Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Karyn ja tez marzne-pije ciepla herbatke-a na zewnatrz 32 stopnie-parno jak cholera...narobie zdjec-musze tylko jeszcze jakas dobra kamerke kupic-bo stara mi sie odtanio popsula... tez mi siemfrytek zachcialo-kurcze ja stale jestem glodna...! wczoraj zrobilam pyszniutka zupe ogorkowa-ale sie zajadalismy-moj chlopak jadl ja pierwszy raz-jak mu powiedzial ze robie zupe ogorkowa to myslam ze bedzie ze siwezych ogorkow-nie wpadlby na to ze robi sie ja z kiszonych-ale bardzo mu smakowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim..cmokaski dla Was!!!! nie pisałam dawno bo nie miałam nastroju ...cosik ostatnio nie najlepiej znoszę wszystko....tak bardzo chiła bym rozpoczac starnia....wiem ze do lipca zleci szybciuchno...ale ostatnio ogarnia mnie taki okropny strach...przed tym co bedzie jak juz zobacze te diwie upragnione krechy....bede przeciez bradzo panikowała zę znowu może sie o powturzyc...chociaz jestem dobrej mysli to starch jest zcasami silneijszy....i jakos szybko sie przez to rozklejam...na dodatek ostatnio ....dzień mamy..::( jutro dzien dziecka :( wiec same widzicie.........i jeszcze ta okropna pogoda,,wwrrrrr ale czywiscie czytam co tam u was i sciskam was kochane wszystkie bez wyjądków bardzo bardzo mocno ;)🌻 umnie pierwsza @ po zabiegu dobiegła konca...;)wiec jeden cykl za mna teraz już drugi leci ..;) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karyn, Gosia, Kamilkaaaa ! Gosi- dobrze że z dzidzi wszystko oki.A dał lekarz jakieś zalecenia? Wakcje napewno będe fantastyczne :) Karyn- super to danko z tym udkiem i słatką z pomidorów :) Ja tez w domu marznę.... okropnie! Rozgrzałam się odrobinkę bo jedzonko robiłam ; wrzywa duszone na oliwie z oliwek + sos sojowy a to wdszytsko na ryżu! Własnie się zajadam :D Kamilkaaa- tarzymam kciukasy za piątek, będzie dobrze, ale wiem że się denerwujesz... Marze o dzidzi- objawy wyglądaj jak ciążowe, ale to tak trudno odpowiedzieć czy to ciąża. A tym testem się na razie nie przejmuj.... bo to niejest chyba wiarygodny wynik, skoro test był robiny w 20 dniu cyklu.... poczekaj jeszcze i zrób w terminie spodziewanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo witaj agapak- pisałysmy chyba w tym samy czasie :) 🌼 ❤️ 👄 dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, jestem gosia, mam 26 latek, jestem 1 miesiąc i 2 dni po slubie i już zaczęłam brac kwas foliowy zeby sie przygotowac do ciąży taki komfort czujemy z mężem, terz legalnie bo 5 lat sie znalismy i uwazalismy zeby nie zajsc w ciaze przez przypadek.a teraz w sumie załuje bo jakbysmy wiedzieli ze nasz piękny związek zakończy sie ślubem to pewnie bysmy tak sie nie zbezpieczali i wogole... marzymy o dziecku mimo ze tyle spraw przed nami - konczenie magisterki, obrona , potem chcemy wyemigrowac z polski, i w tym wszystkim ...myśl o dziecku, ktora za nami chodzi. mamy plany zaczac starania jak pobiore troche folik i pocwicze, zdrowo sie poodzywiam:-)to gdzies za pare tygodni. najgorsza jest swiadomosc ze tyle par sie stara i nic.pozdrawiam wszystkie starające sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G*O*S*I*K my nurkujemy z butlą. 6 lat temuzrobiliśmy kurs na pierwszy stopień nurkowy,a teraz zamierzamy zrobić advance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia8---witaj,zyzce powodzenia w starankach ;)wpadaj zcesto ;)🌻 100kroscia--oo nurkowanie:) super sprawa..tez bym chiała kiedyś spróbowac ;) kamilko--❤️ dla ciebie ;) asik--❤️ dla wszystkich pozostałych bez wyjatkow❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test był bezlitosny- 1 krecha. Mam też początek plamienia. Do d... z tym wszystkim. Widocznie niektórzy mają mieć dzieci a niektórzy nie. Na mnie wypadło że nie. Witam nowe koleżanki- życzę więcej szczęścia w starankach. Agapka- fajnie że się odezwałaś:-) Gosik- wasze wakacje tez zapowiadają się super! Chciałabym zobaczyć te rejony świata... Channah- możesz mnie zastrzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik--trzynaj sie....wiem co to zanczy rozczarowanie!!! dzis dzien dziecka...oby to był ostatni dzien dziecka bez dziecka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa- właśnie! Oby to był ostatni dzień dziecka bez dziecka:-) Na pewno przejdzie mi, teraz jestem rozżalona i jest mi przykro, ale za miesiąc znowu będę was zamęczać swoimi \"objawami ciążowymi\" :-) Musi być dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Do Asik25: O i to jest dobre nastawinie, tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaa- :-) Nie pozostaje nic innego jak miec nadzieję na kolejny cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich🌻 Asik- gdyby nie to że mąż już w nocy wyjechał , to rano wysłałabym go po test.....a tak jakos minął poranek i zobaczymy co przyniosą kolejne dni i godziny...u mnie to już 30 dzień cyklu, ale ja tak mam,norma to 30-31dni....Asiczku może jeszcze nie wszystko stracone:-)może warto poczekać i powtórzyc test....może @ cie nie odwiedzi:-)ani w tym ani przez koejne 9 m-cy:-) marze o tym by za rok świętować i dzień Mamy i Dzień Dziecka:-)))zobaczysz uda się nam:-))) pozdrawiam Was wszystkie ciepło i gorąco🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gosia80, zaglądaj częściej do nas :) 100krocia a co oznacza stopień advance? Jakie daje Ci uprawnienia? Agapko 🌻 Aski25 kochana, nie załamuj się... ❤️ teraz dla pewności wyślij swijego na badania, może wystarczy jak dostanie tableteczkę i będzie ok! Kochane poradźcie mi co kupic dla 7-mio m-cznej chrześniaczki? Myslałam o kolorowej lapmce nocnej, np. z postaciami z bajki, które się obkręcają jak lampka włączona i dają świetne efekty na ścianach isuficie. Mała śpi przy takiej lampce do czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- trzymam za ciebie kciuki- w tobie jeszcze nasza nadzieja na udane testowanie:-) Mnie powoli zaczyna boleć brzuch i powoli @ się rozwija więc pozostaje mi liczyć na pracowity i owocny czerwiec. Poczekam jeszcze pare godzinek i zmienie tabelkę, choć nie wiem na co chcę jeszcze czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- świetny pomysł na prezent! Muszę zapamiętać na przyszłość:-) Jak wymysle coś innego to dam znać, ale pomysł z tą lampką na prawdę bardzo mi się podoba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Karyn Pierwszy stopień P1 robiłam w organizacji CMAS. Pozwalał on na nurkowanie do 20 m z nurkiem o wyższych uprawniwniach i do 10m z nurkiem pierwszego stopnia. CMAS jest bardzo wymagający. Kursy są dla mnie ciężkie, więc drugi stopień będę robiła w \"łagodniejszej\" organizacji PADI (typowo rekreacyjne nurkowania - nazwa stopnia \"Advanced open water diver\"). Będę mogła nurkować do 30m. Tak naprawdę zagranicą nie patrzą się do ilu możesz nurkować, schodzisz pod wodę z grupą. My mogliśmy do 20, a w Chorwacji byliśmy na 40m. :) Asik trzymaj się. Na pewno zdążysz ucieć z drugiej tabelki zanim ja się tam wprowadzę (lipiec) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez myślę, że ta lampka to takie w sam raz. Bo to narazie prezenty robi się dla rodziców, hihi a nie dla dziecka (bo maluchowi to wszystko jedno czy dostanie, czy nie), a lampka przyda się mamie przy usypianiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia- postaram się zrobić ci miejsce w tabelce nr 2 ale kiepsko to widzę. Obiecuję że nie będę ustawać w staraniach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia to jueszcze jeden kurs i sama będziesz uczyć nurkowania :) Ja już zapisuję się na listę! kursantów. :D Mogę?? Fajnie mieć takie kursy, bo to nigdy niewiadomo co się w życiu przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik taka szkoda, ale widzę że nie poddajesz się i właśnie o to chodzi. Tobie też będzie dane być mamusią, tylko widocznie musisz na to dłużej poczekać, być może po to, zeby być najlepszą mamą w twoim mieście, albo na świecie ;-) 👄 U mnie w porządku, tylko pogoda dalej zniechęca pozdrawiam Was wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dopiero doczytałam że wczoraj ominęły mnie wkacyjne klimaty:-) 100krocia- piękne zdjęcia:-)zazdroszczę wszystkim nurkującym:-) ja w życiu nie włożę głowy pod wodę:-)ale pływać i pobyt nad wodą uwielbiam:-)za to mój mąz to szaleniec, on wariuje na nartach wodnych:-)wczoraj właśnie rozpoczął sezon:-)czekał tylko na przerwę w deszczu i od razu wskoczył na wodę:-) 100krocia,GOSIK- fajne macie plany na wakacje:-)my wakacji w tym roku nie planujemy:-( przed ślubem mieszkaliśmy rok na Cyprze, poślubie imprezowaliśmy całe lato w Polsce,jeziora i Morze a w tym roku praca i plany powiększenia rodziny:-)pewnie zaliczymy nasze Morze i Jeziorak:-)tylko gdzie sie podziało Słonko i piękna pogoda:-) GOSIK-właśnie co radził Wam lekarz:-)wczorak w Faktach był reporaż o Polaku, który wygrał u was ten konkurs, co pisałaś...dobrze że tacy ludzie zmieniają stereotypy o Polakach:-) brawo dla niego:-) Kamila- szalenej wycieczki:-) Kamilkaa-powodzenia jutro:-)będzie dobrze:-) Agapka- dobrze że @ była:-)teraz będzie tylko lepiej:-)i szybko nas dogonisz:-) JANA,Miama,Karyn-🌻 gosia80 - witaj, zostaj z nami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- bardzo miłe słowa pocieszenia:-) Ale ja już mam tak serdecznie dość czekania że aż chce mi się krzyczeć! :-) Darka- rok na Cyprze! Czy tylko ja wiodę takie mało ciekawe zycie? Wszyscy jeżdżą, zwiedzają, nurkują. Trzeba to zmienić i tez zacząć podróżować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 - trzymaj się i nie załamuj! W końcu musi się udać. Ale chyba faktycznie dobrze by było zacząć jakieś badanka. Troche czasu juz minęło, a Ty wiedziałabyś na czym stoisz... U mnie luzik. Za 1,5 tygodnia egzamin, ale mało ważny więc sie nie stresuje. Ta sesja jest nawet fajna. Tylko za prace magisterska mi sie nei chce brac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zanim tu osiadłam pojeżdziłam troszkę sobie,pozwiedzałam...mieszkałam 8 lat w Londynie a na Cyprze byliśmy już razem, przed ślubem:-)pracowałam tam jako przewodnik wycieczek,ang-pol. takie extreeme na safarii i w góry jeepami:-)super wspomnienia na całe życie:-)to był tez dla nas taki sprawdzian:-) po powrocie zdecydowaliśmy sie na ślub, a teraz na kolejna osóbkę w naszej rodzinie:-)ale zawsze jest cos za coś:-)niestety nie udało mi sie skończyć studiów w Polsce-to jeszce przede mną:-)choć nie sądzę by to jakoś mocno zmieniło moje życie w Polsce:-)teraz mój namawia mnie na Toronto:-)nie wiem, zobaczymy co nam życie przyniesie:-) zaraz po maturze wyjechałam z kraju i nigdy tego nie żałowałam:-)to co przeżyłam i zobaczyłam to moje:-)a teraz spokojnie moge planować życie rodzinne:-) polecam każdemu i każde wyjazdy:-)na świecie jest tyle cudownych miejsc i tylko od nas zależy gdzie i z kim jesteśmy:-)a wrócic tutaj zawsze możemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jeśli chodzi o badanka to czas na badanie nasienia, bo u mnie z tego co było \"widać\" to jest chyba w porządku. Gin kazała zbadac to nasienie i jeszcze przez 3 m-ce brać duphaston. Jak nadal nie zajdę a nasienie będzie ok to mam się zgłosić na dalszą specjalistykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- lampka to super pomysł:-)bedzie służyła przez kilka lat:-)ja dla mojego Chrześniaczka-ma już 5 latek-liczy sie tylko wszystko ze Spider Manem:-) Asik-pisz co u Ciebie:-) spadam na 2 śniadanko i kawkę:-) wszystkie głodne zapraszam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- czyta się ciebie jak jakąś książkę:-) Az niewiarygodne jakie ciekawe życie niektórzy prowadzą. Wiem że to zależy głownie od charakteru, jak się bardzo chce to można wszystko. No i jeszcze trochę pieniążków, chyba że się jedzie do pracy i przy okazji zwiedza:-) Ale super! Muszę przemyśleć ten temat i pogadać z mężem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik grunt to pozytywne nastawienie. Myślę, że będzie dobrze. Badania na pewno nic złego nie wykażą. Darka faktycznie kolorowo sobie żyjesz, pozazdrościć. Karyn jeśli o mnie chodzi to pomysł z lampką jest super. Sama bym lepszego nie wymyśliła. A ja mam mdłości.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........05.06..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf.,aTG,toxo, CMV,róż,HBS,antyHCV 100krocia......................24....Rybnik.......05.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 05.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock..............?.........tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,krupa krwi,morfologia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.........Ania.......małopolska.........27.05.........cytologia --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........27.06 darka..........daria.......29....Malbork.................0...........01.06 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS J_A_N_A...Joanna...23....ZielonaGóra....17.....3/4listopad......?.....6 G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn........Styczen 07.................5 Miama.......Lidia......26......południe PL....6.....styczeń 07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.........5 Brzuch mnie boli i jest mi źle! Chcę do domku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×