieta pcha mnie do lodowki:-) dziwna zaleznosc oki,obiecuje sie czesciej odzywac Domi,wszystkiego naj z okazji pol roku,jutro Mike konczy:-)cos opuszczamy Baska zajecia.ale skoro maz w domu to rozumiem:-) usciski dla wszystkich,sprobuje wymienic-donn,kpiotrowicz,padlinka,plusia,edusia,ekinio,aga30,agula-krucha,zuzia anna20,blondi,juzsta29,kati i tati ( ? )for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palucha przytrzasnelam a nie malucha:-)ale stracha narobilam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrraaaaaa! Nareszcie wrocilam i przeczytalam wszysciuchno od deski do deski!!! Ale bede miala do pisania :-P Siedziec juz siedze normalnie, nawet nosze Maxa i nie strzyka mi w kregoslupie :-) Bylo jednak troche tych przejsc... Najpierw plecy, potem przypalilam sobie wlosy w kosciele, a potem Max zachorowal :-( (najlzej znioslam pozar wlosow :-P ) No i jeszcze dorzuce dwa zastoje pokarmow :-( Pompka aventu chodzi na okraglo. Czuje sie jak zonierz, co to sklada bron na slepo- tak ja skladam pompke aventu po kazdym myciu...mleka co wydoje nie zamrazam, wiec wylalam juz do zlewu jakis 1l. Wylewam po 24 godz. trzymania w lodowce... Ten brak apetytu u Maxa to pewnie z powodu przeziebienia. Goraczka minela :-)) ale synus zaczal pokaslywac porzadnie i dzis biedaczek nawet sie rano rozplakal z tego powodu. Jak chcialam zasiegnac konsultacji przez telefon to byl istny kabaret, bo kobitka chciala zebym jej \"dyktowala...\" W sluchawce slysze: czekaj, czekaj, nie tak szybko.... :-P Ha, ha... Szwedzka biurokracja... Tyle sie dowiedzialam, ze jak chce to moge na ostry dyzur przyjechac, to pielegniarka spojrzy na Maxa... i oceni, czy wizyt u lekarza bedzie konieczna, bleeeeee! Zabralam sie i poszlam do naszej wlasnej przychodni, a tam z kolei po wazeniu na kolejnej konsultacji wysluchalam ze mam zdrowe dziecko (bo ten kaszel to w ogole nie grozny) a dla dziecka mam wzbogacic sie w plastikowe krzeselko w formie nocnika- bo to taki madry wynalazek i wszedzie w nim mozna dziecko zaparkwoac lacznie z maszyna do zmywania naczyn. No szczeka mi tam opadla... Polozna mnie rozwalila na lopatki- slowo daje :-D :-D) :-D Szybciuchno uzupelniam tabelke, bo jeszcze tyle chcialam napisac i nocy nie starczy na moje epopeje :-P ******************************************************* **** ************************* NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** ***************************** 1.agata_27....Szymon.........6..........2900/51......... 7900G/70cm... 2.annaa20 ......Wiktoria......6..........3150/51..............8110g/? ... 3.gorcia_27....Maciej.........6.......2950g/54cm........ .7100/80cm... 4.Kotunia.....Aleksander......6......3050g/54cm........ 8400g/79cm... 5.justa29......Patryk.........6.......3470/54cm..... .8,200/66cm...brak 6.Donn.........Aurora..........6......3190/56cm......72 00/68cm.....2 7.Blondi-ania...Jakub..........6.....3460g/59cm...... 9500g/ok74cm..1 8.Bernatka130......Bruno.....6.......2820/54cm.......... 7500/68cm... 9.Livmar.....Izabelka..........6........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........5......2800g/50cm.......6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......6......3060g/55cm........8 460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........4......3400/57.......... ....6600/......... 13.Jagna25......Marta..........4.......3040g/56cm....... ..5700/........ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.....4,5......3460/58 cm........8600/76 cm... 15.edusia……….Nelly............4......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 16.Kika27......Natalia..........5......3300/52cm....... ...6430/65cm... 17.BE_B........Michaś........5.......4550g/59cm.......9 130g/72cm...2 18.Evvik.........Bartuś........5.......3090/53 cm..........7880/66cm... 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika.....5...2750g/52cm..........66 00 g/63cm... 22.Diann.........Michaś.......4.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 22.zuza29.......Pawełek.... .4......3440g/55cm........7,5kg/70cm...2 23.Roxelka.....Vanessa..... 5......2730g/48cm.......... 6100/74cm...2 24.Doris.........Alicja..........4.......3460g/57cm..... ....6550/66cm... 25.Katienka...Weronika.....5,5......3300/56cm.......7810 g/67,5cm 26.agula-kruszyna...Kasia ....5....... 2970g/51cm......7200 kg/68cm 27.ali32.........Szymon..........4...................... .......6100/64cm... 28.Tati78 29.Kati75...Maximilian...5,5....4860g/56cm............9 ,78g/70cm...2 30.joanka...Marcelina........4.......3150g/58cm......... .......4500g... 31.Oliwia13 Piotr .......4,5..........3270/59cm...........6965g/69cm... 32.Plusia....Maximilian........5.......3475g/53cm....... .8350g/69cm... 33.agulka28....Kacperek......4,.....3490g/54cm....... 8200 g/70cm... 34.Kasia 30..Jakub............4......4820g/58cm.........7640g....... .... 35.Kpiotrowicz..Gabrysia.....4........4100/58cm......... ...7900/67cm 36.Basia23.....Paulinka.......4,5.....3400g/56cm....... 7500g/69cm... 37.ToYaB....Staś........5.............3400g/55cm......77 00 g/67cm...2 38.marsjanka..Agnieszka.5...3000g/50cm........6000?..... ............. 39.padlinka.........Emilka.......4,5.....3260g/59cm..... . 6650/64cm... 40.z daleka A.....Kacperek.....4......2940g........6910g ...41........... 41.ekinio.........Ksenia..........5.....3160g/53cm.... ..... 7000g/68... 42.Lonta.........Beatka......4,5......4150g/58cm....... ........8700g... 43.agajacek......Roksana......4......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 44.Sierp.06.....Zuzia.........4,5......3665/56cm........ 7000g...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuje od poczatku, musze tylko zaczerpnac powietrza... :-P Agula-Kruszyna 🌼 ❤️ madra dziewczynka z tej Kasi, a sprytnym stworzeniom zawsze lzej w zyciu :-) Zdaje sie ze ja ksiazki z przepisami nie dostalam :-( Sprawdze jeszcze potem dla pewnosci, ale jak cos to wyslijcie, prosze!!!! :-) Lonta, 🌼 gratuluje mamusi studentce! Podziwiam Cie ze pomimo swiezo upieczonego macierzynstwa potrafilas pogodzic studia z pieluszkami ! Z tym lezeniem na brzuszku, to moze sprobuj mimo wsyzstko z zabawkami, ale takimi wydajacymi dzwieki! Niektore dzieciaczki reaguja bardziej sluchowo niz wzrokowo i moze to ja zacheci do podnoszenia glowki ;-) Evvik, ❤️ jak tam dieta slodyczowa? Byly jakies male grzeszki? Ja w zyciu chyba sie nie zapisze do Twego klubu. Dzis znalazlam dwa owocowe batoniki na swoim biurku- sprawka J. Zostaly tylko papierki :-P A blendera uzywamy z Braun\'a, a raczej uzywa J. Jak sie dowiedzial ze bedziemy miec dziecko, to od razu nas w te cudo zaopatrzyl :-D Co do metod usypiania dziecka, to mozna zrobic tak jak pisza w Mamo to ja. : \"Po odlozeniu dziecka do lozka i szepnieciu mu paru cieplych slow wyjdz z pokoju. Gdy zacznie plakac, nie pedz do niego od razu, wroc dopiero po dwoch minutach, wez je na rece i uspokoj, a potem odloz i szepnij \"Dobranoc\" i wyjdz- tym razem na cztery minuty. Obroc malca na drugi boczek, poloz mu reke na ramieniu, a druga poklepuj go po nozce, Potem wyjdz na szesc minut itd. Stopniowo przedluzaj czas az do 10 min. Jesli nadal nie spi, wracaj do niego co 10 minut az do skutku. Na poczatku moze byc ciezko, jednak po kilku dniach wsyzstko powinno sie ulozyc\" Ta metoda jest bardzo znana i skuteczna, ale zawsze sa wyjatki i niektore dzieciaczki moga poniesc na tym jedynie szkode, podczas gdy inne zamienaija sie w aniolki, To Ty, Evvik, wyczujesz intuicyjnie czy metoda jest ok dla Bartusia. Zycze mnostwo zdrowka dla Bartunia ❤️ Justa29 ❤️ 🌼 ❤️ te schematy zywienia to ja chyba dostalam w tych broszurkach z Nestle, jak sie upewnie to wysle! Basia_26, 🌼 gratulacje dla Dominisi ze skonczyla pol roczku! 🌼 🌼 🌼 Co do alergii po karmieniu to Maxio dostawal wysypki od glupich ziemniakow :-P Wszystko inne bylo cacy :-) Co do cesarki... czy Ty chcesz miec CC w przyszlosci, czy tylko tak z ciekawosci? Ekinio,❤️ Xeni zazdroscimy apetytu i turlania :-D Duza buzka! Mam pytanie Ekinio, bo wiem, ze Ty na pewno kupujesz cisuzki w HM dla Xeni. Czy Tobie sie nie wydaje ze polskie rozmiary sa jakies inne niz te z HM? Max nosi na gorze rozmiar 74 i 80, a na dole to i nawet 62 :-P Takie te nozie krotkie, he, he... Bernatka130 🌼 Bruno-biedaczek a jednoczesnie taki dzielny i Ty tez!!! ❤️ Przykro mi ze nawet specjalisci tak rozczarowuja :-( Dobrzez e te sterydy chociaz cos pomogly. Glowa do gory, detektywie ;-) Oliwia13, 🌼 sliczny ten kaczy puch ;-) U nas z karmieniem piersia przebojow juz nie ma bo Max spi w nocy jak ta lala :-)) A wytrwalosci mi nie zabraklo (ale ja zawsze bylam lepsza w biegach na dlugie dystanse...) Kpiotrowicz ❤️ ❤️ ❤️ Mocno Cie tule, ile sil i Gabunie rowniez... Zebym tam byla to bym Cie jakos pocieszyla, ale najprawdopodobniej to bym ryczala razem z Toba 😭 ale lekarce to przylozylabym ostro i musialaby mnie potem po sadach ciagac :-P Ciesze sie ze Twoja Gabulka \"wrocila\" :-D i ze juz sypia lepiej :-) A co to za obraz kupilas? Przeslij zdjecie- starsznie ciekawa jestem!!! Basia23, 🌼 za zdjecia z noga slicznie dziekuje!!! :-D Wizdialam nowe z Paulinka, jejciu jaka duza dziewczynka! A jaki paczuszek!!! :-D Ekinio, jak tam po wizycie siostrzenca? Edusia ❤️ 🌼 ❤️ Zdrowka Nelly zycze i gratuluje skonczonych 6 miesiecy!!!! Duza buzka! 👄 👄 👄 dzieki za wskazowki i za wszystko ;-) Ale spryciara faktycznie z tej Nelluni, a Aurusia to dla Nelly jak gwiazda filmowa :-D Padlinka, 🌼 zycze Twoim dziewczynkom szybkiego powrotu do zdrowia! A te krzyzowanie nozek to co znaczy? Cos nie tak? Bo moj Maxi to tak lubi, ze nie wiem coooo.... Annaa20, ❤️ mam nadzieje,z e te kosmetyczne zabiegi pomogly sie uporac z sucha skora u Wikuni, to cale szczescie ze to nie alergia, bo byloby przechlapane... Kati75, zazdroszcze ze Ty i Maxio jedziecie do Polski... apetytu tez Maxiowi zazdroscimy, ostatnio moj babelek przytyl jedynie 70gram na tydzien... A zdjecia sa bombowe, az sie usmialam, jak Maxio wyciaga sie po piwo mamusi i jakie miny przy tym robi! :-D :-D :-D Nie za wczesnie to aby? ;-) Kati, a mezowi nie pzreszkadza ze kladziesz Maxa w Waszym lozku? Nasz Max ladowal kilka ostatnich \"nieprzespanych nocy\" u nas i to ja czulam, ze cos jakos tak ciasno :-P bo ja najchetniej to chcialabym miec pol metra wolne z kazdej strony i biedny J wyladowal calkiem pod sciana :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIAG DALSZY .... :-D Co do tych pneumokokow, Donn, to faktycznie dobrze jest szczepic, jesli dziecko ma kontakt z wieksza grupa dzieci, bo to wtedy najczesciej dochodzi do zachorowan, a najgorsze zachorowania maja miejsce ponizej 2 roku zycia. Ja pewnie bym zaszczepila, ale musze wybulic ponad 1000zl za sama szczepionki :-( Nie stac... Moze z zcasem wprowadza w Szwecji obowiazkowe, jak w UK. Zmieniam🌼 odezwij sie... Kotunia, usciski dla Alusia! 👄 🌼 Blondi-Ania ❤️ ❤️ ❤️ kurcze, kiedys starsznie sie balam takiego jak Twoj scenariusza... Ludzie tak lekko od siebie \"oddalaja\" :-( a wsyzstko dzieje sie jakos po cichu i bezszelestnie, ze czlowiek nie zdazy sie zorientowac a tu masz ci... Najwazniejsze, zebys ie tracila wiary w siebie, bo jestes cudowna babka, z ejuz nie wspomne jaka mama! ❤️ Stokrotka_26,❤️ 🌼 👄 Dobrze ze antybiotykowa terapia dobiegla juz konca! Brawo dla Wojtusia, ze pol roczku skonczyl i taki gadula z niego!!!Zaimponowal mi zasob slownictwa, wow! Musisz byc z niego bardzo dumna, bo mnie rozierwala duma wczoraj, jak Maxio caluski Bozy dzionek tylko \"dadadadadadadadadadadadada\" w kolko gadal! :-D :-D :-D Sama radocha! :-D Jeszcze troche a mi tu eseje bedzie pisal ;-) Moj Maxio tez sie budzi na karmienie jak Twoj Wojtus a potem spi do 7:00 rano mniej wiecej :-) Agula30, ❤️ nareszcie jestes, gdzies Ty sie podziewala? Pewnie z glowa w lekcjach u Michalka? Ja bym sie brakiem notatek nie przejmowala, bo z tego co piszesz to wnioskuje, ze Michas ma po prostu pamiec sluchowa :-) a ta jest bezcenna!!! A figury po 3 dzieciaczkach to juz wszystkie jawnie Ci zazdroscimy! Nie mowiacjuz o madrych maluchach :-) Zaluje ze nie zagladasz czesciej, bo bys nam od zcasu do zcasu cos poradzila, z takim stazem macierzysnkim- my to istne zoltodzioby przy Tobie ;-) :-D z wyjatkiem Padlinki oczywiscie :-P i Blondi-ani i... Martynka, jak malowanie! Gratuluje zabkow i pierwszych pogaduszek! Ponoc jesli w domu jest rodzenstwo to najmlodsze dziecko szybciej uczy sie mowic... Edusia 🌼 Max tez mial napady histerii i pomoglo wlasciwie to ze mi plecy sie popsuly, bo spedzilam z nim przykuta do lozka calutki dzien (zanim J wrocil z Danii) i wtedy \"skazani na siebie\" moglismy sie usmiechac i gapic w oczy godzinami :-) A Max gapil sie jak zaczarowany i ten kontakt wzrokowy i usmiechanie sie a potem przytulanie pod wieczor \"wykurowalo\" go z wieczornych histerii :-D No teraz to spi jak grzeczniusi jak nakrecony. Padlinka, ❤️ Max ostatnio sie taki wrazliwy na dzwieki zrobil, kaszlnac nie moglam, zaszelescic torebka plastikowa na smieci, a co dopiero odebrac smsa! Ale juz mu minelo, bo to jak mial goraczke i pierwszego dnia choroby byl taki przewrazliwiony, pewnie glowa go bolala... Donn, ❤️ ❤️ ❤️ Dziekujemy za filmik, ja to jak Edusia, puszczalam w kolko, tylko nie Maxiowi ale sobie samej ;-) :-D Wow, jakie piruety!!! Duza buzka dla slicznej Auruni! 👄 U nas tez wiosna idzie wielkimi krokami (choc podsypalo sniegiem) Dzis bylo juz calkiem marcowo :-) mnostwo mnostwo slonca!!! Jeszcze troche a bedziemy biegac z maluchami po trawnikach ! :-) Donn, a ile Aurusia przybiera na wadze na tydzien? Gorcia_27 🌼 ja na mego synka mowie czasem \"piszczalka\" ale bardziej mi sie podoba te porownanie do indianskich pisow :-D :-D :-D Ekinio, obejrzalam filmik i zazdroszcze tej kobiecie figury i wiary w siebie, najbardziej tego drugiego :-D :-D :-D he, he, he..... Basia_26 glowa do gory, Skarbie, nie smuc sie! Dzis moze mialas szary humor, ale jutro bedzie lepiej ;-) I Diann, moja kochana!!! Gdzies Ty pazura wsadzila!!!! Aj! Chucham na palucha... ❤️ Popros Michasia niech poklika zamiast Ciebie, ale odzywaj sie, prosze... I wyjdz zaczerpnij troche swiezego powietzra- na mnie dziala :-) U Maxa tez zabali nie ma nic a nic, moze urzadzimy zawody, kto pierwszy? ;-) A ze juz dzisiaj jest JUTRO, to skladam Michasiowi zyczenia skonczonego pol roczku! ❤️ 🌼 👄 I zmykam do lozka w objecia Morfeusza i meza ;-) Maxio znow przeskoczyl swoje jedno karmienie, dobrze ze odciagnelam te mleko...bo by znow rano kamienie byly. Buziaczki i slodkich snow. Juz teraz ode mnie nie uciekniecie, ha, ha... no chyba ze mi sie znow, tfu, tfu, stanie :-P Pa, spiochy...🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc \"indianskich piskow\"... nie moglam sie powstrzymac. To zew polonisty sie we mnie chyba odzywa... (widzialam wiecej bledow u sebie, ale ten byl najbardziej ewidentny :-P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia to dobrze ze juz u was lepiej ,jestem ciekawa jak doszlo do spalenia tych twoich wlosow??? powiem ci ze ja tez kupuje w H&M i na gore rozmiar 80 a na dol 68 lub 74 zalezy od spodni ,ostatnio nawet zaszalalam bo byly przeceny ,prosze cie jeszcze zebys mi przeslala maila z twoimi blogami!!! diaan kochanie juz nie wiem ile razy cie prosze o zdjecia Michasia ,jeszcze go nie widzialam :( ekinio a masz ten kubek nie kapek z tym plastikowym dziubkiem ??? bo ja mam z silikonu ,plastik zapomnij ,nelly caly czas mysli ze to kolejna zabawka ktora trzeba grysc,wlasnie wyszedl drugi zabek na dole u nas grypa zoladkowa najpierw nelly teraz jej braciszek ,ciekawe kto nastepny.......dzis u bartosza wywiadowka polroczna ,coprawda ocen jeszcze nie maja ,ale tak opisowo pani ma o kazdym mowic,ostatnio bartus przynosi dyktando z niemieckiego i zero bledu i wielkimi lie´terami napisane SUPER!!!! wiec mysle ze uslysze same pozytywne rzezczy o nim ,troche ma ciezko bo uczy sie tez jezyka polskiego i mu czasem sie myli wszystko w czytaniu....... Dla dominisi -wszystkiego naj!!!!🌼 u nas wczoraj w koncu spadlo troche sniegu i bylam z dziecmi na podworku do 18.30 ,dobrze ze tyle posiedzialam bo dzis po sniegu nie ma znaku :( spadam sprzatac bo moi chlopcy wychodzac robia taki burdel w kuchni ze szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diann... obiecuję sumiennie chodzić na aerobik ale dopiero w marcu bo mam chwilowy zastój gotówki niestety. Wszystkiego NAJ, NAJ, NAJ dla Michasia na te pół roczku. Dziękujemy wszystkim za życzenia z okazji pół roczku Dominisi. Plusia... dużo czasu mi to zajęło ale odkryłam, że moja mała jest jednak uczulona na witaminę C (chyba geny po tatusiu i dziadku). Zorientowałam się dopiero w momencie jak Donisia była chora i lekarka przepisała jej Cebion Multi. Podawałam jej go przez kilka dni i mała miała po tym zaczerwienione i szorstkie policzki a jak tylko to odstawiłam to wszystko wróciło do normy. Tak więc przewalone będzie z wszystkimi owocami, które zawierają witaminę C. Mam nadzieję, że z czasem z tego wyrośnie. Jeśli chodzi o samopoczucie psychiczne to mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepszy dzień. O tą cesarkę pytałam tak z ciekawości bo jakbyśmy się kiedyś zdecydowali na drugie dziecko to tylko cesarka wchodzi w grę. Wiesz, po porodzie dostałam wytrzeszczu oka. Poszłam do okulisty i skierowali mnie na rezonans magnetyczny ale przez moją klaustrofobię spanikowałam i nie poddałam się temu badaniu. Oko co prawa doszło do siebie ale boję się, że w środku może z nim być coś nie tak, zwłaszcza, że od jakiegoś czasu strasznie drży mi powieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia26 ja chodziłam do lekarza u ktorego \"szło załatwic\"cesarke wiesz - mowił \"ze lubi kroic\",heh-a co do kosztow to sie nie okreslał-kolezanka dała 500 zł w kopercie bo na tyle ja było stac-umowili sie na termin ok tydzien przed porodem i ja \"kroił\" ma mnostwo pacjentek ,ktore chodza do niego własnie ze wzgledu na wykonanie cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia, ale ze mnie slon zapominalski, juz Ci wyslalam ;-) Duzo zdrowka dla pociech!!! U mnie najwikesza balaganiara jestem ja sama, wiec nie mam na kogo psioczyc :-P Basia_26, biedactwo... Tu w Szwecji po tym co napisalas od razu by Ci dali skierowanie na CC przy nastepnej ciazy- bo tylko takie wchodzi w gre!!! przyjezdzaj z brzuszkiem do szwecji, jakby byly problemy ;-) Nie wiedzialam ze istnieje uczulenie na wit. C, oj... Buziaczek dla Dominiki 👄 Mocno Cie przytulam i zycze mnostwo slonka! Justa29, dobrze ze i tacy lekarze sa... choc dziewczyny czesto tna sie niepotrzebnie... Ja zmykam na spacerek. slonce swieci znowu jak w marcu i jest swieze rzeskie powietrze :-) Pa,pa,pa... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************* **** ************************* NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** ***************************** 1.agata_27....Szymon.........6..........2900/51......... 7900G/70cm... 2.annaa20 ......Wiktoria......6..........3150/51..............8110g/? ... 3.gorcia_27....Maciej.........6.......2950g/54cm........ .7100/80cm... 4.Kotunia.....Aleksander......6......3050g/54cm........ 8400g/79cm... 5.justa29......Patryk.........6.......3470/54cm..... .8,200/66cm...brak 6.Donn.........Aurora..........6......3190/56cm......72 00/68cm.....2 7.Blondi-ania...Jakub..........6.....3460g/59cm...... 9500g/ok74cm..1 8.Bernatka130......Bruno.....6.......2820/54cm.......... 7500/68cm... 9.Livmar.....Izabelka..........6........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........5......2800g/50cm.......6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......6......3060g/55cm........8 460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........4......3400/57.......... ....6600/......... 13.Jagna25......Marta..........4.......3040g/56cm....... ..5700/........ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.....4,5......3460/58 cm........8600/76 cm... 15.edusia……….Nelly............4......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 16.Kika27......Natalia..........5......3300/52cm....... ...6430/65cm... 17.BE_B........Michaś........5.......4550g/59cm.......9 130g/72cm...2 18.Evvik.........Bartuś........5.......3090/53 cm..........7880/66cm... 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika.....5...2750g/52cm..........66 00 g/63cm... 22.Diann.........Michaś.......4.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 22.zuza29.......Pawełek.... .4......3440g/55cm........7,5kg/70cm...2 23.Roxelka.....Vanessa..... 5......2730g/48cm.......... 6100/74cm...2 24.Doris.........Alicja..........4.......3460g/57cm........7150/68cm...1 25.Katienka...Weronika.....5,5......3300/56cm.......7810 g/67,5cm 26.agula-kruszyna...Kasia ....5....... 2970g/51cm......7200 kg/68cm 27.ali32.........Szymon..........4...................... .......6100/64cm... 28.Tati78 29.Kati75...Maximilian...5,5....4860g/56cm............9 ,78g/70cm...2 30.joanka...Marcelina........4.......3150g/58cm......... .......4500g... 31.Oliwia13 Piotr .......4,5..........3270/59cm...........6965g/69cm... 32.Plusia....Maximilian........5.......3475g/53cm....... .8350g/69cm... 33.agulka28....Kacperek......4,.....3490g/54cm....... 8200 g/70cm... 34.Kasia 30..Jakub............4......4820g/58cm.........7640g....... .... 35.Kpiotrowicz..Gabrysia.....4........4100/58cm......... ...7900/67cm 36.Basia23.....Paulinka.......4,5.....3400g/56cm....... 7500g/69cm... 37.ToYaB....Staś........5.............3400g/55cm......77 00 g/67cm...2 38.marsjanka..Agnieszka.5...3000g/50cm........6000?..... ............. 39.padlinka.........Emilka.......4,5.....3260g/59cm..... . 6650/64cm... 40.z daleka A.....Kacperek.....4......2940g........6910g ...41........... 41.ekinio.........Ksenia..........5.....3160g/53cm.... ..... 7000g/68... 42.Lonta.........Beatka......4,5......4150g/58cm....... ........8700g... 43.agajacek......Roksana......4......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 44.Sierp.06.....Zuzia.........4,5......3665/56cm........ 7000g...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann ciesze sie odezwałaś :-) wiem coś na temat zchodzącego paluszka mam to samo jakiś miesiąc temu zrobił mi sie zastrzał albo coś jakies inne świństwo cholernie bolało grr po tygodniu dostałam antybiotyk i jest oki Plusia 🌻 jak ja uwielbiam twoje posty czytać o nikim niezapominasz :-), ja miałam okazje sparawdzić jak to jest jak ma sie dwójke dzieci, no i ... mój 6-letni siostrzeniec kochany chłopak ma swoje zainteresowania - dinozauty, uwielbia grać w \"kaszki\", i szaleje jak to dzieci w tym wieku, zabrałam go do bajlandii by mógł sie wysaleć, za wszystkie czasy, moja Ksenia tez zachwycona spać niemogła bo tak kolorowo i tyle dzieci, sama bym do nich dołączyła :-), a w domu to albo Ksenia coś chciałą albo Damianek i tak nazmiane, czasem oboje byli głodni w jednej chwili, ech jakoś sobie poradziłam ale myslałam, ze bedzie gorzej, no i Damianek troszeczke zajmowałą sie Ksenią gadał do niej a ta sie uśmiechała, bylismy zadowoleni, Basia_26 bidulko dobrze że juz z oczkiem oki, a cc to konieczność w Twoim przypadku Edusia - zdrówka dla dzieciaczków, ja mam niekapek z plastikową końcówką, a z silikonową to ja niewidziałam ale poszukam, a u nas dziś spokojnie, moze wkońcu wyjdziemu na dwór, Ksenia właśnie wstała, wiec zmykam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia jeśli chodzi o ubranka z H&M to masz racje, ja dostałąm spodenki od koleżanki na 62 i są jeszcze dobre, a góra to 68 juz ledwo ledwocoś z tą rozmiarówką jest nie tak, a jeszcze dziwniej mają w Cubusie bo tam to dla Kseni body 68 jeszcze troszeczke duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu składam ci wielkie ukłony w kierunku twojej pamięci. Zawsze jak czytam twoje wypowiedzi to nadziwić się nie mogę że zawsze o wszystkich pamiętasz, o ważnych sprawach, wydarzeniach, jestem wprost zachwycona.❤️❤️🌻 Jak ja bym chciała tak odpisywać to musiałabym najpierw wziąć kartkę, długopis przeczytać każdą wypowiedź i dopisać do niej odpowiedź. Eudsiu napisz jakiej firmy masz kubek niekapek bo planuję zakup właśnie z gumową końcówką, narazie spotykam się wyłącznie z plastikami. Słyszałam też o takich co mają takie ograniczenie w środku że jeśli dziecko nie pociągnie na zasadzie (ciągnięcia smoczka) to samo nie wyleci, no i właśnie taki by mi odpowiadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do CC to ja bardzo się go bałam jeśli pamiętacie i strasznie panikowałam, ale dziś już wiem że wolę jednak CC i napewno się na nie zdecyduję przy kolejnym dzieciątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka>> jak chcesz taki kubek to kup avent :) my właśnie taki mamy... co do tej cc to Basia nie sądze żebyś sobie musiała życzyć.. raczej ci już nie pozwolą rodzić naturalnie... mi lekarz powiedział że następnym razem też pewnie cc na 80% a ja mu na to że wole na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słoneczka moje kochane ❤️ Plusiu jak dobrze ze Jesteś :):):):):):):):):):):):):):):):) Diann ty zbójnicku jak ja lubie cie czytać:):):):) Przesyłam wszystkim całuski i wysyłam nowe zdjęcia co do H&M to rozmaiarówke mają dziwnie nierawidłową, ja zawsze sugeruje sie miesiącami na jaki jest ubranko o ich 80 to chyba dla roczniaków:) ale kupuje na 4-6 miesiecy i jest ok:) a dla wszystkich półroczniaków... Stokrotko niekapki avantu i campola maja dziubki silikonowe ale takie które są oznaczone 3+ Alek ma campola bo jest malutki i poręczny jak tylko opanuje sztuke korzystania z niekapka do perfekcji to kupie wiekszy ale też z silikonową końcówką, dopiero jak już bedzie duży to pokusze sie o kubek dla \'\'dorosłych:) dzieci\'\' a dla wszystkich półroczniaków... ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ ¶ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ¶ _ _ _ _ _ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ _ _ _ _ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia>> zamówiłaś to krzesełko co pokazywałaś ?? jesteśśś z niego zadowolona?? bo ja sie właśńie zastanawiam jakie kupić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusiu,mojego Michala mozesz zobaczyc na www.kneflicek.bobasy.pl Baska,wiem cos o kasie:-(moze biegi na kopiec w tym miesiacu? Pluska??????co to za plomienna fryzura??przez przypadek zapomnialam opisac czy jak?tak nas specjalnie na wytrzmalosc bierzesz:-) Kotunia,dzieki za komplement i wzajemnie rzecz jasna,budzi dla malego przystojniachy Alka:-) Ekinio,wiem,ze nie ladnie...ale czy ciuszki z H&M nie sa drogie?jestes zadowolona?ja sie wkurzam przez te ceny,bardzo tanie ciuszki sa w realu i geanie i wcale nie gorsze od tych ,,butikowych,, Zmykam,poki maly spi walnac sobie oberzynke na glowe,cza czyms przykryc odrosty:-)ciii Baska,buzka dla Malej,nie martw sie,na znak solidarnosci mrygne Ci wieczorem swiatlem w kuchni,moze zobaczysz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dawno nie pisałam ale to ze wzgledu na moje dziecko, ktore w dzien prawie nie śpi. byliśmy dzis na szczepieniu, mały bardzo płakał, ale gdy już wyszliśmy z gabinetu to sie uspokoił. z nowości u nas to moje dziecko zaczyna juz sie aktywnie przemieszczac po pokoju tzn zaczyna raczkowac, przekrecanie sie u niego zplecow na brzuch i odwrotnie to dla niego zaden problem, robi to w mgnieniu oka, lekarka powiedziała ze jest do przodu w porownaniu z innymi dziecmi w jego wieku. poprawiam tez tabelke ******************************************************* **** ************************* NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** ***************************** 1.agata_27....Szymon.........6..........2900/51......... 7900G/70cm... 2.annaa20 ......Wiktoria......6..........3150/51..............8110g/? ... 3.gorcia_27....Maciej.........6.......2950g/54cm........ .7100/80cm... 4.Kotunia.....Aleksander......6......3050g/54cm........ 8400g/79cm... 5.justa29......Patryk.........6.......3470/54cm..... .8,200/66cm...brak 6.Donn.........Aurora..........6......3190/56cm......72 00/68cm.....2 7.Blondi-ania...Jakub..........6.....3460g/59cm...... 9500g/ok74cm..1 8.Bernatka130......Bruno.....6.......2820/54cm.......... 7500/68cm... 9.Livmar.....Izabelka..........6........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........5......2800g/50cm.......6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......6......3060g/55cm........8 460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........4......3400/57.......... ....6600/......... 13.Jagna25......Marta..........4.......3040g/56cm....... ..5700/........ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.....4,5......3460/58 cm........8600/76 cm... 15.edusia……….Nelly............4......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 16.Kika27......Natalia..........5......3300/52cm....... ...6430/65cm... 17.BE_B........Michaś........5.......4550g/59cm.......9 130g/72cm...2 18.Evvik.........Bartuś........5.......3090/53 cm..........7880/66cm... 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika.....5...2750g/52cm..........66 00 g/63cm... 22.Diann.........Michaś.......4.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 22.zuza29.......Pawełek.... .4......3440g/55cm........7,5kg/70cm...2 23.Roxelka.....Vanessa..... 5......2730g/48cm.......... 6100/74cm...2 24.Doris.........Alicja..........4.......3460g/57cm..... ...7150/68cm...1 25.Katienka...Weronika.....5,5......3300/56cm.......7810 g/67,5cm 26.agula-kruszyna...Kasia ....5....... 2970g/51cm......7200 kg/68cm 27.ali32.........Szymon..........4...................... .......6100/64cm... 28.Tati78 29.Kati75...Maximilian...5,5....4860g/56cm............9 ,78g/70cm...2 30.joanka...Marcelina........4.......3150g/58cm......... .......4500g... 31.Oliwia13 Piotr .......4,5..........3270/59cm...........6965g/69cm... 32.Plusia....Maximilian........5.......3475g/53cm....... .8350g/69cm... 33.agulka28....Kacperek......4,.....3490g/54cm....... 8200 g/70cm... 34.Kasia 30..Jakub............5,5......4820g/58cm.......8200/ok 74 cm 35.Kpiotrowicz..Gabrysia.....4........4100/58cm......... ...7900/67cm 36.Basia23.....Paulinka.......4,5.....3400g/56cm....... 7500g/69cm... 37.ToYaB....Staś........5.............3400g/55cm......77 00 g/67cm...2 38.marsjanka..Agnieszka.5...3000g/50cm........6000?..... ............. 39.padlinka.........Emilka.......4,5.....3260g/59cm..... . 6650/64cm... 40.z daleka A.....Kacperek.....4......2940g........6910g ...41........... 41.ekinio.........Ksenia..........5.....3160g/53cm.... ..... 7000g/68... 42.Lonta.........Beatka......4,5......4150g/58cm....... ........8700g... 43.agajacek......Roksana......4......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 44.Sierp.06.....Zuzia.........4,5......3665/56cm........ 7000g...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn kupiłam to krzesełko http://www.allegro.pl:80/show_item.php?item=164561885 ale czekam na dostawe jak tylko przyjdzie to je przetestujemy i od razu zdam relacje:) dziś zaczeliśmy nowy etap w żywieniu bejbika:) Alus dostał risotto z merchewką i indykiem, dziwił sie śmiesznie co to on ma w buzi, ;) bo nie było to juz czysto płynne tylko miało odrobinki ryżu i kawałeczki marchewki, jadł az mu sie uszka trzesły, co do jego jedzenia to nie nazekam bo je wszystko a uwielbia warzywa pod kazda postacią, a mleczko to wciąga w 3 minutki i tyle ile mu zrobie a jak skończy to krzyk bo mu mało :) ale wiecej sie w butelce nie zmieści:) no mam nadzieje ze apetyt to mu taki pozostanie bo ja byłam okropnym niejadkiem :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tabelka ************************************************************************************ NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.agata_27....Szymon.........6..........2900/51......... 7900G/70cm... 2.annaa20 ......Wiktoria......6..........3150/51..............8110g/? ... 3.gorcia_27....Maciej.........6.......2950g/54cm........ .7100/80cm... 4.Kotunia.....Aleksander......6......3050g/54cm.........8800g/80cm... 5.justa29......Patryk.........6.......3470/54cm......8200/66cm...brak 6.Donn.........Aurora..........6......3190/56cm......72 00/68cm.....2 7.Blondi-ania...Jakub..........6.....3460g/59cm...... 9500g/ok74cm..1 8.Bernatka130......Bruno.....6.......2820/54cm.......... 7500/68cm... 9.Livmar.....Izabelka..........6........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........5......2800g/50cm.......6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......6......3060g/55cm........8 460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........4......3400/57.......... ....6600/......... 13.Jagna25......Marta..........4.......3040g/56cm....... ..5700/........ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.....4,5......3460/58 cm........8600/76 cm... 15.edusia……….Nelly............4......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 16.Kika27......Natalia..........5......3300/52cm....... ...6430/65cm... 17.BE_B........Michaś........5.......4550g/59cm.......9 130g/72cm...2 18.Evvik.........Bartuś........5.......3090/53 cm..........7880/66cm... 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika.....5...2750g/52cm..........66 00 g/63cm... 22.Diann.........Michaś.......4.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 22.zuza29.......Pawełek.... .4......3440g/55cm........7,5kg/70cm...2 23.Roxelka.....Vanessa..... 5......2730g/48cm.......... 6100/74cm...2 24.Doris.........Alicja..........4.......3460g/57cm........7150/68cm...1 25.Katienka...Weronika.....5,5......300/56cm.......7810 g/67,5cm... 26.agula-kruszyna...Kasia ....5....... 2970g/51cm......7200 kg/68cm 27.ali32.........Szymon..........4.............................6100/64cm... 28.Tati78 29.Kati75...Maximilian...5,5....4860g/56cm............9 ,78g/70cm...2 30.joanka...Marcelina........4.......3150g/58cm......... .......4500g... 31.Oliwia13 .....Piotr.....4,5.........3270/59cm..........6965g/69cm... 32.Plusia....Maximilian........5.......3475g/53cm....... .8350g/69cm... 33.agulka28....Kacperek......4,.....3490g/54cm....... 8200 g/70cm... 34.Kasia 30..Jakub............5,5......4820g/58cm.......8200/ok 74 cm 35.Kpiotrowicz..Gabrysia.....4........4100/58cm........ ...7900/67cm 36.Basia23.....Paulinka.......4,5.....3400g/56cm....... 7500g/69cm... 37.ToYaB.........Staś..........5......3400g/55cm......77 00 g/67cm...2 38.marsjanka..Agnieszka.....5......3000g/50cm........6000?............ 39.padlinka.........Emilka.......4,5.....3260g/59cm..... . 6650/64cm... 40.z daleka A.....Kacperek.....4......2940g........6910g ...41........... 41.ekinio.........Ksenia..........5.....3160g/53cm.... ..... 7000g/68... 42.Lonta.........Beatka......4,5......4150g/58cm....... ........8700g... 43.agajacek......Roksana......4......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 44.Sierp.06.....Zuzia.........4,5......3665/56cm........ 7000g...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann ... juz pisałam ze zakupy to robie w wiekszości na wyprzedażach, gatunek tych ciuszków jest super, ale czasem tez kupuje w Auchan np. body ostatnio po 3zł, po 4zł, a Disneya są po 9zł i jak sie zniszczą to mi nie szkoda wyrzucić, wiekszość ciuszków jednak dostaje od koleżanek, które pracują w sklepie z ciuszkami dla dzieci, same swoich nie mają mimo że by chciały wiec jak nas odwiedzają to zawsze z czymś przychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa29 cesarka oh leee nigdy w zyciu,oby 2 dziecko przyszlo na swiat naturalnie.Zawsze chcialam cesarke i mialam ale nie zycze tego bolu nikomu bo nnie idzie sie nawet ruszac tak boli brzuch ani w lozku na boku nie idzie spac w szpitalu.w jednym miejscu bez ruchu.Po tygodniu to juz jest luzik bo chodzilam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mialam napisac co u nas ale chyba brakuje mi sil :( Sprobuje chociaz troche.... Gabi zaczela znow mozniej kaszlec - slychac az swisty. Musiala jednak wziac antybiotyk:( Jesli do pn nie przejdzie idziemy na rtg pluc. Jedyny plus to taki, ze ona jest w rewelacyjnej formie i nawet zapalenie pluc na ta chwile moglibysmy leczyc w domu. W pracy mam ogromny zapieprz - przychodze na 2 dni w tygodniu i robie to co do tej pory robilam w 5. Jelsi dojdzie t\\do tego choroba Gabrysi zupelnie nie mam siły:((((( Poza tym .... jak odchodzilam na macierzynski zalatwilam kolezance prace. Teraz strasznie zaczela mnie obgadywac:( Ze podobno pracownicy nie sa zadowoleni ze wrocilam:( Mialam zupelnie inne wrazenie po powrocie wiec wsciekla zadzwonilam do mojego dyrektora... zupelnie nie wiedzial o co chodzi - tak zreszta jak i inni nasi pracwonicy.... zadzwonilam do niej zapytac o co chodzi.... powiedziala ze mam nie denerwowac ja telefonami, nie dzwonic, jej jej moja osoba wisi i ze nie spedzam jej snu z powiek .... ze nie mialaby nawet ochoty o mnie rozmawiac.... nie cierpie takich ludzi:( niestety zawsze mierze ich swoja miara i wydaje mi sie ze jak ja nie zachowalabym sie w jakis sposob to oni tez nie.... kolejna lekcje z zycia mam wiec za soba:( ich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia23, 🌼 to musialas miec jakiegos pecha... Ja znam wiele dziewczyn po CC, lacznie z jedna, ktora na porodowce spotkalam, co to chodzila jeszcze tego samego dnia i zero komplikacji, a na reku miala jeszcze bebika! :-) Ekinio, 🌼 ceny, jak marzenie, ech... ja tez bym tak chciala! Tu na wyprzedazy guzik cos znajdziesz, bo jak sie arabskie mamy (co maja po 5 dzieci) zejda sie piewrszego dnia, to potem swieci juz pustkami ( a mam mase migrantow w miescie) wiec dla mnie tylko ceny takie. body-45zl, spodnie 35zl , spioszki 35zl.... Ostatnio udalo mi sie dostac rajstopki za pol ceny to \"sikalam z radosci\" :-D :-D :-D Kotunia 🌼 krzeselko extra! :-) Duzy chlopczyk z Alusia,ze juz takie dania wcina! Oby apetyt mu dalej dopisywal! ❤️ Kasia30 ❤️ no wieki minely... :-P Brawa dla Kubusia! Diann, eeee.... cos nieaktualne te Twoje zdjecia Michasia, co Ty nam z listopada jakies pokazujesz :-P :-D No i pokaz czupryne, mam nadzieje,ze Ty swojej nie spalisz czym innym... Ja Maxia tak zawziecie fotografowalam i sie wygielam niechcacy do tylu prosto na swiecznik, ssssssss.... no i poszlo z dymem! :-D Ale zdjecia byly udane :-P Donn, Stokrotka, 🌼 trzeba walczyc o swoje i jak bedzie trzeba to sie domagac CC. Nie ma zmiluj sie... Kpiotrowicz, ❤️ ja nie wiem czemu ludzie sa tacy straszliwie zawistni :-( bo to z zazdrosci a moze nawet z kompleksow wynikaja takie intrygi... ja mam jden komentarz na takie damulki: wyzej sraja niz d***y maja :-D Nie zawracaj sobie glowy... chyba ze sie sytuacja skomplikuje, to sie dozywaj, to my juz cos wymyslimy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×