Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Gość diann
witam dziekuje za slowa otuchy pewnie wiecie co znaczy wpadac z skrajnosci w skrajnosc,obled Ale moze zamiast o sobie to w koncu cos o Michasiu napisze:-) Jest wielki i je za 5,musze mu zageszczac mleko kleikiem Jutro idziemy na szczepionke,skojarzona,bo pani lekarka owa polecila U nas kolki minely,ale Maly jest strasznie rozpieszczony,bujam go i bujam a ma juz 4,7 kg i troche mi nawalaja kregi,ale pocieszam sie,ze jak bedzie chodzil to moze mi odpusci to bujanie,czyli juz niedlugo:-) To ja mowilam o Sab Simblex,tak sa tanie w Czechach,ok 11 zl Pozdrawiam i prosze o nowe zdjecia naszych pociech:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje co do wiadomosci na temat mleka. Wszystkie jakies zalamania maja to dla Was🌼U mnie tez jest smutno bo meza mam na delegacji i jeszcze dzis sie do mnie nie odzywa bo zle zrozumial mojego smska i sie obrazil i jest zly a nie da sobie wytlumaczyc ze Ja chce dobrze zawsze:( Poszlo o to ze w kompie byly zdjecia naszej corci i chcialam je dzis sobie zobaczyc i napisalam mu smska gdzie one sa bo nie bylo ich w kompie nie widzialam ich tam gdzie zawsze a on mi napisal ze je skasowal bo nie bylo miejsca na dysku i ma je na plycie ze soba na delegacji,Wiec Ja tylko napisalam ze tez od czasu do czasu bym chciala je zobaczyc to sie oburzyl ze on nawet zdjec nie moze sobie zabrac,ze Ja jestem z mala dziennie a on tylko ma pracowacitd.Ja nie chcialam zle.Chcialam tylko zobaczyc zdjecia a on juz \"z igly zrobil widly\"(tak sie mowi)Jest mi teraz smutno bo nie wiem co mam zrobic.O byle glupote sie do mnie nie odzywa.Ratunku.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@________@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@____@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@____________@@@ _@@@____________@@@@@@@@@____________@@@@ __@@@@____________@@@@@@_________@@@@@ ____@@@@@@___________@________@@@@@@@ _________@@___________@@_______________@@ ________@@___________@@@______________@@ ________@@@________@@@@@@_________@@ _________@@@@@@@@________@@@@@@@ __________@@@@_________________@@@@ ___________________________________@@ ____________________________________@@ _____________________________________@@ _____________________________________@@_________@ _____________________________________@@_________@@ _____________________________________@@________@@@@ _____________________________________@@_______@@@@@ ____________________________________@@______@@@@@@ _________________@________________@@______@@@@@@ _______________@@@_____________@@____@@@@@@@ ______________@@@@@__________@@___@@@@@@ _______________@@@@@@______@@_@@@@@ _________________@@@@@@___@@_@@@ __________________@@@@@@_@@@@@ Na dzień dobry .... to dla wszystkich zdołowanych,,,zmęczonych, przepracowanych, złych, sfrustrowanych, niewyspanych,,,,,, jak ja czuje coś w tym stylu, to biore synusia na ręce staje przed lustrem i wtedy widze ze tylko ja jestem wstanie wszystko znieść, a nie długo moje szczeście przyjdzie samo do mnie przytulic sie bo to ja jestem jego najukachańszą mamą,,,,wy róbie to samo,,pomaga,,,, Buziaki ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) dawno mnie tu nie bylo... co do tesciowych...moja, szkoda gadac, 2 dni po przyjezdzie plakala i juz chciala do domu...bo sie nie potrafila odnalezc!!!!!????caly czas zreszta cos jej bylo...wszystko nie tak, nudzila sie u nas, tak twierdzila...zobaczcie same... mala nasza - jako ksiezniczka z prawdziwgo zdarzenia;-) sypia jak chce i kiedy chce, staramy sie wprowadzic rutyne, ale to strasznie ciezkie, w nocy budzi sie 2 razy na karmienie, czasami tylko raz, to jednak zmienia sie kazdego tygodnia...zasypia najchetniej na naszych rekach, co jest uciazliwe, ale przez jej paskudne kolki-pozwalam jej na ten luksus;-) jesli chodzi o sex, owszem;-) jest fajnie, to chyba dzieki cesarce:-) bylam wczoraj u lekarki i dostalam jednohormonowe tabletki, chyba tak, zawsze cos przekrece:-) Oliwka jest przekochana:-) duzo przy niej pracy, ale to juz przerobilam, tak ma byc i koniec:-) ja...zmeczona, ale maz pomaga bardzo duzo, do tego stopnia, ze spie sobie od czasu do czasu nieprzerywanym snem w sypialni, a on nianczy niunke- tak ja np wczoraj w nocy, teraz nazywam te blogie chwile rozkoszy prezentem:-) pozdrawiam was dziewczynki:-D buziaki tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mam pytanie, wasze dzieci są z tego samego miesiąca co Mój synek, ile zjadają wasze dzieci za jednym razem i jak często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce zapeszyc, ale chyba kolki mamy juz za soba :)) moj chlopak je co 3godziny 90-120 a od czasu do czasu nawet 150ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wkurzylam! Przebrenelam przez wsyzstkie obuwie jakie mialam w domu i jedyne w co wchodze to mokasyny, ktore kupilam jak bylam w ciazy w 8 meisiacu, czy to sa jakies zarty???? tak sie wnerwilam, ze wsyzstkie oddalam do czerwonego krzyza i teraz mam tylko japonki i te mokasyny... A chrzciny mam za tydzien! Matko, ani w co sie ubrac, ani butow, a gosci zjedzie sie ponad 30...Co do obuwia, to mam pecha, bo jak mi potrzebne, to ich kupowanie przypomina szukanie igly w stogu siana... Czy Wam tez stopy zmienily rozmiar, czy to tylko ja mam takiego pecha? J obiecal mi ze jutro bedzie mnie wozil po miescie, gdzie tylko sobie zazycze (razem z Maxem) zebym cos tam znalazla, ale jakos czarno to widze. Ostatnim razem jak bylam w przymierzalni to telefon dzwonil juz po 5 minutach a w tle bylo sluchac ryczace dziecko- nasze :-) Pozdrawiam wsyzstkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
Zuziu,jest malenstwo na prosobee?:-) Michas dzis dostal szczepionke,ta 6 w 1,tak plakal,ze ja tez wybuchlam placzem,moze wstyd,bo pielegniarka zaczela mnie przytulac.Tak strasznie plakal,ze cala droge pchalam wozek a go nioslam na rekach,on zas kurczowo sie trzymal mojej bluzki i mial taka biedna minke!!I normalne lzy,po raz pierwszy,szlismy tak i oboje plakalismy,ja sie tez smialam w przerwach placzu jak probowlam sobie nas wyobrazic,moje kochane baby. usciski,ide zobaczyc czy dostalam jakies zdjecia maluszkow...moze ktoras mi poslala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia ja tez slyszalam o tym zawijaniu i nie wiem dlaczego jeszcze tego nie wyprobowalm...???? Mi stopy sie powiekszy o nr przy pierwszej ciazy z 36 na 37 i szczerze to nie wiem czy czasem teraz tez nie bo nie przymierzalam zadnych polbutow ,jak do tej pory letnie pasuja Moja mala tez placze i chce na rece i chce bujania ,juz myslalam ze tylko ja tak mam .....mielismy pierwsze dziecko aniolka wiec teraz jestem troche spanikowana,a moj maz za kazdym razem jak Nelcia zaczyna wyc to on chce jechac na pogotowie bo jak twierdzi z nia cos nie tak i jeszcze mnie przy tym wszystkim wkurza!!!!Tak mnie wkurza czasem swoimi uwagami odnosnie Nelly ze az musze sie wydrzec by wyszedl z pokoju ,malo tego wychodzac z pokoju musi dodac jeszcze ze ja to jestem jakas nienormalna,a pozniej wraca i mnie chce przepraszac ...takie buty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diann......nie, jest na bebilonie pepti :) mam pytanie do Ciebie.....czym zageszczesz to mleko i jakie proporcje?? bo moj maly to pije i pije, niby wypija tylko 120, ale za pol godziny moglby znowu glodomorek z niego, staram sie mu dac co 3h zeby brzusio odpoczal ale jakos ciezko to wytrzymuje, wiec moze jak zageszcze troszku to bedzie lepiej.....ale dzis byla fajna noc spal od 22 do 4 i po karmieniu do 8.30 :) dostalam okres ....buuuuuu brzuch boli....jakie beirzecie tablketki anty te co nie karmia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie Plusiu 🌻 mi zawijanie nie pomogło bo wczoraj w nocy próbowałam - mój K tańczył z mała 2 godz, i to pomogło - he a rano poszedł do pracy troszeczkę mi go szkoda ale twierdzi że sie wyspał :) buty grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr mam to samo, co rpzymierze jakieś to zaciasne, chciałąm sobie kupić śliczne buziki i co z tego długość ok ale za szczupłe, a my chrzest mamy za 2 tygodnie wiec jak bedzie ładnie to w japonkach pójde bo też innych butów nie mam!!! no i biodra ch.... nie mam co na siebie włożyć Diann, 🌻 Kpiotrowicz, 🌻 Padlinka 🌻 Edusia 🌻 i dla wszystkich innych mamusiek 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio, mi tez wczoraj zawijanie w nocy nic nie dalo, ale jak sie potem okazalo, dlatego,ze maly plakal z glodu,a nie z powodu swoich humorow :-) A w karmieniu nie ma zadnej logiki,bo pol godz. wczesniej zanim mi sie rozryczal to wlasnie JADL!, wiec ja \"madra\" mama ktora pozjadala wsyzstkie rozumy, myslalam, ze to nie moze byc \"wolanie o cycka\" :-p a bylo, ha, ha... Max nadal odstawia mi przeboje, jednego dnia je co 1,5 godziny, zeby potem nastepnego znow przerzucic sie na wersje co trzy godziny, wiec teraz siedze przy kompie a piersi mi nabrzmiewaja i pobolewaja od mleka, bo maly ucial sobie kolejna 3 godz. drzemke...ech. Zastanawiam sie jak Wy rozmawiacie ze swoimi pociechami? Gurgole do malego jak tylko umiem najlepiej: \"Moje ty slicznosci, Kwiatuszku, czyja to nozia czyja?\" itp ale jeszcze daleko do odwdzieczania sie za te czulosci, bo jak maly sie usmiecha, to z reguly z zamknietymi oczami po nakarmieniu piersia. Ale Max zaczal gadac juz do Kubusia Puchatka i Tygryska oraz rybki Nemo, ktore ma w lozeczku w swoim niezrozumialym nikomu jezyku.... Zycze Wam milego weekendu! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Kasia po szczepieniu...wielki placz..jej i moj...wiec nie tylko Ty Diann plakalas...bylo mi tak malutkiej szkoda...cala byla sina z placzu,dobrze ze moja mama byla ze mna...ja wiem,ze to dla dobra jej ale nie moge sluchac jak ona placze...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeczepionki.... Chcialabym zeby moja mala miala tylko takie konatkty z lekarzami. Wczoraj 8 godz spedzilismy w szpitalu. Rano cystografia - najpierw bidulke zacewnikowali a pozniej wlewali w nia kontrast zeby robic rentgen jak go za chwile wysikala.... Pozniej lekarz obejrzala jej buzie i postawila diagnoze- skaza bialkowa (a tak na marginesie przepisala na buzie masc sterydowa - a to juz wszystkie wiemy co robi z buzka dziecka). Zalamalam sie. Poszlismy do swojej lekarz i ta okazala sie cale szczescie bardzo madra kobieta. Potwierdziala diagnoze 2 wczesniejszych lekarzy ze wysypka do tradzik noworodkowy a nie zadna alergia. I oburzyla jak mozna tak tak wazna diagnoze postawic bezpodstawnie w 10 sekund! Niestety Gabrysi wraca zoltaczka. Nie jest to juz niestety fizjologia. Wczoraj jakby cewnikowania bylo malo musieli jej jeszcze pobrac kew. I niby wg poziomu bilirubiny we krwi widac delikatna tendencje spadkowa ale my od kilku dni obserwujemy cos innego - znow robi sie zolta. Wiec za 2 tyg znow pobieramy krew i zobaczymy co sie bedzie dzialo. Dlugo urzymujaca sie zoltaczka zle wplywa na uklad nerwowy dziecka.... Za kilka dni okaze sie z nerka Malej. Na pewno czeka nas dluga droga jesli chodzi o diagnostyke i leczenie. Powoli sie jednak oswajam z tym,ze dzieci choruja duzo czesciej niz dorosli. Trzymajscie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz trzymaj się skarbie 🌻 diann mnie szczepienie czeka w poniedziałek, już mi włosy dęba stają na samą myśl. Plusia pani pediatra stwierdziła u Piotrusia trądzik niemowlęcy, więc żadne maści nie są potrzebne. Mały dziś cały dzień niespokojny, zakaszlał mi w którymś momencie trochę ale mam nadzieję, że po prostu coś go podrapało w gardle a nie że to jakieś przeziębienie (tfu na psa urok). A do tego jestem zmęczona i mąż mnie zdenerwował, ale najważniejsze żeby Malutki był zdrowy. Resztę olać. buziaki, trzymajcie się dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a plusiu odnośnie butów, mi tez ciągle ciasno, ale nie mam kiedy pojechać kupić nowych butów, więc czekam z nadzieją, że może jednak stopy wrócą do normalnego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyglada wysypka jak jest skaza bialkowa bo moja mala ma pelno kropek na buzce a lekarz chory i w nastepnym tyg dopiero pojdziemy.smarujr ja bepantenem lub alantan lub sudokrem troche pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten tradzik dzieciecy to Max mial przez 2 tyg. i nie moglam na niego patrzec, taki byl brzydul z niego, ale potem nagle wsyzstko przeszlo jak reka odjal. Juz pisalam, ze to byly takie pryszczyki z biala kropka w srodku- wtedy wiadomo, ze to hormony. Co do inneych wysypek, to nie wiem jak wygladaja (lepiej nie wiedziec) Kpiotrowicz, 🌼 trzymajcie sie mocno... A ja zalozylam dzis blog w internecie, ciekawe czy wystarczy mi energii i czasu na prowadzenie tego dziennika (planuje ze to bedzie dziennik, przynajmniej narazie) Mam pytanie do mamus, ktore mieszkaja w duzych miastach. jak chodzicie z dzidziusiami na zakupy, albo spacery to gdzie karmicie zazwyczaj maluszkow, jesli nie zdazycie na czas do domu? Mam na mysli karmienie piersia... Ja widzialam w moim miescie mamy karmiace w parku, bibliotece, w przchychodniach, na lawce w centrum handlowym... Ja jakos mam ciagle opory, zwlaszcza ze w moim miescie mieszka wiele migrantow (np muzulmanow ,Afrykanow), ktorzy sie gapia. No ale zmykam. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu ja juz karmilam na krzeselku w aptece i na lawce na osiedlu. Zawsze mam ze soba pieluche tetrowa i jak sie mala przyssie to zaslaniam nia piers. A jak ktos chce patrzec to niech patrzy - nie zdarzylo mi sie jeszcze zeby ktos byl bardzo beszczelny ale na pewno jak mi sie taki ktos przytrafi to glosno zapytam czy nigdy cycka nie widzial. Jakos mam to w d... ;) gorzej mam z przebieraniem pieluch jak jest zimno - szybko musze szukac cieplych pomieszczen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
Agula -Kruszyna,my to mamy duzo wspolnego,jakbym miala woz to juz jestem u Ciebie na kawusi:-) Zuziu,mozna zageszczac kleikiem ryzowym albo kukurydzianym,mi sie przyjac kukurydziany,po ryzowym byly kolki,daje pol plaskiej albo i nawet plaska lyzeczke na butelke mleka,czytaj-120,150 ml Jestem padnieta dziewczyny,mamie skonczyl sie urlop i mam caly dom na glowie,padam na pysk ze zmeczenia,sciskam Kotunia dzieki za zaje fajne zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia ja też już karmiłam na ławce na osiedlu bo mała zaczeła płakać, i mi sie zmieniło bo jakies 8 lat temu moja szefowa karmiła wszędzie!! i byłąm tym oburzona ale jak widać to sie zmienia i mi też sie zmieniło, raz mi głupio byłojak karmiłam bo przechodził chłopiec ok 12 lat i sie zawstydziłam, bo to jeszcze dziecko przewijałam tylko raz na spacerze w wózku bo byłam daleko od domu ale tamtego dnia pogoda była superowa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu ja karmilam juz chyba wszedzie na lawce w sklepach nawet w tramwaju i metrze zawsze mam pieluszke lub kocyk w pogotowiu i wkladam rog pod stanik a reszta przykrywam malucha i cyca dziala super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze na raty bo malutki mi sie budzi co do saab simplex to w austrii kosztuje 4 euro wiec taniej niz w niemczech ale drozej niz w czechach Buty na mnie tez za ciasne na szczescie cieplo jest wiec moge w sandalkach biegac Maximilian zachowuje sie roznie czasam nie mam czasu cos zjesc a czasem caly dzien przespi. Przezylam pierwszy prawdziwy usmiech mojego dziecka plakalam jak bobr i za kazdym razem jak sie usmiechnie mam lzy w oczach niestety perwsze zatwardzenie mial tez na szczescie babcia pomogla termometrem dwa pampersy kupki wycisnela ja sie boje sama takich eksperymentow Ze spaniem tez roznie czasem w nocy spi 5 godzin bez jedzenia a innym razem budza go baczki i cala noc na czowaniu trzymym kciuki za mamy i chore dzieci sily Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z \"Oktober-festu\" , ktory zorganizowali mieszkancy naszego malenkiego osiedla. kazdy cos ze soba przynosil. Bylo bawarskie piwo, kiszona kapusta z kminkiem, pieczona kielbasa i Apfelstrudel z kremem (kwark i bita smietana mniam mniam)- moja specjalnosc itd. Ja niestety nie pije wciaz alkoholu, J mnie przekonal, zebym zrezygnowala calkowicie i podczas ciazy i karmienia, ale slinka mi leciala ;-) No i po raz pierwszy karmilam poza domem w biurze spoldzielni... w towarzystwie pani prezes, ktora opowiadala mi o swojej traumie podczas porodu, a raczej juz po, bo w jej przypadku trzeba bylo usuwac operacyjnie lozysko. W kazdym razie wieczor byl przemily i dopiero deszcz nas przegonil. Maxio spi bez przerwy to pewnie przez to swieze powietrze (dzis przebywal na dworze 5 godz.). Kati75, swietny ten pomysl z pielsuzka ;-) sciagne od Ciebie przy najblizszej okzaji -) 👄 Zmykam i sciskam. Trzymajcie sie w ciepelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie jestem zdołowana byłam dziś na zakupach i nic sobie nie kupiłam - bo jakoś nastroju nao niemiałam, a za to Kseni zrobiłam kilka małych prezentów he he 🌼pozdrowienia od Padlinki dla wszystkich dziewczyn z kafe 🌼 a odemnie dla Padlinki 🌼🌼🌼 dużżżżżżżżżżo zdrówka 🌼🌼🌼 pozdrawiam wszyskie mamusie ps grrrrrrrrrrrrrrr nie mage nic znaleźć do chrztu dla Kseni w sklepach brak sukienek na 56-62 dla naszej lali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktora z Was miala juz okres?? bo ze mnie leci ciurkiem i uzywam tych wielkich podkladow jak po porodzie :/ mam tabletki anty yasmin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekino ja kupilam wczoraj sukienke dla Gabrysi - ale powiem Ci, ze znalazlam jedna jedyna ktora mi sie podobala w Mathercare. W tych typowych sklepach z ubrankami do chrztu nic mi sie nie podobalo. A tak mam jedyna w swoim rodzaju sukienke w ktorej wyglada jak mala ksiezniczka :) Ps chyba mam zapalenie ucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuziu wlasnie ja juz dostalam okres ,jestem wsciekla moglby jeszcze poczekac!!!! i tez mi tak leci ,niech go szlak!!! kpiotrowicz ,strasznie mi cie szkoda i malutkiej tez🌼 Z Nelcia tez bylismy wczoraj na pogotowiu bo sie przyziebila ma katar i troche pokasluje,wogole jestesmy wsszyscy chorzy!!nie wiem czy mozna z mala na spacer chodzic jak jest przyziebiona,dostala tylko krople do nosa i syropek ,nie ma zadnego zapalenia ale moze lepiej chuchac na zimne??? mamy juz paszport dla Nelly i za dwa tygodnie jedziemy do rodzinki w polsce hura!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×