Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

hej :) a co to wszyscy na wakacjach?? ekinio>> trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio>> trzymaj się kochana. Dużo zdrówka dla mamy. A terminem z UZG sie nie przejmuj. Dzidzia i tak sie urodzi w swoim czasie. Buziaki dla Kseni. Wysłałam Wam fotki z wesela, na którym byłam w sobotę u mojej siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorcia>> super fotki.. bardzo fanie wyglądałaś... świetna sukienka... i bardzo mi sie podoba to wdzinko co miałaś do kościoła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorcia zdjecia swietne,,,naprawde wygladałas szałowo:) siostra tez pieknie:) Ekinio filmik i zdjecie jest przeslodkie,,, widac ze cos sobie na filmiku chce podgryzac:) och mam nadzieje ze i my bedziemy sie tym widokiem napawac... u mnie na razie ok,,,cos mnie tylko lekko dół brzucha pobolewa,,,to nawet nie ból tylko takie spiete miesnie,,,ale to chyba przez stres, bo troche mam go w pracy,,,duzo spraw sie na raz skumulowało...no cóz, nik nie mówił ze bedzie łatwo...w sobote ide na slub i wesele do swojej światowej ze slubu,,,niestety nie wyszaleje sie tak jak to lubie robic, no ale przynajmniej bede:) 19 czerwca ide do lekarza,,,mam nadzieje ze wszystko dobrze z dzidzia,,, przesyłam wielkie buziaki i czekam na cała reszte,,,bo chyba sie juz forum na urlop przeniosło,,, ale bernatka to jakos dziwnie wsiąkła jak kamfora,,,czy ona nie wie ze tu sie za nia teskni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorcia-zawsze byłaś ładną kobietą ale z tego co ja widze ze zdjęć to po ciążach piękniejesz-macierzyństwo zdecydowanie Ci służy-ślicznie wyglądasz Ekinio-fotka i filmik-rozczulają do łez jak Twoja Mama sie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa29, Donn, Gorcia, Kotunia dziekuje, mama czuje się tak jak przed wszczepieniem tego stymulatora, ale psychicznie widać że lepjej, a to dla nas dużo, choć badania wychodzą źłe echo serca, EKG, jutro wychodzi, chyba że coś by sie przez noc zmieniło, ... żałoba narodowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn, ekinio, Kotunia, Justa29>> dzięki, ale mi słodzicie, ale miło miło. ekinio>> prawdziwa żałoba narodowa. Wczoraj to mi naprawdę było ich szkoda. Może dzisiaj będzie lepiej z Twoją mamą?? Trzymam kciuki. A my mamy dzisiaj 1000 dni od ślubu :d Chyba jakąś kolacyjke pyszną przygotuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pozdrawiam znad morza:):) Czas leci szybko, juz tydzien tu jestesmY:) Pogoda zmienna - raz upal, raz chlodniej ale poki co jest super- Gabi zachwycona piaskiem, morzem, kaluzami .... W samolocie tez swietnie - cale szczescie ominela nas podroz samochodem na koniec swiata;) Jestesmy z rodzicami co daje troche luzu i troche skrepowania - odzwyczailam sie juz od ciaglej ich obecnosci. No ale dzieki temu mam wiecej czasu dla siebie;) Dzis wielkie swiet o- Gabi pierwszy raz w zyciu powiedziala do mnie sama z siebie: KOCHAM CIE i przytulila sie do nogi:):):) myslalam ze ja zjem:):) Z Darkiem roznie- ale jakos nie tak jak bylo... nie wiem jak dlugo trwaja kryzysy, mam andzieje ze nasz juz niedlugo minie, bo poki co mijamy sie bardziej niz kochamy;) Ekino - tzrymaj sie dzielnie! zdjecia zobacze pewnie dopiero jak wroce bo poki co mam zapchana skrzynke i brak checi na jej rozladowanie;) Plusia- dzielna jestes!! jak sie zdecyduje na 2 dziecko to przyjade rodzic do Was;) Donn co z Bernatka? Gorcia jesli teoria ze im wiecej dzieci tym piekniej wygladasz bedzie sie sprawdzac to bierz sie za kolejne;) hihi Kotunia wierze ze bedzie dobrze!! sciskam Cie! Oliwia pozdrowienia:) Uciekam, sciskam Kaazda z Was z osobna! lece na plaze;) K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz>> dzięki kochana. Wypoczywaj, wypoczywaj i łagodź kryzys :d Widzicie laseczki jak się chce to się nawet z końca świata napisze. Więc pisać pisać. Bo jak nie to się oflaguję i też nie będę pisać. No właśnie gdzie się podziała nasza Bernatka??? całuski dla naszych ciężaróweczek i świeżo upieczonych mamuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpiotrowicz🌻 ja dopiero od kilku dni zasługuje na buziaczki od tak, wiec pewnie na słowo kocham Cie mamo poczekam jeszcze troszeczkę, choć widze że każde moje wyjście z domu, zniknięcie za scianą, to łzy w oczach mojej niuni, dużo słonczeka wam życze, oby was kryzys małżeński trwał jak najkrócej, u nas póki co jest oki, Krzyś wspiera mnie jak tylko może Gorcia 🌻 badania wychodzą nadal nie najlepje, ale mam nadzieje, że po tej ablacji bedzie już lepje, ale bardziej sie jej boi, w pn jade do rodziców by ją troszeczke odciązyć, Gorcia i jak kolacje robiłaś? Wczoraj byłam u swojego gin i niby wszystko oki, ale w badaniu moczu białko mi sie pokazało, zabronił mi czytać cokolwiek na ten temat, bo jak narazie nie ma czym sie niepokoić. Ksenia też póki co spokojna kochana przylepka sie zrobiła, gadułka niesamowita, i każde słowo powtarza np. mężowi wymkneło sie kurna jaki korek, a ona za nim to samo, z sikaniem też nie jest źle, pampersy zostają na spanie, mimo że miała przez 3 ostatnie dni biegunkę to nas wołała, kochany stworek ps. fotki mam na gronie link niżej ;) miłego i spokojnego wekendu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wow zanim sie odczytam mina lata jak widzę:) Zmian tu i zmian - dla wszystkich mocne uściski - szczególnie dla świeżo urodzonych 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ja isię nie obraziłam tylko jestem ofiara i sie stłukłam i połamałam :(. najpierw nogę rozwaliłam - i siedziałam z nogą wyprostowaną, a że mąż kończy doktorat i do laptopa nie ma szans się dostać to siedziałam daleko od biurek i komputerów - czasem mi tylko mąż cos przeczytał albo zdjęcie w prezencie dodał do naszej klasy - ale że się prosić nie lubię to i kontaktu ze światem mało miałam. A potem jak już noga się naprawiła to zostałam kobieta upadła i uszkodziłam sobie łokieć i nadgarstek - co prawda w lewej ręce ale cholera nie wiedziałam, że lewa ręka jest tak człowiekowi potrzebna do wielu rzeczy - nawet do komputera - bo jednym palcem prawej toz za szybko pisac się nie da - teraz mam ściągniętą nawet opaskę z nadgarstka i w ramach rehabilitacji dodałam do jednego palca prawej jeden palec lewej to i już będę was zamęczać. Strasznie tęskniłam :) dziękuję za wszystkie piękne zdjęcia - cudne zdjęcia z wesela - laseczka;) - ekinio - nono córcia fotogeniczna :) a aniołek Plusi - ech - może i mnie się zachce następnego jak tak patrze na te słodkości :)) Mooooocne uściski i zabieram się do czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernatka130>> witaj kochana wśród nas. Tak sobie myślałam że coś Ci stoi na przeszkodzie, że nie zaglądasz do nas. To podczytaj i pisz tu do nas. Może Ty zmobilizujesz rozleniwione laseczki. Dużo zdrówka dla Ciebie i buziaki dla Brunka. Miłego wieczorku dziewczeta. Ja bede ogladała mecz. ekinio>> kolacyjka była, a jakże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkie !!!!! Witam po kilkumiesięcznej przerwie. Tak wyszło. Nie mam czasu na komputer. Plusiu -Gratulacje. !!!!!!!!! W zasadzie to u mnie się dużo nie zmieniło. Wiadomo Szymon rośnie. Robi siusiu i kupkę do kibelka. Także pampersów to idzie nam bardzo mało. Jestem z niego dumna. Na dwór też chodzimy bez pieluszki. No chyba że jest tak zimno to ubieramy pieluszkę. Jestem teraz u rodziców , Szymon śpi to mam czas trochę dla siebie. Dzięki za wszystkie zdjęcia. Teraz uciekam ale na pewno jeszcze tu będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kpiotrowicz - aż Ci pozazdrościłam - ja to chyba jeszczę będę musiała poczekać - Piotruś niewiele jeszcze mówi - ale przytulasy i buziaki też są super :-) Gorcia - nie rób strajku :-) pisz, pisz. Ekinio, jak mama? My też Piotrusia przyzwyczajamy do nocnika - i efekty też już niezłe - ale zapomina się - nowiuśkie majteczki mu założyłam - a on nie zawołał na nocnik - coś czujęi pytam Piotruś zrobiłeś kupę? - Taaaa - odpowiada mi z rozbrajającą szczerością - efekt - gatki do prania, body do prania - dziecko do kąpania. Plusia jak Twój tata się czuje? Kati75 a co u Was słychać? Bernatka - jesteś!!! Super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się nigdy nie odczytam - 11 stron - czytam 2 dziennie - znaczy do dzisiejszego wieczora przeczytałam 4 i dalej jestem w lesie - nic nie wiem :( U nas nic nowego - Bruno znowu chory - norma - znowu zapalenie gardła - cholerka - genetyczne czy co - TŻ i jego ojciec tez mają tę przypadłość na okrągło. Dziecię moje jest już ewidentnym charakterologicznym podręcznikowym 2 latkiem - wyje wrzeszczy marudzi i robi destrukcje odmawia współpracy nie śpi nie je z nocnika nie korzysta - tzn korzysta ale jak się go posadzi ale nie woła i z własnej woli nie siada. Dostał rowerek na dzień dziecka - odmawia pedałowania itp itd - jednym słowem norma :) Ja jak zazwyczaj usiłuję schudnąć - zakupiłam w tym celu bikini motywujące i teraz płacze bo urlop za 2 miesiące a ja w lesie :( Z nowych rzeczy - wyglądam jak masakra - coś mnie podkusiło i zrobiłam sobie trwałą - alleluja lata 80-te wróciły (a te nie były dla mnie najlepsze jeżeli chodzi o estetykę wyglądu;)miały byc grube loki ale fryzjerka nie pojęła chyba idei grubych loków bo to co mam na głowie to skrzyżowanie barana i mokrej włoszki z tendencjami w stronę koszmaru - no cóż - cierp ciało co ci się chciało - w ramach pokuty chodzę z tym na głowie publicznie - głupota musi być ukarana. Chorwaci właśnie nam strzelili gola więc idę sie pogrążyć w rozpaczy a potem wracam do czytania zaległości:) Uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) to i ja coś skrobne.. żeby gorcia niestrajkowała :D kpiotrowicz>> gratuluje ale z Gabusi mądra dziewczynka :) Plusia>> jak tam u Ciebie jak sobie radzisz??? Agata>> fajnie że sie odezwałas.. a Szymonek robi postępy nocnikowe... zazdroszcze my jeszcze z nocnikiem troche w lesie Oliwia>> ja jak majtki założe Aurze to raz zawoła a 3 razy sie zleje :D Bernatka>> chyba z tą trwałą nie jest tak najgorzej ... widziałam zdjęcie na n-k... i wyglądasz bardzo romantycznie :D w takich loczkach.. Kati >> jak starania?? ekinio>> co u mamy ?? justa29>> co u Was?? Kotunia>> a jak ty sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn - źle jest z ta trwała bo te loki na n-k to było lokówką na wesele robione - to była fryzura docelowa tej trwałej - a że nie wyszło - to błeeeeeeeeeeeeee jeszcze 5 stron i bede na bierząco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernatka130>> dzięki że jesteś. A w tych loczkach naprawdę Ci ładnie. donn>> ja od 1 lipca wracam do pracy, wtedy będę miała na pewno mniej czasu na pisanie. Ale zobaczymy. Buziaki dla Ciebie i Aurunii. Jak budowa?? kpiotrowicz>> mądrą masz córunię. Ja jak się pytam Maćka: \"kochasz mamę - tak a za chwilę głośno wrzeszczy NIEEEEEEEEEEEEEEEE\". Także jeszcze poczekam za nim się doczekam takch pieszczotek słownych. ekinio>> co z mamą?? jak Twoje samopoczucie?? Buziaki dla Kseni. agata27>> fajnie, że zjarzałaś, zapraszamy częściej. Buziaki dla Szymonka. oliwia13>> będziesz miała teraz wakacje to przejmiesz po mnie pałeczkę podtrzymywania topicu. Całuski dla Piotrusia. Plusiu>> co u Was?? Jak Weronisia i Maxio?? no i jak Ty się czujesz. Ogromne buziaczki dla Was. Kotunia>> jak samopoczucie?? Mam nadzieję że odpoczywasz kochana?? Buziale dla Alka. Kati75>> Polacy odpadli, Austriacy odpadli to może mężulek będzie teraz więcej czasu spędzał z Tobą?? Trzymam kciuki za starania. No i oczywiście buziaczki dla Maxia. A do całej reszty pisać, pisać, pisać. Miłego dzionku. Mój Bartoszek kończy dzisiaj pół roczku, ale zleciało. Ale jest już taki fajowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernatka>>:D.. to musiałabym zobaczyć takie zdjęcie z teraz żeby osądzić.. ale napewno nie jest tak źle jak ci sie wydaje.. gorcia>> buziaczki dla Bartoszka.. a w domu wszystko nam schnie.. więc czekamy niedługo będziemy kopać szmbo i równać teren..a reszta to zależy od finansów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja w skrocie od poniedzialku ide do pracy-nowej-:) Patryk ma ropna angine :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn>> buziaki przekazane ;) justa_29>> co to za praca. Dużo zdrówka dla Patryczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa - dużo zdrowia dla Patryka 🌻 Dziewczyny, jeśli jeszcze nie znacie to polecam Babyradio - fajna sprawa. Najczęściej włączam wieczorem, Piotrek się wycisza i szybciej zasypia. A dziś - nie wierzę - położyłam go do łóżeczka - wyszłam z pokoju - pogadał trochę do siebie, nie uciekał, przyszłam mu jeszcze dac buziaka i wyszłam znowu - teraz śpi - no nie wierze - do tej pory zasypiał ze mną -ciekawe,jak jutro będzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No wreszcie sie odczytałam - mam mętlik w głowie ale mniej więcej wiem co u kogo :) Ekinio - mocne uściski i mnóstwo zdrowia dla mamy, dla Ciebie również - mam nadzieje, że z przeciwciałami będzie ok. Plusia - 🌻 mam nadzieję, że tata czuje się coraz lepiej, a Ty i Twoja powiększona rodzinka macie się dobrze. wszystkiego naj naj naj naj dla Maxia i Weroniczki Kpiotrowicz - fajnie, że z tymi szczepieniami coś ruszyło. szkoda, że się trzeba tyle naszukać, żeby dobrego lekarza znaleźć. Tak czytałam Twoje wpisy i sobie pomyślałam, że isę strasznie musi człowiek stracha najeść przy chorym dziecku, albo kiedy spotyka je jakiś wypadek - ty to dzielna kobieta jesteś:) czy ja dostałam (dostanę:) zdjęcie z nową fryzurą? Superowego urlopu :) Kotunia - strasznie mocno trzymam kciuki za dzidzie i Twoje zdrówko. Leż ty sobie i łapkami jeno ruszaj pokazując co gdzie i kto ma zrobić a bobas niech rośnie pod serduchem :) Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu :) 🌻 Lonta ❤️ ale prezent na Dzień Matki - lepszego nikt by nie wymyślił :) Donn - oby przeciwciała nie urosły bo Warszawa daleko - lepiej , żebyś nie miała po co jeździć :) ZDROWIA!!!!! i grzecznej Aurory :) Oliwia13 oj Ci lekarze :( a co to za zabieg tym laserem? skuteczny? Bo my też mamy problemy z siusiakiem :( Kasia 30, Basia25 - GRATULACJE 🌻, ❤️🌻, ❤️🌻, ❤️🌻, ❤️🌻, ❤️🌻, ❤️ - ale mam co niemiara :) Kika - a ty? - Dziewczyny, czy kika już urodziła - coś mis ię o pamięć obija, że miała termin na czerwiec? Roxelka - gratulacje z okazji przeprowadzki - zazdroszczę Ci tej plaży (hehe chociaż nie wiem - z tego co pamiętam - Morze Północne zimne - w któreś lato zaliczyłam tam pierwsze poważne zapalenie pęcherza - głupie wspomnienie ale lekarz powiedział, że to przez owo morze - bo zimne a plaża gorąca - ech ale co ja nudzę - spacery po plaaaaaaaaaaaaaży - marzenie :)) Anna20 - oooo przedszkole - fajna sprawa. Gratulacje z okazji przyszłego ślubu Justa a co to za praca? Zdrowia dla Patryczka Padlinka 🌻 Gorcia❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Pozbierałam ,czytając co u was słychać, jeszcze nowinki - co u nas :) Bruno wreszcie zaszczepiony + meningokoki - na Pneumokoki dalej zbieram :) no i zbieram opinie lekarzy - każdy co innego :) Bruno jakiś małostopy - ma stopę - w niektórych butach 22 w niektórych 23. Smoczka nie używa w ogóle już dosyć długo - za to ostatnio mleko pije z 3-4 razy dziennie i to pije jeszcze z butelki więc smoka miętła tego butelkowego - pewnie to jakieś zastępstwo zwykłego - mam nadzieję, że z jego zgryzem nie będzie przez to nic okropnego bo i tak zapowiada się u niego porządny przodozgryz -po mamusi ;) Byliśmy z zębami Bruna u stomatologa -a le z wizyty niewiele wynikło bo zdążył zobaczyć tylko przednie zęby - oglądania ich dalszej części Bruno odmówił - zacisnął usta, a że dentysta był z tych humanitarnych (zero przemocy, śmieszne czapki, baloniki, trąbki i przyjazna atmosfera) to odmówił pomocy przy otworzeniu brunowi buzi na siłę więc wiemy tylko że nic złego się nie dzieje na razie i że xle myjemy małemu zęby (tylko pasta elmeks i z boku bo wtedy się monitoruje na bieżąco wszelkie niepokojące zmiany) oraz że dziecko popełnia przestępstwo (tzn. rodzice popełniają) i że zaśnięcie z butelką grozi strasznymi konsekwencjami (totalne wykolejenie poprawczak i okradanie młodszych z drugich śniadań;) Tyle dentysta - owocem wizyty u laryngologa jest wiadomość o krzywej przegrodzie - instrukcja używania kropli do nosa (na skos jakby celując w zewnętrzny kącik oka;) oraz wynik cytologii (matko!! w jakich warunkach ta cytologia to nawet nie chcę wspominać - rzeźnia to pewnie szczyt bieli i czystości)wskazujący niestety na alergię wziewną - czyli głównie pyłki i inne takie bo dużo nieprawidłowych nabłonków w nosie, alergolog natomiast oświadczył, że Bruno z pokarmowych alergii wyrasta a po okresie pyleń spróbuje mu odstawić leki i wtedy ja osiwieję i postarzeję się z 01 lat bo Bruno nie będzie jadł, spała ni zamykał paszczy z ryku przez okrągły boży dzień (coś mi się widzi, że w takim okresie będę miała straszną konieczność brania nadgodzin;) - już się boję;) Na dzień dziecka kupiłam dziecku rowerek (cuudo) a tatuś kupił dziecku stolik i krzesełko takie \"dorosłe\" - fotelik do karmienia poszedł najpierw do piwnicy a potem w świat zniewalać pasami inne dziecko - od tej pory syn mój zwiewa od stołu jak tylko może (jak nie może to nawet częściej) OOO a ja tez w tym roku jadę na urlop - za granicę to jeszcze się nie odważam z brunem - straszny asekurant jestem - ale do Krynicy Górskiej - do pensjonatu rodzinnego gdzie mają salę zabaw dla dzieci i plac zabaw wypaśny i mają rowery z krzesełkami dla dzieci i gdzie - co najważniejsze hihi można wynająć opiekunkę do dziecka a samemu uciec gdzieś - do wód leczniczych np. albo groty solnej;) - 2 ygodnie laby bo pełne wyżywienie (fajnie bo dziecko w wiek Bruna ma pobyt za darmo i można wybrać opcje żywieniowe dla niejadków i alergików różnej maści.:) To w sierpniu - a w lipcu - zgrozo - mój mąż (jako że ja mam dyżur w pracy i przez cały lipiec pracuję po 9 godzin dziennie i w weekendy) zabiera dziecko nad jezioro Roznowskie - jedzie on sam z Brunem i jego kolega ze swoją roczną córeczką - dwóch facetów i dwójka małych dzieci w domku nad jeziorem (domek- skarpa i dopiero jezioro dodam;) Czy ktoś wie co można robić w Krynicy Górskiej? Była tam któraś z was? Ok dosyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..22.......2900/51........11500 /86.......12. 2.Annaa20 ........Wiktoria..22.......3150/51.......11950/79........16 . 3.Gorcia_27.........Maciej..22.......2950/54.......1150 0 /82.......16. 4.Kotunia.......Aleksander..22......3050/54........13000 /89........16. 5.Justa29...........Patryk..22........3470/54.......1400 0/84........16. 6.Donn...............Aurora..22........3190/56.......117 00/89.......16. 7.Blondi-ania.........Jakub..22........3460/59......1580 0/86........15. 8.Bernatka130......Bruno..22........2820/54........12300 /86.......18. 9.agnese34...........Lenka..22........3320/55......10700 /80........12. 10.Agula30.......Martynka..21........3060/54.......10000 /...........8. 11.Aga2424.........Miłosz..21........3400/57.......14800 /88..........16 12.Jagna25...........Marta..21........3040/56.......1045 0/...........6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..21.......3460/58 ...... 13800/..........16 14.Edusia…............Nelly..21...... 3540/53........12000............10. 15.Viki_33............Laura..21........3260/56.......100 00/75........4. 16.Kika27...........Natalia..21.......3300/52........115 00/88........16. 17.BE_B..............Michaś..21.........4550/59......122 00/79........7. 18.banka26..........Dawid..21........3350/54 .....13 kg /89.........12. 19.Milka102.......Karolinka..21.......2950/54........700 0/73.........6. 20.Evvik..............Bartuś….21........3090/53... ....8950/71.........3. 21.Maggiem.......Marcelek..21........2260/50 .....10000/74-80.....8. 22.Basia_26........Dominika..21.......2750/52.....12 kg /82.......15. 23.Diann............Michaś..21........3350/57.......12 kg/80...........4 24.Zuza29..........Pawełek..21........3440/55.....1070 0 /78.......12. 25.Roxelka........Vanessa..21.......2730/48.....1000/86 -92.........18 26.Doris................Alicja..21......3460/57.....1150 0/86..........16. 27.Katienka.......Weronika..21......3300/56.......10730/ 79.........8. 28.agula-kruszyna....Kasia..21......2970/51........11 kg/ 80.........8. 29.Ali32.............Szymon..21......3140/54.......900 0/74...........8. 30.Kati75.........Maximilian..21......4860/56.......1420 0/90........18. 31.Oliwia13............Piotr..21.......3270/59........78 00/72..........2. 32.Plusia........Maximilian..21.......3475/53......12450 /88,3.......11 33.Kasia 30...........Jakub..21.......4820/58.......11120/75........ .7. 34.Kpiotrowicz....Gabrysia..21.......4100/58......1050 0 /82.......14. 35.Basia24.........Paulinka..21.......3400/56........12 300/75.......10. 36.Moniap31..............Jaś..21.......3680/56........12 400/80.......8. 37.ToYaB................Staś..21.......3400/55........10 650/76........8. 38.marsjanka.....Agnieszka..21......3000/50.....10000 / 75 .......12. 39.padlinka............Emilka..20......3260/59.........9 450/75........8. 40.z daleka A.....Kacperek..20.......2940.............9600............. 6. 41.ekinio..............Ksenia..20.......3160/53......12 500/87........16. 42.Lonta..............Beatka..20......4150/58........115 00/............5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..22.......2900/51........11500 /86.......12. 2.Annaa20 ........Wiktoria..22.......3150/51.......11950/79........16 . 3.Gorcia_27.........Maciej..22.......2950/54.......1150 0 /82.......16. 4.Kotunia.......Aleksander..22......3050/54........13000 /89........16. 5.Justa29...........Patryk..22........3470/54.......1400 0/84........16. 6.Donn...............Aurora..22........3190/56.......117 00/89.......16. 7.Blondi-ania.........Jakub..22........3460/59......1580 0/86........15. 8.Bernatka130......Bruno..22........2820/54........12300 /86.......18. 9.agnese34...........Lenka..22........3320/55......10700 /80........12. 10.Agula30.......Martynka..21........3060/54.......10000 /...........8. 11.Aga2424.........Miłosz..21........3400/57.......14800 /88..........16 12.Jagna25...........Marta..21........3040/56.......1045 0/...........6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..21.......3460/58 ...... 13800/..........16 14.Edusia…............Nelly..21...... 3540/53........12000............10. 15.Viki_33............Laura..21........3260/56.......100 00/75........4. 16.Kika27...........Natalia..21.......3300/52........115 00/88........16. 17.BE_B..............Michaś..21.........4550/59......122 00/79........7. 18.banka26..........Dawid..21........3350/54 .....13 kg /89.........12. 19.Milka102.......Karolinka..21.......2950/54........700 0/73.........6. 20.Evvik..............Bartuś….21........3090/53... ....8950/71.........3. 21.Maggiem.......Marcelek..21........2260/50 .....10000/74-80.....8. 22.Basia_26........Dominika..21.......2750/52.....12 kg /82.......15. 23.Diann............Michaś..21........3350/57.......12 kg/80...........4 24.Zuza29..........Pawełek..21........3440/55.....1070 0 /78.......12. 25.Roxelka........Vanessa..21.......2730/48.....1000/86 -92.........18 26.Doris................Alicja..21......3460/57.....1150 0/86..........16. 27.Katienka.......Weronika..21......3300/56.......10730/ 79.........8. 28.agula-kruszyna....Kasia..21......2970/51........11 kg/ 80.........8. 29.Ali32.............Szymon..21......3140/54.......900 0/74...........8. 30.Kati75.........Maximilian..21......4860/56.......1420 0/90........18. 31.Oliwia13............Piotr..21.......3270/59........78 00/72..........2. 32.Plusia........Maximilian..21.......3475/53......12450 /88,3.......11 33.Kasia 30...........Jakub..21.......4820/58.......11120/75........ .7. 34.Kpiotrowicz....Gabrysia..21.......4100/58......1050 0 /82.......14. 35.Basia24.........Paulinka..21.......3400/56........12 300/75.......10. 36.Moniap31..............Jaś..21.......3680/56........12 400/80.......8. 37.ToYaB................Staś..21.......3400/55........10 650/76........8. 38.marsjanka.....Agnieszka..21......3000/50.....10000 / 75 .......12. 39.padlinka............Emilka..20......3260/59.........9 450/75........8. 40.z daleka A.....Kacperek..20.......2940.............9600............. 6. 41.ekinio..............Ksenia..20.......3160/53......12 500/87........16. 42.Lonta..............Beatka..20......4150/58........115 00/............5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tfu - wkleiło sie cholerstwo 2 razy - to jeszcze napisze tylko, że sprzedaje mieszkanie, kupujemy samochód i że mój pediatra to dziwny jest jak tak czytam - Bruno choruje średnio 1-2 razy w miesiącu a antybiotyk miał w całym życiu 1 raz i to na drogi moczowe - to dobrze czy źle bo już się nie łapię - może nie chorowałby tak często (przeziębienia to głównie i zapalenia gardła ) jakby z raz go kto antybiotykami poleczył - a może mam się cieszyć, że mi lekarka antybiotykami dziecka nie marnuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernatka Ty to mnie na kolana kładziesz a wiesz ze kobiecie w ciąży takich wygibasów to nie mozna za długo??... Talko to sie do Ciebie umywa...pisz słonko ksiażki,,,ja bede czytać jak uzalezniona wiec zawsze to jakaś kasa bedzie bo prenumerate załoze:) Jesteś świetna:) Co do antybiotyku to raczej dobrze,,,bo czytałam ze jeśli dziecko choruje,,,to jest \'\'jakaś\'\' zaprawa dla organizmu, i jesli organizm podejmuje z choroba walke, i pomagają normalne środki farmaceutyczne to szkoda podawac antybiotyk,,,, niech sobie ten organizm zapamieta ze z choroba to mozna latwo a nie od rzau bombardować najcięzszą altylerją. W czoraj byłam u lekarza na kontroli,,,,no i jestem przeszczesliwa, bo dzidzia rosnie, serduszko bije jak dzwon, mi wszelkie dolegliwosci ustały, wiec nawet za jakis czas moze i tabletki nie bedą potrzebne,,,na razie mam powoli zmniejszac dawke,,, naprawde jestem przeszczesliwa, dzidzia ma 4 cm, i baraszkuje wymachując rekami i nogami:) widok poprostu nieziemski:) ja nadal czekam na swojego laptopa nieszczesnego zeby zdjecia wysłać,,,, a ten jak na złosc z reklamacji nie przychodzi..ale mam nadzieje ze lada dzien,,, ale z miłą chcecia bym ogladneła kolejne wasze zdjecia....wiec zapraszam do wysyłania:) no to ja na tyle, póki chłopaki moje jeszcze spia ja musze załatwic kilka spraw:) wiec,,do sklikania Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..22.......2900/51........11500 /86.......12. 2.Annaa20 ........Wiktoria..22.......3150/51.......11950/79........16 . 3.Gorcia_27.........Maciej..22.......2950/54.......1150 0 /82.......16. 4.Kotunia.......Aleksander..22......3050/54........13000 /89........16. 5.Justa29...........Patryk..22........3470/54.......1400 0/84........16. 6.Donn...............Aurora..22........3190/56.......117 00/89.......16. 7.Blondi-ania.........Jakub..22........3460/59......1580 0/86........15. 8.Bernatka130......Bruno..22........2820/54........12300 /86.......18. 9.agnese34...........Lenka..22........3320/55......10700 /80........12. 10.Agula30.......Martynka..21........3060/54.......10000 /...........8. 11.Aga2424.........Miłosz..21........3400/57.......14800 /88..........16 12.Jagna25...........Marta..21........3040/56.......1045 0/...........6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..21.......3460/58 ...... 13800/..........16 14.Edusia…............Nelly..21...... 3540/53........12000............10. 15.Viki_33............Laura..21........3260/56.......100 00/75........4. 16.Kika27...........Natalia..21.......3300/52........115 00/88........16. 17.BE_B..............Michaś..21.........4550/59......122 00/79........7. 18.banka26..........Dawid..21........3350/54 .....13 kg /89.........12. 19.Milka102.......Karolinka..21.......2950/54........700 0/73.........6. 20.Evvik..............Bartuś….21........3090/53... ....8950/71.........3. 21.Maggiem.......Marcelek..21........2260/50 .....10000/74-80.....8. 22.Basia_26........Dominika..21.......2750/52.....12 kg /82.......15. 23.Diann............Michaś..21........3350/57.......12 kg/80...........4 24.Zuza29..........Pawełek..21........3440/55.....1070 0 /78.......12. 25.Roxelka........Vanessa..21.......2730/48.....1000/86 -92.........18 26.Doris................Alicja..21......3460/57.....1150 0/86..........16. 27.Katienka.......Weronika..21......3300/56.......10730/ 79.........8. 28.agula-kruszyna....Kasia..21......2970/51........13,5 kg/ 80.........16. 29.Ali32.............Szymon..21......3140/54.......900 0/74...........8. 30.Kati75.........Maximilian..21......4860/56.......1420 0/90........18. 31.Oliwia13............Piotr..21.......3270/59........78 00/72..........2. 32.Plusia........Maximilian..21.......3475/53......12450 /88,3.......11 33.Kasia 30...........Jakub..21.......4820/58.......11120/75........ .7. 34.Kpiotrowicz....Gabrysia..21.......4100/58......1050 0 /82.......14. 35.Basia24.........Paulinka..21.......3400/56........12 300/75.......10. 36.Moniap31..............Jaś..21.......3680/56........12 400/80.......8. 37.ToYaB................Staś..21.......3400/55........10 650/76........8. 38.marsjanka.....Agnieszka..21......3000/50.....10000 / 75 .......12. 39.padlinka............Emilka..20......3260/59.........9 450/75........8. 40.z daleka A.....Kacperek..20.......2940.............9600............. 6. 41.ekinio..............Ksenia..20.......3160/53......12 500/87........16. 42.Lonta..............Beatka..20......4150/58........115 00/............5 Bernatka..ja jestem z Krynicy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie fajnie t.j. bernatka i agula - pewnie się spotkacie :-) Bernatka tą wizją Krynicy i wszelkich rozkoszy związanych z udogodnieniami to mnie zaciekwiłaś mocno. Dużo taki wypas kosztuje? Bo my to w tymroku chcieliśmy n chwilę nad morze i na Mazury do mojej babci - ale góry kuszą bardzo - szczególnie Marcina - on to uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×