Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

aa,bo bym zapomniala: DZIS DZIEN KOBIET!W ZWIAZKU Z POWYZSZYM OD KOBIETY PADLINKI DLA KOBIET: agaty_27,annaa\'y20 ,gorci_27,Kotuni,justy29,Donn,Blondi-ani,Bernatki130.Livmar,Justyni307,Agulki30,Agi2424,Jagny25,Stokrotki_26,edusi,Kiki27,BE_B,Evvik,Maggiem,Basi_26,Diann2,zuzy29,Roxelki,Doris,kATienki,aguli-kruszyny,ali32,Tati,Kati75,joanki,Oliwii13,Plusi,agulki28,Kasi30,Kpiotrowicz,Basi23,ToYaB,marsjanki,z daleka anglii ,ekinio,Lonty,agajacka,Sierp.06,Pati85 ❤️ i dla malych kobietek: Wiktorii,aurorki,\\izy,\\martynki,Martusi,nelly,natalki,dominisi,vanessy,ali,weroniczki,kasi, marcelinki,gabrysi,paulinki,agniesi, kseni,beatki,roksanki,zuzi i oliwki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Właśnie wróciliśmy od lekarza. Michałka też choróbsko dorwało - kaszel i katar. Dostał furę leków i antybiotyki. Od taty się chyba zaraził. Mam w pt i sob studia w Wawie. Szkoda, bo wolałabym być przy Michałku :-(. Ostatnio mierzyliśmy i ważyliśmy Michałka. Jeśli któraś z Was będzie dopisywała zmiany w tabelce to mam prośbę byście zakutalizowały dane Michałka: 7 m-cy, 10120g i 76 cm. Na jakiś czas nici ze spacerku, a pogoda ładna :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_b to ty studiujesz w wawie?moze wobec tego kiedys udaloby sie zorganizowacspotkanko,jakbys chciala? nasz emilkowy zabekjuz prawie wylazl.:P i albo mialam nocne omamy albo emi przekrecilasie w lozeczku na brzuszek....ale tweraz nie wykazujetym zaiteresowania.zuje pasek w lezaczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka >> studiuję w Wawie na UKSW. Bardzo chętnie się spotkam jak się na studia w końcu wybiorę :-). A w jakim rejonie mieszkasz? Byłam jeszcze raz u lekarki i załatwiłam sobie zwolnienie z zajęć na uczelni. Przynajmniej będę przy synku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_b :-) praga poludnie---- z uksw chyba godzinka tramwajem.dawaj cynk jak bedziesz w w-wie :) koniecznie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...no coz powiem szczerze i moze sie obrazisz ale Doris nie masz racji...ja wiem,ze kazdy lek a zwlaszcza antybiotyk ma skutki uboczne ale biseptol(bactrim) nalezy do wyjatkowych...przykro mi bylo czytac taka odpowiedz..jest szereg lekow zastepujacych biseptol a ten naprawde jest niebezpieczny...tak jak napisalam w wielu krajach wycofany,zreszta moja p.doktor sama mi o nim mowila negatywnie...ja nie chce sie wymadrzac nie mam do tego wyksztalcenia ale chodzilo mi o jedno aby zastapic biseptol innym antybiotykiem...sama Pati napisala,ze dawala jej w ciemno leki a dopiero pozniej wymaz...Doris Ty jako lekarz masz duzo szersza wiedze ode mnie...ja laik jestem w tych sprawach,ale o biseptolu sporo wiem,przeczytalam(zreszta nie tak dawno byla taka sama akcja na czerwcowkach)...a i na sobie sie przekonalam ,ze jest niedobry...moj Szymek go zazywal i ja jedno wiem NIGDY WIECEJ NIE POZWOLE GO BRAC MOIM DZIECIOM...a wy myslcie jak chcecie...spodziewalam sie po Doris tego ze mnie poprze...no coz pomylilam sie ...trzymajcie sie dziewczyny,nie bede juz wiecej sie "wymadrzac"...dziekuje za zdjecia -dzieciaczki jak malowane...wszystkie...coz..troche mi przykro bo chcialam dobrze tym bardziej ze nie wyssalam sobie tego z palca...znikne z forum bo chyba musze sie zdystansowac...za bardzo bym chciala dobrze a poczulam sie teraz glupio..tyle,ze ja swoje wiem i tego bede sie trzymac....pozdrawiam was cieplo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc laseczki I wszystkiego co najpiękniejsze dla naszych dużych i małych kobietek:) 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Ja też bylam u fryzjera, pocieniowałam sobie włosy na całej długości i mam ich troszkę więcej. Fryzjerzy niby mówią, że mam gęste włosy, ale ja jakoś tego nie widzę:(. I jutro przesadzam Bartka do spacerówki, bo już prawie mi się w gondoli nie mieści. No i niech zwiedza chłopak świat:) Doris26 na pewno wkrótce Ala będzie się zajadała Twoimi zupami:) Pati85, a ile podajesz tego mleczka w ml? Gorcia będzie dobrze, trzymam kciuki. A z egzaminem może nie będzie tak źle. Dziewczyny to która już zarezerwowała jakieś miejsce nad naszym polskim morzem w wakacje? Ja właśnie będę się do tego zabierała, ale jeszcze nie mam pomysłu gdzie teraz pojedziemy. Byłoby fajnie jakby jeszcze któraś z Was wybrała się nad morze:) No nic uciekam, bo jakoś dziwnie cicho... Mój skarb tarmosi smoka:), małą grzechotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki I wszystkiego co najpiękniejsze dla naszych dużych i małych kobietek:) 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Ja też bylam u fryzjera, pocieniowałam sobie włosy na całej długości i mam ich troszkę więcej. Fryzjerzy niby mówią, że mam gęste włosy, ale ja jakoś tego nie widzę:(. I jutro przesadzam Bartka do spacerówki, bo już prawie mi się w gondoli nie mieści. No i niech zwiedza chłopak świat:) Doris26 na pewno wkrótce Ala będzie się zajadała Twoimi zupami:) Pati85, a ile podajesz tego mleczka w ml? Gorcia będzie dobrze, trzymam kciuki. A z egzaminem może nie będzie tak źle. Padlinka 🌻. Dziewczyny to która już zarezerwowała jakieś miejsce nad naszym polskim morzem w wakacje? Ja właśnie będę się do tego zabierała, ale jeszcze nie mam pomysłu gdzie teraz pojedziemy. Byłoby fajnie jakby jeszcze któraś z Was wybrała się nad morze:) No nic uciekam, bo jakoś dziwnie cicho... Mój skarb tarmosi smoka:), małą grzechotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wskoczyłam podwójnie:( Agula-kruszyna nie znikaj z forum, no co Ty. Pewnie każdy ma inne podejście do lekarstw, tak jest ze wszystkim. Uściski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziekuje i zycze tez razem z Paulinka duzo usmiechu na codzien i pociechy z dzieciaczkow dla wszystkich mamusiek. My po rehabilitacji mala spi wymeczona a jak wstanie to idziemy na klachy do kolezanki. Bernatka130 to jest straszne za wszystko trzeba placic A co by bylo jakby to nie bylo uczulenie na mleko to trzebaby bylo wszystkie badania na wszystko pokolei robic hhmmm?? Evvik Paulinka jakos znosi rehabilitacje na poczatkie jest spokojna ale pod koniec sie juz denerwuje a jak jest spiaca to placze cale cwiczenia..A co do soczkow i deserkow to Ja tez podaje w ciagu dnia i deserek i soczki i nic o tym nie slyszalam ze nie mozna ,nawet mala czasem zjada zupke a za pare godzin druga i nic jej nie ma Doris dziekuje wreszczie dotarly do mne zdjecia Ala rosnie Ci na modelke.A najlepiej podoba mi sie z wloskami na bok taki anioleczek:) Padlinka Ja na 100% nie wiem czy to z proszku ale tak mysle bo juz dalam jej od niej recznik i ustapily plamki. Edusia,Padlinka tak z dnia na dzien przeszlyscie na zwykly proszek czy jakos stopniowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam czytam i sie zastanawiam czy ja dobrze czytam??? kruszyna>> no co ty jaja sobie robisz?? aż normalnie zaczełam szukać odpowiedzi doris na którą sie tak strasznie obrażasz.. no i na dodatek na nas... chociaż na nas to już zupełnie nie wiem o co.... Doris napisała tylko to co ona o tym sądzi.... i tyle ... przecież nie wszystkie musimy mieć takie samo zdanie na każdy temat... bo by strasznie nudno było.... miło jest na naszym forum... więc niezachowujmy sie jak dzieci w przedszkolu... wiem że na innych topikach tak właśnie jest..i strasznie mi sie to niepodoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula!no cos ty!przeciez w wielu kwestiach mozna miecroznezdanie ale nie trzeba znikac z forum:)kochana! evvik slij foty z nowym fryzem basia, mi kiedys po prostu zbraklo proszku,bylo na pol pojemnika wiec dopelnilam zwyklym naszym proszkiem .mala nic nie dostala, zadnych krost ani nic,wiec juz nowej paczki dzieciecego nie kupowalam:) jejku, to niesamowite!zeby emilki z godziny na godzine bardziej widoczne:P albo mam omamy, hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dominisia kończy dzisiaj 7 miesięcy. Diann... nie gniewam się za ten aerobik. Zdarza się. Ja poszłam i jeszcze do dzisiaj ból w łydkach czuję a na drugi dzień nie umiałam z łóżka wstać, taki wycisk dała, hehe. Z daleka anglia... wyślę Ci numer telefonu mailem i bedę czekała na wiadomość kiedy będziesz mogła się z nami spotkać :) Evik... my już mamy zarezerwowany domek w Ustroniu Morskim od 7 do 15 lipca :) Kruszyna... Ty nie żartuj!!! Nie bierz sobie tego tak bardzo do siebie. Każdy ma prawo mieć własne zdanie i robić co uważa za stosowne. To tak samo jak z tym wprowadzaniem dzieciom normalnego jedzenia. Mykam trochę posprzątać bo jak moi teściowie mi na górę wejdą to fajny obciach będzie, taki tu sajgon panuje. Mąż pojechał do pracy i ja jak zwykle zostałam sama z tym wszystkim. Momentami już nie daję rady. Nie wiem, może za mało zorganizowana jestem ale ostatnio wszystko mnie przerasta i popadam w coraz większego doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skleroza... zapomniałam Wam jeszcze napisać, że ja już rzeczy Dominiki też w normalnym proszku piorę i nic jej nie ma. Bałam jej się trochę zmieniać bo w szpitalu dostała uczulenia na proszek w którym prali ubranka. Zaryzykowałam jednak i na szczęście wszystko jest ok. Minus jedynie jest taki że zwykły proszek bardziej niszczy ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm Patryk -odpukac- jeszcze nie chorowal-wiec nie mam doswiadczenia z lekami-pewno podalabym ten przepisany przez lekarke-nie bede sie wymadrzac w gabinecie-w koncu ona jest specjalistka a nie ja za to mnie wczoraj niezle rozlozylo-39 stopni goraczki i takie dreszcze ze szok-dzisiaj jest w miare-mam nadzieje ze na wieczor mnie \"nierozbierze\"znow ja tez piore juz od dluzszego czasu w vizirze i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem normalnie co napisać:o NIE MAM POJĘCIA O CO CHODZI i czym tak strasznie Agule-Kruszynę obraziłam (przepraszam,że nie zwracam się bezpośrednio do Niej - ale skoro zniknęła z forum to nie dała mi nawet takiej szansy!) To co napisałam na temat leku - było surowymi faktami, które są zgodne z moją aktualną wiedzą i z aktualnymi wytycznymi w Polsce (bo to,ze w innym kraju wycofano dany lek to może wynikać z tysiąca przyczyn - niekoniecznie z tego ze jest naprawdę zły) i absolutnie w żaden sposób nie odnosiło się personalnie do nikogo, a już na pewno nie miało nikogo obrazić czy wyśmiać!!!! Przeczytałam z sześćdziesiąt razy moje ostatnie wypowiedzi i za cholerę nie wiem w czym problem!!!! Czy Ktoś coś zrozumiał?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ja nie odebrałam twojej wypowiedzi, jako wymądrzania się, napisałaś po prostu co myślisz i tyle. Doris zrobiła to samo. Na szczęście nie ma obowiązku, żebyśmy wszystkie miały takie same poglądy i całe szczęście. Tyle ile osób tyle prawd :-) donn ma rację, nasz topik jest wyjątkowy i niech taki zostanie, żebym nadal mogła się znajomym chwalić jakie świetne towarzystwo mi się na forum trafiło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak często jak dziś to chyba tu nie zaglądałam:) Basia23, dziekuję za odpowiedź. Czyli coś mi się ubzdurało z tymi soczkami i deserkami:) Padlinka, nie ma co słać. Wyglądam prawie tak samo:) Żeby chociaż kolorek był inny, a tak same nudy... Poza tym trzeba by je ułożyć do zdjęcia, a to już w ogóle odpada bo mi się nie chce:P I pytanie czy moje dziecko mi tych włosów nie powyrywa, bo za każdym razem jak mam go na rękach i mnie obejmuje to wyjmuję mu z ręki moje biedne, wyrwane włosy:( I wcale związanie ich nie pomaga:( Basia_26 pomyślę o Ustroniu Morskim, a gdzie reszta kobitek będzie wypoczywać? A całusy dla Dominisi 🌻. Bartek wczoraj skończył 7 miesięcy. Nie wiem jak to możliwe????:) Justa29 zdrowiej i nie daj się gorączce:) Doris26 🌻. Plusia, Kati jak Wy się czujecie? A co się dzieje z dziewczynami, które już dawno nie pisały? Roxelka, Agajacek, która pojawiła się i zniknęła, i wszystkie pozostałe ukrywające się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evvik, ty leniuchu:P a\'propos wlosow---czy ktoras wie jak dlugo po porodzie moga wypadac?????????????!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka>> ja wiem .... dłłłłłłłłłłłłłuuuuuuuuuuuuuggggggggggoooooooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O a mnie znowu naszlo na jedzenie...wszystko co schudlam znow przytyje, grrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Padlinka - mi włosy wypadały strasznie, myślałam że łysa zostane ale teraz już mniej, jadłam tran, skrzypowity itd ale średnio pomagało, koleżanka mi poleciła Neril haar-reaktiv firmy Garnier do kupienia w aptece, cena ok. 23zł butelka 200ml, jest to tonik do smarowania skóry głowy po myciu, mi pomogło przy drugiej butelce Diann - Aga też nie chce się ubierać (a tak ją chwaliłam jaka grzeczna przy ubieraniu) teraz to tragedia, nawet pieluche ciężko jej ubrać, od razu na brzuszek fika, pieluche z wrzaskiem ubieramy a resztę jak Aga jest na brzuchu ;) innego wyjścia nie ma Evvik - ja podaje jednego dnia pół słoika deserku oraz soczek, nic nie słyszałam że nie wolno, jeśli chodzi o mleko to daje 5x180mleka + słoiczek zupki+pół słoiczka deserku + soczek lub herbatka lub woda. Miksuje zupki (nazywa się mini-młynek) Moulinex Lllico jest podobno specjalnie do miksowania posiłków dla dzieci ale można też inne rzeczy miksować-szatkować (cebula, , czosnek, migdały itd) przez przypadek znalazłam takie coś w Auchan na wyprzedaży i kupiłam za 30zł Basia23 - ciuszki Agi piore w proszku vizir sensitiv i nic się nie dzieje Jak jest z wyjazdem dziecka za granice? Wyrabiałyście już dla dziecka dowód lub paszport? Na jak długo wyrabiają, ile się płaci itd Jak macie jakieś informacje dajcie znać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka>> na UKSW moje to będzie krócej niż godzinka bo studiuję na Pradze, na Kawęczyńskiej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera nie obrazilam sie i Doris tez mnie nie oibrazila tyle,ze wiem i nie moge przejsc z tym do porzadku ze biseptol wiecej potrafi zaszkodzic...po prostu poczulam sie jak by mnie ktos w dupe kopnal...to nie tak,ze mam widzimisie...wystarczy na necie poszukac i to nie jest sprawa typu ja daje budyn a inna nie...pisze o tym leku bo sama mam z nim zle doswiadczenia...i nie chodzi o to,ze sie obrazam...jak zauwazyla Donn jestesmy razem juz kupe czasu i jest fajnie...wiec zalezy mi na NASZYCH dzieciach:) i pisze to co wiem bo sie zwyczajnie boje o corcie Pati...moze za bardzo sie przejmuje???dlatego napisalam ze znikam,zdystansuje sie poszczelam focha i mi przejdzie...ale uwiezcie biseptol to zlo...cholerne zlo...nawet nie chce myslec co bylo 10 lat temu jak Szymek go zazyl...lubie was bardzo i troche mi przykro..bo tak odebralam to jakbym robila widly z igly...a ja chce dobrze,troche chaotycznie pisze,ale taka juz jestem...no to juz nie ma niedomowien...ja sie nie obrazam bo coz bym bez was zrobila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BE_B :) eeee to jeszcze lepiej !!!!!!!!!! ja mieszkam na miedzyborskiej,okolice wiatracznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula - ciesze sie ze dbasz o nasze dzieciaki:):):) Be - no to przy nastepnym zjezdzie piwka nam nie odmowisz!! Ja mieszkam na Pradze Północ, a Ekino Na Targówku;) Jesli chodzi o leki - ja nauczylam sie juz, ze przede wszystkim trzeba ufac swojej intuicji, dopiero pozniej lekarzom.... Gdyby nie przypadek sama od kilku lat bylabym na sterydach tak silnych, ze nie moglabym funkcjonowac normalnie.... Kilkakrotne konsultacje z fachowcami potwierdzaly ta sama diagnoze.... Cud, ze trafilam na dzisiejszego interniste ktory z dnia na dzien kazal mi odstawic caly ten syf, bo okazalo sie, ze jestem zdrowa..... Od tamtej pory sama duzo szukam, wiele czytam, najpierw dopytuje, dopiero pozniej daje leki. I absolutnie nie jestem ich przeciwniczka - Gabi bidulka sama przeciez 3 razy brala juz antybiotyk - niestety nie bylo innej mozliwosci. Zawsze jednak sprawdzam czy to ostatecznosc. pewnie tez dlatego juz 7 miesiac szukam pediatry, ktoremu bede mogla powierzyc swoje dziecko:) Buziaki:) Ps. Ja bede malej wyrabiala paszport - chociaz tak sobie mysle ze w ramach UE dzieci powinny jezdzic na aktach urodzenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI SWIETA KOBIET. Doris, Agula spoko!!!Bez stresu!Ja tez troche nie doczytalam i nie jestem w temacie, ale chyba nikt nie chcial nikogo obrazic ani osmieszyc. Marsjanka moj synus dzisiaj dostal paszport:) Bardzo sie ciesze bo juz spokojnie moge czekac na wylot do Polski.Na Boze Narodzenie nie polecielismy wlasnie przez paszport.Przez internet trzeba ustalic termin a wolne byly najwczesniej na styczen.Musielismy osobiscie jechac z malym do Londynu zlozyc wniosek,na dokument czekalismy ponad miesiac.Jest to tymczasowy,na rok. jeszcze uzupelnie tabelke, synus przybiera jak na drozdzach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.agata_27....Szymon.........7..........2900/51......... 8500G/72cm... 2.annaa20 ......Wiktoria......7..........3150/51.............9050g/? ...1 3.gorcia_27....Maciej.........7.......2950g/54cm....... 7100/80cm...1 4.Kotunia.....Aleksander....7........3050g/54cm........9 500g/83cm..1 5.justa29......Patryk..........7.......3470/54cm........ 8600/66cm...1 6.Donn.........Aurora..........7......3190/56cm......... .7600/72cm...2 7.Blondi-ania...Jakub.........7.....3460g/59cm......1007 0g/ok84cm..2 8.Bernatka130......Bruno.....7.......2820/54cm........7 900/68cm...1 9.Livmar.....Izabelka..........7........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........7......2800g/50cm.......6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......7......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........7......3400/57.......... ....6600/......... 13.Jagna25......Marta..........7.......3040g/56cm....... ..5700/........ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.......7......3460/58 cm........9120/..........2 15.edusia……….Nelly............7......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 16.Kika27......Natalia..........6.....3300/52cm......... ..7000/67cm... 17.BE_B.......Michaś........6.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 18.Evvik.........Bartuś........6.......3090/53 cm..........8280/69cm... 19.Maggiem 20.Basia_26....Dominika....6...2750g/52cm......ok7100 g/ok.68cm... 22.Diann.........Michaś.......6.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 22.zuza29.......Pawełek.... .6......3440g/55cm........7,5kg/70cm...2 23.Roxelka.....Vanessa..... 6......2730g/48cm.......... 6430/74cm...2 24.Doris.........Alicja.........6.......3460g/57cm...... ...7150/68cm...2 25.Katienka...Weronika.....6......300/56cm.........7810g /67,5cm...2 26.agula-kruszyna...Kasia....6...... 2970g/51cm.........8 kg/68cm... 27.ali32.........Szymon..........6...................... ....6680/66cm... 28.Tati 29.Kati75...Maximilian.......6....4860g/56cm...........1 010g/72cm...2 30.joanka...Marcelina........6.......3150g/58cm......... .......4500g... 31.Oliwia13.....Piotr..........6.....3270/59cm......... .6 965g/69cm... 32.Plusia....Maximilian........6.......3475g/53cm....... .8690g/70cm... 33.agulka28....Kacperek.....6...3490g/54cm..........8300 g/71cm...2 34.Kasia 30..Jakub............6......4820g/58cm.......8200/ok 74 cm 35.Kpiotrowicz..Gabrysia....6........4100/58cm.......... .7900/67cm 36.Basia23.....Paulinka.......6.....3400g/56cm....... ..8100g/74cm... 37.ToYaB.........Staś..........6......3400g/55cm.......8 500 g/70cm...3 38.marsjanka..Agnieszka.....6......3000g/50cm.......6000 ?............ 39.padlinka.........Emilka.......6.....3260g/59cm...... 6650/64cm..... 40.z daleka A.....Kacperek....6......2940g...............7890...........2 41.ekinio.........Ksenia........6.....3160g/53cm....... 7300g/68....... 42.Lonta.........Beatka......6......4150g/58cm........ ..8700g......... 43.agajacek......Roksana......6......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 44.Sierp.06.....Zuzia.........6......3665/56cm........ .7000g........... 44.Pati85......Oliwia........7......3200/55cm........... .?..../..?.....2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znów ja:) Padlinka, Ekinio, Kpiotrowicz, be_B do mnie też jest bliziutko:) Mieszkam niedaleko Chełmżyńskiej, z Wiatracznej jedzie bezpośrednio autobusik także możemy zorganizować jakiś zlot:) Buziaki, już więcej się dziś nie pojawię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×