Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Witajcie!!!!!! Dzisiaj miałam wizytę u lekarza. Jest wszystko wporządku , dzidzia waży 2175 gram. Fajnie buźką ruszał, tak jakby ssał. No poprostu fajnie. Macicę mam juz dosyć nisko i dlatego mnie brzuch na dole pobolewa. Będzie bolał. U nas w Słubicach w tej chwili 27 stopni , a w pokoju u mnie 25 st. Uff , jak gorąco. Jak chcecie być na bieżąco z pogodą to polecam sprawdzać ją na onet.pl. Tam jest zawsze idealnie. Zawsze polegam na tej pogodzie, lub oglądać ją na TVN Basia23-witaj na naszym fajnym forum!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche sie zasiedzialam, bo mecz sie przedluzyl... Zapomnialam przywitac nowe kolezanki. Obie Basie :-) Gratuluje coreczek, Paulinki i Dominiki, dla Was obu!!!! 🌼 Zostancie z nami i piszcie, co Wam chodzi po glowie albo lezy na sercu ;-) Moje skurcze powtarzaja sie dosc czesto w ciagu dnia, mniej wiecej co 3 godzinki i sa juz takie \"miesiaczkowe\" jakgdyby.... bo troszke boli przy nich brzucho. Pisze bo akurat mnie znow zlapaly... Zmykam do lozeczka. Slodkich snow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
Czesc Ja tez rodze w sierpniu i mam termin na 20 sierpnia Bedzie dziewczynka.A kiedy powiedziec rodzince ze jest sie w ciazy mysle ze jak najwczesniej.Ja tek zrobila, i wszyscy cieszyli sie ze mna,ale maz wiedzial pierwszy potem reszta rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
MAM PYTANIE CZY ,MACIE JUZ WSZYSTKO DLA SWOICH PRZYSZLYCH DZIECI,WOZEK,LOZECZKO ITD?BO jJA MAM ZAMIAR KOMPLETOWAC TO WSZYSTKO W POLOWIE LIPCA ALE NIE WIEM CZY TO NIE ZA POZNO.MAM KILKA UBRANEK ALE TO NIE WYSTARCZY.CO ROBIC? ACHA I CZY KTORAS Z WAS CHODZI NA SZKOLE RODZENIA BO LEKARZ POWIEDZIAL MI ZE MOGE SIE ZAPISAC ALE KOLEZANKI KTORE RODZILY POWIEDZIALY ZE TO WCALE SIE NIE PRZYDAJE PODCZAS PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta Plusiu to mamy ten sam problem po wielu eksperymentach dalej mam spuchniete nogi ale lekarz mnie pocieszyl ze jak ta woda zejdzie to nie zawiele dochudniecia zostanie ha ha, wiec sie nie przejmuje. Ja tez piore w normalnym proszku tylko z dodatkiem specjalnego srodka zabijajacego co sie da i bezpiecznego dla dzieci. Basia23 ja mam wszystko juz skompletowane bo doszlam do wniosku ze im wiekszy brzusio tym mniejsza przyjemnosc z zakupow i mialam racje. Przy tych upalach i moich opuchnietych noziach nie mam nawet ochoty na chwile z domu wychodzic U mnie na razie przyjemnie cieplo ale z wiaterkiem i nie ma slonca, jak utrzyma sie to do poludnia to pewnie troszke gdzies pobiegne ale zapowiadali 34 st. wiec sie nie ludze. Moj malutki upaly znosi dobrze wierci sie jak wczesniej slodkie malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Od 8:00 do 9:00 rano zdazylo mnie zlapac 5 skurczy (trwaly zaledwie pare minut, ale mimo wszystko...), na szczescie nie byly bolesne. Nie podoba mi sie jednak fakt, ze brzusio twardnieje z taka czestotliwoscia.... Stopy maja sie lepiej, ale nie robie sobie zludzen, bo to dopiero poczatek dnia, rano zawsze wygladaja szczuplej. Za oknem upragniony chlodek....nareszcie zelzalo troszke :-) Basia23, jesli chodzi o zakupy, to ja ciagle cos dokupuje na raty :-) Wczoraj np w netto dostalam bardzo tanie body dla maluszkow, kupilam na rozmiar 62 i 68 bo na mniejsze juz mam. Poza tem mamy juz fotelik do samochodu, krzeselko do lezenia (jak maluszek jest nakarmiony i nie spi w lozeczku to lezy w takim fajnym foteliku). Mam tez torbe wyjsciowa do przewijania maluszka np na miescie... reczniki dla maluszka, pieluszki i tetrowe i te normalne, 2 spiworki bawelniane, posciel 2kompl. 2 kolderki ( w razie jakby jedna zasiusial), podusie, wozek i przewijak mamy zaklepany- trzeba tylko odebrac :-) Troche tego jest. na pewno potrzebna bedzie jeszcze wanienka, ewentualnie smoczek- narazie nie kupuje jednak... Wiele rzeczy otzrymalam od przyjaciol i rodziny, moze dlatego dobrze otworzyc buzie na czas i poinformowac wiekszosc to zawsze cos ktos dorzuci ;-) Milego dnia slodkie brzuchatki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :-) annaa gratulacje droga pani pedagog :-) plusia faktycznie wygląda jakby się twój Max szykował powoli na świat. Wytrzymaj jeszcze troszkę, w 36 tyg możesz spokojnie rodzić :-) basia ja mam już wiele rzeczy dla dziecka. Brakuje mi przewijaka, fotelika, kosmetyków, no i akcesoriów szpitalnych dla mnie. Co chwila dokupuje też jakieć ciuszki na allegro ale to już sama przyjemność. Reszte zakupów załatwia mój mąż w hurtowniach, na szczęcie ma niezły gust :-) justa nie przejmuj się na zapas, maleństo może cię zaskoczyć terminem, w którym sie postanowi urodzić, więc w sumie nie można nic zaplanować. Ja się zastanawiam czy mój mąż nie będzie np jakieś 400 km od domu, jak wszystko się zacznie. No ale tego przewidzieć się nie da. U mnie też upały, ale na szczęście jeszcze nie puchnę. Jak jest sucho na dworzu to nawet się czasem poopalam , nienawidzę tylko takiego mokrego, lepkiego upału jak wczoraj. Bleee.. myślałam, że nie złapię oddechu. w piątek wizyta u lekarza, ciekawe jak małe się ułożyło. Według moich szacunków, na pewno nie jest w położeniu główkowym, bo nic nie czuje pod żebrami, raczej wszystkie ruchy około wysokości pępka, no może troszkę wyżej. doris chyba jeszcze nie wróciła z urlopu. Wracaj już kochana, bo nasze forum bez Ciebie jakoś puste się wydaje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.... !!! u mnie w nocy masakra nie dało sie wogóle oddychać chociaż wszystkie okna pootwierane... dopiero jak nad ranem przeszła burza zrobiło sie troche lepiej ale teraz znowu upał..... annaa20 >> gratulacje 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Basia >> witaj i gratuluje Dominiczki :) ja mam już wszystko kupione wózek, łóżeczko, wanienke, przewijak, fotelik, ubranka, śpiwory, kocyki ,kołderke ,pieluchy tetrowe ,falanelowe i pampersy ,kosmetyki ,smoczki do uspakajania ,2 małe butelki na wszelki wypadek ,nożyczki ,termometr do kąpieli, myjki, ręczniki z kapturkiem, ochraniacz na łóżeczko..... ale sie tego nazbierało, dla siebie też mam już wszystko oprócz klapek do szpital.. :) mi sie wydaje że wszystko lepiej mieć wcześniej, bo teraz to ja już nie mam siły na zakupy i jeszcze ten upał... no i przecież trzeba to wszystko jeszcze wyprać i wyprasować... pozatym torbe do szpitala dobrze mieć spakowaną miesiąc przed terminem.... :) wczoraj przywieźli łóżeczko i jest fajne ale śmierdziało lakierami, teraz jest wyjęte z pudła i sie wietrzy.. dziewczyny powiedzcie mi jaki termometr kupić... chyba elektroniczny ale są różne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, ponoc najlepsze sa termometry elktron. ktore mierza temperature w uszach. Najdokladniejsze i najszybsze, ale chyba i nie tanie.... Tu kosztuje taki ponad 150zl, wiec narazie zadowole sie tym co mam... Oliwia, ja mam nadzieje, ze moj bebik jednak troszke jesczze poczeka, ale z drugiej strony to i tak bedzie co ma byc :-) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Dawno nie zagladalam ale teraz mam problem i moze wy mi cos poradzicie. Otóż od chyba tygodnia strasznie boli mnie w okolicy krocza. Nie moge sie ruszyc jak leze, nie moge chodzic bo tak strasznie boli. nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierp.06 jeśli ból nie ustepuje to powinnaś skontaktować się z lekarzem albo z położną. Ja w czasie ciąży jeszcze do gina nie dzwoniłam ale do położnej już kilka razy i zawsze mnie uspokoiła i pomogła. Trzymaj się ciepło i daj znać co u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierp.06 >> tak jak mówi oliwia, najlepiej zapytać lekarza, skoro boli cały czas... i daj znać jak coś sie dowiesz... wzięłam sie za prasowanie ale udało mi sie tylko pare rzeczy uparować bo tak gorąco że sie nie da ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
dziewczyny ja chyba zaraz umre leze na wznak i wciaz mysle czy jeszcze zyje mam czasem skurcze,na szczescie jutro ide do lekarza jest 32 stopni,moj pies -owczarek szkocki lezy na kafelkach,czasem musze sprawdzic czy zyje,mam nadzieje,ze mnie tez wyratuja jak zaczne odchodzic na tamta strone,uff jak duszno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie mamusie i brzusie:) DZIĘKUJE ZA WSZYSTKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzis mam wizyte u lekarza,mam nadzieje ze wszytyko dobrze z nasza córeczk!mała tak sie rozpycha ze w nocy spac nie moge:( i chodze nie wyspana!mam nadzieje ze niuni nie spieszy sie za bardzo do nas bo remont potrwa jeszce z tydzien plus sprzatanie!!!!!nie zdawałam sobie sprawy ze bedzie tak długo trwał:( no nic nie bede juz marudziła ide sie polozyc bo własnie zrobiłam obiadek i jest mi bardzoooooo goRąco;)buziaki trzymajcier sie cieplutko!aha a co do termometra to rzeczywiscie najlepszy jest elektorniczny do uszka,bo jest najdokładniejszy i kosztuje 151zł-u mnie w Szczecinie.my własnie taki kupilismy. sierp zadzwon do lekarza i daj znac czy wszytko wporzadku?!!!!trzymam kciuki!papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaa20 z mojej strony tez gratulacje 🌻🌻🌻 bylam dzis na miescie i ciesze sie ze wiekszosc rzeczy mam juz pokupione, bo czuje sie coraz ciezsza no i jeszcze te opuchniete nogi... moje malenstwo chyba juz ma ciasnawo bo slabiej sie wierci i mniej kopie, ale w normie. Ciekawe kiedy u mnie popada? wczoraj tylko grzmialo i sie blyskalo, ale ochlody prawie wcale. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja byłam u lekarza - tym razem ze sobą nie z dzieckiem - na comiesięcznej kontroli swojej astmy. ech i tylko się namęczyłam jadąc o 11 autobusem na drugi koniec miasta - horror. A u lekarza - no cóż - wyniki mam jak na ciężarną w idealnej normie i pani doktor powiedziała, że przy ułożeniu pośladkowym o cesarskim cięciu mus zadecydowwać ginekolog prowadzący - chociaż wczesniej mowiła, że dla astmatyka wypychanie naturalnie (jeżeli by komuś przyszedł taki pomysł do głowy) to za duży wysiłek i mogę się zwyczajnie udusić ja i dziecko - no ale wyniki sie poprawiły i z punktu widzenia alergologa/pulmunologa mogę sobie rodzić pośladkowego dzidziusia normalnie jak mi każą nawet naturalnie - najwyżej jak się zacznę dusić to mnie uśpią i pokroją - znacyz mam wczesniej uprzedzić ze mam astmę i papiery pokazać tak, żeby anestezjolog nie zasnął gdyby miał akurat ochotę:(. Nie jestem może jakimś dzikim zwolennikiem cesarskiego cięcia ale po wejściu na drugie piętro dusze się i ledwodycham (i to nie ze zmęczenia) a poród to podobno wysiłek jak przy maratonie - nie mówiąc o pośladkowym - mam nadzieję, że moja pani doktor nie urodziła dwójki dzieci pośładkowo naturalnie i ma miłosierdzie (pani alergolog rodziłą takowe - i mimo, że to było jej 3 dziecko jak mówiła to uważa że tak być winno:)albo że moje dziecko ma miłosierdzie nade mną i jeszcze się odwroci główką tam gdzie ma tę glówkę mieć:) Pisałam już ze pragnę wyjechać na Antarktyde? - śnieguuuuuu, mrozuuuuuuuuuuuuuuuuuu, albo chociaż deszczu:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
U mnie tez takie upaly,teraz troche lunelo deszczem ale to znowu jest strasznie duszno.Z tego co widze i czytam to musze zabrac sie za zakupy bo Wy wszystkie juz prawie wszystko macie.Ja wybieram sie po wozek w polowie lipca,no i przy okazji juz kupie reszte rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierp.06 , kotku Ty lepiej skontaktuj sie z polozna! Ja dmucham na zimne i czesto zawracam jej ostatnio glowe, ale przynajmniej potem spie spokojnie :-) Mam nadzieje, ze bol ustanie. Zycze Ci zdrowka! Ja naprawde mam nadzieje, ze pogoda u Was sie zmieni. W Szwecji taki fajny chlodek, ze zyc nie umierac. Caly dzien dzieki temu bylam na miescie :-D Ale stopki i tak w kostkach opuchniete (ale mniej) :-) A z tym wchodzeniem po schodach, to staram sie uzywac wylacznie windy gdzie sie da :-) bo nie ma co walczyc z wiatrakami i zabijac sie niepotzebnie ;-) Dzis uslyszalam komplement od mamy 4 dzieci (tez jechala winda w Zarze), ze mam sliczny brzuszek!!! Od razu humorek sie poprawia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxelko nie martw sie moze córcia jeszce sie przewróci!moj gin pociesza mnie ze wszytko moze sie zdazyc i dzidzia moze sie przewrocic w kazdej chwili.u mnie w 30 tyg. mała tez nie była jeszce odwrocona główka w dół,ale mam nadzieje ze juz sie przekreciła albo przekreci:) u lekarza w porzadku,powiedział ze jak bym nagle zaczeła teraz rodzic to małej nic sie nie stanie,wiec smiejemy sie ze juz moge zaczynac:)wyniki mam bardzo dobre,szyjka sie nie skarac...i co sie okazało ja myslałam ze zaczynam 35 tydzien a ja zaczynam 36:)wiec jednak ten moj termin porodu bedzie inny:)miłego wieczorku i spokojenj nocki buziolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki, annaa20 GRATULACJE! bernatka130 dzieki za info o wózku. Wlasnie ja tez jestem na niego napalona i chyba w koncu go kupimy. Mam takze nadzieje, ze dzidziusiowi sie spodoba. plusia podziwiam Cie, ja chyba padlabym po tych 400km, ale moze tylko tak mi sie wydaje. basia23 nie martw sie, ja tez jeszcze nic nie mam dla dzidzi. To fakt, ze z wiekszym brzuszkiem i w takim upale gorzej bedzie cos kupowac, ale ja wczesniej naprawde nie mialam kiedy sie wziasc na zakupy. Zreszta ostatnio mam takie dziwne mysli, ze urodze we wrzesniu. U nas wszystkie wazne rzeczy odbyly sie we wrzesniu, moze stad taki pomysl:) Dzisiaj kupilam sobie dwie rozneglizowane bluzeczki na upal i na poprawe humoru. Oczywiscie kupilam je przypadkiem wracajac z pracy, bo nie mam sily jezdzic po pracy do sklepow. Stad tez dla dzidziusia ubranka kupimy w najblizsza wolna nam sobote. Dziewczyny w pracy mnie chwala, ze ciagle chodze usmiechnieta, no w koncu jest sie z czego cieszyc. W moim brzuszku rozwija sie malutki czlowieczek. To jest niesamowicie wymyslone. Dzis moje malenstwo wystawialo nozke albo raczke, niestety nie moglam zlokalizowac dokladniej co to bylo. Ciekawe ile moj skarb teraz wazy. USG mam dopiero 17 lipca wiec musze cierpliwie poczekac. U mnie tez goraco, po prostu umieram. Nozki spuchniete i chyba trzymanie ich w gorze malo pomaga. Ja chodze do szkoly rodzenia. Jesli Basiu duzo czytasz o ciazy, porodzie, pologu, karmieniu itp. to faktycznie niczego nowego sie nie dowiesz, poza ciekawostkami z zycia. Jednak ja polecam szkole rodzenia ze wzgledu na meza, faceta itp. Moj mezulek dzieki szkole rodzenia ma wieksze pojecie i calkowicie zmienil swoje wyobrazenie o porodzie. Poza tym to po szkole rodzenia zdecydowal sie ze mna rodzic (musze przyznac, ze glownie dlatego go tam \"zaciagnelam\":)). Teraz przynajmniej teoretycznie wie jak trzymac noworodka do kapieli (to tata powinien kapac dzidziusia, poniewaz ma wieksze rece), jak sie nim opiekowac itp. Poza tym to milo spotykac sie w gronie osob, tak samo przerazonych i niedoswiadczonych w wychowaniu malenstwa. Poza tym w szkole uczymy sie wlasciwie oodychac, a na ile mi to pomoze, bede mogla ocenic dopiero po porodzie. I co najwazniejsze, czesc szkol rodzenia jest refundowanych i nie trzeba za nie placic, wiec 400-500 zl zostaje w kieszeni na inne wydatki. Koncze juz, bo znow sie rozpisalam. Zycze chlodu, deszczu, lodu, nawet sniegu, najwazniejsze aby bylo chlodniej i buziaki dla Was wszystkich. Imię: Ewa Wiek: 29 TC: 33 Termin porodu: 20-08-2006 Miejscowość: Warszawa Waga: +12kg Płeć: Synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie To jeszcze ja na chwile. Wiec Roxelka i wszystkie forumowiczki poprosze o nowe fotki z wiekszymi brzuszkami. Ja tez postaram sie wykonac jakas nowa fotke z moim brzuszkiem i Wam przesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Jakie to ciekawe . Jak jest zimno , to wszyscy chcemy ciepło, żeby było juz lato, ale jak jest lato , to chcemy zimę , wiatry. No tak z nami bywa. Ale dzisiaj w Słubicach to juz była przesada 36 stopni. Jutro ma być trochę chłodniej. A jeszcze nie dawno słyszałam ,że lato ma być w tym roku chłodne. Doradzano mi , żebym nie kupowała za dużo letnich rzeczy dla dziecka, a tu szok , UPAŁY. Mam nadzieje,że sierpień będzie trochę mniej upalny. Może być ciepło, ale nie do przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze małe zmianki!!!! miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+14kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...9,0kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08....10 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 13kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08...14,5kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+16kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...+!!....surprise kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.........10kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................12kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08...........2kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA bernatka130......Kraków.......29............6.08.........12 kg.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+14kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...9,0kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08....10 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 14kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08...14,5kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+16kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...+!!....surprise kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.........10kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................12kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08...........2kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA bernatka130......Kraków.......29............6.08.........12 kg.........? zapomniałam uzupełnic tabelke o moj jeden dodatkowy kilogramik:) evvik dziękuje za graulacje,masz usg w dzien moich urodzin!!!hihihih mam zdjecia moje ciazowe postaram sie je dzis rozesłac dziewczynkom do korych mam meile:)buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotunia>> ślicne zdjęcia ,,, super wyglądałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah steskniłyscie sie za mna wiec postanowiłam znowu cos napisac;) oczywiscie zartuje,wpadłam tylko poinformowac Was ze wysłałam meila ze zdjeciami do dziewczynek do ktorych mam adresy ( adresy sa z listy ktora robiła donn).mam nadzieje ze zdjecia dojda:)papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia piekne zdjecia!!!!az sie rozmażyłam...my z P razem od 6 lat,ale bez ślubu...moze kiedys tez założe taką piekna suknie....ehhhhhhhh Justys no moze cos zle wysłałam zobacze co na to inne dziewczynki,jesli tez zle dostana to sprobuje jeszce raz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej annaa20 dostalam zdjecia i jakie sliczne są na nich brzuchatki:). Naprawde ciaza wielu kobitkom sluzy, wygladacie super, zarowno Ty jak i Twoja przyjaciolka. Buziaki dla Was i milej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×