Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Witam wszystkie nowe koleżanki!!! Darka - coś czuje ze jednak zaciążyłaś :) Ale fajnie, tak szybciutko... :) Dzisiaj się poczułam w końcu jak przyszła mama :) Troche dzieki mojej małej bratanicy, bo zostałam wysłana po zestaw soczków i welurowy pajacyk. Oczywiście jak zaczęłam buszować po półkach z artukałmi dla dzieci to nie wiem kiedy zeszła godzina... I na Dzień Dziecka kupilismy (z mężem) bratanicy ów pajacyk (czerwony) i komórkę zabawkową grającą, a naszemu maleńswu pierwszą grzechotkę w kształcie Kłapoucha :D Urocza i mięciutka... Wpadłam w taką euforie w tym zabawkarskim jakby mi odbiło :p Ale tak to chyba jest przy pierwszym dziecku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, przytyłam kolejny kilogram (w końcu!) więc poprawiam stopkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA-gratuluję kolejnego kg:-) a wizyty w takich sklepach dla dzieci to rozkosz:-) mam nadzieję że wasze przeczucia sie sprawdzą:-)a jeśli jednak nie to dalej bedziemy chętnie próbować:-) Roza- z Chrześniakiem było super!szaleństwa na karuzeli, pizza,cola,i bujawki:-)jestem padnięta:-) i troche żałuje że nie kupiłam jenak tesu:-(teraz jak siedzę w domku to nie moge przestac o tym myśleć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria...kup test jutro, taki ktory mozna robic o kazdej porze dnia i przetestuj sie po poludniu...! trzmam kciuki..!!! Wczoraj do mnie kolezanka dzwonila, ze ma juz spakowane ciuszki po corce( jesli u mnie bedzie dziewczynka)-mowi ze niektorych nawet mala nie nosila ...niezla rozrzutnosc... Moja mama sie upiera ze dla pierwszego wnuka chce kupic wszystko nowe-lozeczko, wozek itp.a mnie na to szkoda kasy(wiem ze nie moja) ale wolalabym zeby cos innego kupila-np. jakies kanapy do salonu...;) a te rzeczy dla dzieci przeciez nie sa poniszczone-bo jak takie malenstwo ma cos zniszczyc-grysc lozko-dziaslami???? kupilabym tylko nowy materac i z glowy.... ale to pierwszy wnuk dla moich rodzicow i nie moga sie oboje nacieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej gosik !? lekarz moze rozpoznac plec dzieka juz 19 tygodniu ?? ale na 100% powie ci wiarygodna plec w 22 tyg !? pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoc już nawet w 16 tygodniu można coś dojrzeć. Ale faktycznie tak koło 20 tyg wzwyż płeć jest bardziej pewna. No ja nie znam jeszcze, ale USG bede mieć za 2 tyg, może się dowiem, będę wtedy w 21 tyg. :) darka - testuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć w weekend. Widzę ze Gosik na dobre wije gniazdko. Ja w sumie też, wczoraj obmyślałam gdzie wstawimy kolejne bezsprzecznie potrzebne mebelki. No i kurcze, nie ma miejsca :D Ale jak się popieści to się zmieści ;-) Darka jeszcze nie gratuluję, ale jestem prawie pewna ze u Ciebie w brzuszku zamieszkała fasolka. Czekam na dalsze wieści. U mnie dziś znów mdławo i w głowie się kręci, uffff, uroki ciąży pozdrawiam i zyczę miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy weekendzie! ja tylko tak przelotem sprawdzic czy Daria ma jakies wiesci, a tu nic...:( ja za raz wybieramsie na festyn chleba i miodu-a potem male sprzatanko domu...! Ja na usg pojde ok.13 tygodnia wiec pewnie jeszcze za wczesnie na poznanie plci... zycze milego weekendu-takie dobrze relaksujacego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj milalas bo dostalam zdjecie...na wszelki wypadek podaje jgoha@yahoo.com....zastatnawiam sie czy moglabym sobie tutaj zrobic takie wycieczki po szpiatalach....chyba i tak musze wybrac najblizszy, bo w razie czego nie bede tam jechala godzine....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygzaczek
Ach dziewczyny jak ja wam zazdroszczę. zaglądałam tu kiedyś, jakiś rok temu jak juz mysałam że zaciążyłam. A tu nadal nic. Już powoli tracę nadzieję. Trzymajcie się cieplutko. Życzę wam wszystkim powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim okresu nadal nie ma tylko małe upławiki ale mysle ze nie jestem w ciąży. caly czas z mezem zastanawiamy sie kiedy zacząć - mysle ze jak skonczy sie czekanie na miesiaczke, czyli w nastepnym cyklu. no i chcemy wyjechac do anglii, a z tego co wiem to służba zdrowia tam pozostawia wiele do życzenia i troche bym sie bala.. no ale dla mnie teraz najwazniejsze jest moje zdrowie i starania, dlatego oficjalnie postanowilam dopisac sie do waszej tabelki, ok?? buziaki:-) TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........05.06..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf.,aTG,toxo, CMV,róż,HBS,antyHCV 100krocia......................24....Rybnik.......05.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 05.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock..............?.........tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,krupa krwi,morfologia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.........Ania.......małopolska.........27.05.........cytologia gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........12.06 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........27.06 darka..........daria.......29....Malbork.................0...........01.06 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS J_A_N_A...Joanna...23....ZielonaGóra....19.....3/4listopad......?.....6 G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn........Styczen 07.................5 Miama.......Lidia......26......południe PL....8.....styczeń 07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.........5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
O tabelka sie powiększa :) Witam wszytstkie nowe przyszłe mamusie. Ciekawe jak tam Darka, czy ma już małą fasolkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nocne marki:-) mój już smacznie śpi, goście właśnie pojechali , w domu demolka ale dzień był super:-) my spacerki z maluszkiem a nasi panowie oczywiście na wodzie:-)fajnie było mieć takiego małego gościa w naszym wielkim łóżku:-)spał sobie spokojnie na środku:-)jest słodki i kochany:-) ale to wielka odpowiedzialność i obowiązek:-)zazdroszczę jej tej pewności siebie jaką się ma po 3 m-cach z maleństwem:-) a u mnie znów nic....czyli bez zmian:-) ale test zakupiłam i zrobię jutro rano, oczywiscie jeśli nie pojawi się @ chyba boję się rozczarowania:-)dlatego tak zwlekam:-) a mój już dziś wznosił toasty za \"kropeczkę\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jeny DARKA podziwiam cie za cierpliwosc !(bo ja bym nie wytrzymala) ale zlituj sie nad moimi palcami ;) bo ja caly czas trzymam mocniutko kciuki za ciebie :* i za twoja \" fasolke \" hihi pewnie ci sie non stop odbija bo moje mysli caly czas bladza wokol twojej osoby (pewnie nie tylko ja ale cala reszta tez mysli o tobie czy ci sie udalo )wiec jak tylko poznasz wynik to pisz !? pozdrawiam i milej niedzieli zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Darka, Rosa ma racje, ja też już bym co najmniej 2 testy zrobiła. jutro czekam rano na jakieś wieści i nie wymigasz się, ja tam i tak swoje sądzę ;-) powodzenia channah mój adres przypominam: lidus@o2.pl Czekam na foteczkę. I trzymam za Ciebie kciuki 👄 u mnie coraz większe problemy z ciuchami, wszystkie jakoś dziwnie się chyba w praniu wstąpiły :D Smacznego obiadku i udanej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś rano zrobiłam test i nic.....niestety tylko jedna kreska:-( długo i cierpliwie czekaliśmy na drugą kreskę, ale niestety:-( a @ dalej nie ma nie wiem co mam o tym myśleć.... widocznie mój organizm sie zbuntował, a ja za bardzo się przejełam:-( pozdrawiam Was wszystkie gorąco i dziękuję za trzymanie kciuków:-)przydadzą się znów za miesiąc:-) choć nie wiem jak to teraz będzie z dniamipłodnymi i z @........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka będzie dobrze. Nic się nie martw, możliwe, że zadziałały u ciebie emocje. Ale ja na Twoim miejscu, jeśli do kilku dni @ nie przyjdzie, powtórzyłabym test. A może jednak.... No i tylko się nie załamuj, za miesiąc znowu jest szansa. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Miama:-) @ dalej nie ma... temp. 37 nie wiem o co chodzi.... test , który robiłam był chyba dobry, robiony rano no i 3 dni po spodziewanym terminie @...... myślicie że mógł być to błedny wynik...... a jutro prawdopodobnie czeka mnie ten już raz przekładany wyjazd...i to bardzo daleko....a ja wcale sie już nie cieszę.... i przez to wszystko chodzę jakaś przybita ..... i już nie wiem co mam o tym myśleć..... pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spóżniający się @ i temka 37 to oznaki ciąży. A jak z innymi sprawami? Piersi Cię nie bolą? Bo mnie bolały jak przed @. Ja bym test powtórzyła, chociaż dziwne faktycznie, bo po terminie @ powinien był coś wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi bolą i sa powiekszone... generalnie czuję się cały czas jak przed @...... i nic innego się nie dzieje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej ?! darka nie przejmuj sie glowa do gory !! powtorz test np\"QUICK VUE\" taki zwizerunkiem dzidzi on jest naprawde dobry i pewny !?i mozna go zrobic o kazdej porze po terminie @ !? ja w kwietniu mialam 18 dni opuznienia @ i zrobilam 2 tesy jak drugi pokazal tylko jedna kreske :( to bylam pewna ze nie ma zludzen na fasolke :( bo dwa testy sie nie myla :( i w dniu w ktorym mialam isc do lekarza dostalam @ chyba za bardzo chcialam ...opuznienie bylo chyba z nerwow :( tobie zycze jak najlepiej i postaraj sie nie denerwowac :) i zrob kolejny test !? a noz widelec pierwszy sie mylil :) trzymam mocno kciuki :) pozdrawiam goraco i trzymajcie sie cieplo wszystkie kobietki z naszego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! piszę z pracy... ;) także musze uważać, nie ma już takiej swobody jak w domku :) Asik- ❤️ 👄 przykro mi że @ przyszła! Ale nie poddawaj się! darka- dziwna sprawa z tym testem..... odczekaj i ponów próbę! trzymaj się mocno, wiem jakie to denerwujące jak się nie wie na czym się stoi....ale bedzie dobrze! pozdrawiam Was wszystkie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Rosa:-) Hey Kamilla:-) no tak ty już przecież nawą prace rozpoczęłaś :-) powodzenia i pisz jak się czujesz w nowym miejscu:-)a jak było na wycieczce??? to już 34 dzień cyklu...chyba jutro przed wyjezdem powtórze test...jeśli nie przyjdzie @.....by mieć pewność.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Darka! Dzięki, w pracy jest oki.... są różne momenty; raz nawał pracy a raz troszkę spokoju :D A na wycieczce było bardzo fajnie.... pogoda była średnia, ale humory dopisały, zobaczyłam wiele nowych miejsc :) Trzymam kciuki aby jutrzejszy test pokazał dwie krechy i żebyś już nie usiała rozmyślać; co jest grane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Kurcze, mam coraz krótsze cykle :( ostatni 25 dni :(( TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........05.06..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf.,aTG,toxo, CMV,róż,HBS,antyHCV 100krocia......................24....Rybnik.......26.07.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 05.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock..............?.........tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,krupa krwi,morfologia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.........Ania.......małopolska.........27.05.........cytologia gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........12.06 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........27.06 darka..........daria.......29....Malbork.................0...........01.06 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS J_A_N_A...Joanna...23....ZielonaGóra....19.....3/4listopad......?.....6 G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn........Styczen 07.................5 Miama.......Lidia......26......południe PL....8.....styczeń 07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.........5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.....05.06........TSH,Tf3,Tf4,ATPO, morf.,aTG,toxo, CMV,róż,HBS,antyHCV 100krocia...................24....Rybnik......26.07........TSH,T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia.........25....Bielsk.......17. 05.......ogólne, TSH Agapka.......Emilka........22....Płock..........?............tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,krupa krwi,morfologia Moluś.........Joanna.......29.....Koło...........?.................? Kamilkaaaa26...Ania.............małopolska...27.05.......cytologia gosia80.......gosia.........26......różnie....................różyczka,gr.krwi,cytologia TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28.....Rybnik................."x"...........12.06 Asik25........ Joanna.....26.....DolnyŚląsk.............10...........27.06 darka..........daria.......29.....Malbork.................0...........01.06 Niikola........Marzena....26.....południePL.............0.............. ?.. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS J_A_N_A...Joanna....23....ZielonaGóra....19.....3/4listopad.....?.....6 G*O*S*I*K...Gosia.....28......Olsztyn........Styczen 07..................5 Miama.......Lidia......26......południe PL....8.....styczeń 07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.........5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze poprawic tabeleczke tak dziwnie bo 3 porzad beba ale trudno. TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.....05.06........TSH,Tf3,Tf4,ATPO, morf.,aTG,toxo, CMV,róż,HBS,antyHCV 100krocia...................24....Rybnik......26.07........TSH,T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia.........25....Bielsk.......17. 05.......ogólne, TSH Agapka.......Emilka........22....Płock..........?............tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,krupa krwi,morfologia Moluś.........Joanna.......29.....Koło...........?......starania zawieszone do połowy sierpnia Kamilkaaaa26...Ania.............małopolska...27.05.......cytologia gosia80.......gosia.........26......różnie....................różyczka,gr.krwi,cytologia TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28.....Rybnik.................\"x\"...........12.06 Asik25........ Joanna.....26.....DolnyŚląsk.............10...........27.06 darka..........daria.......29.....Malbork.................0...........01.06 Niikola........Marzena....26.....południePL.............0.............. ?.. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS J_A_N_A...Joanna....23....ZielonaGóra....19.....3/4listopad.....?.....6 G*O*S*I*K...Gosia.....28......Olsztyn........Styczen 07..................5 Miama.......Lidia......26......południe PL....8.....styczeń 07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.........5 POZDRAWIAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tak dzis tu pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski!!! kurcze ta pogoda mnie dobije-caly weekend padalo-a jak trzeba isc do pracy to upaly sie zaczynaja...:( Daria-dziwna sprawa z ta twoja @-na pewno test byl trafny-potworz go i wtedy sie okaze...jezeli temp.jest podwyzszona to bardzo dobry znak...mozesz niedlugo miec takie lekkie plamienie-jesli sie udalo!!! Trzymam kciuki! wczoraj bylam w kinie na \"Break up\" z Jennifer Aniston i jej nowym facetem Vince costam...szczerze mowiac myslalam ze bedzie fajniejszy... teraz siedze w pracy i planuje moje wakacje, Juz sama nie wiem co robic-i gdzie jechac-ostatnio zastanawaim sie nad Dominikana-bo to bedzie taka sama cena jak w British Columbia-a wszystko oplacone-o nic sie nie martwisz-tylko nie wiem czy zniose te upaly-i jak to jest czy mozna sie opalac jak sie jest w ciazy??? musze o to wszystko zapytac moja ginekolozke... pozdrowienia dla was wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×