Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Cześć laseczki, Ja na chwilę, bo nie mam ostatnio weny do pisania:( U nas lepiej. Bartuś od wczoraj nie ma gorączki, wczoraj go wysypało i wyglądał okropnie. Dziś plamy jakby bledsze i jest lepiej. Także tak u nas wyglądała trzydniówka. Dobrze, że nie spotkaliśmy się z dziewczynami z Wawy i dzieciaczkami, bo wszystkie by miały trzydniówkę:D Marudą jest dalej, ząbki idą i wyjść nie mogą. Pośpieszyłam się chyba z tą drugą górną dwójką, która nadal nie przebiła dziąsełka, czyli narazie zęby w ilości sztuk 2:). Zaczął mi się budzić w nocy koło 3-4 i za nic nie chce usnąć. Narazie biorę go do łóżka i usypia. Nie mam innego pomysłu co z nim zrobić także Kati nic Ci nie doradzę:( U nas to na 100% zęby. No i jeszcze sobie ponarzekam, bo bardzo mnie boli prawa noga, chyba od kręgosłupa. Ostatnio wieszałam sobie Bartka na prawym biodrze jak bardzo jęczał, a ja mu np. robiłam mleko. I chyba jakoś sobie nadwyrężyłam tą prawą stronę:) O dwóch dni smaruję się maściami, przechodzi na trochę i od nowa boli jak tylko podniosę Bartka. Eh chyba zaczynam się sypać:(:(:( Uciekam, bo zaraz znów zacznę biadolić. Jakiś taki mam dziś nastrój. Buziaczki dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski o 10 mamrozmowe.praca od wrzesnia na caly etat w poradni psycholog. trzymajcie kciuki :) jutro albo pojutrze czeka mnie druga rozmowa..trudniejsza bo mi bardziej zalezy :P buzka.,odezwe sie na dluzej potem.papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekino dziękuję za życzenia :) Mój synek zrobił mi najwspanialszy prezent imieninowy - powiedział MAMA :) Do tej pory było tylko BA BA i TA TA, a teraz tak się rozkręcił z tym mówieniem, że gada non stop. Dziś rano uczyłam go mówić CIOCIA i załapał, przyszła niania a on do niej ciocia:) Nawiązując do poruszanego tematu jedzenia to Marcelek w tygodniu (jak opiekuje się nim niania) na obiad jada jedzonko ze słoika, w weekendy (gdy jestem w domu) dostaje obiadki normalne takie jak my jemy (oczywiście gotujemy pod jego kątem, więc wszelkie fasolki, kapusty, ciężko strawne rzeczy odpadają) czyli zupka, warzywka, mięsko, czasami troszeczkę sosiku. Oprócz tego: danonka albo bakusia, chlebek z wędlinką, banana, jabłko, wafelka od lodów, chrupki, deserek, rogala z masłem, parówkę na ciepło- od czasu do czasu. Co do żywienia dzieci to słyszałam równe opinie i rady, ale mówiąc szczerze nie wychowuję dziecka wg podręczników, tylko zgodnie ze zdrowym rozsądkiem. Myślę, że dobrze robie. A dowodem na to jest moje zdrowe, uśmiechnięte, gadająco-biegająco-raczkujące dziecko:) Pozdrawiam wszystkie mamuśki i ich słoneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Prezenty na Dzień Dziecka kupione? Bo ja dalej jestem w lesie. Dzisiaj ostatni dzień żeby coś kupić... Padlinka... trzymam kciuki. A na czym będzie polegała ta praca? Ja też bym bardzo chętnie wróciła do pracy ale na razie to nierealne :( Coś mam dzisiaj depresyjny nastrój więc lepiej już nie smęcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten pochmurny dzionek Katienka - grtulujemy 😘 Justa - głowa do góry kochana, nie daj sie tej depresji, pisz co u ciebie a my postaramy sie Ci pomagać 🌻 Oliwia ja tez zagladałąm na allegro jakis czas temu, stronka jest super, Evvik uważa na siebie, Padlinka trzymamy kciuki :-) maggien gratuluje słowa mama, Basia26 ja mam zamiar dziś pokupować prezenty dla moich chłopaków, chłopaków moje siostry ja juz sobie kawusie wypiłam z Donn😘 i idziemy na spacerek mam nadzieje ze deszcza nas niezłapie po drodze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia my kupilismy takie cos przy czym dziecko uczy sie cbhodzic (trzymajac sie tego) a co pozniej prezksztalca sie w jezdzik. Padlinka koniecznie daj znac jak poszlo!!!! Evvik dobrze ze najgorsze za Wami:) Kati wg mnie jesli bierze sie dziecko do siebie w srodku nocy to nie jest to nic bardzo zlego,.... gorzej jakby usypialo z Wami :) ja tam czasem wolalabym poprzytulac sie do Gabrysi ale ona jest tak rozbawuiona faktem zabrania jej do naszego lozka, ze po nas skacze;) lubi tez dlubac nam w nosach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio>> też byłyśmy na spacerku.. właśnie wróciłyśmy... Auruśka pogardziła moim daniem... a jak Ksenia zjadła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, w skrocie bylo tak: -praca w poradni psych-terapeutycznej 9-17, od 1 wrzesnia, stanowisko sekretarka z elementami kadrowymi i administracyjnymi.i jesczetakie rozne. -rozmowa poszla bardzo dobrze, tzn ja jestem zadowolona, nie pogubilam sie i pewnie odpowiadalam -p.dyrektor bardzo mila -potencjalna pensja mala (na reke okolo 1000) i to przedstawia problem bo sama opiekunka jakbym chcaial wynajac to wydatek miminum 700-800 zl.a i to ja ma sie szczescie... -12 czerwca czekam na odpowiedz. jezuu, strasznie zmeczona jestem,bo dopiero do domu wocilam dzieki za trzymane kciuki:) czulam wasze wsparcie wirtualne ;) papappa kochane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
Dziewczyny potrzebuje na jutro do zlobeczka piosenki dla dzieci a nie umie znalezc tej stronki co kiedys pisalysmy tych fasolek.bo jutro dzien dziecka i chce im nagrac na plytke zeby mogly tanczyc prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn Ksenia żedna zupką niegardzi, wszystkie uwielbia, za to deserki tylko rozcieńcozne i na dodatek w butelce Basia mam nadzieje że któraś z dziewczyn była pierwsza, ja dopiero teraz zagladzłąm do peceta i zaraz ci wyśle to co mam miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moje dziecko pokazuje nerwy i to jakie !!! Od dwoch dni jak cos mu sie nie podoba to zaciska pieci i spina sie i placze i pruboje mame teroryzowac. Jak mowie ze nie wolno i nono palcem groze to on po mnie powtarza i mi grozi lobuziak jeden jak go posadze samego i nie dotykam tylko tlumacze beczy i na rece sie pcha a ja myslalam ze faze buntu to dzieci po roku przechodza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam troche mnie nie bylo bo bylismy w polsce we wroclawiu u mojej tesciwoej ,nelce sie tam strasznie podobalo bo tesciowa ma kurki ,kotka pieska i kroliki ,a poniewaz bylo cieplo wiec caly czas na podworku spedzilismy ,no i nelcia zalozyla w koncu swoje letnie sukieneczki ......................wrocilismy do niemiec a ona znow maruda ludzie nie wiem czyzby jej sie ten kraj nie podobal!!!!!!?????mam jej czasami serdecznie dosyc,zeby wyszly prawie wszystkie naraz tz na dole dwa i na gorze dwa ,a poniewaz juz wczesniej miala na dole dwa wiec wszystkich zebow jest juz 6!:) musze troche nadrobic stronek wiec nie wiem bardzo o czym ostatnio pislayscie do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla naszych kochanych dzieciaczków z okazji ich święta... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOC BUZIAKÓW Z OKAZJI PIERWSZEGO ŚWIETA WSZYSTKICH DZIECI,,, Aluś dostał rano zabawki i tylko przebiera i nawet jeszcze nie śpi jak zwykle,,,takie atrakcje wielkie go spotkały:) co do stroki z piosenkami to nie zapisałam jej a sama bym z chcecią coś przegrała ,,,, choć on to i takk ma dużą płytoteke,,,,ale fasolek jeszcze nie mamy Duzia buzia,,, Dla wszystkich dzieci,,,,Małych i Duzich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaych kolorowych dni dla naszych kochanych pociech 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Justa szczeniaczek uczniaczek jest super, bo my juz wcześnij go mieliśmy, ja kupiłam piłeczki fisher prica, a mój mąż zaszalał i kupił chodzik-jeździk, on ma bzika na punkcie Kseni, ech i na punkcie żonki też :p Kati no co by ci tu powiedzić, moi siostrzeńcy, zwłaszcza ten najmłodszy też miał nerwa przed upływem roku, ma półtora roczku i to nadal trwa ..., ale kiedyś minie Edusia gratulujemy ząbków Nelusi, a klimat wiejski najwyraźniej dzieciaczkom naszym sprzyja, moja na kurki patrzyła by sie godzinami, juz czuje co bedzie jak zacznie chodzić - kury bedą fruwały hihi dzieciaczki śpią? może jakaś kawusia sie mamom należy? dziś ja stawiam, do tego nutella bo nic innego w domu niemam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z melczkiem? o Ksenia sie budzi buuuuuuuu, jeszcze z pół godz mogła by pospać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja życzę wszystkim dzieciakom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej!!!! a Karolinka Milki dzis ma zabieg?dobrze pamietam ze 1 czerwca miała miec przetykane kanaliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio uczniaczka tez powinni dodac do podejrzanej listy bo mówi kobiecym głosem,heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn :) Justa :D:D:D:D:D:D:D:D masz racje, garnek też mówi kobiecym głosem, dziś prawie jak codzień, był spacerek, plac zabaw, prawie na każdym rogu balony rozdawali, no i wate cukrową w bomi, na to chciałąm sie załapać, ale za stara jestem, a Ksenia za mała :P, wiec tylko obeszłąm sie smakiem, ale ze mnie łasuch, dobrze że przemiane materi mam po tacie :P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich dzieci setki usniechow!!!!!!!!! a tak poza tym to..chyba mam prace :) poki co pensja niewielka na 3/4etatu aleja i tak sie ciesze:D w poniedzialek ide pierwszy dzien..po prawie 5 latach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa29 -> MIchałkowi nie zdarzyło się przespać całej nocki, ani nawet pół nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka gratulacje:):) Daj znac jaka podjelas decyzje w kwestii opieki nad Emi:) Kati Gabrysia śpi od 19-19.30 do 6.30-7.30 rano. Tak ma w zasadzie prawie od urodzenia, kiedys budzila sie na jedzenie ale spala dalej pijac przez sen. Teraz pije przed snem i rano albo kolo 5 (jak wtedy zje to spi dluzej) albo budzi sie wsciekle glodna kolo 6 i juz nie chce spac;) Weekend przede mna pelen wrazen - Gabi jutro na pierwsze urodziny kolegi z bloku, w nd rano basen i na 12 chrzest siostry. Papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_B ale Ty jeszcze karmisz piersia?bo wlasnie dzieci na cycku to tak sie budza podobno -bardziej z przyzwyczajenia niz z glodu-ja odstawiam Patryka i wszystko byloby ok gdyby nie nocka-budzi sie i nic tylko cycek-podpowiedzcie jak to zakonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka kochana wielkie gratulacje, trzymam kciuki oby było dobrze :) Justa u mnie obeszło sie bez wiekszego echa, Ksenia jak ja odstawiłam po 7m to przesypiała prawie całą noc, raz albo dwa do niej wstawałam, a wcześniej to nawet co godz!!!, teraz jest różnie, mam wrażenie ze łóżeczko dla niej jest zamałe i dlatego marudzi w nocy, siada i przewraca sie na kołdre i śpi dalej, a ja tylko zamiałcze to juz do niej wstaje, chyba przewrażliwona jestem miłej nocki ps. znów jade na weekend na wieś i znó wróce zmeczona, co za dużo to niezdrowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×