Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Cześć Wszystkim!!!!!!! Jaka ja dzisiaj zmęczona, czasem myslę ,że urodziłam małego diabełka. Dużo by opowiadać. Jestem taka zmęczona, tym wszystkim. Mój Szymek dzisiaj to już jest wybitnie niegrzeczny. Z resztą cały czas mi w kość tak daje, że szkoda gadać.Nie mam siły. Zaczęłam palić. To wszystko z nerwów.Mam nadzieje ,że jak pójdę do pracy to odpocznę trochę. Wiecie co wstyd mi to powiedzieć , a raczej napisać ,że odpocznę od własnego dziecka. Chociaż te kilka godzin. Dzisiaj w nocy obudził się o 2.00 i nie chciał spać. Dałam mu pić i po prawie godzinie usnął. Mam też kłopoty z usypianiem jego. Muszę go bujać na rękach. Może mu ząbki wychodzą. Już nie wiem co mu jest. Dzisiaj to aż się popłakałam w nocy z bezsilności. Teraz śpi. Nikt mnie nie rozumie , dlaczego ja tak się denerwuję. a ja jestem bezsilna i palę!!!. Ja też bym chciała ten jadłospis dla niemowląt czy coś takiego. Donn -może mi wyślesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata>> doszło?? ja z Aurora mam to samo taka jest maruda ze idzie oszalec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONN- Sprawdzę jak będę w domciu, bo jestem u rodziców. Dzięki!!!!!!!!!! Teraz nie mam jak, bo poczta została przekierowana. Na pewno mój mąż odebrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduje że stawie sie tu na kawusie najpóźniej w pn rano, jade do rodziców sama z Ksenią i moja mama znów powie że prze ze mnie nic niemoze zrobić taka ze mnie gaduła :P życze miłęgo weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia26, kotunia, donn dzięki za książkę 🌻 katienka dzięki za link 🌻 agata to chyba wszystko ze zmęczenia, co? A te nasze dzieci takie żywe i ciekawskie teraz są :-) Ale Was naszło na słodkości no, no. :-) Co do mnie to raczej wolałabym teraz wsunąć pizzę z trzema rodzajami sera, i może jeszcze z anansem :-) Justa śliczne te zdjęcia i z bańkami i z fontanną Ale te Wasze dzieci dużo potrafią :-) Piotruś tak jak Aluś postawił na rozwój fizyczny :-D Dziewczyny pracujące macie czasami wrażenie, że nie poświęcacie dziecku tyle uwagi co powinnyście? Ja się wieczorami łapię na tym, że a to ząbków mu nie umyłam, a to witaminki zapomniałam, a to znowu nie przeczytałam mu żadnej książeczki :-( Czas mi tak umyka, że jakoś nie mogę się w tym wszystkim odnaleźć :-( Całe szczęście, że niedługo wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!!! Widzę że znowu poruszamy temat fotelików :) Kotunia bardzo ci polecam venus ramatti, używam go od 3 miesięcy i jest super, boki fotelika wysokie, dobrze chronią dziecko, Wojtuś lubi w nim jeżdzić w przeciwieństwie do nosidła :), monia31 ten fotelik z biedronki też kupiłam do samochodu teściów. Hura ja jutro kończę nadgodziny, po całym tygodniu jestem wykończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, w takim razie zwracam honor, co nie zmienia faktu, że nie dotarło :-( Sorki za głupie teksty, przemęczona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katienka >> a wogóle dochodzą ci maile odemnie?? bo może odres mam zły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc laski, Chyba dziś będzie cieplutko i znów sobie pospacerujemy, hura:) Słuchajcie mam pytanko czy dajecie do zup maluszków jakieś przyprawki? Mam na myśli ociupinę soli czy czegoś? Bo moje dziecko się zbuntowało. Trawiaste zupki są ble, za to rodziców mniam, mniam. Wczoraj wcinał ogórkową aż mu się uszy trzęsły, ale ja zupki gotuję na kostkach rosołowych Knorra i nie będę tym dziecka szpikować. Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evvik>> ja daje koperek, pietruszke zielona,maheranek i imbir do rosołku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko laseczki :) moja emka spi, gaba w przedszkolu a ja jak zwykle czas marnuje siedzac przed kompem, a tyle roboty jest:P jak zwykle.. zimno mi, i wogole dochodze do wniosku ze potrzebuje wrocic do cwiczen, bo apetyt mi dopisuje az nadto i spodnie mi sie wpijają... ide robic kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jescze ta laska w bikini ciagle wyskakujaca z boku strony mnie zakompleksia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn ale macie z Kika utalentowane tancerki:)-fiu fiu fiu- a ktora z Was tak ładnie spiewa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, jakie zdjęcia?! Dzieczyny, przysyłajcie mi na nowy adres, jest pod nickem, zmieniłam. Będzie mi miło poznać Wasze Szkraby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katienka>> no to wszystko sie wyjaśniło... skoro masz nowy adres to dlatego do ciebie nidochodziły moje maile :) dzisiaj ja zapraszm na kawke... kto jaką pije ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katienka>> sprawdź poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn>> a miętówkę masz bo mnie coś dzisiaj żołądek boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata27>> Maciek po NUTRAMIGENIE nie ma suchej, łuszczącej się skórki na buźce, rączkach i nóżkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kruszyna !!!! >> gdzieś ty była... pisz mi tu co u ciebie i Kasi.. co nowego do jedzonka dajesz ??? kawke już szykuje... gorcia>> coś sie znajdzie?? a jak ty sie wogóle czujesz??? ciekawe jak będziesz drugą ciąże przechodziła... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorcia >> coś sie znajdzie !!! miało być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn--ja poprosze kawe czarna jak noc :) bez cukru a zaparzaną z odrobina kory cynamonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn jestem jestem...tyle,ze czsu malo...Kaska raczkuje,wstaje przy czym moze,lazi przy wersalce...i je ..beznadziejnie,ale je...kaszki rano i wieczor--sa bee...zupa na miesie w poldnie--cacy...deserek po poludniu--kazdy dobry...a oprocz tego daje jej doslownie wzystko to co gotuje...i to jej smakuje najbardziej...budyn na mleku krowim...ogorkowa zupka...lazanki..gulasz...i jajecznica na mleku z calego jajka... bylam u lekarki i coz..powiedzila,ze jezeli je(mniej przyprawione oczywiscie) i lubi to mam dawac...bo ona ma odruch wymiotny na kaszki... a tak wogole to zyje i pozdrawiam wszystkie,szczegolnie duzo zdrowka dla Doris 🌻 a Plusia gdzie?????a diann???? no to uciekam i sie odezwe pewnie znow za jakis czas...i GRATKI dla smigajacej Aurory ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn>> podobnie jak przy poprzedniej : spać, spać i spać :d no i moge rano kawke wypić a z Maćkiem rano tylko herbatka wchodziła w grę ;) zobaczymy ale na pewno bede chciała znać płeć wcześniej miłego kawkowania i udanego dzionku ja zabieram się za prace bo od rana to właściwie ściemniałam że jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie mamy tutaj bedace niech sobie nie pomysla ze daje dziecku mielone czy schabowe albo kielbase pueczona:(nieee...ja raczej duszone miesko preferuje i tak staram sie gotowac zeby mala tez mogla poprobowac...lubi pulpety albo indyka w sosiku...no to juz naprawde lece bo sprzatc trzeba jak terrorystka spi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna >> no ja też daje Aurorze wszystkiego prawie spróbować.. bo ona tak mlaska i kwęka jak coś sie je i jej nie da że szok... a kto mnie oświeci jak sie robi te pulpety też bym zrobiła... a i ten sos ... bo ostatnio zrobiłam i nie chciała jeść.. ulubione danie Aurory to makaron.. dałam jej takiego z masełkiem.. i ser żółty też jadła.. :) i jako na miękko uwielbia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×