Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+16kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...9,0kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08....10 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 14kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg bernatka130......Kraków.......29............6.08.........12 kg.........? justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08...17kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+16kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...+!!....surprise kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........12kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.........10kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................12kg Basia23.........Wyry.............23............20.08......14kg..coreczka agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....17kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........25..............27.08...........3kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA ekinio..........Warszawa.......28...........29.08.........9,5...córeczka poprawiam tabelke wg dat :D niestety nie mamy maili do wszystkich tylko do tych dziewczyn które chciały sie wymienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka>> napisz co tam u ciebie, jak zdrówko ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
oki dzieki.ale moze sie ona sama odezwie jak zajzy tu na stronke.buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
OGLADALAM SOBIE TERAZ JAKIE JUZ MAM UBRANKA DLA MALEJ I WSZYSTKIE WYDAJA MI SIE JAKIES DUZE JAK NA NOWORODKA. PYTANIE MOJE JEST TAKIE NA JAKI ROZMIAR KUPUJECIE UBRANKA DLA SWOICH POCIECH ZEBY IM PASOWALY PO PRZYJSCIU ZE SZPITALA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, kliknijcie na moj nick (tam jest adres mailowy) i wyslijcie do mnie swoje fotki!!!!! Ja tez chce :-( Wprawdzie sama nie bede miala dostepu do i-netu podczas weekendu, ale w niedzielke wracam z Danii i wtedy sie ladnie odwdziecze :-D Dzis caly dzien biegalam za podarunkami dla rodziny J do ktorej sie wybieramy. Zapowiadaja kolejne upaly, juz oczyma wyobrazni ogladam swoje sloniowe stopy :-p Pisze krociutko, zeby przywitac sie z nowymi: Hej Margot111 i inne brzuchatki :-) a dla Ekinio gratuluje obrony! 🌼 🌼 🌼 Buzka dla wsyzstkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki, Wysłałam Wam moje ostatnie fotki i prosze takze o Wasze. Jesli kogos pominelam z gory przepraszam i prosze o info. Dzis kupilam 4-czesciowy komplecik dla naszego maluszka i ciesze sie jak glupia. Ale naprawde sprawia to duzo radosci. I wreszcie dla siebie do porodu mam juz praktycznie wszystko, musze tylko poprac koszulki i spakowac w torbe, ktorej nie mam:) Wiec jak widac u mnie powoli, ale zakupy ida. Dzis moje nozki mi dosc mocno spuchly, szok. Lezakowalam z nimi w gorze i teraz jest lepiej. Wszystko przez to, ze jakos po pracy nie moge spokojnie polezec, a mam tysiac spraw do zalatwienia. Dziewczyny, polecam Wam ksiazeczke, ktora ostatnio kupilam w kiosku, kosztuje 5 zl. Jest to seria miesiecznika Zdrowie: \" 100 pytan o zdrowie i urode mlodej mamy po porodzie\". Naprawde jest super. Czytam sobie ja w drodze do pracy i z pracy i jeszcze mi pare stron lektury zostalo. A ma 132 str. Uciekam narazie, zycze Wam milego wieczoru. Co prawda marze teraz o ciastku truskawkowym... Moze w weekend jakies zrobie, ja uwielbiam takie na biszkopcie, na to masa, w niej truskaweczki, zalane galaretka, mniam. Juz mam mam na nie ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
Plusia poslalam Ci fotki.mam nadzieje ze doszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie panie i ich kochane brzuszki.... pogoda u mnie zrobiła sie w końcu litośiwa dla mnie, pada deszczyk ale mozna normalnie oddychać, dzisiaj jedziemy po łuzeczko i posciel i przewijak i materacyk,,, ciesze sie ze to już ostatnie przygotowania na wprowadzenie sie kolejnego pokolenia:) nie wiem tylko kiedy szykować łużeczko bo nie chce zeby sie kurzyło a z drugiej strony chce zeby było gotowe na przyjscie maluszka, szkrab planowo ma przyjść pod koniec sierpnia wiec ( chyba) zaczne szykować w połowie sierpnia.... ale tak to jest jak sie nie ma doświadczenia i wszystko trzeba robić intuicyjnie Kupiłam herbate z liści malin i pije sobie ja codziennie bo tak jak ktoś pisał na forum moze pomóc i przygotować do łatwiejszego porodu:):):) o ile jest to mozliwe...napewno nie zaszkodzi a w smaku jest całkiem całkiem,,, no i we wlaściwościach jest napisane że oczyszcza organizm z toksyn,,,a to na pewno jest coś co moze wplynąć pozytywnie na organizm:) wiec całej reszcie mam POLECAM:) no to ja zabieram sie za male poządki i chyba wezme sie dzisiaj za prasowanko ubranek dla Alka bo mozna przynajmniej stać przy żelazku w taka pogode:) Życze miłego dnia ,,,, Kotunia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuśki :D !!! u mnie leje !!!!!!!!!! co za wspaniała pogoda :) ubranka kupuje na rozmiar 62, ale mam też troche na 56, podobno lepiej żeby troche były większe bo wygdniejsze i łatwiej zakładać... ja sie zastanawiam w co malutką ubrać jak bęziemy ze szpitala wychodzić ... rożka sie nie da zastosować bo jak wtedy do fotelika wsadzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kotunia - uważaj z ta herbatką z liścii malin - ja się chciałąm taką leczyć w przeziębieniu i lekarka powiedziała mi, że ona może spowodować skurcze (zabrania się ja generalnie kobietą w pierwszym trymestrze ciąży bo jest poronna - ale z liści nie z owocow malin - owoce są ok - i sok jest ok:)Więc jeżeli chodzi o przygotowanie do porodu to chyba ok - w wysokich miesiącach ciąży nie powinna zaszkodzić ale jak się nie chce mieć przedwczesnych skurczy to nie wiem czy to dobre - ja mam problemy ze skurczami i biore masę fenoterolu więc może dlatego mi nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha:) - Zadzwoniłam do koleżanki - w Herbapolu pracuje to może isę zna - kto ją wie - hihi - no tak lekarka miała racje inni też mają rację - ppowoduje skurcze ale z drugie strony jak się nie ma problemów to pomaga rodzić bo coż tam z bólami robi - nie niweluje ale może złagodzić u ludzi generalnie podatnych na ziołolecznictwo - tylko musi być z liści. Nie chciałam wprowadzać zamieszania:). Poecają ą zaczać pić miesiąc dwa przed porodem. Bu a ja nie mogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia23- zdjecia z pieknym brzusiem doszly- dziekuje :-) Evvik, chyba musisz sprobowac raz jeszcze, bo nic nie dostalam :-( Moj maz wlasnie skladal mi zyczenia imieninowe- zdradzil mi tajemnice, ze pamieta, bo ma zaprogramowane w telef. komorkowym ;-) Wazylam sie w ciagu ostatnich kilku dni i waga ciagle pokazywala 15-16 kg wiec to pewnie przez te upaly bylo 17 na koncie.... Za tydz. zacznie sie u mnie 9 miesiac, nie chce mi sie wierzyc!!!!! 43 dni do porodu!!!!!! Tylko!!!!!!! A moze nawet juz za 4 tyg. bede trzymala swego synka w ramionach- o Jezu!!!!!! Milego weekendu brzusie :-) Caluski i glaski :-) 👄 🖐️ Odezwe sie po powrocie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki :) Jakiś czas mnie nie było na forum, teraz muszę nadrobić zaległości w czytaniu. Ubranka mam w większości na rozmiar 62, kilka na 56 i kilka większych na 74. Jakie macie ubranka? Ja w większości body z krótkim i długim rękawkiem oraz pajacyki. Praktycznie nie mam kaftaników, śpiochów. Zakupy ciuszkowe ta jak narazie moje jedyne zakupy dla dzieciaczka. Oprócz ciuszków nie mam nic, muszę się za to wziąść bo jak poczytałam jakie Wy już macie wyprawki to jestem w szoku, chyba jestem jedyna która nie ma praktycznie nic, wszystko przez to że mamy remont w domu i nie mam czasu zająć się tym. Wczoraj się dowiedziałam że moja znajoma która miała termin na drugą połowę lipca urodziła dzieciaczka i jest już z nim w domu, jeszcze kilka dni i zaczną rodzić pierwsze sierpnióweczki :) Basia23 - ja również jestem z Mikołowa, w Mikołowie też chcę rodzić, jeśli masz ochotę to napisz do mnie na gg: 1944801. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Właśnie przeczytałam, że \"ktoś\" sie o mnie \"upomina\" ;) więc zaraz odpisuję. Basiu23 - mój e-mail to: justynka307@wp.pl, mieszkam w Mikołowie i tu też zamierzam rodzić, a chodzę do dr Czekańskiej-Karel. Jeśli będziesz miała ochotę na jakieś dłuższe \"rozmowy\" ze mną i bliższe poznanie, to pisz - bardzo chętnie poczytam. :) A może faktycznie znamy się przynajmniej z widzenia? :) Pozdrawiam gorąco wszystkie mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, w koncu się zmienił ;) nie ma jak to pokrzyczeć na przedmiot martwy i zaraz pomaga. A może to ze mnie taki \"informatyk\" od siedmiu boleści? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Dzisiaj fajna pogoda. Nie za gorąco i nie za chłodno 22 stopni. A jak WASZE brzuszki? Mój wyraźnie sie juz opuścił. Jest nisko. Zastanawiam sie kiedy urodzę . Jest mi juz ciężko. Nawet wstać z łóżka jest mi ciężko. A jak Wy sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
CZESC MARSJANKA NIE PRZEJMUJ SIE JA TEZ JESZCZE NIE MAM WYPRAWKI DLA DZIDZI.MAM TYLKO LOZECZKO KILKA CIUSZKOW ALE TO NIE WYSTARCZY BO JESZCZE DUZO TEGO TRZEBA KUPIC.KOSMETYKI PIELUCHY ITD.MOZE ZNAMY SIE Z WIDZENIA KTO WIE,MOZE WIDZIALAM CIE KIEDYS NA RYNKU NO NIE WIEM.JA JESTEM Z WYR ALE CZESTO BYWAM W MIKOLOWIE.JESTEM TROCHE MLODSZA OD CIEBIE BO JA MAM 23L.GDZIE CHODZISZ DO LEKARZA BO JA DO DR.KUBACKIEGO.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
CZESC JUSTYNKA307. TO JEDNAK NIE CHODZIMY DO TEGO SAMEGO LEKARZA BO JA CHODZE DO DR.KUBACKIEGO.ODEZWIE SIE DO CIEBIE WIECZORKIEM NA GG.BO TERAZ MUSZE NA 15 JECHAC NA UCZELNIE.SESJA WIEC MAM SAME EGZAMINY A TO PIERWSZY ROK:( POZDRAWIAM WSZYSTKIE BRZUCHATKI. SLICZNIE WYGLADACIE Z BRZUSZKAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
SORKI POMYLILY MI SIE OSOBY TO DO MARSJANKI NAPISZE WIECZOREM NA GG JAK WROCE ZE SZKOLY A DO JUSTYNKI 307 NA MEJLA BUZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) jestem po wizycie u lekarza. Z maleństwem wszystko ok. Termin wypada szybciej ze względu na to, że dzieciaczek jest większy :-) Wygląda na to, że będziemy mieli CÓRECZKĘ. Miała byc Karolinka, jednak mąż wymyślił inne imię i mi też ono bardzo się podoba, tak więc będzie Kaja :-) Przytyłam już 15 kilo i juz niedługo chcę się umówić do diabetyka, żeby ustawił mi diete na karmienie piersią (przy moim wegetarianiźmie nie będzie lekko). Dziękuje wam dziewczyny za zdjęcia. Wyglądacie naprawdę ślicznie. Postaram się niedługo wysłać do was mój brzuszek :-) sierp06 co u ciebie??? odezwij się bo troszkę się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzusie Mam super pogode bo nie pada ale nie ma slonca bosko i moje nozie sa normalne z wrazenia wzielam sie za pierogow klejenie ale po raz pierwszy w zyciu robie na raty bo nie moge za dlugo stac. Co do herbatki to mozna ja od 34tyg stosowac jak najbardziej pomaga tez masaz krocza ale musi pokazac polozna jak to se robi. Mam nadzieje ze to pomoze. Basia 23 wylacz duze litery bo okropnie je sie czyta. Trwa to dwa razy dluzej niz normalnie Jeszcze tylko 6tyg. a moze nawet mniej i bede tulic moje szczescie. Najwyzszy czas uswiadomic meza co ze mna bedzie sie dzialo w pologu zeby nie byl zaskoczony. Jutro skladamy przewijak a lozeczko pewnie za tydzien. Boze niedawno patrzylam na dwie kreski a za chwile bede trzymac mojego Maxa w objeciach. Wam tez to tak szybko minelo? mi ciezko uwiezyc ze to juz za chwile Ide dalej pierozki kleic pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati faktycznie wydaje się, że ten czas minął bardzo szybko :-) Jeszcze troszkę i maluszki bedą na świecie. Ciekawe, który pierwszy? :-) a, zapomniałam jeszcze, że malutka ułożyła sie juz główka na dół. Hura :-) Mam nadzieję, że już się nie przekręci z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm - mam pytanie takie ciążowo nieciążowe - może ktoś mi będzie umial wytłumaczyć bo w pracy tłumaczą tak mętnie, że tylko się wkurzam. Jestem na zwolnieniu lekarskim - dostarczam je regularnie na czas - a oni co miesiąc płąca mi mniej i mniej (przelewają znaczy) i nie wiem dla czego - jak pytałam kadrowej to ona tez zdawała sie nie wiedzieć dlaczego - dodam tylko, że pensję mam taką samą od pażdziernika zeszłego roku, zakład zatrudnia dużo więcej niż 20 osób, na zwolnieniu jestem od 12 kwietnia a oni co miesiąc przelewają mniej - cholerka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bernatka 130 a nie masz pozniej jakiegos wyrownania?bo mi płaci zus-z tym ze nie na konto a przynosi mi listonosz do domu i tez sa rozne kwoty a po tyg przychodzi wyrownanie-jest to spowodowane chyba roznica kilku dni jakie mam wystawione na zwolnieniu lekarskim-w sensie ze jak jestem 19 u gina a pozniej ide 13 nastepnego m-ca to tak mam liczone chorobowe-wiec nie ma całego m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×