Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Aasiku- pisałysmy w tym samym czasie...:D MEGA wielki buziak dla Ciebie 👄 !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7- ufff, na szczęście u WAS wszystko dobrzem sytuacja opanowana- kamień z serca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko tabelkę uaktualnie... :D TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB 100krocia......................24....Rybnik.......30.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około 23,06.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........22.06.........cytologia, tsh, hbs gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.07.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków..............9...............? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...22...3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn.............Styczen07.......?.....5 Miama.......Lidia......26......południePL....14.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków........8....16 Luty.07......?.....1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamw zaspany poniedziałek...weekend mnie tak wyleniwił ze eraz bym spała ile wlezie ;) darka--heheheeh:P reklama coca-coli heeeeeeeeeeee:) no rozwaliłaś mnie..heee musze to miśkowi powiedziec to tez bedzie sie śmial;) Asik---jak tam twoja @..nadal jest czy juz sobie polazał...raz na zawsze oczywiście ;) Kamilko kochana kuruj sie ...wyleguj ile wlezie..w ciazy mozna ;) a syfik w dmku poczeka ;)...bzuiaki😘 a gdzie nasza chanach......chyba nie na porodówce??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB 100krocia......................24....Rybnik.......30.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około ok.30 07.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy(obecnie na claxane a staranka od sierpnia:)) Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........22.06.........cytologia, tsh, hbs gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.07.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków..............9...............? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...22...3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn.............Styczen07.......?.....5 Miama.......Lidia......26......południePL....14.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków........8....16 Luty.07......?.....1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja @ nadal jest. Ale już powoli się ze mną żegna. Oby na zawsze. Ale już sama w to nie wierzę. Normalnie dół na całego. Taka apatia i zniechęcenie. Ale będę wam smucić w tym tygodniu. Postaram się być jednak grzeczna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no, czyżby Channah faktycznie zaczęła już się rozdwajać? Cosik cichutko na topiku... Asik wyślij męża na badanka i miejcie to już z głowy! kamilla dobrze że uporałaś się z przeziębieniem. Dbaj o siebie. Ja w tym samym momencie co Ty byłam chora, ale u mnie tempka skoczyła do 38. Z tego co widziałam na usg u dzidzi wszystko w porządku po chorobie było. A u mnie od dzisiaj II trymestr. BOMBOWO!!!!!!! Całuski wszystkie kochane forumowiczki. Bez wyjątku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- gratulacje z okazji rozpoczęcia II trymestru:-)!!! Channah- chyba jeszcze śpi... ciiichoooo.... Tak będzie najlepiej- niech mąż zrobi już to badanie i będzie z głowy, przynajmniej wykluczymy jedną sprawę, a jak się okaże że w tym tkwi problem to od razu jakieś leczenie i po kłopocie. Podobno przeważnie wystarczy brać przez jakiś czas jakieś tabletki i już. Ale co to za tabletki i na co konkretnie to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiczku dzięki, jeszcze pół roku przede mną i zastąpię Wam Channah. Z tym, że ja z pewnością nie będę z takim stoickim spokojem oczekiwać dnia porodu :D Dokładnie tak jak piszesz, badanka raz dwa i po sprawie. Skoro wiesz, ze u Ciebie jest owu, to trzeba męża sprawdzić i wykluczyć wszystko. Ja myślę, że będzie dobrze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- boję się. Mam nadzieję że wszystko jest w porządku. Ale w takim razie skąd ten problem z zajściem. To możliwe żebym miała niedrożne jajowody miesiączkując w miarę regularnie i jajeczkując? Tylko nie miałam sprawdzanego momentu czy jajeczko pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla-:-)marwiłyśmy sie o Ciebie... a tym przeziębieniem to sie nie martw bo i tak juz nic nie zmienisz:-)bedzie dobrze, podobno do 12 tyg.zarodek jest szczególnie chroniony:-)moja kuzzynka w tym czasie była strasznie chora, skończyło się na silnym antybiotyku i jej maluszek ma już 5 lat i wszystko było super:-)napewno byłas z tym u lekarza, napisz co mówił i co zalecił , no i uważaj na siebie:-)i posz do nas cześciej:-) Asik:-)na przykładzie agapki widać że warto robić badania:-)ja też jestem za:-)to co jemy, co robimy, o właśnie pisałaś że Twój pracuje nocami, a to burzy caly naturalny system działanie organizmu...oczywiście nie jestem lekarzem,ale moim zdaniem to ważne...do tego dochodzi stres...więc może nie będzie tak żle i szybko da sie wszystko unormować i waszym domku pojawi sie mały lokator:-)badż dzielna:-) Agapka-tak trzymaj, niech dobry humor Was nieopuszcza:-) Miama:-) gratuluję, jak ten czas leci... no to masz przed sobą najpiękniejszy okres ciaży, żadnych mdłosci, tylko rosnący brzusio:-)niech sobie spokojnie i zdrowo rośnie:-) buziaki dla Was :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czxesc dziewczyny :) ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ ..............@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ............@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..........@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ........@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l .......@@...................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l .....@@....................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@......................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ @@.........................@@@@....................................@@@@ .............................@@@@.....................................@@@@ .............................@@@@.....................................@@@@ ten slon dla wszystkich :) NA SZCZESCIE :)...PODOBA SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny słonik, Rosa:-) Darka- może rzeczywiście praca w nocy, a właściwe 24- godzinna, po której są tylko 2 dni na odespanie i dojście do siebie i znowu na 24- godziny do pracy, ma na to wpływ... Kurcze, musimy się przekonać jak najszybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta79
czesc dziewczyny, planuje ciaze, mam do was pytanie: okres mam regularnie, co 28 dni, ostatnio mialam 20 czerwca, w weeekend zaczelismy starania, wedlug moich wiadomosci owulaca wychodzi mi na wtorek, prawda? czy plemniki mojego kochanego nie beda za slabe, jak bede go "meczyla" piatek, sobota, niedziela, pon, wtorek? z gory dzieki za opdowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam Dziewczyny za słowa otuchy!!! Miama- jak Ci fajnie, że to już II trymestr, gratulacje!! :) Współczuję, że Ciebie też dopadło przeziębienie, ale najwazniejsze, że wszystko dobrze. Darka- pocieszyłaś mnie, bo naprawde się martwiłam.... Byłam u lekarza ogólnego, któemu powiedziałam, z ejestm w ciąży... nic mi nie przepisał, bo w tym kresie ciąży w jakim obecnie jestm lepiej nic nie brać.... i ja tez tak uważam dlatego duzo odpoczywałam, płukałam gardło wodą z solą itp. I nawet dość szybko przeszło. Po 10 lipca mam dzwonic do mojej ginki i będe umawiac sie na wizytę! tak bardzo chce zobaczyc maluszka na usg!!! A tak z innej beczki to w ogóle to na mało co mam ochotę jeśli chodzi o jedzenie... Za to chęć na frytki i pizzę mnie nie opuszcza .... śmiać mi się aż chce! Nawet jak mi niedobrze to pizze i frytki bym zjadła! Na wędlinę nie moge patrzeć jedynie chlebek z białym serkiem mi smakuje. Od dziecka mam nietolerancję laktozy dlatego po mleku, kakale boli mnie zawsze brzuch, a tu jak na złość ciągle mam ochote na kakao! Właśnie popijam kubek kakałka!!! :D Oczywiści potem cierpię.... no ale i tak piję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no asik ;) organizm ludziki potrafi platac figle :) i to nie tylko kobiecy ;) jak np. sprzesuniecie @ albo oonwulacji !? moze nocne zmiany to dobry trop ;) kamila chyba sie ;) od ciebie zarazilam zartuje :) poprostu mam katar i lekki kasze i wogole jakos kreci mi sie w golwowie :( ale dobrze za uciebie juz jest ok :):):) miama GRATULUJE II TRYMESTRU blogi stan rozkoszny okres ; )oby trfal jak najdluzej :):):) pochalaj brzucho ode mnie :) darka👄🌼 hmmm ciekawe gdzie jeszcze pojedziesz wczasowiczkooo co ?? channah gdzie ty ?? spisz czy sie pocisz na porodowce ?? mam nadzieje ze kubus poczeka na te twoje imienniny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa-:-)ja wszasowiczka???to fakt nosi mnie ...ale wszystkie wyjazdy są związane z pracą, i tak staram sie łaczyć to z przyjemnością:-)i uszczypnąc choć kawałeczek dla siebie:-) a jak tak się wypociłam wczoraj przy moich postach i nic...nikt nie odpisał o moich obawach mąż-dziecko....jak jest u Was? czy ja jestem jakaś nienormalna czy może mi to samo minie... pozdrawiam upalnie z Pomorza:-) Marta-witaj:-)raz na dobe to chyba jest w sam raz...ale nie licz nic tylko rób to kiedy macie ochote:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chanach a tu o wilku mowa :) i prosze nasza przyszla mamusia spala ;) bardzo dobrze :):):) tak trzymaj.. kamila nie martw sie :) pozdrawiam goraco cala reszte👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7 - tak to jest na początku ciąży - odrzuca od jedzenia. A teraz mam inny problem - chciałabym żeby w końcu mnie odrzuciło póki jeszcze sie w drzwiach mieszcze! :D I tez mialam ochote na frytki. Usmażyłam sobie kilka porcji i tak mnie po nich zmuliło ze odechciało mi sie na pol roku.... :) Dzisiaj wyjątkowy dzień bo mój mąż miał obrone pracy mgr. No i obronił sie na 5 :) Ale miałam nerwy, mimo ze ja dopiero za rok... Aż mi dzidziulinda podskakiwała w brzuchu rano (co sie jej nie zdarza bo uaktywnia sie wieczorem) ale pewnie protestowała zebym sie przestala stresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Channah z Kubusiem:-) Juz niedługo będziecie rozłączeni choć ta bliskość zamieni się na jeszcze wspanialszą:-) Jak ja marzę o wakacjach... Pojechałabym sobie gdzieś chociaż na tydzień. Ale mąż chyba nie będzie miał wolnego, a nawet jak załatwi jakimś cudem to będziemy mieli w ciągu najbliższych 3 m-cy dużo wydatków i i tak nie będzie z czym jechać... W skrajnym przypadku najwyżej wezmę wolne i będę siedziała w domu i na działce lub będziemy jeździć na cały dzień (który akurat będzie miał mąż wolny) gdzieś blisko nad wodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- gratulacje dla męża!!! Darka- myślę że jak już będziecie mieć dzidzie to instynktownie dojdziecie do porozumienia i wypośrodkujecie to co czujecie teraz. A z resztą bardzo często faceci tak mówią że zimny chów jest najlepszy, a jak rodzi im się dziecko to właśnie oni najbardziej je rozpieszczaja bo są tak w nim zakochani że to mama musi pilnować dyscypliny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
darka ihhi ja tez bym tak chciala ;) dobrze to laczysz przyjemnosc z pozytecznoscia ooo kurcze nikt nie odpisal :( przepraszam ale chyba twoj post pominmelam :( wybacz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka - ja też mam obawy, ale troche inne. Mój mąż jest bardzo wrażliwy i delikatny więc nie bede sie bała zostawaic mu dziecko, no może troszke, bo jest tez okropnie roztrzepany.. Ale wierze, ze da sobie radę. Trzeba pozwolic naszym mężom opiekować się dzieckiem, bo same mozemy nie dac rady i sie wykończyć... Moje obawy dotyczą wychowania. Jeszcze tego za bardzo nie omawiałam z mężem, ale ja jestem przeciwniczką kar cielesnych. Dlatego że moi rodzice traktowali \"klapsy\" za kare uniwersalną i czasem ją nadużywali.. Niestety ja mam żal do dziś. Bo to co dla nmich było zwykłym \"klapsem\" dla mnie było bolesnym biciem. Dzieci inaczej odczuwaja niz dorosli. Szczegolnie ze czesto dostawalam niezasłużenie i bardziej bolalo zranione serce niz tyłek... I nie doczekałam sie \"przepraszam\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ałTORKA
Rosa, może byś łaskawie podała linka do tematu z którego zrzynasz te rysunki, albo chociaż podała że to nie jest Twojego autorstwa!!!!!!!!!! Wprawdzie nie piszesz konkretnie,że to Ty zrobiłaś ale też nie zaprzeczasz tylko bezczelnie pytasz czy się podoba!! NIE ŁADNIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama - szefo poprosił, żebym wysłała wypowiedzenie - rezygnację z lokalu w którym jest biuro (w którym pracuję). I nie wiem czy nie stracę pracy :( Oglądałyście może film \" u Pana Boga za Piecem ?\" - super komedia Agapko, czyli pierwsze koty za płoty! dzielna jesteś :) Rosa my tez malujemy, hihi i wyobraż sobie, że nas tez nawiedzili goście (koleżanka z chłopakiem) trochę nas oderwali od pracy :) Kamila7 dużo zdrówka Ci życzę. Takie przeziębienie latem jest najgorsze. Zachcianki w ciązy najważniejsze. Ja lubię kakao, a juz wogóle uwielbiam czekoladę! Wczoraj przesadziłam z lodami i zimnym piwem i dzis boli mnie gardło :( Miama gratulacje! Ten czas tak szybko leci - to juz II trym. Asik moje wakację też będą podobne, raczej nigdzie nie wyjedziemy w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- to będziemy się wakacyjnie spotykać na kafe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 raczej nie, bo nie mam neta w domu :( Channah, a nie wracasz po maciez. do pracy? Czyzby nowa pani kierownik nie wiedziała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do altorka :( bardzo przepraszam niemam zadnego linku do tych rysunkow :( poprostu wzielam to z innego topiku :(:(:( niechcialam nikogo urazic :((:(:( przepraszam ... zwracam honnor iz niedopisalam imienia autorki :( dlatego ze go nie znam poprostu :( i jest mi wstyd :(:(:( bylo by milo kogos takiego poznac:):):) ja sama niejestem taka genialna zeby cus takiego stworzyc ;) a moje pytanie czy sie podoba nie mialo byc bezczelne !!!!! tylko mialo byc dla uznania podziwu :) zle to odebralas moim jedynym przewinieniem jest to ze nie podpisalam rysunku :) hmmm dalej nie znam autorki tych rysonkow ...??? kurcze ale jest mi glupio :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- nie podziękowałam jeszcze za nową fotkę z mężem! Dziękuję!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×