Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Asik - a moze jednak teścik..? :) Cos ostatnio sie sypie. O mało nie zemdlałam na poczcie. A nawet nie musiałam stac, nikogo przede mna nie było. Ale duszno okropnie i mało powietrza :o Boje sie sama łazic z pieniedzmi przez to omdlewanie. G*O*S*I*K - płci tak do końca nigdy chyba nie mozna byz pewnym, szczególnie gdy lekarz przepowie dziewczynke tak jak u mnie. Ja tak na 100% procent sie nie nastawiam, bo moze moja Justynka to Gabriel ale mu sie ogonek podwinał :) Dlatego wcale nie kupuje ubranek. Kupie na ostatni moment i to pewnie w jakim neutralnym (zielonym?) kolorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła @- za pięknie było bez niej:-( TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB 100krocia......................24....Rybnik.......30.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........29-30. 06.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około 23,06.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........22.06.........cytologia, tsh, hbs gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.07.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............11...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków..............9...............? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...22...3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..........Styczen07........?.......5 Miama.......Lidia......26......południePL....11.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków.......3/4......Luty.07......?.....1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey już jestem:-) a te wyjazdy to niestety nie wakacje a raczej praca:-)ale bardzo miła i ciekawa:-)związana z tym co robimy, no i kawał drogi za kólkiem:-) ale wtedy mam naprawdę dużo czasu by przemyśleć sobie wszystko co tam siedzi w mojej główce...zawsze lubiłam różne wyjazdy i jak tylko mam okazje to lecę....walizeczka czeka sobie spokojnie pod łożkiem i czeka tylko na hasło \"wyjazd\"...choć teraz coraz bardziej tęsknię za moim:-)może następnym razem uda nam sie pojechać razem:-)...wczoraj cała drogę myslałam o naszych starankach...i martwię się strasznie, czeka nas podjęcie decyzji, czeste wyjazdy...i co z naszymi starankami...łapie shizę że nie powinnam dłużej czekać, że nie moge tego w nieskończoność odkładać...choć to pozwoli nam zapewnić naszej rodzince jakies normalniejsze życie....jeszcze nie umie sobie tego wszystkiego poukładać...marze o dziecku...ale wiem też że może lepiej poczekać jeszcze rok i niemartwić się o to czy starczy nam na pieluchy.... ah zobaczymy jak to wszystko się poukłada..... Asiczku kochany-:-) tak sie cieszę że @ wciąż nie ma....trzymamy kciuki:-) Channah- trzymaj trzymaj Kubusia.... Agapka- teraz bedzie już tylko lepiej:-) buziaczki dla was wszystkich spadam bo mój właśnie wpadł z zakupkami i robi śniadanko...dopiero wstałam......no i od razu musiałam sprawdzić co u WAS.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko dziękuję :) Cała przyjemnośc po mojej stonie . Super że jest @ teraz już prawie z górki :) G*O*S*I*K cały czas problemy, pewnie starania w następnym roku (przy bardzo dobrych wiatrach). Chociaż tak bardzo już bym chciała... Greta78 miałam tak samo jak Ty. Ciąza nie dla mnie. Ale dzięki topikowi przemieniło mi się o 360 stopni. Ironia losu bo teraz kiedy chem nie mogę sobie pozwolić na dziecko. Jeśli masz w miarę dobrą sytuację próbuj, planuj. Moja przyjaciółka powiedziała, że dzieciątko to najważniejsza i najlepsza sprawa jaka ją spotkała. Szkoła, praca, kariera to wszystko nie jest ważne. A zresztą im dłużej się zwleka, myśli analizuje tym trudniej się zdecydować. Miama super, że u Ciebie wszystko dobrze, ja poprawiam sobie humorek gazetkami z \"taniej prasy\" oczywiście remontowo - dekoratorskimi\" Chanah takie obawy są normalne i nawet u moich znajomych obowiązują takie zasady o których piszesz. Mało kto ma na rękach ich dziecko. Spokojnie tylko wytłumacz rodzince i nie przejmuj się tym. Asik25 - 🌻 do mnie też przylazła. Ech, życie... Darka witaj , najgorsze tylko te upały, no chyba że masz kilmę :) TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB 100krocia......................24....Rybnik.......30.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około 23,06.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........22.06.........cytologia, tsh, hbs gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.07.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............11...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków..............9...............? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...22...3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..........Styczen07........?.......5 Miama.......Lidia......26......południePL....11.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków.......3/4......Luty.07......?.....1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- to całkiem niedługo zaczynacie staranka. Jeszcze tylko ten cykl i już, czas zleci błyskawicznie. Kurcze, ale mi przykro. Obrażam się na @- nie odzywam się do niej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik-:(:(:(:( no wkurzyłam sie na twoja @ niemiłosiernie chyba nie tylko ty bedziesz ja musiała pzregonic lecz chyba jak ja jej pośle wiązanke to juz w zyciu nie przyjdzie!!!!!!!!!!🌻 a tak swoją droga to ty kochana juz dosc dlugo sie starasz...co na to lekarz?? no wkurzona jestem na maxa!!!! karyn---🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 chciałabym juz teraz. W następnym roku jak wszystko pomyslnie się rozwiąże, a jak nie to chyba bedę 40-sto letnią \"młodą\" mamą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia...szkoda ze przylazla..:( wiesz co, taka zlosliwosc natury...ja tez tak czekalam pare miesiecy zeby nie przylazla...ale zawsze byla-jak jej nie chcialam...Potem dostalam od mojej ginekolozki skierowanie na stos badan i moj facet na te badania spermy, ale mialam je zaczac robic w 3 dni po dostaniu @, no wiec czekalam na nia jak na zbawienie-wtedy chialam zeby szybciej przyszla...a ona nie przeszla w ogole...:)..i to moze jest prawda jak wyluzujesz i podejdziesz do wszystkiego ze spokojem to sie uda...a moze ja bylam taka farciara...Wiem, ze latwo mowic, ale ja tez to przeszlam i wiem ze jest to frustrujace, ale tak jak Agapka -nie poddawaj sie-i moze czas zeby Twoj facet sie przebadal... Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik-mocno wierzę w to że to wszystko dzieje się po coś....:-)trzymaj się dzielnie:-)nie poddawaj się....pisałyśmy w tym samym czasie...i kiedy ja pisałam jak bardzo się cieszę że @ u Ciebie nie ma to Ty właśnie pisałaś że niestety przybyła....:-( tak mi przykro.... Karyn-:-) ty tez się nie poddawaj:-)u mnie też wiele zmian...i już sama nie wiem co i jak...a jak widać po naszym forum, nic nie można planować, bo dzidzia będzie wtedy kiedy będzie dla niej najlepiej:-)a cała reszta jakoś się poukłada:-) ps. klima jest ale nie uzywam bo to się u mnie żle kończy...migdałki, i gardło odrazu zawalone:-)a ja lubię ciepło i zauważyłam że upały znoszę lepiej niż inni:-) za to zimą jestem jeden oszroniony sopel lodu...... Gosik-duża bużka :-) za ocean Agapka- jesteśmy z tobą❤️ a Channah chyba nie rusza się dziś z wyrka...:-) odpoczywaj kochana ile się da:-) oj tak to jest z tymi naszymi @...raz się cieszymy że są a raz ich nienawidzimy....ciekawa jestem jeak tym razem bedzie u mnie..po tym ostatnim tygodniowym poślizgu...bo na ciążę mam raczej małe szanse...ale nigdy nie wiadamo... a gdzie podziewa się Kamilla:-) no jakoś dochodzę do siebie...w domku posprzątane aż pachnie...bo gdy mój zoastaje sam to po powrocie zawsze czeka mnie sprzątanie:-)tak po babsku,włącznie z praniem i układaniem różnych poprzestawianych przedmiotów na swoje miejsce:-) wskakuję do wanny na długą kąpiel:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana- o kolejny kg. super:-) misisz nazbierać troszkę ciałka:-)by mieć więcej sił na finiszu:-) nie martw się napewno wygladasz ślicznie, jesteś szczuplutka, więc nawet napewno szybko powrócisz do formy:-) Miama- DUŻA BUŻKA :-)kiedy pochwalisz się brzuszkiem:-) 🌻 dla wszystkich do których jeszcze nie zdążyłam nic napisać🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! Brzuszkiem kochana Darko pochwalę się niedługo, jeszcze trochę podrośnie, bo narazie wyglądam jakbym się nieco przejadła :D Asik szkoda, bardzo szkoda, ale na jednym forum jest dziewczyna która starała się prawie 3 lata i też będzie w styczniu mamą. Więc głowa do góry... Karyn wreszcie Cię widać na forum, u mnie dobrze tylko dziś przez przypadek zjadłam coś co zawierało surowe jajo, poprostu pomyliłam się i wzięłam z garnka w którym dopiero zaczęło się podgotowywać, no i zjadłam. Oczywiście jestem cała spanikowana, tyle się słyszy o zatruciach salmonellą. Pocieszam się tym, że w majonezie i lodach też są jaja surowe i jakoś nic mi do tej pory nie było, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, ale taka jestem że lubię się chyba martwić :-( Agapka teraz bądź dobrej myśli... Jana upały, wcale się nie dziwię, że robi Ci się słabo. Pozdrawiam Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I moja poprawka: TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB 100krocia......................24....Rybnik.......30.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około 23,06.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........22.06.........cytologia, tsh, hbs gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.07.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............11...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków..............9...............? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...22...3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..........Styczen07........?.......5 Miama.......Lidia......26......południePL....14.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków.......3/4......Luty.07......?.....1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
Cieplutkie powitanie dla wszystkich dziewuszek. Ja już powróciłam z gorcej Bułgarii. Dzisiaj jestem skołowana, no ale nie ma co się dzidić po takiej długiej podróży autokarem. Ale ogólnie z pobytu jestem bardzo zadowolona. Później poczytam topik i nadrobię wszystkie zaleglości, bo teraz idę na grilla. A traz mam jedno pytanko, jesteście znawczyniami w wynikach badań więc na pewno mi pomożecie. Odebrałam dziś wyniki toksoplazmozy i jest tak: IgG 23,4 (Pzy IgG jest napisane że powyżej 8,0 to wynik pozytywny) IgM - ujemny Czy wiecie co to oznacza? Czy to dobrze czy źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie mój brzuszek? Będziecie go miały :D Zrobiłam sobie zdjęcie i postaram się wysłać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc dziwczyny !? asik bardzo bardzo mi przykro :(:(:( nastepnym razem bedzie dobrze a ja dzis z kuba byla w szpitalu :(:(:( kupe nerwow i stresu sie najadlam przeszlam chyba ze 100 km na korytarzu szpitalnym kurcze szok powoli dochodze do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no booooooooo wyladowalam w szpitalu z kuba gdyz taka jedna baba przytrzasla mu drzwiami paluszki :(:(:( bylo kupe ryku 1000 lez oj ale sie balam ze ma je polamane ...:(:(:( po zrobieniu przeswietlenia paluszkow okazalo sie ze sa cale ufffffff kamien z serca mi spad :):):) az z radosci poplynely lzy :):):) kubus byl tak dzielny ze dostal order ;) tz taka naklejke z napisem jestem wielki :):):) i chodzil z nia dumny jak paw ... uszodzone paluszki zostaly obandazowane z patyczkiem ;) a teraz bryka na dworze ufffffffff a za tydzien do kontroli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKOŁAJKA
Witam cieplutko... Agapko---- fajne określenie w "DWUPAKU"....dobre...dobre...;) aż się mały wierci ze śmiechu...:) Jana----no jak wynika z obliczeń to tak 24 tydzień sie chyli ku końcowi...a jak u ciebie??? Bo chyba jakaś niewielka różnica była z tym naszym fasolkowaniem...jak dobrze pamiętam...;) Channah---jak tam samopoczucie??? Kubuś bardzo się pcha na świat do rodziców...czy da sie wytrzymać??? Asik----czy ty nie masz dość już tej @??? Weż Ty się dziewczyno rozpraw z nią przynajmniej na te 9 m-cy...co??? Ale tak poważnie, to dalej trzymam kciuki,teraz to podwujnie trzymamy...nie ma to tamto...;) więcej sie rozpisze może póżniej.... POZDRÓWKA!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co słychać wieczorkiem,ja siedze wygodnie z laptopem na kolankach przy otwartym okienku na szeroko ,ptaszki mi ćwierkają.....nastawiam się psychicznie na jutrzejszy zastrzykol ;)heeeee mikołajko---nie jestem ekspertka w interpretacji wyników badań .....ale dziewczyny cosik powinny wiedzieć...;)..wyklep brzucholka ode mnie ;) mama mi włąsnie (na jutrzejsze imieninki) :) zrobiła pyszne ciasto z galaretka i truskaweczkami...chce ktoś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanach-zapraszam...tylko jak mi zaczniesz rodzić to nici z ciasta ..hehehehehe....jeju jak sie doczkac nie moge małodego zobaczyć :) a ja dzis ostatnie pyffko pije w tym sezonie......bo od jutra kłucie wiec ide korzystać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko imieninki mówisz? Ciasto z galaretką? Wyślij mi proszę na mój adres :D No i powodzenia z tych obu stron igły ;-) Channah faktycznie sama byłam zaskoczona że mam taki brzuch, od góry wygląda inaczej :D A reszcie się podobało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka
Witam ponownie...;) Agapko--- o jakich badaniach piszesz??? To chyba nie do mnie...:) Ja już mam ich dość...ostatnio powtarzałam morfologie bo mi jakies giganty wyszły i pani dr chciala mnie na oddziale usidlic...ale sie nie dalismy! a na ciacho to ja też chętnie...mniam mniam....;) Channah---oj widze ze jednak Kubuś pcha sie nogami na ten swiatek...Superowo to wygladalo dla gosci, ale pewnie bardziej bolesnie dla Ciebie, co??? Choć przez te 9 m-cy to pewnie sie zdążyłaś przyzwyczaić....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaa - wydaje mi sie ze przechodzilas juz toxo ale obecnie nie jestes chora - czyli najlepszy z możliwych wyników. Jednak na bank pewna nie jestem wiec lepiej zapytac lekarza. Ja mialam oba wyniki ujemne :( Mikołajka - ja dopiero zaczynam 23 tydzień :) Więc Twój dzidziuś jest odrobine starszy :) Channah - o rany, czy Ty juz rodzisz czy to był fałszywy alarm i jeszcze nie? Na Twoim miejscu to bym jak na szpilkach siedziala... Ja mam jeszcze 4 miesiace a juz bym chciala byc po. W październiku chyba oszaleje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze ja....jeszcze sie gdzies tu zablakalam..:) JANA--- no to faktycznie jest starszy ale niewiele...nadrobilam troche zaleglosci i widze ze spodziewasz sie dziewczynki??? Super...ja też chciałam Wikusie..ale ma być podobno Wiktorek!!!Ostatnio pan dr podobno dopatrzyl sie \"ogonka\";) Ale ta różnica może się zmniejszyć bo podobno dziewczynki szybciej pchaja sie na ten swiatek, faceci sa bardziej wygodni i zazwyczaj sie z tym ociagaja....;) Ale jak bedzie to to sie okaze juz w pazdzierniku, tak? Channah---tobie nalezy sie \"OSKAR\" za cierpliwosc...i opanowanie! Ty tak sama z siebie czy gdzies tego ucza??? Podaj namiary.... Po tylu atakach skurczow to ja juz na piechote bym dotarla do szpitala...! Nie żartuje-ojjjjj bedzie sie dzialo jak zacznie sie pazdziernik i do \"METY\" niedaleko....juz to czuje w kosciach!!! :) Ja tez juz dzis zmykam spac...wiec zycze wszyskim kolorowych snow i spokojnej nocki!!! PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) mikołajka--o tych badaniach to oczywiście nie do ciebie tylko do jakiejśc kamilii26 z poprzedniej strony,ale jakos tak mi się pomyliło:Pbuxka miłego dnia kobietki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka- wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!! Życzę Ci żebyś jak najszybciej została posiadaczką ślicznego brzusia i zdrowego dzidziusia:-) No i poproszę o to ciacho....:-) Staramy się długo była pare razy u gin, ale twierdzą że to za wcześnie, że mam się wyluzować, brać duphaston na uregulowanie miesiączki jeszcze przez dwa miesiące i w międzyczasie zrobić badanie nasienia (tzn nie ja tylko mąż). I jak dalej nic z tego nie będzie to zgłosić się na dalszą diagnostykę. Miałam kontrolowane czy w ogóle jajeczkuję i było wszystko ok. A tak w ogóle to płakać mi się chcę... ale wiem że mi przejdzie jak skończy się @... a za miesiąc znowu będę się łudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich..:) Agapka---wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim BRZUCHALKA ślicznego...w którym zamieszka najwiekszy skarb życia!!! Duża bużka na te imieninki...;) Asik---jeszcze troszkę cierpliwości-napewno się uda---wiesz że jak się na coś długo czeka to potem zostaje mu to wynagrodzone??? Może podwujnie...nawet...albo...jeszcze wiecej..:) Nie poddawaj się trzymamy kciuki. Channah i Kubuś jak tam sytuacja na polu walki ze skurczami??? Ojej jak o tym pisze to mam gęsią skórkę...do pażdziernika już niedaleko-ale będziemy dzielni...chyba...!?!?!?!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka- czasami mi po prostu ręce opadają i czuję straszną bezsilność... Channah- jeszcze tylko tydzień. Tylko czy Kubuś też o tym wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam pocztę- Miama- śliczny brzusio- ja też chcę!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×