Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Folik nasz organizm kobiecy czasami nas zaskakuje. To, ze nie ma @ może być spowodowane stresem, chorobą, ciążą albo jeszcze czymś innym. Jeśli do tej pory miałaś @ regularną jak w zegaru to może jednak będzie fasolka;) A ten bół może jest spowodowany zagnieżdżeniem się jajeczka bo z tego jak piszą inne dziewczyny, jest to ból podobny jak na @. Joka myslę, że ten urlop to bardzo dobry pomysł. Wyjedziecie, porozmawiacie na spokojnie bez stresów, nerwów a przede wszystkim odpoczynek. Może to właśnie ze zmęczenia są te wasze problemy. Życzę żeby się wszystko dobrze ułożyło:) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do domu, nareszcie koniec pracy, ufff. Do zobaczenia wieczorkiem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za słowa wsparcia... dobrze, że przynajmniej wy macie szanse na ciążę w najblizyszm czasie... bo ja to chyba musiałabym być wiatropylna... :( pozdrawiam i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK! Cześć! Najpierw poprawie dane, tylko nie wiem kiedy mam wpisać swój termin @, wezme średnią z 5 ostatnich cykli...hmm... TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......18.02..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......17.02.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........25.01.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Mikołajka....Monika......25....Wa-wa..................3...........2-3.02 agapa........emilka.......21....płock....................3.........12.-15.02 J_A_N_A......Joanna.....22....Zielona Góra............4...........24.02 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............5...........12.02 Moluś..........Joanna.....29....Koło.....................6............25.01 Folik............Zuzia......30.....Śląskie................5..............23.01 julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............1..............3-4.02 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......23..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5 Dzisiaj czuję się już lepiej i psychicznie i fizycznie. Zawsze potrzebuje gdzieś tak dwa dni żeby jakoś się pozbierać i dojść do siebie. Ale już jest OK. Jestem twarda :) Dzisiaj miałam egzamin, nie do końca zdany, bo dopytka w lutym. Ale będzie dobrze. Teraz mam ochotę odprężyc się przy piwku. To jest jedeyny pozytyw @. Mogę sobie ze spokojnym sumieniem piwko wypić :D PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyłka, przepraszam, nie dopisałam cyklu starań... TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......18.02..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......17.02.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........25.01.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Mikołajka....Monika......25....Wa-wa..................3...........2-3.02 agapa........emilka.......21....płock....................3.........12.-15.02 J_A_N_A......Joanna.....22....Zielona Góra............5...........24.02 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............5...........12.02 Moluś..........Joanna.....29....Koło.....................6............25.01 Folik............Zuzia......30.....Śląskie................5..............23.01 julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............1..............3-4.02 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......23..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dziewczyny! Jestem w domku po wyczerpującym dniu...uff... Asik, bardzo fajny i potrzebny jest ten topik, który polecasz !!! Folik, może za niedługo (jak nadal nie będzie @ ) powtórz test.... joka,Witaj u nas! Po przeczytaniu twojego posta tak sobie myślę, że być może przyczyną problemów twojego gościa jest jakiś stan zapalny (pieczenia penisa), a dalsza konsekwencja to brak erekcji.... nie znam się na tym, ale to co napisłam przyszło mi do głowy po przeczytaniu twojego posta. Myslę, że konsultacja z lekarzem (urolog) jest konieczna, a w przypadku gdy brak erekcji ma podłoże psychiczne - konsultacja z seksuologiem!!! Ale na waszym miejscu sprawdziłabym najpierw czy istnieją przyczyny fizyczne np. stan sapalny itp.Życzę Ci aby wszystko się poukładało!!! A ten urlop napewno wyjdzie Wam na dobre!! J_A_N_A cieszę się, że jest w Tobie dużo optymizmu- to bardzo ważne!!! :) Tak trzymaj! U mnie nadal trwa sesja, ale zleci szybko....i w końcu na zasłuzone ferie wyjedziemy z Mężem :D Sorka, jeśli nie wymieniłam Was wszystkich... Miluśnego weekendu Wam życzę :D :D :D 🌻 dla każdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grappa
hej. czytam Was jakiś czas.dlatego że interesuje mnie temat.W czerwcu wychodzę za mąż i zaczynamy się starać.potrzebuję porad i chętnie dołączę do Was.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grappa
Daodam tylko że zrobiłam już badania podstawowe, zlecone pzrez lekarza.ale mam tyle obaw.Wiele się nasłuchałam o ciążach,porodach i komplikacjach ,problemach z zajściem.(Chociaż pozytywy też słyszałm.)Tak się boję, ale tak samo bardzo chcę.Tym bardziej że wokoło mnie słyszę o samych ciążach. jestem optymistką, oczekuję pozytywnych opinii :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grapa--witaj w naszym gronie,jeszcze masz troszeczke czasu ,a potem staranie sie o dzidzie to cos njapiekniejszego:) ..potem tylko czekanie na dwie krechy;) zyzce powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :) Wkońcu wróciłam do domciu :) nareszcie ciepłe łóżeczko (w Szczecinie miałam okropny zimny pokój :( ) Strasznie męczący jest taki wyjazd. Mam nadzieję, że wszystko im będzie działało i nie będę musiała już tam jechać :) Witam wszystkie nowe tematowe i starające się dziewczyny :) Aha, nasz urlopik chyba wypali tak jak planowaliśmy więc witaj znowu Egipciku i mam nadzieję, że w lipcu wrócimy w trójkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folik
Witam..sorki, że dopiero się odzywam ale nie miałam wcześniej możliwości..U mnie sytuacja wygląda następująco: @ brak!! no i powtórzyłam dzisiaj test ale nie z pierwszego moczu i wyszła blada różowa druga krecha!!! Wydaje mi się,że to jednak ciąża ale powtórzę dla pewności test jutro rano.. :-)))) Misiowi już też powiedziałam bo nie wytrzymałam.. Brak mi słów..trochę boję się jeszcze cieszyć...ale jakoś intuicyjnie czuję, że to jednak fasolka.. :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik gratulacje! Dobrze że chociaż Tobie się udało :) Teraz wypoczywaj i szybko do ginka :) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folik
J_A_N_A..Julk_a dziękuję!!! Odezwę się jutro i napiszę jak wyszedł poranny test.. Dostałam piękne róże od Mężusia mojego Kochanego!!! Oby ta krecha wyszła już jutro tak jak powinna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folik
Witajcie! No u mnie bez zmian :-) zrobiłam z rannego ale krecha nadal jest bledziuchna..więc dzisiaj jeżeli mi sie uda przed pracą to zrobię bete i jutro myślę będę już wiedziała na 100%.. Wczoraj pojawiło się u mnie dużo białego śluzu..czytałam o tym objawie często i wypatrywałam go juz nie raz ale dopiero teraz wiem jak wygląda..Taka jestem szczęśliwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folik
agapa dziękuję! ja też trzymam za Was kciuki..i będę trzymała aż do skutku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie! Folik- strasznie się ciesze i gratuluje! Tobie udało się w styczniu a nam się uda w lutym:-) Na pewno! Daj znać jak wyszedł test z krwi! Wspaniała wiadomość w poniedziałkowy poranek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Folik- serdeczne gratulacje !!!! :D Wspaniała widomość ....tak zaraz po weekendzie!Daj jak najszybciej znać jak tam wyszło badanie z krwi!! Witaj grappa wsród nas! :) wpisz sie do tabelki jesli masz ochotę... :) Jak Wam minął weekend Kobitki, co ciekawego porabiałyście ? P.S Ciekawe co się dzieje u Lorelay i Beatrycze- coś się już długo dziewczyny nie odzywają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kamilla7 i witaj Grappa! Jeszczę cie nie przywitałam na tym topiku:-) Kamilla7 masz racje, coś nam dziewczyny odfrunęły. U mnie weekend był średnio udany. Nastawiłam sie na pełny relaks z mężusiem ale nie zawsze wszystko wychodzi tak jak bym tego chciała. W sumie zakończył się całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat4
Witam dziewczyny.Rzeczywiście świetne wiadomości od rana Gratuluje Folik i wskakuj do mojej tabelki bo jest mi tam smutno. Na was też czekamy dziewczyny. Folik będziemy podobnie rodzić. Liczę ze ty około 10 października. Ja podobno mam na 19 września. Tak wyszło z kalkulatora porodu który znalazłam w wyszukiwarce na onecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kwiat4- strasznie dawno się nie odzywałaś! Jak tam samopoczucie? Masz jakieś objawy, dolegliwości? Czekaj, czekaj, niedługo wszystkie przeniesiemy się do twojej tabelki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamn Dziewczeta! I jak tam Kwiatku? Jak sie czujesz? Ja nadl bez @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Moluś, chyba razem z Folik musisz się pakować i przeprowadzic do tabelki nr 3:-) Ale nie martwcie sie, zaraz do was dołączymy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat4
Dziewczyny czułam sie super aż do dziś. Od rana jest mi tak nie dobrze i słabo że szok. teraz jestem w pracy i mam umrzeć, boje się że zaraz padne lub zwymiotuje. Jest mi strasznienie nie dobrze i gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat4- wiem że to jest ta mniej przyjemna strona bycia w ciąży ale strasznie ci zazdroszcze, oczywiście w pozytywnym sensie:-) Ale już niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosik tu pusto..... :( Kwiat, miło, że się odezwałaś... zaglądaj do nas często i opowiadaj jak się macie- ty i fasolinka!...do padły Cię jednak objawy ciąży - trzymaj się , będzie oki! My czekamy na takie symptomy :p.... U mnie weekendzik 🌻 minął nawet milutko, spędzilismy czas przede wszytskim razem z Mężem ❤️, ale w sobote byliśmy u znajomych, a i w niedziele odwiedziliśmy rodziców :) Jutro znów egzamin.... mam dość, ale trzeba się zmobilizować! Piszcie dziewczyny co u Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje ogromna ulgę...ufffffff.... kolejne zaliczenie z głowy. Następny egzmin w czwartek. Ja jednak okropnie się denerwuję na sesje. Dzisiaj rano miałam takie rewolucje żołądkowe, że myślałam, że z kibla nie wyjdę- a w ciąży nie jestem :p Szkoła mi tak urozmaica życie, że obecnie nawet nie mam odrobiny czasu na myslenie o dzidzi. Nawet wieczorem, bo jestem tak zmęczona, że przyłoże głowę do poduszki i od razu śpię... Ani się obejrze i będą dni płodne :) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Jak widzę u każdej z nas jest gorący czas zaliczania, egzaminów, ciężkiej pracy brrrr. U mnie też, do tego jeszcze niedługo obrona a czas tak szybko mija. Weekend minął milutko i jednocześnie pracowicie i zdecydowanie był za krótki. Nie wypowiadam się co do ciązy bo nie wiem co będzie w tym cyklu:) Choć wolę nie myśleć, że @ może przyjść, lepiej nie i czego życzę wszystkim starającym się 🌼. A zafasolkowanym gratuluję i dbajcie o siebie i dzidzie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa wsparcia... mój Skarb zarejestrował się na jutro do urologa- wierzę, że nasze klopoty niedługo się skończą... w czwartek biorę ostatnią pigułkę;) latem planujemy ślub... oby wszystko było po naszej mysli... dzięki za miłe przyjęcie:) Folik-> trzymam za Ciebie kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×