Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

🌼Wiatm :) ...oj....mroźno dziś, mroźno.... Folik, to fajnie, że dolegliwości omijają Cię z dalka ....;) oby jak najdłużej! Asik, ściskam kciukasy, aby tym razem się udało :D -bądź dobrej myśli! Karyn!, daj znać co u Ciebie :) Zmykam na uczelnię, odezwę się poźniej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka- według tabelki tez już powinnaś mieć @ a nic się nie odzywasz! daj znać co i jak, może czas przenieść cie do tabelki niżej:-) W końcu ja tam zamierzam iść to chcę mieć tam dużo koleżanek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie tą panią z wp której można było zadać smsem pytanie dot. czy będę mamą itd? Wtedy mi napisała że jeszcze w tym roku. W tamtym tygodniuznowu napisałam z pytaniem w jakim miesiącu tego roku zajdę w ciążę i odpowiedziała mi że w miesiącu letnim. Zobaczymy, choć nie wierze zabardzo w takie przepowiednie, szczególnie smsowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila79
dziewczyny powiedzcie po ilu dniach od owulacji spada temperaturka jeśli ma się pojawić @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titka
Czesc dziewczyny. Mogę się przyłączyc do waszego topiku? Też satarmy sie o dziecko i jak na razie nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Emila i Titka! Jasne że możecie się przyłączyć. Im nas więcej tym lepiej:-) Teoretycznie temp spada dzień przed @, ale to tylko teoria. U mnie się niby zgadzało przez ok 3 m-ce a ostatnio wcale nie spadła i jak mierzyłam 1 dnia @ to nadal była podwyższona... także muszą być na prawdę bardzo sprzyjające warunki i żadnych dodatkowych czynników typu przeziębienie czy stres a to raczej niewykonalne... Jeśli macie ochotę to dopiszcie się do tabelki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez mnie lenistwo opanowało. Chętnie bym sie połozyła pod kocykiem z ksiązeczką:-) Pomarzyć dobra rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKOŁAJKA
HEJO DZiewczynki.... CZESC ASIK....juz sie odzywam...spokojnie....!!!!! Wiesz co? Ty to potrafisz przepowiedziec człowiekowi super przyszłość..... Twoje zyczenia dla mnie....najwyrazniej były wypowiedziane w odpowiednim momencie....Wiesz czemu???????????? Otóż wszystko na to wskazuje,ze...... PRZENOSZE SIĘ DO TABELKI NIŻEJ!!!!!!!! OJEJKUUUUUUU!!!! Ale odlot jak zrobiłam test i zobaczyłam 2 krechy....;) ;) ;) az sobie podskoczyłam z radości....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej- Mikołajka- naprawdę??? Cudownie! Szykuj dla mnie miejsce koło siebie:-) Strasznie się ciesze i bardzo mnie wzrusza gdy czytam że komuś na tym topiku się udało. Proszę mnie przyjąć za tydzień... bardzo proszę... Mikołajka- pisz wszystko co i jak, chcę wiedzieć wszystko, to takie wspaniałe to prawdziwy cud mieć dzidzie taką maleńką pod sercem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKOŁAJKA
Ale narazie nie chce zapeszac i nie przerabiam tabelki... Zrobie to jak bede pewna na 100%.... Mam nadzieję że testy nie oszukują,co??? Jasne ze nie oszukują!!!! Nie widzę inaczej....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz w którym dniu zrobiłaś test, po spodziewanej @ czy wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKOŁAJKA
Oj miejsce jest specjalnie dla ciebie....!!! Teraz to ja Ci przepowiem:UWAŻAJ....@ napewno nie przyjdzie....już grzeję miejsce dla Ciebie w tabelce nr III ;) A przez solidarność jajników poczekam z przerobieniem tabelki na Ciebie!!!! OOOO!!!! Więc nie każ mi czekać zbyt długo i FASOLKUJ mi tu zaraz....;) Trzymam kciuki!!!! Oczywiście super będzie widziec tam więcej zafasolkowanych dziewczątek....więc do roboty....oby wszystkie czekajace na @ sie nie doczekały jak ja....i zasiliły tabelkę nr III ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka- twoje życzenie jest dla mnie rozkazem:-) Masz jakieś objawy, oprócz braku @? A wczesniej jakieś szczególne przeczucia albo inne odczucia. Z tej radości pisze bez ładu i składu:-) Po prostu pisz wszystko!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Mikolajka :)) Jak to jest z ta temperatura? jak nie ma skoku to nie ma owulacji? Zaczelam w tym miesiacu mierzyc tempke i strasznie mi skacze tam i spowrotem :( . Juz mam 19 dzien cyklu a tego oczekiwanego duzego skoku z wtrzymaniem podwyzszonej temki nie ma :( czy to zle, czy poprostu na mnie to nie dziala? Śluz występuje więc sama juz nie wiem :( No my juz zarezerwowalismy wakacje na koniec czerwca. Oczywiscie tak, żeby owu przypadla na wyjezdzie. mam nadzieje ze polecimy w 2 osoby a spowrotem bedziemy mieli pasazera na gape :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKOŁAJKA
Asik....ja robiłam 2 testy...jeden dzień przed, a to ze względu na to że miałam mieć rozmowe kwalifik. do pracy o której pisalam wczesniej....wtedy byla 2-ga kreska, ale taka niewidoczna za bardzo---taka bledziuśka...ale była;) A drugi zrobilam po @ 2 dzień i wtedy ta druga krecha była znacznie wyrażniejsza...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKOŁAJKA
Dzięki 100krocia....trzymam kciuki za Ciebie!!!! napewno sie uda...musisz w to przede wszystkim uwierzyc i nic nie może tego zmienic---tak ma być i już!!! ;) Asik, ja poprostu byłam tak przekonana że się udało, że ten test to był formalność....Kobieta takie żeczy chyba wyczuwa jednym z tych nadzwyczajnych zmysłów...ale do tego miałam inne objawy które mnie w tym jeszcze utwierdzały....pierwszym,to wiadomo brak @, ale bolały mnie piersiatka...dłużej niż zwykle...bo zwykle to tak 2-3 dni przed @ ból mijał...a tym razem nic...poza tym bolał mnie brzuch...niby jak przed @ ale trwał dłużej bo jakiś tydzień wcześniej, a normalnie to dzień wcześniej....no i temp.utrzymywala mi sie na wyższym poziomie,a na 2 dni przed @ raczej mi się obniża...;) I takie to mam jak narazie objawy....Mam nadzieję że nie będzie gorzej....ale co tam, nawet jak będzie to dla tej małej istotki zniosę wszystko....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKOŁAJKA
100krocia----z ta tempką, to różnie bywa.... Bynajmniej u mnie... Ja to bardziej sugerowałam się śluzem niż temp. Jak się pojawiał to znak że trzeba działać...:) no i się udało....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Mikołajka- ja tez chcę! Też chcę się tak cieszyc razem z tobą już za tydzień. Mam nadzieję że się w końcu doczekam dzidziuni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKOŁAJKA
Poprawka....nie masz nadzieję tylko na 1000% jesteś pewna że za tydzień potwierdzisz wszystkim swoją pewność....nie nadzieję!!!! Asiu a ty masz jakieś objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J mam objawy ciążowe co miesiąc:-) Od wczoraj boja mnie piersi jakoś tak inaczej, ale mi się wydaje co miesiąc że ten ból jest jakiś inny. @ ma przyjść 12.02 w niedzielę więc jeszcze trochę czasu jest. Jestem chwilami senna, osłabiona i lekkie mdłości jak nie mam na coś ochoty albo np mam ochotę na śledzie, ale to wszystko jest co miesiąc i równie dobrze może oznaczać @ jak i ciążę. Trzeba poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folikk
Mikołajka tak bardzo sie cieszę!!!! :-) Widzę, że po mnie to już chyba pójdzie lawinowo!!! Gratulacje i jak tylko się upewnisz wskakuj do naszej tablki zafasolkowanej!! :-) Asik25 - ja tez Ci przepowiadam, że będziesz następna..pamiętaj czekam tam na Ciebie!!! :-) Ale to radosne, że fasolek przybywa... :-) emila79 i Titka witajcie! Trafiłyście w dobre miejsce..tutaj fasolka za fasolką goni..Zostańcie z nami .. Ale mi radośnie po takiej wiadomości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka
Acha....Tak to już jest że ta nasza podświadomość wywija nam różne psikusy...a już szczególnie jeśli chodzi o pragnienie dzidzi.... Ale to normalne, bo ja też tak miałam....jędnak w tym m-cu to tak jakoś inaczej-taki wewnętrzny głos...że to już teraz...:) Ale ja myślę że będziesz dobrą koleżanką i nie zawiedziesz mnie...czego Ci z całego serduszka życzę...:) Wróć ja Ci nie życzę ale przepowiadam przyszłość...;) Przecież to już pewne że za tydzień przerobimy tabelki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Folikk- trzymaj tez dla mnie dobre miejsce w trzeciej tabelce:-) A jak u ciebie samopoczucie? Oby wasze słowa Folikk i Mikołajko- okazały się prawdą:-) Skakałabym do sufitu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu nie zdałam egzaminu 😭 siedzę i ryczę 😭 Mam dość wszystkiego: uczelni, starań nieudanych, sprzątania mieszkania, myśleniu skąd wziąć na wesele i całego durnego życia.... MIKOŁAJKA - gratulacje!!!!!!!! 100krocia - może po prostu wydłużył Ci się cykl i owu jeszcze będzie... Jeśli bedziesz mieć np 34 dniowy to Ci skoczy gdzieś koło 20 dnia. Ale wzrost tempki nie jest pewnym objawem owulacji. Jedynym pewnym jest ciąża.... Asik25 - trzymam kciuki żeby Ci się udało! Jeśli Tobie się uda, to może uwierzę że mi kiedyś też, bo jakoś za długo tu razem siedzimy w pierwszej tabelce... Dzisiaj idę do ginekologa na 18.30 Ciekawa jestem co mi powie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka
Folikk--->>> dzięki bardzo...najwyrażniej dobrze zapoczątkowałaś... Teraz to tak po kolei będzie leciało i już niedługo tab.II nam opustoszeje...i właśnie o to chodzi, nie? Następna oczywiście ASIK...tu nie ma co do tego żadnych wątpliwości...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka
J_A_N_A___ dzięki... czym ty się dziewczyno łamiesz....niezdany egzamin to nie koniec świata!!! Nie daj się zwariowac bo to nic nie da.... Wiem Ze to przykre, bo męczysz się i starasz a tu nic...ale usiądz wygodnie...albo połóż się spać i prześpij cała sprawę...Obudzisz się z innym nastawieniem...;) Podejdziesz do egzaminu jeszcze raz i wszystko się uda....dzidzia też się pojawi...i wesele też będzie zrobione...tylko bez nerwów...wszystko się ułoży...przecież wszystkie tu trzymamy za Ciebie kciuki...;) To nie może być inaczej, prawda??? Przytulachy na pocieszkę i uszy do góry...będzie dobrze!!! ;) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję małej fasolki!! Ja też tak bardzo bym chciała @ mam dostać 13 mam nadzieję że przejdę do tabelki niżej. Jak narazie nie mam objawów zafasolkowania chociaż może troszkę pobolewają piersi ale nie chcę sobie niczego wmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka
Dziękuję wszystkim za gratulacje i ciepłe słowa...oj jak ja się cieszę!!! Fasolkujcie wszystkie szybciutko i zapisujcie się do tabelki nr III .... Dziś się już urywam bo pędzę na zakupki i gotowanie obiadku dla mojego mężusia-tatusia...;) Zajrzę tu jutro...więc pozdrawiam wszystkie...trzymajcie się cieplutko....PA PA PA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia- to mamy mniej więcej taki sam termin @, której oczywiście nie dostaniemy:-) Mikołajka dzieki za tą rezerwację że następna będę ja zafasolkowana:-) Obiecuję że zrobie wszystko co w mojej mocy:-) J_A_N_A- Mikołajka ma rację, to mądra kobieta, w dodatku zafasolkowana to z innym spojrzeniem, z większą intuicją:-) Nie łam się, zaległe egzaminy zdasz i tez zafasolkujesz. Tak samo jak ja. Teraz masz gorszy okres w swoim, ale już niedługo się to odmieni. Po gorszym okresie zawsze następuje ten lepszy, który wynagradza nam wszystkie dołki:-) Trzymam za ciebie kciuki, żeby jak najszybciej nadeszły dla ciebie telepsze czasy:-) Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dlaczego nikt nic nie pisze? Ledwo znalazłam nasz topik, chyba już na 3 stronie z tematami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×