Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

no fajnie.dobre bylo rano a przed chwila maz moj se wypil i zachowuje sie jak ...:O tsk wiec kati witaj w klubie...:( pieprze to wszystko 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi osttano brakuje czasu ale przeslalam Wam zdjecia z dzisiejszych zajec na basenie. Jestesmy zachwyceni:):):) Gabrysia plywa w rekawkach na plecach i okazalo sie ze swietnie radzi sobie z nurkowaniem..... Polecam bo naprawde warto:):):) Uciekam bo teraz moja tuura na aqa;) Kati, Padlinka trzymajcie sie!! Niestety a raczej stety nie znam tego typu problemow.... o dwczoraj mal zajmuje sie D. ja albo spie albo inaczej leniuchuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ,Bernadetka,piszcie duzo i czesto.Zzylysmy sie.To forum jest specyficzne,bezinteresowne,bardzo lubie tu powracac. Bernadetka,my baby to chyba ogolnie krytycy pierwsza klasa.Ja na egzaminie B smialam sie w duchu,ze laski na luku poza linie wyjezdzaja a sama nawet metra nie rzejechalam bo mi auto zgaslo i klocek.Na ulicy tez oceniam w duchu i w duchu poprawiam,siebie tez,obiecujac se ze W TE lato to juz musze byc lacha:-)tyle lat se odpuszczalam.. Padlinka,jakie my jestesmy podobne,moje majtki wygladaja jak szorty,kocham taka bielizne,ponoc to co ukryte bardziej swierzbi:-) A za kompelmenciki dzieki,oczy mu sie mienia,raz ma braz a raz niebieskie ale ksztalt moj raczej. Gratulacje nowych zabkow,u nas pustki wciaz i wciaz. Maly nareszcie polubil wozek,troche mu pomoglam-czytaj-jeden dzien ryku bez wyciagania,gadzety antysloneczne,czapka z daszkiem i parasolka a do raczki takie twarde ciastka maslane.Jak jest zmierzly dostaje 2,soczek i spi.Dzis spal od 9 do 13,ja treptalam a jak mimo takich gigantycznych spacerow ja nie zrzuce tego fetu to ide na liposukcje(wiedzie o co biega,bom chyba zle napisol) Sciskam Was moje drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie Kpiotrowicz - fajnie że Gabrysia tak ładnie sobie radzi na basenie Doris może jednak prześlij mi wzór na tą czapeczkę, bo szukam wszedzie i nigdzie lakieś ślicznej niewidze, moze mi sie uda ją zrobić Plusia - pisałam i pisałam, ale sie pokasowało it tyle, widome że jakby był chłopak to tez było dobrze, ale moja mama kiedyś powiedziała że ja bede miała same córki i narazie mam jedna, moja iostra samych synkówi ma trzech kochanych chłopaków, a najmłodsza parkę, licze że jej przepowiednia sie sprawdzi :p , a mieszkanko jakoś ogarnełam bo sąsiadka przyszła Padlinka, Mika102 a 13 piątak nie był tragiczny, dziekuje, Mika102 katarek u Kseni nadal trwa, to juz tydzie minoł!!! może to jakiś alergiczny czy co?? w czw ide do lekarza jak nieprzejdzie to do alergologa pojedziemy, choć moja lekarz twierdzi że katar trwa u dzieci nawet do 2-3 tyg Justa nastepnym razem wyrwe temu kotkowi ogon :p Evvik, Bernatka jasne że wykorzystuje jego zdolności tylko bardzo rzadko, w ciąży przerabiał mi tunike z suwakiem i śladu niebyło widać że to przerabiane! bo była zaszeroka w biuście, skraca rekawy, i spodnie, do tego franki i zasłony podszywa, fajna sprawa jak ma sie krawca w domu Bernatka świetnie piszesz, ale się uśmiałam i masz racje lepiej sobie takich fotek nierobić :p co do piwka to ja na wt lub w czw moge, a wy?? Diann tak tak Michaś podobny do mamy, wyglądacie świetnie u nas Nd oki, spędziliśm razem z sąsiadami i było miło, Ksenia ciut sie naprawiła ale niechwale, wczoraj tylko raz sie obudziła o 2 i sała do 6!!! rano w Nd, zaczyna ładnie siedzieć, i staje na czworaki, pełza nam do przodu juz od miesiąca a to akurat mnie niecieszy, bo dzieci pełzające do przodu mogą wogóle nieczworakować, Ksenia piszczy jak tylko zobaczy miseczkę, jak piesek za jedzeniem i zaczełam jej podawać podrobione kawałki kurczaka i dziasełkami je gryzła, u nas to by było na tyle, a i ząbków nadal brak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Dzisiaj dzień śliczny ale jak dla mnie to koszmar - mały wyrósł ze wszystkiego więc trzeba było znaleźć nowe stroje - matko jedyna a ja myślałam, że lubię chodzic po sklepach - otóż nie - okazuje isę, że jak mam na raz kupic więcej to kupa - nic mi się nie podoba i wszystko za drogie, i bucików (znaczy czegoś grzejącego stopę co nie jest skarpetą) na nóżkę o wymiarze 17 ładnych nie robią a ładne za duże (no i mamy za duże trampki wyglądające jak siedmiomilowe - baaaaaaardzo przyszłościowe - ale tniae;), spodenki drogie jak złoto - mówię pas - dziewczyny, gdzie wy zaopatrujecie się w ubranka dla dzieci - bo ja nabab nie jestem i zbankrutuje jak moje dziecko bedzie rosnąć - może tak do 7 roku życia pozostałby w rozmiarze 80- 86? Kupa - czas na zakupy mam tylko w niedziele a tanie ciuszki w niedziele nieczynne, rodzina mnie już nie obdarowuje bo starsze dziecko to tylko w rodzinie tam gdzie antoś a antoś taki duży jak Bruno więc ciuszki po starszym bracie zostają dla niego. Na ciuchy dla siebie to już nawet nie patrze (chociaż - hihi przeszłam przez Orsay - nie iwem dla czego ale w tym sezonie podobna mi się wszystko - kie licho - pewnie psikają ubrania czymś żeby mnie ise ich zachciało;) Tyle dobrego, z ekupiliśmy nocnik i zaczniemy od juta sprawdzać czy mały na nim isądzie - nocnik ma muzyczkę - ale cichą - a o kupnie modelu takiego a nie innego zadecydowały chyba poglądy polityczne mojego TŻ - nocnik ma kaczkę - a M. powiedział że popiera, iżby jego syn od urodzenie lał na kaczuchy;) AAA - dostałam zdjęcia Alka - suuuuuuuuuuuuuper - a spineczka - no co - niebieska jest - chłopięca;) Staś też słodziak, hehe - mika 31 - widze że chrupki pałaszuje:))) - moja opiekunka nazywa je maseczką ściągającą - strasznie się z dziecka zmywa prawda?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech i jeszcze zapomiałam napisać że Ksenia zrobiła dziś pierwsze siku na nocnik, zdjęć nie mam, bo było to tuż przed kąpielą, siedziała i zaczeła siepochylać do przodu więc ją zaczełam podnosić a Ona zaczełą sikać do nocniczka, na moją nogę do kapciai na podłogę w łazience, nocnik zaczła grać i żaba była zadowolona, ja mniej, tak mi sie przypomiało jak Bernatka napisała o nocniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxelka moja niunia tez bedzie niedlugo chrzczona,13maja:D,kiecka tez juz wisi i czeka:) a czemu juz nie jestes na Forum my rodzice.pl/ buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierp.06 przykro mi ale nie wiem co Ci poradzić. Może na pocieszenie powiem tylko, że jeszcze niedawno sytuacja u nas wyglądała podobnie, ja wieczorem marzyłam tylko o tym żeby zasnąc a teraz ... :-) jest bosko :-) Nie mam pojęcia jak to się stało, że odzyskałam i chęć i siły, ale wiem jedno ... warto było się przełamać. evvik ja używałam do tej pory Nievea na każdą pogodę, od kilku dni używam Nivea przeciwsłonecznego. Piotruś ma chyba jednak bardzo wrażliwą cerę, bo po słoneczku robia mu się na buzi malinowe wypieki,. Byliśy u pani doktor i zapisała mu maść trzyskładnikową, podobno jest bardzo tłusta, robią ją na zamówienie w aptece i tym mamy teraz bużkę smarować. ToYaB oj to się Was choroba uczepiła. Wracajcie do zdrowia i nie chorujcie więcej 🌻 A co do ząbków, to my uzywamy od czasu do czasu szczoteczki gumowej i myjemy naparem z rumianku, ale to niestety nieregularnie, bo zapominam :-( justa ten żart z kotkiem to raczej taki z gatunku koszmarnych :-P Mój czarny kocur pewnie poczułby się urażony :-P kasia30 tak ja jestem germanistka. Z pracą jeszcze nie jest tak najgorzej w tej chwili ale podejrzewam, że wycofanie niemieckiego z naszej szkoły to kwestia kilku lat może nawet roku.:-( A za jaką praca się oglądasz? Chciałabyś pracować w szkole? Moj mąż namawia mnie na przysięgłego i chyba w końcu będę musiała do tego przysiąść i chociaż spróbować podejść do egzaminu, chociaż słyszałam, że diabelnie trudny jest i na samą myśl o tym boli mnie brzuch ze stresu :-( ekinio tak na razie mamy tylko Fisher Price, chociaż w przyszłości chcielbyśmy mieć również Lego i Little Tikes. Ale póki co to na razie sfera marzeń. bernatka :-D normalnie się poryczałam ze śmiechu czytając twój elaborat na temat zdjęć od d... strony. :-D Mąż koniecznie chciał wiedzieć dlaczego tak kwiczę ze śmiechu - no to mu przeczytałam...no i kwiczeliśmy razem :-D kati, padlinka eh faceci i alkohol to najczęściej równa się wkurzona żona. U mnie tak samo, no chyba, że alkoholizujemy się oboje, wtedy najczęściej wszystko mi jedno. No ale trzeba przyznać, że M nawet mocno pijany komplementuje tylko mnie, także kati rozumiem, że może Ci być naprawdę przykro :-( kpiotrowicz no to rośnie nam kolejna złota medalistka w pływaniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Ekinio-fajnie,że ksenia zrobiła siusiu do nocnika. Donn -zdjęcia juz wysłałam. Mam nadzieję ,że teraz dostaniesz. Mam bardzo ważne pytanie do Was. Czy dermatolog to, to samo co alergolog. Wiem ,że inaczej brzmi, ale muszę coś zrobić , czuję sie taka niezaradna. Nie wiem coś muszę zrobić , gdzieś się udać z moim Szymkiem na te jego rączki i stopki.Robią mu się bombelki i pekną i póżniej jest czerwony placek.Ciężko mi Wam to wytłumaczyć Byłam już u dwóch dermatologów. Wiem ,że nie ma atopowego zapalenia skóry. UFFFF!!!W jakim wieku można zrobic te testy? Jak ostatnio byłam u dermatolog to mi zaproponowała, że zrobi Szymkowi. W aptece koleżanka powiedziała ,że takim małym dzieciom wykonują testy alergiczne , ale z krwi, że tak nie nakuwają dużo. Nie wiem to chyba raz pobieraa krew. Mam kłopot , bardzo duży. Martwię się o mojego synka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata dermatolog jest od chorób skórnych a alergolog od ogólnych alergii, również od skórnych. A czy żaden dermatolog nie powiedział co to może być? Wiem, że jest taki ktoś jak alergolog dziecięcy, może to do niego najlepiej było by się wybrać? Buziaki dla Szymka. Trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata_27 jesli Szymek nie ma atopowego zapalenia skoru to prawdopodobnie alergia. Sprobuj przejsc na bebilon pepti a jesli to nie pomoze eliminowac inne produkty. Wiem od dobrego specjalisty ze ponizej 3 rz testy sa bardzo bniewiarygodne. Ja sama mecze sie z alergia, oczy mam jak krolik, nos zdarty od chusteczek a samopoczucie do bani bo szprycuje sie lekami. No nic - wiosna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie odnośnie witamin. Czy dajecie maluchom tylko D3 czy również Cebion i B1. Ja przestałam dawać te dwie ostatnie, bo słyszałam, że konieczna jest tylko D3 ale cały czas zastanawiam się czy dobrze robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziak na dobry poczatek dobrego tygodnia:) moze na początek poćwiczycie na króliku?? oczywiscie ćwiczenie jest dla wszystkich choć doris jest w tym wypadku uprzywilejowana:) Reanimuj krolika - masz tylko minute!! http://www.10mg.nl/ Buziaki gorące, no i zapraszam na Kawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewwczyny. ale wczoraj wkurzona bylam, szkoda gadac...dzis w ramach odpoczynku psychicznego i fizycznego zawijam manatki i jade do siostry.mam nadzieeje ze jej nie zamecze::P ciagle nie moge sie nacieszyc emilkowym przewracaniem.to maly leniuch nie chce zbyt czesto sie obracac ale jak juzto ciesze sieniepomiernie :D jest nerwowa i ma rozwolnienie.od zebow prawdopodobnie, bo wyglada na to ze ida jej dolne dwojki.dziwne...zawsze myslalam ze drugie zawsze wyrzynaja sie jedynki na gorze...;) ale moze jeszcze nic straconego:) mam ZNOWU balagan.ale mam ten fakt rowniez w dupie gleboko, wybywam z domu wiec mnnie to nie obchodzi, ihihih a moze mezusia cos tknie i posprzata(hihiiiii fantastka ze mnie :P) ok, emka na brzuchu sie buntuje wiec spadam.buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Plusia... ja już czuję się dobrze Ekinio...moja mała dalej nie raczkuje ani nawet nie pełza, wszyscy mi powtarzają, że ona raczej raczkować nie będzie tylko od razu wstawać i chodzić. Zobaczymy... zębów też nadal u niej brak, zaczyna mnie już to martwić bo jakby nie było Dominika 8 kwietnia skończyła 8 miesięcy. Ostatnimi czasy noce u nas są koszmarne. Do tej pory Dominika przesypiała ładnie całą noc (od 20-6.30) a teraz nie dość że ani w ciągu dnia ani wieczorem nie chce zasypiać sama tylko na rękach to jeszcze w dodatku budzi się wyspana o 3 w nocy a potem ok. 6 rano. Makabra. Mało tego nie chce mi ostatnio w ogóle jeść obiadków bez względu na to czy zrobię go sama czy zrobi teściowa czy też jest gotowy ze słoiczka. Nie wiem co się z nią dzieje bo mleko z kaszkami wypija normalnie, deserki też normalnie zjada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia_26 u mnie tez problem z obiadkami:(Patryk nie chce zjadac-jak czytam ile inne dzieciaczki zjadaja to sie zastanawiam czemu u nas tak a nie inaczej?tym bardziej ze jadl -ja nie daje mu na sile-nie chce to nie je-ale czy aby dobrze robie? do tego pojawia sie problem wymuszania-jak sie uprze to nie ma zmiluj sie -i matka ustepuje-a to tez pewno blad:( tez nie raczkuje -siedzenie mu sie nudzi-najchetniej by stal i to wszedzie -w wozku,nawet w krzeselku do karmienia by sie mu widzialo stanie a nie siedzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczyny gorcia, ekinio, plusia, Basia, dziękuję za życzenia świąteczne jagna25- z Martusi śliczny \"kurczaczek\", moniap31, doris26,plusia- cieszę się, że mogłam obejrzeć zdjęcia Waszych pociech. Dzieciaczki po prostu urocze. Świeta minęły nam szybko, ale w gronie rodziny i przyjaciół. Nie było czasu, by przesiadywać przed komputerem, dlatego musze nadrobić zaległości w czytaniu. Moja Lena zdrowa, ma 2 ząbki, ale będą już wychodzic dwa nastęne. Niunia \"biega\" po mieszkaniu i wstaje nie tylko w łóżeczku, ale także przy kanapie, pufie oraz tam, gdzie coś jest wyżej i może się przytrzymać. Ani chwili nie można zostawic jej samej. W sobotę bylismy z mężem na weselu jego kuzynki. Dzieciaki zosteły z moją mamą i mimo moich obaw nie było tak żle. Bałam się, że Lena jest tak bardzo do nas przywiązana i bedzie przeżywac rozstanie. Na szczęście Kacper został w domu, więc było ok. Ja- wyrodna matka nawet nie zadzwoniłam zapytać jak tam, czy wszystko w porządku. Doszłam do wniosku, że nawet jak Lena bedzie płakać to ja nic nie zrobię, bo jestem za daleko. Umówiłam się z mamą, że ona zadzwoni jakby co. Na weselu bawiliśmy się bardzo fajnie, potańczylismy sobie, pojedliśmy. Po północy mąż kupił szmpana i złożył mi życzenia urodzinowe. Skończyłam 35 lat, ale nie zmieniam nic w moim nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! weekend minął mi wypoczynkowo :) Bernatka130 czytam Twojego posta i jakbym czytała swoje myśli. :) Przytulanki fajnie, ale na tym najlepiej koniec. Przy pierwszym dziecku też tak miałam i po karmirniu powoli minęło, baaaardzo powoli. Ile się nagadaliśmy nocami, ja się napłakałam, że uczuciowo chcę, ale zmysłowo mi się nie chce, że unieszczęśliwiam mojego męża. Mam to szczęście, że mam kochaną tę drugą połówkę, rozumie, pocieszy, poczeka, mówi, że nie ma sprawy tylko ja widzę, że czasami to aż para uszami mu idzie. Czasami jak tak wieczorkiem sobie pogadamy, świece zapalimy, lampkę winawypijemy to i nawet malutka ochota mie machodzi i bardziej z miłości do męża, ale wieczór kończy się upojnie. Grunt to porozumienie i rozmowy, rozmowy, rozmowy. Trzymaj się i życzę powodzenia, mam nadzieję, że szybko miną te nasze kłopoty.:) Padlinka super, że rehabilitacja działa, dalszych sukcesów:) Kati75 Przykro mi, że u Ciebie takie burze małżeński:(, mój na szczęście niepijący. Może po prostu powiedz Mu jak się czułaś gdy komplementował koleżankę i jak On by szię czuł gdybyś to Ty tak się zachowywała. Ja daję ći takie rady, a Ty pewnie już dawno nagadałaś się ile się dało. Trzymaj się mocno. Oby wszystko się ułożyło. kpiotrowicz a na jaki base n chodzisz? taki dostępny dla wszystkich, czy jakis specjalny? Niesamowite jak taki szkrab radzi sobvie w wodzie. Gratulacje!!!:) ekino u Karolinki katarek trwał i trwał ponad 2 tygodnie, tylko pryskałam sterimarem i ściągałam te gile i takim homeopatycznym, ale nie pamiętam nazwy i powoli przeszło, a od wczoraj Lola kicha, oby to nie na katar:( Gratuluję siku do nocnika:) u mnie dzień płukania kanalika się zbliża (środa) boję się tego słyszałam, że lepiej jak mamy nie ma przy dziecku, bo potem może mieć złe skojarzenia, że mama była, ALE POZWOLIŁA, BY MALUSZKOWI DZIAŁA SIĘ KRZYWDA I MOŻE TO MIEĆ ZŁY WPŁYW NA RELACJE I CO TU MYŚLEĆ I CO TU ROBIĆ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- przeczytałam, ze niektóre z Was nie mają ochoty na seksik. Muszę się przyznać, że ja wcześnie miałam z tym różnie. Kiedy mała ciągle sie budziła to nic mi się nie chcialo. Potem wszystko się poprzewracało i ochota mi powróciła ze zdwojoną siłą. Mój mąż jest trochę w szoku a pewne moje umiejętności to nawet go dziwią. Pyta skąd umiem a ja się śmieję, że sama nie wiem, ale poza domem nigdzie nie praktykowałam. Wydaje mi się, że z naszej strony też trzeba się przełamać, choć oczywiście nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa ja myślę, że lepiej nic na siłe. Dobrze, że ustepujesz, mały człowiek też ma prawo mieć upodobania żywieniowe. A może jakbyś podała mu warzywko ugotowane do miękkkości w kawałeczka, żeby sam mógł sobie złapać w rączkę i pomemłać, może by mu zasmakowało? A i dzięki za odpowiedż witaminkową :-) agnese no to możemy sobie rękę podać :-) Seks po porodzie jest dla mnie o niebo lepszy niż przed, a mąż też nie narzeka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann ale twój synek jest super, tak bardzo sie zmienia i jest tak bardzo do ciebie podobny:) ma piękna mame i sam jest piekny to wszystko dzieki tobie:) a co do ojca dziecka to pamietaj jedno ze wszystko co uczynimy dobrego czy złego wróci do nas,,,raz predzej raz później, ale na pewno dostaniemy to na co zasługujemy a on w szczególności bo to co czyni dotyczy nie tylko ciebie ale i dziecka,,,zresztą i jego dziecka,,,ty sobie poradzisz jesteś obrotna, piękna i dofciapna wiec tylko czekaj na swoją kochana prawdziwą połówke,,,,mówie ci bo na swoja też mósiałam czekać a zjawiła sie niespodziewnanie:) buziaki dla ciebie i dla pieknego syna ode mnie i Alusia,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no i ja mam tak samo jak Agnese i Oliwia, seks jest dla mnie wielką przyjemnością, ja się przełamałam, a niedawno tak ryczałam że to sie nigdy niezagoi, Oliwia u nas tez tylko vitamina D3, a co do Cebionu to tydzień mozna podawać, max do 2 tyg, tak mi lekarz mówiła Kotunia 🌻 Agata_27 🌻 jeśli chodzi o testy alergiczne to te bardziej miarodajne są po 2 roku życia, ostanio czytałam że wiekszość alergii mija po 3 roku życia, oby i Szymusiowi mienły szybciej Padlinka 🌻🌻🌻 bedzie dobrze Kpiotrowicz 🌻 Evvik ja narazie smaruje Ksenie kremem Nivea na każdą pogode, ale chyba o kremi z filtrem musze pomyśleć, dzieciaczki mają delkatną skóre, moja córa ma bladą po mnie i łatwo słoneczko może ją poparzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia :-) ale śliczne te magnolie, ja widziałam je pierwszy raz w Powsinie w tamtym roku jak w ciąży byłam, i pewnie predko tam niepojade, bo tłumy ludzi i ... daleko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko napisz mi proszę coś więcej na temat rehabilitacji Emilki. Trochę się przejęłam bo mój Jaśko ,też mam problemy z przewracaniem się na brzuszek i plecki i może też jej potrzebuje!! Milko przyznaje Tobie racje .Rozmowa i jeszcze raz rozmowa i każde problemy małżeńskie się rozwiążą -zapewniam , Tym laseczką ,które mają z tym problem namawiam przełamcie się!!! Ekiniu Jaśko też miał katarek prawie 2 tygodnie- nie martw się przejdzie, dawałam mu kropelki, a póżniej nawilżałam nosek solą fizjologiczną. Oliwko13 ja także daje Jasiowi tylko D3 reszte witaminek dostaje w owocach i warzywkach zaraz zaczną się nowlijki,nie ma jak naturalne "śpadam" na spacerek im dłużej Jaśko jest na dworze tym dłużej w nocy śpi, u Was też tak jest z maluchami??? cholerka no i grunt to nie przegrzać malucha- w takim słońcu to moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak przeczytalam w art ktory podsunela Plusia ze ochota na sex bedzie wieksza jak w dzien bedzie sie odpoczywalo zaczelam sie stosowac;) Nic dzis nie robie - no moze poza wizyta u fryzjera ktora zamowilam na wieczor;) Moja gaba spi rano na dworku 2 godz (na balkonie) pozniej wychodze z nia po poludniu jka slonce jest mniejsze. ja raczej ubieram ja slabiej, niz za grubo. Zawsze mam jednak ze soba koc i polar zeby w razie czeos mozna bylo cieplej ubrac) papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.agata_27....Szymon.........8..........2900/51......... 9400 gr/72cm.2 2.annaa20 ......Wiktoria......8..........3150/51.............9050g/? ...2 3.gorcia_27....Maciej.........8.......2950g/54cm....... 8100/82cm...4 4.Kotunia.....Aleksander.....8.......3050g/54cm.......95 00g/83cm...2 5.justa29......Patryk..........8.......3470/54cm........ 9400/72cm....4 6.Donn.........Aurora.........8......3190/56cm.......ok 8000/72cm...2 7.Blondi-ania...Jakub..........8....3460g/59cm.........1 0070g/84cm..2 8.Bernatka130......Bruno.....8.......2820/54cm.........8 100/68cm...2 9.Livmar.....Izabelka..........8........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........8......2800g/50cm........6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......8......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........8......3400/57.......... ....9100/........6 13.moniap31.....Jaś..........8........3680g/56cm.......o k.9000/70cm... 14.Jagna25......Marta..........7.......3040g/56cm....... ..5700/........ 15.Stokrotka_26 Wojtuś.......7......3460/58 cm........9120/..........2 16.edusia……….Nelly............7......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 17.Kika27......Natalia..........7.....3300/52cm......... ..7800/71cm..2 18.BE_B.......Michaś........7.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 19.Evvik.........Bartuś........7.......3090/53 cm..........8280/69cm... 20.Maggiem...Marcelek......7........2260/50cm ............9000/76..2 21.Basia_26....Dominika....7......2750g/52cm...........7 300/68cm.. 22.Diann.........Michaś.......7.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 23.zuza29.......Pawełek.... .7......3440g/55cm........8100/74cm...4 24.Roxelka.....Vanessa..... 7......2730g/48cm.......... 6770/74cm...2 25.Doris........Alicja.........7.......3460g/57cm...... ...7600/68cm...2 26.Katienka...Weronika.....8......3300/56cm....8620g /72cm...2 27.agula-kruszyna...Kasia....7...... 2970g/51cm.........8 kg/68cm... 28.ali32.........Szymon..........7...................... ....6680/66cm... 29.Tati 30.Kati75...Maximilian......7....4860g/56cm...........10 400g/73cm... 31.joanka...Marcelina........7.......3150g/58cm......... .......4500g... 32.Oliwia13.....Piotr.........7.....3270/59cm......... .6 965g/69cm... 33.Plusia....Maximilian........7.......3475g/53cm....... .9080g/71cm... 34.agulka28....Kacperek.....7...3490g/54cm..........8300 g/71cm...2 35.Kasia 30..Jakub............7......4820g/58cm.......8900/ok/? ...2 36.Kpiotrowicz..Gabrysia....7........4100/58cm.....8500/ 72cm...2 37.Basia23.....Paulinka.......7.....3400g/56cm....... ..8300g/74cm... 38.ToYaB.........Staś.........7,5......3400g/55cm....... .9000 g/70cm...5 39.marsjanka..Agnieszka.....7......3000g/50cm.......6000 ?............ 40.padlinka.........Emilka......7....3260g/59cm...... 7450/68cm....2 41.z daleka A.....Kacperek....6......2940g...............7890........... 2 42.ekinio.........Ksenia........7.....3160g/53cm....... 7900g/72....... 43.Lonta.........Beatka......7......4150g/58cm........ ..8700g......... 44.agajacek......Roksana......7......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 45.Sierp.06.....Zuzia.........7......3665/56cm.......... .7000g........... 46.Pati85......Oliwia........7......3200/55cm........... .?..../..?.....2 46. Milka102...Karolinka...8.......2950/54cm......... ..?.../72....3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.agata_27....Szymon.........8..........2900/51......... 9400 gr/72cm.2 2.annaa20 ......Wiktoria......8..........3150/51.............9050g/? ...2 3.gorcia_27....Maciej.........8.......2950g/54cm....... 8100/82cm...4 4.Kotunia.....Aleksander.....8.......3050g/54cm.......95 00g/83cm...2 5.justa29......Patryk..........8.......3470/54cm........ 9400/72cm....4 6.Donn.........Aurora.........8......3190/56cm.......ok 8000/72cm...2 7.Blondi-ania...Jakub..........8....3460g/59cm.........1 0070g/84cm..2 8.Bernatka130......Bruno.....8.......2820/54cm.........8 100/68cm...2 9.Livmar.....Izabelka..........8........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........8......2800g/50cm........6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......8......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........8......3400/57.......... ....9100/........6 13.moniap31.....Jaś..........8........3680g/56cm.......o k.9000/70cm... 14.Jagna25......Marta..........7.......3040g/56cm....... ..5700/........ 15.Stokrotka_26 Wojtuś.......7......3460/58 cm........9120/..........2 16.edusia……….Nelly............7......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 17.Kika27......Natalia..........7.....3300/52cm......... ..7800/71cm..2 18.BE_B.......Michaś........7.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 19.Evvik.........Bartuś........7.......3090/53 cm..........8280/69cm... 20.Maggiem...Marcelek......7........2260/50cm ............9000/76..2 21.Basia_26....Dominika....7......2750g/52cm...........7 300/68cm.. 22.Diann.........Michaś.......7.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 23.zuza29.......Pawełek.... .7......3440g/55cm........8100/74cm...4 24.Roxelka.....Vanessa..... 7......2730g/48cm.......... 6770/74cm...2 25.Doris........Alicja.........7.......3460g/57cm...... ...7600/68cm...2 26.Katienka...Weronika.....8......3300/56cm....8620g /72cm...2 27.agula-kruszyna...Kasia....7.... 2970g/51cm....8,5 kg/80cm..2 28.ali32.........Szymon..........7...................... ....6680/66cm... 29.Tati 30.Kati75...Maximilian......7....4860g/56cm...........10 400g/73cm... 31.joanka...Marcelina........7.......3150g/58cm......... .......4500g... 32.Oliwia13.....Piotr.........7.....3270/59cm......... .6 965g/69cm... 33.Plusia....Maximilian........7.......3475g/53cm....... .9080g/71cm... 34.agulka28....Kacperek.....7...3490g/54cm..........8300 g/71cm...2 35.Kasia 30..Jakub............7......4820g/58cm.......8900/ok/? ...2 36.Kpiotrowicz..Gabrysia....7........4100/58cm.....8500/ 72cm...2 37.Basia23.....Paulinka.......7.....3400g/56cm....... ..8300g/74cm... 38.ToYaB.........Staś.........7,5......3400g/55cm....... .9000 g/70cm...5 39.marsjanka..Agnieszka.....7......3000g/50cm.......6000 ?............ 40.padlinka.........Emilka......7....3260g/59cm...... 7450/68cm....2 41.z daleka A.....Kacperek....6......2940g...............7890........... 2 42.ekinio.........Ksenia........7.....3160g/53cm....... 7900g/72....... 43.Lonta.........Beatka......7......4150g/58cm........ ..8700g......... 44.agajacek......Roksana......7......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 45.Sierp.06.....Zuzia.........7......3665/56cm.......... .7000g........... 46.Pati85......Oliwia........7......3200/55cm........... .?..../..?.....2 46. Milka102...Karolinka...8.......2950/54cm......... ..?.../72....3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.agata_27....Szymon.........8..........2900/51......... 9400 gr/72cm.2 2.annaa20 ......Wiktoria......8..........3150/51.............9050g/? ...2 3.gorcia_27....Maciej.........8.......2950g/54cm....... 8100/82cm...4 4.Kotunia.....Aleksander.....8.......3050g/54cm.......95 00g/83cm...2 5.justa29......Patryk..........8.......3470/54cm........ 9400/72cm....4 6.Donn.........Aurora.........8......3190/56cm.......ok 8000/72cm...2 7.Blondi-ania...Jakub..........8....3460g/59cm.........1 0070g/84cm..2 8.Bernatka130......Bruno.....8.......2820/54cm.........8 100/68cm...2 9.Livmar.....Izabelka..........8........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........8......2800g/50cm........6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......8......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........8......3400/57.......... ....9100/........6 13.moniap31.....Jaś..........8........3680g/56cm.......o k.9000/70cm... 14.Jagna25......Marta..........7.......3040g/56cm....... ..5700/........ 15.Stokrotka_26 Wojtuś.......7......3460/58 cm........9120/..........2 16.edusia……….Nelly............7......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 17.Kika27......Natalia..........7.....3300/52cm......... ..7800/71cm..2 18.BE_B.......Michaś........7.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 19.Evvik.........Bartuś........7.......3090/53 cm..........8280/69cm... 20.Maggiem...Marcelek......7........2260/50cm ............9000/76..2 21.Basia_26....Dominika....7......2750g/52cm...........7 300/68cm.. 22.Diann.........Michaś.......7.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 23.zuza29.......Pawełek.... .7......3440g/55cm........8100/74cm...4 24.Roxelka.....Vanessa..... 7......2730g/48cm.......... 6770/74cm...2 25.Doris........Alicja.........7.......3460g/57cm...... ...7600/68cm...2 26.Katienka...Weronika.....8......3300/56cm....8620g /72cm...2 27.agula-kruszyna...Kasia....8.... 2970g/51cm....8,5 kg/80cm..2 28.ali32.........Szymon..........7...................... ....6680/66cm... 29.Tati 30.Kati75...Maximilian......7....4860g/56cm...........10 400g/73cm... 31.joanka...Marcelina........7.......3150g/58cm......... .......4500g... 32.Oliwia13.....Piotr.........7.....3270/59cm......... .6 965g/69cm... 33.Plusia....Maximilian........7.......3475g/53cm....... .9080g/71cm... 34.agulka28....Kacperek.....7...3490g/54cm..........8300 g/71cm...2 35.Kasia 30..Jakub............7......4820g/58cm.......8900/ok/? ...2 36.Kpiotrowicz..Gabrysia....7........4100/58cm.....8500/ 72cm...2 37.Basia23.....Paulinka.......7.....3400g/56cm....... ..8300g/74cm... 38.ToYaB.........Staś.........7,5......3400g/55cm....... .9000 g/70cm...5 39.marsjanka..Agnieszka.....7......3000g/50cm.......6000 ?............ 40.padlinka.........Emilka......7....3260g/59cm...... 7450/68cm....2 41.z daleka A.....Kacperek....6......2940g...............7890........... 2 42.ekinio.........Ksenia........7.....3160g/53cm....... 7900g/72....... 43.Lonta.........Beatka......7......4150g/58cm........ ..8700g......... 44.agajacek......Roksana......7......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 45.Sierp.06.....Zuzia.........7......3665/56cm.......... .7000g........... 46.Pati85......Oliwia........7......3200/55cm........... .?..../..?.....2 46. Milka102...Karolinka...8.......2950/54cm......... ..?.../72....3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzięki dziewczynki za radę w sprawie mojego Szymusia, będę szukać tego lekarza od alergii. Spróbuję też bebilon pepti, ale z tego co wiem to ma gorzki smak, i napewno Szymek nie będzie pił. Wiem , bo kiedyś podałam mu bebiko omneo to też jest gorzkie w smaku. A słuchajcie są jeszcze takie mleka jak bebilon HA, bebiko HA , NAN ha. Co to oznacza, może to mogłabym mu podać . To też tam coś o alergii. Wogóle to przejdę się do lekarza Szymka, niech mi podpowie i da skierowanie na testy.Niech coś robią, przecież od tego są!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×