Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Gorcia-sliczny mały strzelec :) dobrze,ze juz wszystko ok i jeszcze w starym roku bedziecie razem w domku jeszcze raz gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gorcia - śliczny ten Twój synek - taka mała laleczka - już zapomniałam jakie rozkoszne są takie \"świeże\" maluchy :)))) cudny!Dużo zdrówka dla Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo, czytam was na bierzaco gratulacje dzieciaczków, rzczywiście topik się cofa :) Kurcze nie mam czasu za wiele pisać, robota mnie wykańcza :) Dodałam zdjęcia Wojtusia na bobasach, więc zapraszam :) Ekino zrobiłaś test co się nie chwalisz że będziesz sierpniówką 2008 ??????!!!!!! Łobuziaro jedna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach!Widzę,że nie tylko moja Wikunię dopadło choróbsko!!!!W drugi dzień świat wylądowaliśmy u lekarza.Mała ma anginę i jest na antybiotyku.Najgorsza jest ta gorączka,wczoraj musiałam zbijać ja co 2h!!!Już chciałam wzywać lekarza ale na szczęście dziś jest już lepiej!Pozdrawiam Was serdecznie i życzę zdrówka naszym chorowitką😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny hej chcialabym wam zlozyć serdeczne zyczenia na przyszly Nowy Rok 2008 aby każdy następny rok przynosił Wami wszystko to, co w życiu najpiękniejsze. a dla chorowitków zycze duuuuuuuuuuzo zdrowia !!!! Roxelko moge prosic o zdjecie Venesski, na emiala.Tak jej dawno nie widzialam.Chyba ostatni raz na innym forum.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorciu kochana,synek Bartosz piekny!!!!!Mam nadzieje,ze juz dzis wyjdzie ze szpitala i bedziecie juz razem we czwórke!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was serdecznie poświątecznie i wszystkim życze zdrówka Gorcia buziaczki dla waszej czwórki 😘 Ineska miło że do nas zagldasz Stokrotka_26 ;) nie zrobiłam, ale juz kupiłam, czekam i czekam ... może jutro u nas Święta mineły w miare spokojnie, choć w drugi dzień widać było zmeczenie po Kseni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po swietach:) U nas po świetach jak to poświetach trzeba odpocząć po swietowaniu:) i pozytywnie nastawic sie na nowy rok:) Gorciu synek naprawde jest śliczny, taki malutki i taki slodziutki:) Buziaki i wiele szczescia dla was:) Alek ostatnio przestawił sie w spaniu i kładzie sie dopiero ok 23 i spi do 10 oczywiscie z nocna pobudka na mleczko:) ale dziwne uczucie budzic sie razem z nim o 10 to tak jak by mi ktoś z dnia uprowadził 3 godziny bo wczesniej wstawałam o 7:) Alek pod choinke dostał od nas czerwonego duzego teletubisia i znowu zabawka trafiona na 100% radosci co nie miara i zajecie :) na jakis czas. Dostał tez od chrzestnych zestaw majsterkowicza i wyspe teletubisiów do kapieli ale to jeszcze chyba polezy zanim zajarzy o co chodzi:) jedynie wkretarka która buczy i sie kreci go interesuje:) no moje małe mieszkanko przypomina wielki sklep z zabawkami:) znajomi jak do nas przychodzą to mówia jak u was kolorowo:) tylko ze ja juz miejsca mało mam dla siebie a czesc zabawek wyniesiona jest juz i spakowana, za miesiac zrobimy wymiane a za dwa kolejną,,,,mysle ze przedszkole całe mogło by sie na raz bawić,,,tylko jak tu mieszkać?? na wiosne juz na 1000% musimy znaleść wieksze lokum bo mozna poprostu szału dostac potykajac sie o zabawki i samych siebie:) i to chyba jest moje zyczenie noworoczne:) duze mieszkanie a moze jakis domek?? mówią ze marzenia sie spełniaja jak bardzo ich pragniemy wiec czekam nowego roku:) no i pisać pisać jak tam u was po swietach i co robicie na sylwusia?? bo my zostajemy w domku i albo bedziemy w trójke albo przyjda do nas najblixsi znajomi,,ale to jeszcze jest w swerze ustaleń:) Buziaki dla wszystkich smykow małych i duzych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki, Wow, nie pamiętam kiedy ostatnio pisałam i o czytaniu nie wspominam. Ale wreszcie piszę, abyście mnie nie zapomniały w tym starym roku:) Dziekuję za nieliczne zdjęcia, które do mnie napływają. I życzę wszystkim podwójnym mamom dużo siły w opiece nad powiększoną rodzinką. U nas bez większych zmian. Bartuś rośnie, nie wierzę, że mam już takie duże dziecko:D My jesteśmy zabiegani i jakoś na wszystko brakuje czasu. Z pracy nie mam kiedy do Was pisać, a w domu czas płynie zdecydowanie za szybko. Może ten Nowy Rok pozwoli, że znów zacznę zaglądać tu częściej:) Korzystając z okazji życzę Wam aby ten Nowy Rok był pełen pięknych chwil i spełnił choć część Waszych marzeń. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorcia fajktycznie slodziutki bobasek chyba kazda z nas juz zapomniala jak to bylo jak dzieciaczki byly takie male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się przypomnę w starym roku:) Przyjmijcie ode mnie najlepsze życzenia i całuski dla Maluszków 🌻🌻🌻 Aby uśmiech z Waszych twarzy przez cały rok nie schodził i aby marzenia się spełniały:) Niestety nie jestem na bieżąco z czytaniem :( i pewnie długo nie będę, bo zaległości z każdym dniem rosną:( Ale doczytałam się dwóch istotnych informacji: Gorcia - przeogromne gratulacje:) Synuś prześliczny - GRATULACJE🌻🌻🌻 Plusia - doczytałam,że będziesz mieć córeczkę - bardzo się cieszę i widzę,że jesteś z tego powodu przeszczęśliwa - a to najważniejsze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Życzę dużo zdrowia wszystkim chorowitkom - oj posypało się zdrowie przez Święta - u nas tez nie było wesoło - Wigilie i 1-szy dzień Świąt spędziliśmy u teściów a tam coś (może koty) tak przeogromnie uczuliło Bruna, że tylko łaził i siąkał a z nosa mu kapało i ledwo oddychał - nocka prawie nie przespana - ech jak to fajnie kiedyś było jak wszystko mu było jedno gdzie zasnął -teraz -znacznie gorzej a to źle rokuje bo mamy go oddać na Sylwestra teściom - hmm - może nie osiwieją jak mały nie będzie chciał zasnąć - bo z alergią sobie poradzimy - w sumie dobrze toleruje .leki alergiczne i szybko mu się po nich poprawia - i tak lekarka kazała brać je stale żeby nie pogłębiać kataru (który jest już niestety permanentny - nie wiem kiedy go nie miał) Evvik - Bartuś jak zawsze prześliczny - nie bał się Mikołaja? Bruno rozgadał się jak ta lala - już nawet nie da się wymieniać co mówi bo codziennie dodaje nowe słowa do słownika - ech a najgorsze jest że nauczył sie mówić nie - i używa tego słowa stanowczo zbyt często - zwłaszcza kiedy daje mu jeść a on cały czas - nie. No i zaliczamy wtopy przy teściach bo Bruno zapytany - co jadłeś na śniadanie mówi - Bakuś - a na obiad - Bakuś a na kolacje Bakuś - i wychodzi na to że tylko tym go karmimy -(a to nie prawda) gorzej jest tylko jak się go zapyta - a co piłeś - kaba (kawa znaczy się) - normalnie patologia;) Bakusie i kawa - dobrze że nie mówi jeszcze \"parówka\" bo już by teściowa wzywał do nas jakąś pomoc społeczną i dietetyka :) aaaa - i mówi kupa - hehe - jak zrobi to przychodzi i mówi że zrobił - szkoda że nie przed - bo szkolenie nocnikowe nadal w lesie u nas :( Na Sylwestra idziemy - ooj pierwszy raz od dawna bardzo - idziemy do kina:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj robiłam test i bede poraz drugi mamusią ;) mam nadzieje że w sierpniu 2008, temin wyliczony jest od 26 do 31.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekino moje serdeczne gratulacje :), tak się domyślałam :). Jak faktycznie uda ci się urodzić małego lwa to proponuję dwa trony w domu zainstalować ;) dwa lewki nie lada orzech do zgryzienia ;), wiem bo sama jestem lwem :). Ja ostatnio źle się coś czuję, głównie to słabość i lekkie zawroty głowy + zniechęcenie i apatia, ciąża raczej wykluczona, biorę hormony, po za tym u gina byłam przed świętami na cytologi i usg. Może to jakiś rodzaj depresji? Wczoraj mąż mnie spytał czy aby napewno nie jestem w ciaży bo blada jestem jak trup :), ja mówię że nie jestem a on na to eeee szkodaaaaa. Już od dawna mi mówi że może jeszcze jedno dziecko, ja ucinam te rozmowy nie czuję jeszcze się gotowa, sama nie wiem czemu, są dni że bardzo bym chciała a potem dopada mnie ta druga część mojej osobowości czyli rozsądek :) i nie chcę. Przydała by się wpadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio aleś mnie zaskoczyła:) od razu powiedziałam Tomaszowi i powiem ci ze łzy mi w oczach staneły:) bo ja też chce a jakoś nie moge....Ciesze sie twoim szczęściem:) Pogratuluj K. od nas:) i kseni starszej siostrze daj buziaczka:) Wiec ja nadal musze sie starać ale chyba najpierw unormowanie swojego zdrówka mnie czeka czyli unormowanie hormonów bo bez tego to chyba mamusią bede za kilka lat:) No ale w przyszłym roku moze i nam sie uda:) Ekinio jeszcze raz wielkie GRATULACJE:) Buziaczki i do sklikania w ostatnim dniu roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko SUPER!! :):):) Hi hi rozmnazacie sie dziewczynki:) A ja nie nie i jeszcze raz nie:) A moj Darek krzyczy jeszcze glosniej;) Rozgladamy sie za ziemia pod dom... a po nowym roku jedziemy obejrzec mieszkanie z wyjsciem do ogrodka - cena atrakcyjna wiec moze sie skusimy:) Mieszaknie 70 m, wielkie pokoje - 3 po 20 metrow - niew iem co ja bym robila w takim metrazu... bo na razie u nas to jak u Ciebie Kotunia - przewracamy sie sami o siebie... jedyny minus to to ze to kamienica ale mieszkanie podobno super po remoncie, zreszta taka kamienica ma swoj urok - moja ciocia ma wlasnie takie mieszaknie z ogrodkiem i to najlepsze lokum w mojej rodzinie jakie ktokolwiek posiada. my jutro wyruszamy sylwestrowo na dzialke do znajomych, Gaba zostaje z dziadkami... Buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zdjecia dziewczynki! Ale nam rosna maluszki!!! Vanessa to sie sw. Mikolaja nie bala, bo pod broda byl usmiech tatusia ;-) Evvik, Bartus sliczniuchny!!! Ekinio, brawo, gratulacje! 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 [usta Ja zaczynam juz \"puchnac\" na dobre i tesknym okiem spogladac na sexowna bielizne z damskich katalogow, a poki co nosze nudna bawelniana bielizne (jak za pierwszym razem) i mierze przybywajace kg i centymetry. Moze choc do fryzjera sie wybiore, bo jakas taka calkiem oklapla sie czuje :-P Chorybzdom malym i duzym zycze szybkiego powrotu do zdrowia!!! 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 👄 👄 👄 Stokrotka_26 moze na wszelki wypadek zacznij przyjmowac dodatkowo zelazo, albo magnez, a jak to nie pomoze, to zrob sobie badania. Dbaj o siebie kochana i nie dopuszczaj do dolkow 🌼 Kotunia, moja sliczna, na pewno zostaniesz jeszcze mama ❤️ Kpiotrowicz, powodzenia z ta kamienica! Doris26, cale wieki minely ;-) a coreczka marzy mi sie od zawsze, teraz trzymam kciuki zeby to byla prawda! Ja tez chce miec \"wlasna\" Alusie :-)) Bernatka, Ty to Bruna od razu na uniwersytet zapisz, bo jezykowo to on Ci sie rozpedzil jak jakas lokomotywa, a poza tem \"kaby\" na studiach mu nie zabraknie ;-) Z ostatnich postepow Maxiowych to pochwale go i powiem, ze mowi \"jesc\" kiedy idziemy do kuchni i \"maś\" Te ostatnie slowo to niby jego wlasne imie, \"max\" hi, hi... Nie umie wymawiac k, k jest nieme u mego synka :-P Na swieta dostal drewniane klocki i teraz je jedne na drugich uklada w wieze- dzis udalo mu sie ulozyc az 5 klockow,wieza runela dopiero przy szostym :-) Pozdrawiam wsyzstkich i sciskam mocno, zyczac szczesliwego, pelnego milosci, usmiechow, zdrowia i radosci nowego 2008 roku! Zebysmy zawsze byly kochane, piekne, mlode i seksowne i zeby fortuna sie do nas usmiechala. Wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen i wszystkich Waszych planow! 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekino moje gratulacje!!!!!!!Tak sie ciesze!!!!😘😘😘😘😘 Jak tak czytam,ze bedziecie ponownie mamusiami,to tez chciałabym miec drugiego bobaska:) A le na razie chce skończyc studia uzupełniające i popracowac troszke w zawodzie. A poza tym biore tabletki anty.,wiec... Ale jeśli los sprawi mi niespodzineke to będę się cieszyc :) U nas powtrórka z rozrywki...wczoraj bylismy ponownie u lekarza,bo mimo ze Wikunia brała antybiotyk to była marudna i placzliwa,wiec postanowilismy pojechac do lekarza. I okazało sie ze mała ma ostre zapalenie jamy ustnej!!!!!Więc mamy znowu pare nowych lekarstw!Tak mi szkoda tej mojej kruszynki,płacze nie moze nic jesc bo boli ja jezyczek,aj szkoda gadac!!!!Mam nadzieje ze do konca tego tygodnia juz wyzdrowieje na dobre,bo serce mi peka jak widze jak ona cierpi!!!!! W Nowym Roku zycze Wam przede wszystkim zdrwoka!!! Usmiechu, miłości,samych wspaniałych chwil oraz spełnienia marzeń o dzidziusiach, domakach i wszytskim o czym zapragniecie!!!!!!!😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na moment bo zaraz do pracy buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Ekinio gratulacje! to mi wielka i radosna nowina!!!!!!!!!!!życzę chłopczyka co by parka była!ha ha Życzę Wam wszystkim szczęśliwego Nowego Roku niech będzie on lepszy od poprzedniego. I udanej zabawy sylwestrowej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczyny dziekuje Wam bardzo i wielkie buziaczki dla wszystkich Kotunia trzymam za was kciuki 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 dla waszystkich najlepsze życzenia niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości, przyjaciół, a w waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia, miłego wieczoru i szampańskiej zabawy, my jesteśmy sami w domu i cieszymy sie dobrą nowiną, obyście i Wy tak miały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio 🌻🌻kwiat] bardzo bardzo się cieszę i gratuluję z całego serca :-) kotunia ja też jestem pewna 100%, że doczekacie się jeszcze jednego szkraba :-) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×