Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Jeszcze pisze do Was jako ciezaroweczka ale mam nadzieje ze juz niedlugo sie to zmieni:)Dzis o 13 juz bede w szpitalu pewnie cala zestresowana na maxa ale bedzie dobrze.Narazie jestem spokojna:)ale jak mnie poloza na lozko to pewnie sie zacznie stresik he he.Jak tylko cos beda ze mna robic to zaraz Wam dam znacBuziaki trzymajcie sie cieplutko i rozdwajajcie sie szybciutko.Mam nadzieje ze do mnie ktoras z Was dolaczy juz niebawem. Z daleka anglia jutro Ty:)bedzie dobrze. dozobaczenia tz do napisania mam nadzieje ze w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie jak czytam relacje z waszych pordów ogladam zdjęcia to jestem tak wzrószona, i tylko jedno cisnie mi sie na usta,,,miłość potrafi przezwycięzyc wszystko, dla naszych skarbów jesteśmy w stanie zrobic wszystko...te co nie urodziły jeszcze,,,na pewno dacie sobie rade,,,a wasze słoneczka beda tego najlepszym przykładem nie dawno dowiedziałm sie ze moja znajoma jest w ciazy,,,z 4 dzieckiem, a dziś dostałam telefon ze urodziła,,,wczesniaczka w 7 miesiącu,,,mały jest na R-ce mam tylko nadzieje ze bedzie wszystko dobrze,,, task jak widzicie to ze jestescie po terminie to nic złego,,,jesli wszystko jest ok to dzidzus ma czas lepiej o swoim czasie który wyznaczy natura niz za wczesnie,,, trzymam kciuki, i juz nie długo wszyskie bedziemy..po.. wtedy forum zmieni nazwe...na: Juz urodziłyśmy:):):) POZDRAWIAM...GORĄCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko, mam do Ciebie pytanie. Jestem od wrzesniowek i rodze tez na Karowej, czy orientowalas sie juz jak tam jest, bo mnie sie juz nawet nie chce przejechac i sprawdzic. Bede Ci wdzieczna za wszelkie informacje np czy brac kosmetyki dla dziecka, jaka jest opieka, bo ostatnio slysze tylko zle opinie, a wczesniej wszyscy pisali, ze super. Mam lekarza z tego szpitala. Jestem po zasniadzie, czy Ty przypadkiem nie pisalas tez na topiku o zasniadzie groniastym? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za literówke,,,miało być: jestem wzruszona.... przed chwilką była u nas położna...wpadła na moment popatrzyła na małego a własnie spał , powiedziała ze wszystko oki,,,i poleciała dalej:):):)a co do synusia to stał sie bardziej aktywny,,,czesciej sie budzi:) no cóż sielanka nie trwa wiecznie...zaraz czeka nas spacerek,,,zycze jeszcze raz powodzenia i całuje wszystkie maluszki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu - trzymam kciuki 🌻 Oliwia - za was też trzymam kciuki ❤️ Zuzek - pięknie ise synek \"uśmiecha\" - śliczny :)))) życze wszystkim miłego dnia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
ja ostatnio nie dostalam zadnych zdjec:-( Ide zaraz z Michasiem na zabieg rozciecia tej blonki pod jezyczkiem,o matko,bedzie mial dlugi jezor jak pies Pluto,zas sie boroczek bedzie musial na nowo uczyc ssac:-( Ale kazdego dnia jestem do przodu a on zapewne jak i Wasze skarby rosnie jak na drozdzach!!Juz ma dwie brody:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wm---kochana, owszem jestem po zasniadzie (wtedy prowadzil mnie dr. pietrzak) i w tej ciazy bylam tez prowadzona na karowej,( chociaz w zwiazku z podejrzeniem cholestazy-de. grymowicz), ale nie jestem niestety zorientowana na bieząco, bo zamierzam rodzic w domu,a jak nie to jechac na madalinskiego...hm..wiem ze nasza Ekinio bedzie rodzila na karowej, moze cos Ci napisze, jakies szczegoly..Ja niestety tez nie slyszalam za dobrych opinii o tym szpitalu :-( przede wszystkim narzekanie na opieke poporodowa, ale poniewaz pierwsza corke rodzilam na solcu nie wiem jak to naprawde wyglada na karowej. W tej kwesti wiem tylko ze bardzio dobra jest patologia, odz. noworodkowy, łózka superwygodne i.... jedzenie w miare spoko (jak na szpital :-P). Przykro mi ze nic wiecej nie wiem, ale jak napisalam moze Ekinio odpowie cos wiecej na Twoje pytania. aha, szczerze mowiac nie wydaje mi sie zeby trzeba bylo brac noworodkowe kosmetyki do szpitala. zwykle sie dostaje tzw. kuferek niemowlaka, tam sa jakies probki na pierwse dni wystarczaja, a poza tym jak okarze sie ze cos potrzeba to zawsze moze ktos dowiezc tego samego nawet dnia. oni musza miec jakies zaplecze, bo przeciez przyjezdzaja tez i wprost z ulicy dziewczyny do porodu, i co wtedy ;-) ? Pozdrawiam cieplo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Pawłek ma dzis 2 tyg......przez te 2 tyg calkowicie zmienil sie moj swiat :) dzis moj maz wyjechal na 3 dni zostalismy z Pawłekiem sami, ale damy rade......wczoraj sie mnie spytal kogo bardziej kocham hihihi, a kogo mam bardziej kochac, jak kocham ich obydwu ;), jeszcze mi za skore moj maz tak nie zalazl zebym miala dzielic moja milosc jakos nie rowno ;) moj lekarz na wychodne ze szpitala powiedzial mi zebym dbala o nich dwoch po rowno, zebym czasem meza od siebie nie odsuwala, bo bedzie zle, ale ja wcale nie chce odsuwac, strasznie brakuje mi przytulania i sexiku po tej abstynencji, ale mam nadzieje ze juz niedlugo nadrobie zaleglosi hihi dzis byla u nas polozna, kazala Pawelka klasc na brzuchu i ze tak ma spac 20h na dzien, ale jakos mi to nie podpasowalo, chociaz teraz caly czas tak lezy i chyba mu calkiem wygodnie :).....juz glukozy mam nie dawac do picia, tylko kupic herbatke ulatwiajaca trawienie, a od jutra witamine d3.......... wogole to cos mi sie wydaje ze mam anemie bo blada jakas taka jestem no i chyba powinnam do lekarza, bo w glowie mi sie dzis zakrecilo, poza tym lekarz robiacy mi usg na wyjscie ze szpitala wykryl u mnie torbiela na nerce, ehhh urologa musze odwiedzic, ale to juz jak calkiem wydobrzeje, bo troche moja rana mi jeszcze przeszkadza..... trzymam kciuki za kobietki ktore beda dzis i jutro i pojutrze i popojutrze mamusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia23 wlasnie do nas napisala: \"Witam. Mnie zrobili KTG teraz czekam na USG i dzis beda przygotowywac szyjke tak lekarz powiedzial, ale rodzic bede jutro wiec wszystko jeszcze przede mna. Glowka juz jest nisko i rozwarcie na palec ale zero skurczy. Pozdrawiam Was.\" Basienko, zbieraj wiec sily na jutro 🌼 Ja juz jestem padnieta, karmilam chyba z 8 razy, a snu tyle co kot naplakal. Ide sie polozyc, moze jakims cudem zasne... Wode pije litrami, J sie tylko sie smieje... a ja mam Sahare w buzi, jak tylko Maxio sie dorwie do mleka. Dzieki raz jeszcze za zdjecia maluszkow :-) Kati75 Twoj babelek jest przeslodki! Donn, Aurorka wyrasta na sliczna panne, a Twoj Michas Diann juz podbija serce dziewczyn z naszego forum ;-) Diann, a moje zdjecia do Ciebie nie doszly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie Plusia 🌻 ja też niedostałam zdjęć:( Kati fajnie ze juz jesteś 🌻🌻🌻 Oliwia trzymajcie sie cieplutko i szybko wracaj z maleństwem do domku 🌻 Basia bidulko jeszcze jeden dzień musisz czekać 🌻🌻🌻 Zuzia uważaj na siebie i z tym torbielem na nerce to nie żarty powinnaś sie zgłosić jak najszybciej - a synek śliczniutki 🌻🌻🌻 wm102 - no tak ja bede rodziłą na karowej to moje gg 8249113 jak urodze to powiem czy warto czy nie bo moje znajome mają różne opinie - rzeczywiście słyszałam to co Padlinka 😘 pisała że opieka poporodowa słaba ale to wszystko zależy od lekarzy do których chodzisz teraz, moja siostra i sasiadka tam rodziły i sobie chwala a znów inna siostrzyczka narzekała na opieke nad niemowlakiem, itd, ja bynajmiej jestem zdecydowana bo gdzieś indziej pewnie bym sie niedostała no to tyle, byłam na ktg i mam sie zgłosić w ND wiec czekam, obiawów nadal brak mimo iż wczoraj 2x piąte pietro robiłąm he he nadal czekam pozdrowienia dla was wszystkich 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) pisze, aby sie troche wyzalic...czy wy rowniez dokarmiacie butelka, wylalalm juz tyle lez...tyle lez...nie mam pokarmu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!chyba zwariuje... malutka chowa sie dobrze, na szczescie nie ma jeszcze kolek, moze w ogole nie bedzie miec.... ja chodze niewyspana, taka jakas niewytlumaczalnie snieta... musze przyznac ze macierzynstwo to chyba najelpsza rzecz na swiecie mimo tych nieprzespanych dni i nocy...kiedy polozna zapytala sie mnie ile mala siuska w ciagu 24 godzin, odpowiedzialam,ze nie wiem co to 24 godziny:-):-D mam nadzieje, ze czujecie sie lepiej niz ja...a wszyskim mamusiom wciaz oczekujacym zycze kochanych istotek:-) sciskam na placek:-) tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio, Diann, mam nadzieje, ze tym razem zdjecia doszly :-) Tati, ja zaczynam odczuwac dotkliwie uroki macierzynstwa, podczas gdy Max utnie sobie dziesiec drzemek budzac sie po kazdej jak mlody Bog, ja zdaze jedynie wsadzic w siebie jakas kanapke, zmienic podopaske i znow mnie ciagnie za cyca...Normalnie demolka :-) Ide sie polozyc, bo wlasnie wypompowal ze mnie zawartosc mleka w obu piersiach (trwalo to ponad pol godz.) Jak nie zasne to przynajmniej dam odpoczac plecom. Ledwie zyje. Ale i tak mam kaca ze szczescia :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jeszcze napisze szybciutko, ze moja cesarka byla koniecznoscia poniewaz rozwarcie nie postepowalo, zatrzymalam sie na 6 cm i to trwalo 9 godzin, w miedzy czasie malej 2 razy spadlo tetno:-O, pozniej to juz moment, my z mezem w przytulnej:-) salce...wiedzac, ze za chwile zobaczymy bobasa:-) plakalismy jak dzieci!!!on bardzije niz ja...:-) calowal mnie po czole czule mowiac jak bardzo mnie kocha👄 , potem juz uslyszelismy krzyk malej:-) najpiekniejszy krzyk na ziemi, pod sloncem:-) wtedy dopiero jak nienormalni wybuchnelismy placzem...nawet teraz mam lzy w oczach...krzys policzyl zaraz wszystkie paluszki i powiedzial, ze nie sprawilsimy sobie najpiekniejszy prezent pod sloncem~~~ potem tulilam malutka , dumny tato wciaz w szoku, babcia w jeszcze wiekszym... suma sumarum porod trwal 22 godziny - zrobilabym to jeszcze raz!!!! buzi tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tati ale Ci zazdroszcze mam nadzieje że mój Krzyś też bedzie przy mnie - łzy same sie krecą jak coś takiego czytam Plusiu są dziekuje mały śliczny tez juz chce mieć dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddnnnooossimy
polecam wszystkim nie majacym pokarmu herbatki laktacyjne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Bylam dzisiaj na wizycie u gin. szyjka miękka, główka dzieciaczka nisko - hmmm, zobaczymy ile jeszcze pochodzę z brzucholem:) Dzisiaj jadę na KTG do szpitala (do tego samego co jest w nim Basia23 - więc chyba się spotkamy). Jak się nic nie ruszy to mam jeszcze w niedzielę podjechać na KTG i mi powie gin. co dalej. Właśnie dostałam smsa od Basi23: \"Czekam w kawiarence na miejsce na sali. jestem po KTG i USG. Jutro dopiero będę rodziła , ale już zostaję w szpitalu. Mała ma 3520g\" - mam nadzieję że Basia mi kolejkę zajmie ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tati tez nie karmie, ledwo co mi leci, dokarmiam bebilonem 1... wiec sie nie zalamuj szkoda lez,....uwazam ze nie warto meczyc dzieciatka i siebie, po cos w koncu wymyslili to mleko, ajak natura dala nam takie cycki jak dala hihi no to trzeba butla dokarmiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia pisze: \"Leze sobie w sali na ginekologii i czytam gazety, nic ze mna nie robia. Dzis mam sie zapoznac ze szpitalem a jutro rodze :-) Nudno tu i dobrze ze tylko 1dzien tu bede bo potem juz bede z malenstwem:-) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.\" A ja jestem w szoku. Chcecie wierzcie albo nie, ale PONAD GODZINE dziecko wisialo mi u piersi i nie puscilo dopoki nie zostalo tam ani kropelki mleka. Myslalam ze umre, jak mi oproznial lewa piers, bo chyba zle sie przyssal a puscic juz nie puscil, dopoki nic tam nie bylo :-( Kolejny szok: ja w toalecie. Poszlam siku i mysle sobie, pocwicze w trakcie siusiania twz. miesnie Koegla (polozna radzila wykonywac codziennie) No to zaciskam raz, drugi raz- zero rezultatu, sikam dalej jak z prysznica :-( Jestem zalamana, taki ze mnie flak w pochwie.... Moze zanim bede sie kochac z J uda mi sie jeszcze te miesnie jakos wytrenowac, ale sie zmartwilam nie na zarty... Czy Wy, mamusie, macie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Basia>> to jutro trzymamy kciuki Plusia>> Aurora robi tak samo przez co mam pogryzione brodawki, nie moge spać w nocy tak bolą..i na początku też miałam wrażenie że wisi non stop przy cycku teraz jest już lepiej je od 15 do 35 min miej wiecej annaa>> jeśli chodzi o sexik to my spróbowaliśmy po trzech tyg ... zuzka>> dobrze ci ten lekarz powiedział :P też sie tak staram chociaż czasem brakuje sił... dzisiaj byłyśmy z Aurorą na kontroli bo skończyła 4 tygodnie.. witaminy d3 nie dostałyśmy bo doktor powiedziała że to sie zleca indywidualnie że ciemiączko małe i słońce na dworze... za to dostałyśmy witaminke E i C w kropelkach.. jeszcze pani dokor stwierdziła że mała zezuje!!! i że jak tak dalej będzie to trzeba zrobić badnanie dna oka ... aaaa i że jedno oczko ma mniejsze ???? nie wiem gdzie ona to wypatrzyła.. ale podobno jej dzici też tak miały... Doris>> Aurora też doi smoka.. :) no i jeszcze najważniejsze.. Aurorka waży 4050kg przytyła 700g przez 2 tygodnie... fajnie bo troche sie martwiłam że mleczka mam za mało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zapomniałam sie pochwalić że sie w dżinsy zmieściłam :) co prawda jeszcze nie najmniejsze jakie mam .. a herbatki na laktacje mam HIPP i Vitax no i chyba działają skoro maluch tyle utył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn jaśli chodzi o oczka to u małych dzieci w wiekszości lekarze to zauważają, ale nie masz sie co przejmować - mój chrześniak ma 2,5 roku - w wieku 2 lat był u okulisty bo ciągle gadałam siostrze że on robi zeza no i znajoma dr stwierdziła za wiekszość dzieci ma mały rozstaw miedzy oczkami i wydawać sie może dla innych że np oczko mu ucieka, tak naprawde niewiele można stwierdzić u niemowlaka wiec nieprzejmuj sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, ha, ha.... mi tez sie zdawalo ze maly zezuje, ale J na mnie popatrzyl i powiedzial: no co ty... to pewnie zludzenie. Jak fajnie ze Aurorka tak szybicutko przybiera na wadze! Co do wagi, obudzilam sie z 74,8kg na koncie (6 kg mniej niz w chwili porodu), a ide spac juz z tylko 73,3 kg na koncie (a jadlam i pilam ile moglam, bo Max wysysa ze mnie cala energie) Co do dzinsow :-D mam takie bardzo fajne ciazowe, ktore nosialam w 5 i 6 miesiacu i narazie nie moge sie nimi nacieszyc, a do rozmiaru 38 to daleka jeszcze droga.... O Boze, tydzien temu wlasnie mialam regularne skurcze, ktore zakonczyly sie odejsciem wod plodowych i jazda ambulansem do szpitala... Wydaje mi sie ze od tamtej chwili dziela mnie wieki.... I dobrze. Padlinka, chcialam powiedziec ze urocza z Ciebie dziewczyna, nie wiem czemu ale wyobrazalam sobie ze bedziesz wygladala na starsza, a tu taki sliczny podlotek ;-) Brzusio-piekny... No zmykam. Jutro tez bedzie dzien. Sciskam wszystkie male i wielkie spiochy 😴 Buziaczki,pa 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!u mnie juz lepiej tzn Wiktoria spi czesciej:)daje jej wiecej melczka tj.około 120 ml bo sie domaga:)spi czesciej i duzej:) do kolezanki od kregosłupa lilianny:otóz moj ortopeda stwierdził ze nie ma przecwiskazan do naturalnego porodu ze kregosłup ok,ale i tak ostateczna decyzje podejmie gin w czasie porodu!wydaje mi sie ze to zalezne od schorzenia jakie sie miało i od obecnego stanu kregosłupa.zycze powiodzenia i zdrowka:) Donn-i tak po cesarce 3 tygodnie juz sie kochaliscie????wyabcz ze tak pytam ale ja juz tak bym chciała sie kochac a nie wiem czy moge,krwawien juz nie mam,ale nie wiem czy mozna?:) a poza tym moj Paweł boi sie ze zajde zaraz w ciaze:)zabiezpieczasz sie teraz jakos?chyba ze juz jestes po wizycie kontrolnej po cesarce i wiesz co i jak?bo ja dopiero mam taka za kilka dni:( no nic ide odpoczac i poczekam na mego ukochanego bo z Gdanska wraca-z pracy.trzymajcie sie buziolki Aha Plusiu dziekuje za zdjecia-piekne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko, Ekinio, bardzo Wam dziekuje za odpowiedzi:) Padlinko, mnie tez prowadzil dr Pietrzak, ale nie moglam sie z nim dogadac, poczciwinka, ale kilka razy pytal mnie o to samo, hehe Ekinio, na pewno skorzystam z rad jak bedziesz juz po porodzie:). Mnie prowadzi teraz dr Lipinski, z jego opieki jestem zadowolona i nawet wczoraj pytalam o opieke na poporodowym to powiedzial, ze wie, ze szwankuje, ale zmienila sie oddzialowa wiec moze cos sie zmieni. Moje gg 7115199. Zycze szybkiego rozwiazania w takim razie i pozdrawiam. Jak bedziesz juz w domu i znajdziesz chwilke, to daj znac na moje gg, zebym sie nie wcinala jak bedziesz zajeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu po 3 tyg sieksik :) Ja po 5 tygodniach z wielkim oporem bo chcialam po wizycie kontrolnej po 6 tygodniach a tu maz mnie zmusil :P:P:P:P:P Pomimo,ze nie bylam nic szyta bo nie cieli mnie ani nie peklam to balam sie :) ale teraz to juz :P:P:P:P:P:P Gratuluje wszystkim mamusiom 🌻🌻🌻 i dzieciaczkom Pozdrawiam was wszystkie te z brzuszkami 2w1 szybkiego i lekkiego porodu zycze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczeta MOj Maxiu i ja mamy problem moze ktoras mi pomoze Caly dzien jest jak aniolek a wieczorami brzus go boli i nie mozemy sobie poradzic robie mu masaze i cieple oklady i ic wczoraj tanczylismy do pierwszej w nocy do tego mecza go czkawki nie wiem jak mu pomoc tak mi go szkoda a moze to zaczatek kolek? Poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek Laseczki!!!!!!! Odebralam w koncu poczte (raz na pare dni wchodze i skrzynka pelna, hehe) i strasznie Wam wszystkim dziekuje za zdjatka :-) sliczne z Was mamusie a szkrabiki............cudo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ Az sie nie chce wierzyc ze niedawno siedzialy te skarby w brzuchach, hehehe...... Plusiaczku, wez Ty nie mow ze podlotek ze mnie, hehe, ja powazny wiek juz mam, hehehehehm matka dwojki dzieci (hehe prawie :-P, bo jedno sie uparcie nie chce wydostac) wm----no pietrzak to taki byl irytujaco-zabawny. mnie tez pytal z piec razy gdzie studiuje, heheheheheheh pozdrawiam :-) kati---wyglada na to ze to kolki. ja stosowalam zapobiegawczo codziennie gripe wather (czy jakos tak) i gaba kolke miala gora 3 razy, ponoc swietny jest infacol (o ile jak zwykle czegos nie pokrecilam) kolkom lepiej zapobiegac jednak niz nosic dziecko cierpiace pol nocy..tak sobie mysle.. dziewczeta poratujcie mnie!!!! ja dzis cala nocke ni spalam, bo mala mi takie w brzuchu wariactwa odstawiala, ze juz nie wiedzialam czy to skurcze, tak mnie bolalo..az sie zaczelam niepokoic kiedy o wpol do 4 rano dalej sie nie uspokajala...slyszalam ze przed porodem dzieci sie \"wyciszaja \" w brzuchach..to wyglada na to ze noja jescze sie nie wybiera na ta strona...jak to bylo u was? faktycznie mniej sie rusza dzidzius przed porodem? oki, gadam i gadam a moje starsze dziecie biedne bez sniadanka jescze ale jestem WYRODNA MATKA hehehe buziaki. PS 3 tyg...o boze....ja nastawiam sie teraz na minimum 8 tyg. celibatu poporodowego ;-) maz bedzie w zalobie chodzil, bo ja pewnie to przezyje jakos, hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×