Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Channah- serio- wzruszyłam się twoim postem...:-) J_A_N_A i Kamilla7- betę bym zrobiła, jasne, ale bez igły, krwi itp.- tchórzem jestem, no co... Agapa- trzymam kciuki żeby zgaga cię na darmo nie męczyła tylko przyniosła konkretne efekty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łona
kobitki kochane... czy będąc w ciąży mogę zaszczepić sie na WZW B???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łona- z tego co wiem to nie. Też się dowiadywałam jakiś czas temu. Planując ciążę wzięłam pierwszą dawkę za miesiąc drugą i dopiero staranka i położna powiedziała że jak zajdę przed trzecią dawką to wtedy ta trzecią mam wziąć dopiero po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łona
Ojj Ojj to mam problem :( Bo podejżewam że jednak będę miała dzidziusia, a szczepienie potrzebuje jak najszybciej do pracy :/ Ehhh a na test ciażowy jeszcze za wcześnie. A nie wiecie może po jakim czasie od zapłodnienia badanie krwi wykaże czy będę miała bejbika?? POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channach-- :P oojjjejku ale dałas czadu..;) ,aż pewnie etraz wszystkiego nakupi żeby w nocy nie musiał wstawać :P:):):) heeee u mnie dziś 34 dc (w tamtym miesiącu wąłsnie w tym dniu dostałąm @ ) oby wcale nie przyszła..........plisss ;) dam znać jakby się coś działo a narazie speadm do pracy mięłgo dnia zyzcę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łona- nie wiem kiedy dokładnie badanie na beta wykazuje ciążę ale podobno bardzo szybko, chyba kilkudniową, ale na 100% to nie wiem, nie chcę cię wprowadzić w błąd. Agapa- trzymam kciuki żeby @ nie nadeszła. Ja jeszcze nie dostałam @ i mam nadzieję że mnie ominie w tym... roku:-) Tylko temp mi spada. Wczoraj wieczorem miałam 37,0 później 36,8 a dzisiaj rano wyjątkowo zmierzyłam bo nigdy tego nie robię rano i było 36,5. Nie wiem jak długo powinna się utrzymywać podwyższona jeśli to ciąża. Hmmm, oby to była ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Asik, nie wiem jak to jest z tą tempką, ale skoro @ nie ma to jest tylko jeden powód....:D Agapka, pisz co u Ciebie, bo zdaje sie że razem z Asik opuszczacie tabelkę II do III.... :) :) :) channah, o mało co nie spadałam z krzesła jak czytałam twojego posta, tak się uśmiałam :D Wczoraj wieczorkiem skoczyliśmy z Mężęm na nartki na 2godz.-było fajne! A za chwilkę zbieram się, bo ide do kumpeli na ploty...(ona jest w 8mc ciąży i przy okazji zbieram wszelkie potrzebne na przyszłość infomacje :p) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamilla! Oby twoje słowa się potwierdziły i ten brak @ oznaczał tylko jedno... u agapy też:-) Chętnie opuszczę tabelkę nr 2 na rzecz tabelki nr 3:-) Przeciez to nie oznacza że opuszczę was:-) W żadnym razie:-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie Asik, miło że piszesz że nas nie opuścisz, bo inne dziewczyny też miały nas odwiedzać, a jakoś im to nie wychodzi :p... no trudno! Planujesz powtórzyć test w weekend? W sumie to juz niedaleko, bo jutro już piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuję zatestować w weekend, może w niedzielę- to będzie dokładnie tydzień po terminie @, ale najpewniej nie wytrzymam i zrobię albo jutro rano- to od razu się dowiecie:-) Albo w sobotę. Boję się trochę... może to tylko taka zmyłka z tym brakiem @... Często czuję jakbym dostała, lecę do łazienki a tam ulga, bo nie ma @:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, to niemożliwe, aby był inny powód (nie jestem znawcą, ale tak mi się wydaje), zresztą prawdopodobnie już by @ przyszła, tym bardziej, że maiałaś regularny cykl!!! A skoro jej nie ma..... :D :D trzymaj się mocno, bo ja bym \"umarała\" z ciekwości (taka jestem niecierpliwa)....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tę \"umieram\" z ciekawości:-) Trochę mnie ten wtorkowy test zdenerwował, bo skoro piszą że wykrywa 6- dnniową ciążę, to myślałam że wykazuje ciążę już 6 dni po owulacji, ale może oni inaczej liczą... No ale jak robiłam 2 dni po terminie @ to byłam pewna że chociaż jakiś cień drugiej kreski będzie a tu nic. Mam nadzieję że w kolejnym który zrobie będzie wyraźnie widać 2 KRECHY:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 - tempka powinna być podwyższona przez całą ciążę, więc trochę niepokojący jest ten Twój spadek. Ale może jest chwilowy. Zmierz jeszcze jutro z rana, może już bedzie wyżej. Ja czekam na @, powinna być gdzieś około za tydzień. Chciałabym żeby już przyszła, bo głupio się czeka na @ jak wiadomo, że cykl stracony :( A na dodatek zaczyna mnie trochę przybijać wizyta mojego brata. Wszyscy się zachwycają maleństwem, ja oczywiście też, ale zazdrość powoli zaczyna o sobie dawać znać.. I nie mogę sobie z tym nijak poradzić... No agapa, oby to była ciąża :) A jak tempka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazł mi ktos informacje że podwyższona temp po owulacji utrzymuje się min. 16 dni (u mnie to było 17- 18) poźniej spada do normalnej a w 3 m-cu wzrasta i dopiero przed porodem znowu spada. No ale zobaczymy... @ nadal brak, więc nie tracę nadziei:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby było tak jak mówisz Asik25 :) W ogóle to nie ma co się sugerować tempką - jaważniejsze że nie ma @ A ja kupiłam nową ladną roslinkę do akwarium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczęta :) obyście małey racie kochane i zebym razem z Askiem pzreskoczyłą do III tabelki;);)....mnie dziś w autobusie brzuszek zabolał kilka razy jak na okres..wiec byłam pewna ze jak doojde do domku to napewno okresu dostane..ale sprawdzam a tu nic..:)...ale nie chce sie cieszyć bo to jeszcze za wcześnie...jak nie dostane do poniedziałku to zrobie teścik...temperaturke rano miałam 37,3 a teraz 37,6..wiec to dobry objaw ;)..brzuszysko zakłuwa ale nie tak bardzo..zgaga pzreszła ale mam takie dziwne uczucie jak pzrełykam ..jakoś tak dziwnie.. buziaki śle 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titka
Cześc dziewczyny. Od jakiegoś czasu śledzę wasz topik i już pytałam czy mogę się przyłączyc. Gratuluję tym wszystkim kobitkom co są już w ciąży. Nam jak narzaie się nie udaje, niestety, i chyba zanosi się u mnie na dłuższe leczenie - brak okresu ale i brak ciąży. Oj chyba czas najwyższy wybrac się do gina, tylko jakoś albo brak czas - praca, albo mi sie po prosu niechce. Mam nadzieję że po rozmowie z wami coś się zmieni, że nabiorę chęci do wszystkiego, bo dzisiaj wyjątkowo ciężki dzień. Postaram się zaglądac tu częściej.Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titka--witaj..dołączaj jeśli chcesz ;)...żyzcę powodzenia :) u mnie narazie @ nie a;) ale nie cieszę sie ejszzce ..bo nogdy nic nie wiadomo ... dziewczyny a czy zawsze po owulacji zceka sie 14 dni na @ ...cztałam gzdeiś ze tak jest ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam @ J_A_N_A miała rację Jestem w okropnym nastroju, myślę że nie będę miała dzieci dopóki nie przestanę intensywnie o tym myśleć, a nie przestanę bo nie potrafię i kółko się zamyka... Do pupki z taką robotką.... Agapa- z tą owulacją różnie bywa- podobno jest dokładnie w środku cyklu, np jak masz cykl 34 dniowy to w 17 dniu była owu- podobno- ja już g... wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiczku--❤️,wiem jaki to rozczarowanie kiedy tka czekasz a tu @ przychodzi..wwrrrrr...ja pewnie tak samo sie rozczaruje wiec nie ebdziesz sama...narazie @ nie widać ale nigdy nic nie wiadomo :(..tez tak mysle że jezeli bardzo chcemy to guzik nam z tego wychodzi...ale jak pzrestac o tym mysleć???bo ja nie wiem !!! dam znać jka by u mnie sie cosik zmieniło...tempka dzis 37,4 wiec narazie nie spada wiec jakies tam nadzieje są ...ale to sie okaże buziaki dla was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa- dzięki za słowa otuchy. Trzymam za ciebie kciuki, żeby tobie się udało. Ja nie potrafię o tym przestać myśleć i mam coraz czarniejsze myśli, czy ja w ogóle się kiedykolwiek doczekam, właśnie ze względu na psychikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......18.02..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......17.02.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........????.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Mikołajka....Monika......25....Wa-wa..................3...........2-3.02 agapa........emilka.......21....płock....................3.........12.-15.02 J_A_N_A......Joanna.....23....Zielona Góra............5...........24.02 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............6...........16.03 Moluś..........Joanna.....29....Koło.....................7............1-3.03 julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02--------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......24..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30..........Śląsk.......?......pażdziernik...?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka się coś nie odzywa- a przeciez ma na pewno same dobre nowiny. Jednak nie będziemy na razie razem w 3 tabelce... A Folikk i kwiat4 to już wcale nas nie odwiedzają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik-------> dla Ciebie 🌻 ❤️ Przykro mi, bo już chciałam Ci gratulować! Asik, co się odwlecze... I pamietaj; jak nie w ty mcyklu to w nastepnym musi się udać!!!! Fakt jest faktem, że niezłego psikusa sprawiła Ci ta małpa@, wredna..... Ale nie smuć się! Uszy do góry Titka, zapraszamy !!! Wpisz się do tabelki i pisz do nas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Przykro mi Asik25! Ja wcale nie chciałam mieć racji!!! :( Tez mam problem z nie-myśleniem. I na dodatek wszyscy dookoła każą się wyluzować a ja nie umiem... Teraz troche mi lepiej, bo jakos świadomością że od czerwca bede sie badac i w razie co leczyć mi pomaga, bo ja kompletnie nie wierze że do tego czerwca sie uda... czekam na to leczenie i to mnie uspokaja. Moze troche to bez sensu ale tak jest. A mi dzisiaj skoczyła tempka. Czy to możliwe żeby w 23 dniu cyklu dopiero mieć owulacje? Zdarzaja mi sie cykle max 34 dniowe, wiec to troche późno ale... no nie wiem :o Nastawiłam się że już nie bedzie owu ale teraz mam wątpliwości... Chyba że bardzo późno dostane @ albo 2 faze mam po prostu za krótką... Agapa - TRZYMAM KCIUKI!!! Kiedy testujesz?! PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie andal nic kobitki,a brzunio pare razy dziś zabolał jak na @..ale narazie nic :) 😘 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zpraszam na fajne forum do którego ja anleże od niedawna...tam jest zaje..fajnie...mozecie sie zapisac do przygotowujacych,starajacych i cięzarnych..fajnie ejst zarejestrujcie sie ,atmosfera fajna..mozna zrobić swój album z fotkami..świetnie jest zapraszam ;) oto i adres.. http://www.babskieforum.fora.pl/index.php?sid=28979a4f6f518f14238f731f5c78ea14 czekam tam na Was..dajcie znac jak sie zapiszecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie sie podziewcie??????? no nie mówcie że wszystkie pzreskoczyłyście odrazu na ta stronke którą podałam ;P,,hehehe wracać tu!!!!!!!!!1 powiedzcie chociaż czy wam się tam podoba???? i dajcie znac jak Was tam rozpoznać!!!;) czekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×