Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Hej Emilcia:-) Trochę się zdziwiłam że wczoraj wieczorkiem tez nikt nic nie pisał... Może dziewczyny były zajęte. Ale dzisiaj śnieg ostro pada...:-) Fajnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Hej hej :) Wczoraj maiłam ciężki dzionek, wróciłam poźno do domku dlatego się nie odzywałam :) Przede wszystkim WIELKIE GRATULACJE dla Mikołajki! Wspaniała wiadomość.....-to kolejny dowód na to iż nasz topik przynisi szczęście każdej Kobitce, która sie tu znajdzie! :D Asik, bardzo mnie cieszy twoje pozytywne nastawienie- tak trzymaj, a ja trzytmam abyś to ty w tym miesiącu przeszła do tabelki III i zabrała tam resztę dziewczyn !!! J_A_N_A - nie martw się egzaminami, dasz radę!!! Postaraj się zdystansowac do teogo wszystkiego, wrzucic na luz.... a wszystko nabierze innej barwy :) - egz na 100% zdasz, na dzidzi też przyjdzie pora, a wesel napewno się uda!!! dla wszystkich ----> 🌼 Karyn- dlaczego sie nie odzywasz?? Napisz do nas co u Ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, właśnie! Karyn- odezwij się! Miałaś testować i napisać na o wynikach już wczoraj! Czekamy! Wczoraj Mikołajka pochłonęła mnie bez reszty:-) Daj koniecznie znać co i jak! Cześć Kamilla- u ciebie też pada śnieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie snieżek pruszy bardzo deliktnie.... Ja już mam dość tej zimy! Czekam z niecierpliwością na wiosnę i oczywiście na lato...z wielu przyczyn; bo uwielbiam jak jest ciepło i zielono wokoło, ale przedewszystkim starnka wtedy rozpocznę...nprawdę to czekanie jest dobijające :D Staram się być cierpliwa, ale to nie jest łatwe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co czujesz Kamilla, ja też najpierw czekałam ze starankami do ślubu i jeszcze troche zanim wzięłam drugą dawkę szczepionki p/ żółtaczce. Jakw końcu zaczęliśmy się starać, tak znowu czekanie żeby się udało:-) Ja chyba zawsze muszę na coś czekać. A nie powinno się o tym w ogóle myśleć ( o tym że się ciągle na coś czeka) tylko cieszyć się życiem, łapać każdą chwilę, cieszyć się drobnymi sprawami, np że piękny biały puch leci z nieba:-) Chociaż tez uwielbiam jak jest ciepło i lato jest najlepszą pora roku, to staram się zauważać i cieszyć urokami każdej pory. Staram się tego nauczyć. Chociaz różnie to ze mną bywa, ale gdy mi się to udaje to powoduje że jestem jakaś spokojniejsza, szczęśliwsza. Życie jest tak ulotne i czas tak szybko leci że powinno się bardziej cieszyć chwilą, dostrzegać uroki chwili. Nie wiem czy dobrze oddałam słowami to co chciałam powiedzieć, ale starałam się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zy to prawda że na ciąże to raczej sutki bolą niż całe piersi? bo szczerze mówiąc to nie bardzo pamiętam jak to było z pierwszym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia podobno prawda, ale to chyba u kazdego indywidualnie, każdy organizm jest inny. Mnie sutki bolą:-) Ale miesiąc temu chyba też bolały:-( Choć teraz jakby bardziej... i znowu się nakręcam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest tak że sutki zaczynają bolec jak mi np zimno jest zrobiły się takie przewrażliwione no i trochę bolą jak dotykam a właśnie w poprzednim moiesiącxu to bolały mnie piersi ale tak dolna ich część ale nie sutki. No i teraz doszło to zmęczenie cały czas spać mi się chce tak samo miałam z pierwszym dzieckiem jejku a może ja to wszystko sobie wymyslam? denerwujące jest takie czekanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia- to wszystko o czym piszesz to mogą być objawy ciąży:-) Oby tak byłoi ja tez chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że mogą to być objawy ciąży ale tak bardzo się boję że się rozczaruję..... kiedy będziesz robiła testowanko jesli nie dostaniesz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, masz racje i zgadzam się z Tobą.... trzeba cieszyć się chwilą!! Ja też staram się widzieć pozytywy każdej chwili, każdej pory roku, itp. Różnie mi to wychodzi, ale się staram..... i chyba tak własnie należy podejść do tej sprawy! Asik, gdybym znów na ten temat marudziła, tzn., że nie mam cierpliwości aby czakać, prosze Cie przypomnij mi to co wczesniej napisałaś , napewno mi to pomoże :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- nie ma sprawy:-) Emilcia- @ mam dostać 12.02. w niedzielę, więc jeśli nie dostanę to zrobię test w poniedziałek lub wtorek- jeśli wytrzymam i od razu w niedzielę nie polecę do apteki:-) Ale planuję w poniedziałek a najlepiej we wtorek. W pon po pracy bym kupiła teścik i we wtorek rano testowanko:-) Ale życie pokaże czy dane mi będzie zatestować... A ty kiedy planujesz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:):):) Zycze szczescia w planowaniu dzidziusia🌻🌻🌻 Ja mam juz 6 letnia coreczke i teraz spodziewam sie dzidziusia.Mialam szczescie,bo staralismy sie z mezem tylko miesiac i sie udalo.Zycze wam takiego samego szczescia jak ja mialam. Pozdrawiam i powodzenia kiss]😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dostać 13 jeśli nie dostanę to teścik będę robiła 14 ( w Walentynki ) ale byłoby fajnie jeśli by teścik pokazał 2 krechy w tym szczególnym dniu :-). Tym razem musi nam się udać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia26- Walentynki- piękny dzień aby dowiedzieć się o dzidzi..... życzę aby wyszły dwie kreseczki ;) Dajcie jak najszybciej znać dziewczyny jakie wyniki testowania!! Karyn, czemu się nie odzywasz??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Miałam urwanie głowy od piątku ( w wekend jeszcze najazd rodziny). Testu nie miałam kiedy zrobić. @ przyszła. Gratulacje Mikołajka!!! Super wiadomość 🌻 Później postaram się napisać więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia- miałaś szczęście, nam tez je przyniesiesz swoimi wpisami:-) Zostań z nami:-) Emilcia- rzeczywiście taka wiadomość w same walentynki:-) Obysmy obie miały co świętować:-) Wymarzone walentynki:-) Karyn- jednak @ przyszła, ale swoją drogą to całkiem spore miała opóźnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a tutaj znowu pustki:-( Piszcie coś optymistycznego... najlepiej obiecajcie mi że za tydzień będę miała test z 2 kreseczkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale obiecujesz na pewno? Na 100%? Tak bardzo tego chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, niech będzie te 99%... Widziałam cię na topiku zimowe starania:-) Tez ciekawy topik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszędzie zaglądam fajnie jest porozmawiać z dziewczynami które tak samo jak ja pragną małej fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak uważam, dlatego też się tam dopisałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Asik też Ci obiecuję 2 grube krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julk_a- nie dziękuję żeby nie zapeszać... może to coś pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,podczytuje Was sobie od jakiegos czasu bo tez mamy zamiar z mezem a niedlugim czasie starac sie o dzidziusia.Niestety pierwsze dziecko umarlo w 12tyg ciazy,przezylam to strasznie ale wracam do siebie,postanowilam sie nie dolowac i dolaczyc do Waszej wesolej gromadki-tylko ze ja musze jeszcze minimum 1cykl odczekac,ale folikowo-wotaminkowe przygotowania juz stosuje.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje zajsc w ciaze w wakacje :0 mam 23 lata i popieram ciaze planowane:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×