Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) dobre:):):) Bo nie ma jak dobra polemika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Oj! laseczki! nu nu nuuu! Myślę co myślę, ale cicho sza :-p Kotunia🌻 nie roztrząsam tematu!, a wogóle to o czym była mowa?!:-p A my jesteśmy po kontroli neurologicznej Jasia! Wszystko jest ok! :-) jeszcze 2 tyg. i możemy zapomnić o urazie! Synek dostał tylko syropek bo ma lekki bezddech zwłaszcza przy płaczu! Buciki na zimę zakupione została jeszcze kwestia kombinezonu! A ja dalej ćwiczę język angielski na skypie:-p;-) NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..14.......2900/51........11000 /80........8. 2.Annaa20 .......Wiktoria..14.......3150/51.......11950/79..........8 . 3.Gorcia_27.........Maciej..14.......2950/54........9630 /82.........8. 4.Kotunia.......Aleksander..14.......3050/54........1180 0/87........8. 5.Justa29...........Patryk..14........3470/54........110 00/78........9. 6.Donn...............Aurora..14........3190/56.......100 00/77.......12. 7.Blondi-ania.........Jakub..14........3460/59......1350 0/88..........7. 8.Bernatka130......Bruno..14........2820/54........10000 /78.......11. 9.agnese34...........Lenka..13........3320/55......10430 /78.........5. 10.Agula30.......Martynka..13........3060/54.......10000 /...........8. 11.Aga2424..........Miłosz..13........3400/57.......1000 0/............8. 12.Jagna25...........Marta..13........3040/56.......1045 0/...........6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..13........3460/58 ......11300/80.........9. 14.Edusia……….........Nelly..13....... 3540/53........7000/71.......... 15.Viki_33............Laura..13........3260/56.......100 00/75........4. 16.Kika27............Natalia..13........3300/52........7 800/71........8. 17.BE_B..............Michaś..13.........4550/59......122 00/79........7. 18.banka26.........Dawid..13........3350/54 ......11100/88.........10. 19.Milka102.......Karolinka..13.......2950/54........700 0/73.........6. 20.Evvik..............Bartuś..13........3090/53 .......8950/71.........3. 21.Maggiem.......Marcelek..13........2260/50 ......10000/74-80.....8. 22.Basia_26.......Dominika..13........2750/52.......9000 /74.........7. 23.Diann.............Michaś..13........3350/57........80 00/70........... 24.Zuza29.........Pawełek..13........3440/55.......10700 /78.......12. 25.Roxelka.........Vanessa..13.......2730/48........8200 /82..........8 26.Doris...............Alicja..13........3460/57.......8 230/74..........9. 27.Katienka......Weronika..13.......3300/56.......10730/ 79.........8. 28.agula-kruszyna...Kasia..13.......2970/51........11 kg/ 80.........8. 29.Ali32.............Szymon..13.......3140/54.......900 0/74...........8. 30.Kati75.........Maximilian..13......4860/56.......1250 0/82........10. 31.Oliwia13............Piotr..13.......3270/59........78 00/72..........2. 32.Plusia.........Maximilian..13.......3475/53.......109 45/78.........3. 33.Kasia 30..........Jakub..13.......4820/58........11120/75........ .7. 34.Kpiotrowicz...Gabrysia..13.......4100/58........10500 /72........6. 35.Basia24.........Paulinka..13.......3400/56........100 00/75........4. 36.Moniap31.............Jaś..13.......3680/56........110 00/75........6. 37.ToYaB................Staś..13.......3400/55........10 650/76........8. 38.marsjanka....Agnieszka..13......3000/50.........9000/ 70 ........5. 39.padlinka............Emilka..12......3260/59.........8 350/71........7. 40.z daleka A.....Kacperek..12.......2940.............9600............ .6. 41.ekinio..............Ksenia..12.......3160/53.......10 300/76.......4. 42.Lonta..............Beatka..12......4150/58........115 00/............5 Trzymajcie się cieplutko i pozdrawiam was wszystkie!😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej - mojemu dziecku idą zęby na potęgę - już doliczyłam się 12 a jeszcze kilka jest niedaleko wyklucia się - hmm -nic nie było a potem wysyp jak grzybów po deszczu;) - na szczęście teraz to już rutyna i mały nie drze ise po nocach ani nie gorączkuje - ślini sie pcha łapy do buzi i potem pojawia ise biała perełka - i coraz trudniej mu te zęby myć - bo jak miał jedynki i dwójki to nie musiał szeroko paszczy rozwierać - a teraz - kupa - umyj wyrywającemu sie dziecku górną 5 np.;) Ekinio - nie mam jeszcze zdjęć w nowej fryzurze - za świeża - mam nadzieje, że ktoś mi jakieś zdjęcie zrobi Ech - ja chcę mieć miseczkę b - baaaaaaaardzo chcę a co do preparatów witaminowych - po cebionie multi - który uczulał małego, teraz mieliśmy vibovit junior czy inne baby - takie dla noworodków - i znowu uczulił - teściowa mówi, że uczula najczęściej w takich preparatach wit. B - sa jakieś takie cosie bez wit. b? znacie jakieś bo ja nie umiem znaleć (ech - ja mam jakieś ortograficzne iże ostatnio - pisze się umiem czy umię? ratunku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaah! - to ta Wasza polszczyzna :-D To ja tu zagladam zeby poczytac troche jak czlowiek, czyli w ojczystym jezyku i co widze! O zgrozo!!!! ;-) A sio, z tymi \"umnięciami\"!!!! I z jesiennym przygnebieniem tez precz!!! I zeby co niektorym sie humor szybko poprawil. :-) Oliwia13, ciesze sie razem z Toba, ze Cie zmobilizowalam :-P Ja niedawno wrocilam do domu z koncertu w kafejce. Przyznam sie szczerze ze siedzialam jak na zapalkach. Myslalam tylko o tym, jak za chwile zadzowni komorka i bede musiala gnac do domu, bo sytuacja wymyka sie spod kontroli J.... Ale... przyszlam do domu o 22:24 a tam scenka: maly we wlasnym lozku, a maz przy kompie. Okazalo sie ze Maxio zasnal we wlasnym lozku i nawet nie pisnal jak go tam J polozyl... Szczerze przyznam ze trudno mi w te bajke uwierzyc. ALE TO NAJPRAWDZIWSZA PRAWDA :-D Teraz to juz tylko trzeba zachowac konsekwenje.... Aha, zapomnialam dodac, ze to juz drugi wieczor z kolei, kiedy nie karmie piersia. Karmie juz tylko nad ranem ok. 5-6:00 rano... Ekinio jak samopoczucie? Mnie chyba znow cos wlazlo w gardlo :-P Czuje sie opuchnieta z jednej strony... Bernatka, mowisz ze Bruno ma juz zabkow 12 :-) to sobie jeszcze policzysz do 20-tu, bo ponoc tyle ma sie \"wykluc\" tych mleczakow. U nas tempo jest iscie zolwie a szczotkowanie zebow trwa 10sekund :-P Dobrej nocki. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia :) u nas tak sobie, Ksenia zasneła dopiero o 22, a w nocy walczyła straszliwie we własnym łóżeczku i charczała (mi juz przechodzi), wzieliśmy ją do siebie, i pospała do 6 rano, leków żadnych nie chce przyjmować, płacze i spazmuje, szkoda mi jej, o 9 zasneła nam przy śniadaniu, kolejna Nd w domu buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia Maxik sie ładnie spisuje, wielkie brawa dla niego, chyba czuje że bedzie miał rodzenstwo :) , miłego dnia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowka dla Xeni! ❤️ u nas wszyscy zasmarkani- juz oficjalnie przeziebieni :-P Pogoda jest do kitu, a kaloryfery nie grzeja....brrrr! Mozecie mi wyslac troche slonca? Jaka macie pogode w Warszawie czy Krakowie dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Przepraszam, że poruszam ten temat, skoro uznałyście go za zamknięty, ale wcześniej nie miałam szansy obrony. Jestem osobą spokojną, kulturalną i zrównoważoną, ale nie mam ani ochoty, ani przyjemności, by ktokolwiek traktował mnie jak psa nazywając ktosiem co zwie się się.... i tu rzucał moim nazwiskiem na forum. be_B- jeśli nie chcesz dostawać śmiesznych maili, to wystarczyło powiedzieć. Zgodnie z Twoim życzeniem, wykreśliłam Cię z mojej listy. Kotunia {kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia u nas pogoda super, oby tak do konca października i dłużej :p , moje jesienne marzenie, agnese34 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wszystkich!!!! U nas dzisiaj byla wspaniala sloneczna pogoda!!! Katar tez dopadl moja rodzinke:( doroslym szybko minelo,niestety malego meczy juz tydzien. Znosi to bardzo dzielnie. Stara sie nas rozsmieszac,wszystko powtarza... Od 2 tygodni biega juz sam jak szalony. Mam pytanie odnosnie kombinezonow, macie jakies strony internetowe sklepow gdzie mozna sprawdzic ceny i wybor?Planuje kupic w Polsce bo lecimy w pazdzierniku.Tzn tesciowa chce kupic kurtke ale ja mysle nad kombinezonem,co radzicie? agnese34 ja tam chce dostawac fajne maile ;) ten dzisiejszy mnie rozbawil,moj synus zachowuje sie \"identycznie\" jak tylko calujemy sie z mezem;) be_B spokojnie nikt nie chcial Cie zdenerwowac, wystarczylo napisac, poco wprowadzac niemila atmosfere, nawet mi sie zrobilo przykro czytajac twoja wypowiedz choc mnie nie dotyczyla . buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie stalo z moim komputerem, przypadkiem cos wcisnelam na klawiaturze i wyskoczylo dziwne pismo a na dodatek usmiechy wkomponowalo w napisy doroslym i ten dzisiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u nas masakra dziecko nie che w nocy spać tylko sie drze na rączki i do nas do łóżka... nie śpimy od 3 lub 4 ... usypianie to koszmar... także od dzisiaj ćwiczymy zasypianie we własnym łóżeczku... dzisiaj w nocy nam tak dała popolić że szok... co do tym maili to umówmy sie może że każdy przesyła zmniejszone zdjęcia ... napewno to ułatwi nam życie bo i fajniej sie takie ogląda i mniej miejsa zajmują...a co do innych maili nie zdjęciowych to też przecież sie możemy dogadać .. kto chce a kto nie... duże jesteśmy :D.. nie??? ;)... moja skrzynka np padła po mojej 2 tygodniowej nieobecności... bo dostałam ponad 100 maili a wtym bardzo dużo wielkich zdjęć... no i do tej pory mi nie działa... ja naprawić nie potrafie a mężowi sie nieche a wchodzenie przez onet mnie wkurza :D... więc jak umawiamy sie na zmniejszanie :D ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Donn współczuje, Ksenia dostała o 23 czopka i o dziwo przespła do 7 rano i chodzi juz z poduszkai kocykiem, pewnie zaraz mi padnie Z daleka anglia witaj w klubie chorowitków, Ksenia zasmarkana na całego a w przychodni miejesc nie ma do jej pediatry, a do innego niepójde, ciesze sie że Kacprek juz chodzi jeśli chodzi o foto Kseni to w miare na bierząco są na blogu, ja zdjęć nie bede przesyłała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Moniap31 - dobrze że po kontroli wszystko ok, Jaki uraz? coś przeoczyłam? Jak angielski? Plusia - gratulacje dla Maxia, zdrówka dla Was wszystkich Na Śląsku super pogoda, słonko świeci - prawie wiosna :) Z daleka anglia - ja kupiłam kurtke grubą na zime, do tego ciepłe rajstopy (frotowe, grube) oraz ciepłe spodnie, zastanawiam się nad kombinezonem i czy jednoczęściowy czy dwuczęściowy, na tą chwilę chyba wole dwuczęściowy - ehhh sama nie wiem co zrobić, ale może dziewczyny napiszą więcej Moja Aga jak zawsze w poniedziałki marudna dzisiaj od rana, tarz śpi, mam nadzieje że wstanie w lepszym humorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chorowitki duzo duzo zdrowka zycze! agnese34 ja tez kiedys mialam podobna sytuacje tyle ze mi napisal ktos na mojego maila i dosyc milo ,ale i tak glupio sie czulam,poniewaz nie mam programu do zmniejszania zdjec nie bede tez w zwiazku z tym ich wysylac przynajmniej narazie :) Plusia ja tez Nelusie usypiam tz probuje usypiac w lozeczku i tym razem jestem juz konsekwentna nie jak ostatnim razem......z tym ze musze stac nad lozeczkiem dopoki nie zasnie ale np przed chwila zasnela juz sama tyle ze musialam ja co chwile z innego pokoju uspakajac ze mama jest ....... zimno u nas nie chce sie wychodzic na spacery uuuuuu az sie boje zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia, co do tego stania nad lozeczkiem, mhmmmm nie chce Cie straszyc, ale w sobote spotkalam kolezanke ktora tak juz od 7 miesiecy usypia corcie w jej wlasnym lozeczku a mala nie zasnie, dopoki mama nie wystoi nad lozeczkiem \"swojego\". Moze poozwol Nelcio poplakac jednego wieczoru (nie przejmuj sie sasiadami...) i zostaw otwarte drzwi do Neluni, tak zeby Cie slyszala, jak chodzisz, np. stukasz talerzami itp... U nas jest efekt juz po 5 dniach, od trzech dni nie karmie wieczorami, a co za tym idzie Max przestal WRESZCIE budzic sie po godzinie od zasniecia i cicho poplakiwac. To bylo najbardziej nieznosne, bo trzeba bylo zazwyczaj brac go na rece i do mojego lozka, a jak sie polozylam obok to dopiero sie uspokajal i na nowo zasypial... Warto przelac troche tycj dzieciecych lez, zeby i dziecku i rodzicom wyszlo na dobre. Ja sie dopiero ucze takich rzeczy. Jak bylam w ciazy to przeczytalam na jej temat i temat porodu wsyzstko co bylo do przeczytania i zylam andzieja, ze zdaze przeczytac pare ksiazek na temat wychowania, jak juz Maxio sie urodzi, ale sie mylilam, bo ciagle wyczerpanie zabieralo sily, teraz wiec ucze sie na bledach, ale jak widze pozytywne rezultaty to sie starsznie podnosze na duchu :-) Powodzenia! Donn, Slonko, a moze ja Ci wysle zaproszenie do gmail-owego konta mailowego? To nie bedziesz musiala ani prosic meza, ani sie martwic,, ze jak po 2 tyg. zajrzysz do skrzynki to Ci tam eksploduje ;-) Zaraz wysle Ci zaproszenie ( obecnie jest rowniez polska wersja gmail, wiec nie musisz byc super z angielskiego) Moniap31, 🌼 zeby wszystkim dopisywal Twoj optymizm, niezaleznie od pogody :-) Agnese34, ja te \"spamy\" od Ciebie to sie przyznam ze nawet polubilam :-P Przynajmniej jest z czego sie posmiac ;-) Annaa20 i co z fryzurka, nadal sie nie podoba??? A Pawel wie, ze jak wroci do domu, to zastanie szatynke? :-D Z daleka Anglia, duzo zdrowka! 🌼 Ja wprawdzie ani kombinezonu ani kurtki kupywac nie musialam (dostalismy w spadku)ale jakbym miala sama wybierac to pewnie dwuczesciowy kombinezon. W normalne dni, kiedy nie uzywalabym spodni ocieplanych gorna czesc bylaby jak kurtka i spoko ;-) Donn, mam nadzieje, ze Aurusia wkrotce da Wam pospac. Spicie w jednym pokoju? Mojej przyjaciolce z podobnym problemem pomoglo przeniesienie lozeczka dziecka do jego wlasnego pokoiku i etraz dziecko spi cala nocke bez problemu i pobudek! Ekinio, dobrze zeXenia spala lepiej tej nocy. :-) Maxio tez zasmarkany, ale ja mu nic nie daje, choc czolo ma cieple, mysle ze samo mu przejdzie niedlugo... Marsjanka, zazdroszcze tej wiosennej aury! Buziaki 👄 Bernatka, Oliwia13,Kati_75, Padlinka, Basia24, Basia_26, wszystkich pozdrawiam. trzymajcie sie w ciepelku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia u nas Ksenia dostaje czopki przeciwbólowe w sytuacjach kiedy niemozemy je uspokoić, a wczoraj darła sie straszliwie, i szkoda nam jej sie zrobiło, najpierw niemogliśmy jej wybudzić bo sie rzucała z zamknietymi oczkami, a jak juz je otworzyła to uspokajała sie na chwilkę i znów płakała, do tego 4 górne zeby jej idą idą i niemogą wyjść! a jeszcze K siostry cioteczne mimo mojego zakazu czestwały ja czym popdanie, wiec i brzuszek mógł ją boleć, Edusia wysyłam do ciebie troszeczke słoneczka z Warszawy 😘 Marsjanka* dobrego humorku dla Aguni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni to pewnie wszyscy przez te zeby :-P U Maxia ida cztery gorne juz od 1,5 miesiaca!!! I nie moga wyjsc. To najbardziej zolwie tempo jakie mzoe byc, u innych dzieci, trzask prask i swieca perelkami, ale u nas to tez trwa cala wiecznosc juz... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przeprowadzilismy sie :) pierwszej nocy na nowam mieszkaniu snilo mi sie ze balam po raz drugi w ciazy ;) Zobaczymy czy sie sprawdzi ale najpierw musze sie rozpakowac co wymaga niesamowitych zrecznosci prz tak energicznym dziecku jak moj MAxik a do tego czwartek do pracy a w piatek juz do Polski jedziemy nie wiem jak dam sobie rade Plusiu u mnie Max zasypia w lozeczku juz jakis czas i spi w nim prawie cala noc , ja robie talko przerwe na karmienie i nad ranem biore go do nas ale nie wiem jak on (JA) przezyje przeniesienie do drugiego pokoju ??? To jak wrocimy z Polski go czeka no i zaczynam Maxa od cyca odstawiac po powrocie bo on juz z cycami szaleje gorzej jak miesiac temu do mleka sie pcha :( wSPOLCZUJE WSZYSTKIM ZABKUJACYM MAMOM ;) wiem co przezywaja Max tez ma wysyp i to trzonowce mu ida ech.... Chorowitkom zdrowka zycze Agnes34 tylko mnie z listy nie wykresl ja lubie sie posmiac :) Uciekam zatopic sie w gorze naszych rzeczy mam nadzieje ze w niej nie zagine Pozdrawiam cieplutko ( u nas 24 stopnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh dziewczyny !!! nie no co wy.. ekonio, edusia... wcale nie o to mi chodziło żebyście nie wysyłały zdjęć wcale... ja chętnie oglądam .. nawet te duże ;)... więc nie ma sie co \"obrażać\"... pewnie źle napisałam i plusia umrze ze śmiechu czytając :P... mam nowe konto.. donn298@gmail.com więc prosze sobie zmienić... i gdyby sie komuś chciało to wysłać do mnie ostatnio przesyłane fotki.. bo niestety nic mi sie nie udoło obejrzeć... no chyba że sie wszyscy obrazili już o to wysyłanie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski:) Nie pisałam sto lat i przyznaję, że ostatnio chciałam, ale akurat trafiłam w złym momencie na powrót na forum i odechciało mi się pisać:D No ale dobra, dziś znalazłam chwilę i jestem. Czytam Was co jakiś czas, ale z pisaniem gorzej, jeśli mnie za to nie zlinczujecie to może od czasu do czasu się pojawię:P U nas też ząbki dają o sobie znać. Już chyba miesiąc albo i dłużej wychodzi prawa dolna czwórka, dziąsło jest tak opuchnięte, że lepiej na nie nie patrzeć. Mały często jest marudką i smok jest najukochańszy na świecie:D Już nawet zaczynam się zastanawiać czy to możliwe, aby ząb aż tyle czasu nie mógł się przebić, ale widzę Plusia, że masz podobnie z Maxem. Poza tym chyba 2 lub 3 tygodnie temu (już straciłam rachubę:)) mały zaczął stawiać pierwsze kroczki, polało się troszkę krewki i nici z chodzenia. No ale już dziś mogę śmiało napisać, że się przełamał i coraz ładniej i więcej sam chodzi. I niesamowice to wygląda jak wstaje sam z podłogi:) Co do szczepionki MMR to niestety Bartek po niej 4 dni gorączkował:( Więc jak któraś jeszcze nie szczepiła smyka to sama nie wiem, może naprawdę lepiej poczekać:) Poza tym u nas ok. W pracy czas mknie tak szybko, że nie mogę uwierzyć, ale zima tuż, tuż. A my ani zimowych butów, ani jakiegoś kombinezonu czy czegoś takiego:) Jeśli któraś z Was wynalazła coś fajnego to poproszę o link:) I chyba zmykam, bo niestety obowiązki wzywają. Wszystkim życzę dużo zdrówka i oby słoneczna pogoda trwała jak najdłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evvik jak miło, ze jesteś :-) :-) :-) donn ja tam bym zmniejszała ale w starym kompie miałam ACD czy coś w ten deseń a teraz mam Irfan View i ni diabła nie moge znależć tam potrzebnej opcji, tak więc nie wysyłam zdjęć do nikogo bo 2 zdjęcia idą całą wieczność. Teściowa zdjęć Piotrusia nie może się doprosić, bo nie mam tyle czasu, żeby przy tym ślęczeć. Ale mi zdjęcia prosze przesyłać - dzieci i mamuś - bardzo proszę :-)!!! A ja jak tylko znajdę, gdzie tam kliknąć w tym Irfan View, żeby się pomniejszyło to nadrobie zaległości zdjęciowe. Kati doskonale Cię rozumiem, Piotrek śpi w swoim pokoju już jakiś czas i teraz już się z tym oswoiłam ale na początku czułam się okropnie! Mały spał w najlepsze a ja się kręciłam i co chwila do niego zaglądałam :-D To samo, jak zaczęłam kłaść go do łożeczka wieczorem .... jak mi brakuje tych wieczornych przytulanek .. chętnie bym w dzień nadrobiła ale mój synek ma za dużo spraw na głowie i szkoda mu czasu na siedzeniew jednym miejscu, choćby przez 2 minuty :-D Kombinezon na zimę kupiłam już, używany, na zdjęciu wydaje się fajny, ale jeszcze nie doszedł więc nie będę zapeszać. ekinio dla Kseni duży buziak, obyście w następną niedzielę nie musieli siedzieć w domku.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Plusiu - gratulacje dla Maksa :) - dzielny chłopak - hehe i tata też dzielny agnese34 ekinio - zdrowia dla Kseni - u nas też jak już bardzo źle to czopki pomagają - no i plus taki, że mozna je brać na zmianę z nurofenem - więc w gorączkowe noce to na prawdę ulga Plusi u - ja wiem że żębów będzie więcej - tylko te następne to już jakoś tak same wychodzą - nie ma gorączek, biegunek i innych takich - tym razem tylko ogromne ślinienie się i ładowanie paluchów do buzi - a że Bruno jak tylko słyszy psa to przełazi z dwu nóg na 4 kończyny a potem wpycha dalej łapy do buzi zanim zdążę mu je umyć (psa ma sąsiadka - często więc Bruno słyszy szczekanie i od pewnego czasu wtedy zawsze rzuca się na ziemie i udaje psa;) - to jest taki \"owrzodziały\" dookoła ust - nigdy wcześniej tego nie ma a teraz dokładnie tak jak jest plastik od smoczka - smoczka nie zmieniałam - na razie jeszcze nie jest źle. Dziewczyny może macie sposoby na takie podrażnienia od śliny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z daleka anglia - w Mikołowie mieszkam. Gdzie przyjeżdzasz do Polski? Jaśli blisko to zapraszam na kawe :) Kati75 - gdzie będziesz w Polsce? może też niedaleko 🌻 Agnes34 - ja też lubie sie pośmiać ;) prosze o malile, dzieciaczki też oczywiście lubie oglądać i reszte rodzinki też ;) Evvik - ja też więcej czytam niż pisze ale mam nadzieje że będziemy pisać więcej i nam topik nie padnie Zęby narazie ma Aga 8 szt, nie wiem kiedy reszta, mam nadzieje że bezproblemowo wyjdą. Szczepionke MMR Aga dostała, poszłyśmy do pediatry na szczepienie HIB (mmr miała dostać w innym terminie) ale stwierdził \"szczepimy\" , w szoku byłam tak szybko to poszło, nawet nie miałam kiedy się zastanowić, w innym wypadku pewnie bym przciągała to szczepienie w czasie. Na szczęście nic się nie działo (bez gorączki, wysypki itd) a mineło już 13dni, mam nadzieje że nadal nic nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×