Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

@ nadal brak. Zmykam zaraz do domku. Jutro chcę was powitac tymi samymi słowami co w tym poscie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah czyli u nas kształtuje się płeć piękna? E mnie to obojętne, byleby zdrowiutkie było. Ale ty dzielna jesteś kobieta, masz niezłe podejście. Asik pozytywne fluidy płyną do Ciebie!!!!!!! 🌼 @ nie przychodź, nie przychodź, dzidziuś sobie wije gniazdko pod serduszkiem :D Uffffff co za dzień okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie ok, pomijając fakt, ze ledwo się trzymam przy tej temperaturze. No ale ja jak to ja oczywiście optymizm aż do grobu ;-) Channah albo ja albo Ty masz rację, jedno z dwóch - chłopiec albo dziewczynka :D U mnie w rodzince większość stawia na córcie, ja nie wiem, chociaż jeśli bym mieła obstawić to chyba tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, u mnie Justynka objawia się obrzydliwym wysypem pryszczy na mojej twarzy i plecach, osłabieniem włosów i paznokci, spuchnie ciem i ogólnym zbrzydnięciem :D A w ciąży miało być tak pieknie... :) Ale bede miec dzidziusia - to wszystko wynagrodzi :) Fajne uczucie czkawka dzidzi...Ja dotąd tylko raz tego doświadczyłam.. Byłam u fryzjera. Czuje sie wypoczęta. Czesanie bardzo odpręża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, przytyłam kolejny kilogram... Teraz to juz leci galopująco. Zaczynam czuć sie tłusta :o Mój tata pociesza mnie że to przez to ze tyle wody pije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka miłej podróży! halinamalina niestety i ja nie pomogę Ci w tym temacie. Zadzwoń do przychodni może dowiesz się konkretnie. G*O*S*I*K pierwszy raz byliście w tym miejscu? Co ja bym dała za wypoczynek.... A co do cery w ciąży - jesli mama brzydnie, ma problemy z cerą to będzie córeczka , jeśli ładnieje, ma super cerę będzie synek :D. A na poważnie , to normalne. Wszystko przez hormony. Asik25 kochana nie przejmuj się tylko. Daj na luz. I nadal trzymam kciuki! Rosa super moment na taką wiadomośc. Kurcze, ale super zaczeliście nowy rok! Agapa zobaczysz jak czas szybko minie. Życzę Ci dużo wewnętrznego spokoju. J_A_N_A odważna kobieto! Chyba bym padła w taki upał - kłucie. Dobrze, że juz po. Chanah super, że opisujesz skurcze i pory kiedy Cię łapią, cenna wskazówka dla nas na przyszłość. Cięzko Ci napewno przez te upały, naszczęscie już niedługo :D Gosia80 obyś długo nie musiała czekać na efekty :) Ciekawo kiedy moja sytuacja się unormuje na tyle...:( Całuje mocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn - masz fajny tekst w stopce. Pasuje do mojej sytacji w styczniu, gdy wydawało mi sie ze juz nic nie moze sie bardziej nie udac... :) A teraz jest az za dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napislalam taaaki dlugi post i mi go wcielo..:( Karyn-w tym miejscy bylismy pierwszy raz(tzn.ja tam bylam pierwszy raz) moj chlopak byl tam kilka razy...piekne miejsce-dostep tylko od jezira, obok wodospadow...chociaz w nocy moze troszke za bardzo szumialo za raz ide cos zjesc, zaczyna mi juz w kiszkach grac...! Dzis poprosilam mojego dyrektora o podwyzke-i tak dobrze wiem ze nie wracam tam po maciezynskim urlopie, ale przynajmniej wiecej pieniedzy bym dostala w czasie urolopu maciezynskiego...tu jest przez rok platny 55% ostatniego wynagrodzenia...Maja zrobic moje\"review\" i potem mi powiedza ile podwyzki mi dadza...oewnie cale nic... dobra, spadam na jakies jedzonko Buziaki dla wszyskich ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama a jak to sie stalo, ze przeskoczylas mnie o caly dzien..? w tygdiach ciazy oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
dziewczyny moje mile:) czytam was codziennie ale nie zawsze mam czas zenby napisac,jednak jestem na biezaco i dzis zlapalam sie na tym,ze jak sie obudzialm to pedzialam prosto do kompa zeby sprawdzic co tam z @ Asika25 :) na szczescie wszystko jest jak mialo byc :)) i oby tak zostalo!!!Asik nawet nie wiesz jak mocno ci kibicuje !!! asik czekam do jutra na twoje nowiny i wierze,ze beda jak najlepsze!!!! channach-dzieki za foteczki z drzewkiem i na drozdzowkach:)sliczny balonik i sliczna szczesliwa mama:)zycze wszystkim zeby tak wspaniale znosili ciaze i wszystkie jej nieudogodnienia!!!!dajesz sobie sietnie rade i tylko brac z ciebie przyklad:) wszystkie pozostale kobietki trzymajcie sie wesolo i zdrowo!!! pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ooooooo hello wszystkie poszly spac :( asik25 oby oby .... jutro czekamy na szczesliwa wiadomosc :) ja bym nie wytrzymala :);) gratuluje cierpliwosci :) channah dziekuje za fotke :) sliczna trzymaj sie mocno i oby skurcze byly dzis -dla ciebie laskawe :) kolorowych snow :) powoli bedziemy odliczac dni brzuszka wiec go rozpieszczaj :) bo za chwile kubus bedzie lezal :P na brzuszku mamusi :) jana gratuluje pierwszej czkawki ;) i zycze wielu rodosci z brzuszka :) oj ale ci zazdrosze tego fryzjera sama bym poszla bo uwielbiam jak mnie ktos czesze :) darka ale ty masz sie fajnie non stop gdzies brykasz :) baw sie dobrze :) i rob foteczki :) gosik zycze jak najwyzszej podwyzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa...dziekuje...z tymi moimi sknerusami szczescie sie przyda! a gdzie tam spac-ja jeszcze przez 35 minut siedze w pracy..:( ale co tam przynjamniej smacznie spie kiedy wy wstajecie;) ale sie dzis udalalm poszlam na lunch bez pieniedzy dopiero w restauracji zorientowalam sie ze nie mam portfela-zostowilam w domu...Chcialam zrezygnowac z zamowiniea-ale pani byla tak mila ,ze powiedziala,ze moge przynies jutro czy przy innej okazji...ale gapa ze mnie.... dobra pakuje sie powoli do domciu...pa dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hihi ja jeszcze jestem :) a z tym portfelem to jaka gapa kazdemu moze sie zdarzyc ... a podwyzka to napewno sie przyda :) dziewczyny przeczytajcie to sobie czy to nie piekne (: kurcze ale zapomnaialm kto to napisal ...przepraszam) Czuły dotyk, pieszczota, pocałunek namiętny, Później chwila uniesień,...i już jestem poczęty. Początkowo żem mały, niczym zboża ziarenko, Z każdym jednak tygodniem rosnę Ci mateńko. Pod serduszkiem Twym siedzę, owoc Twojej miłości, A o moim istnieniu Świadczą Ci nudności. I tak dzionek za dzionkiem coraz większy się robię, Wkrótce na ekranie obejrzysz mnie sobie. Zobaczysz mnie mamusiu, jak leżę cichutko... i jak moje serduszko bije mi szybciutko. Kiedy będę już \"duzi\", zacznę ruszać się Mamo, A Ty będziesz przez brzuszek głaskać mnie co rano. Będziesz mówić mi czule, że jestem kochany I przez Ciebie tak bardzo Już oczekiwany. A gdy pierwszym krzykiem swoje przyjście zaznaczę Łzy radości i uśmiech Twój mamusiu zobaczę. I na piersi Twej legnę byś utulić mnie mogła,... By ten moment w pamięci na zawsze pozostał.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nadal brak!!!! Staram się uspokoić myśli i nie napalać, bo to przecież dopiero 28 dc więc wszystko się może zdarzyć. Ale ostatnio było jak w zegarku 27 dc z samego rana a teraz nawet nie czuję pobolewań podbrzusza jak zwykle przed @. Kurcze, żeby się udało!!!!:-) Rosa- przepiekny wierszyk...:-) Greta- bardzo mi miło, że mi tak kibicujesz, że w ogóle wszystkie mi kibicujecie i ściskacie kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ran....dzis troszkę chłodniej wiec przynajmniej jest czym oddychac ;) Asik---widzę ze robi sie goraco ;) usper trzymam kciuki..ale ccciiiii aby nie zapeszyć ;) a u mnie małapka narazie zapomniała chyba o mnie ale tamten cykl miałam 41 dni wiec jeszcze nie zchizuje.....ale mogła by juz przyjsć...i wtedy zaczne sie kłuc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no asik nie nakrecaj sie tylko zrob test :) i bedzie wszystko wiadomo ohhhhhhh asik jak ty wytrzymoujesz :):):) pomysl ze zrobienie tesu za jakis czas nic nie zmieni tz wynik bedzie ten sam a nie bedziesz musiala sie bic w myslach czy sie udalo tylko bedziesz miala pewnoesc zycze 2 krech takich grubiutkich bez dwuch zdan :P pomysl ze na wynik testu czekasz tylko miniue ....SLYSZYSZ MINUTE ... wiec na coooo czekaszzzzzzzzzz wskakuj czym prezej do tej 3tabelki :) bo ja se powiedzialam ze dolacze do 3 tabelki zaraz po tobie :) wiec trzymaj kciuki i za mnie bo ja mam teraz moc przytulan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
agapko zobacz jaki los jest przewrotny :\\ jak bys nie chciala @ dostac to pewnie juz by dawno byla :) a jak czekasz na nia @ to ta ci wykreca psikusa :):):) niemartw sie przyjdzie przydzie sprawdza tylko twoja cierpliwosc :) a zaraz po niej bedziesz sie kuc :) bo widze ze juz sie doczekac nie mozesz :) zycze powodzenia :):):) dziewczyny wspolczujcie mi dzis bede malowac plotttttttt a tu taki chycccccccccccccccccc jeny :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa- nie chcę się wyrywać z testem bo już niejednokrotnie mnie rozczarował... Boję się... Nie wiem czego, że zapeszę? Miałam w planie spokojnie poczekać do @, a w razie braku jeszcze pare dni i dopiero wtedy zatestować i wolałabym w tym wytrwać, aczkolwiek nie wiem jak długo wytrzymam:-) Agapa- oj gorąco się robi, gorąco...:-) Tylko coś twoja @ niepotrzebnie się ociąga... One są naprawdę wredne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oki oki asik :) popieram twoja decyzje tak trzymaj :) nie naciskam :> ale jak juz zrobisz to czym predzej tu napiszzzzzzzzzzzzzzz niewiem czemu ale hmmm chyba telepatycznie czuje ze juz masz fasole :) i ze to spozniony prezent na rocznice :) juz jednej prtzepowiedzialam i sie sprawdzilo :) wiec glowa do gory trzymaj ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ a jak to sie sprawdzi to czekam na fluidy :)❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Rosa- jak ja o tym marzę żeby się spełniły twoje słowa. Z tych nerwów zaczynam miec wrażenie jakbym dostawała @. Ale na razie jej nie ma i brzuch też na razie grzeczny (nie boli). Chyba rano zamiast kawy powinnam sie napić melisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Rosa- jak ja o tym marzę żeby się spełniły twoje słowa. Z tych nerwów zaczynam miec wrażenie jakbym dostawała @. Ale na razie jej nie ma i brzuch też na razie grzeczny (nie boli). Chyba rano zamiast kawy powinnam sie napić melisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 - oby @ nie było! Twarda jestes ze nie testujesz! :) Ale to dobry znak. Ale w tym cyklu juz chyba nie przyjdzie :) I jeszcze przez co najmniej 9 miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa,Asik--no naprawde @ sa wredne....jak bym jniechiała to by juz dawno przylazła ze zdwojoną siłą...a jak czekam to guzik :( ale napewno przyjdzie ;)...a powiedzcie mi jak jest rozpulchniona szyjka macicy to na ciażę??? bo jeśli dobzre pamietam to w ciaży miałam pulchniutko w środeczku..a teraz twarda szyjka ...weic czekam cierpliwie ;) buzialki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa,Asik--no naprawde @ sa wredne....jak bym jniechiała to by juz dawno przylazła ze zdwojoną siłą...a jak czekam to guzik :( ale napewno przyjdzie ;)...a powiedzcie mi jak jest rozpulchniona szyjka macicy to na ciażę??? bo jeśli dobzre pamietam to w ciaży miałam pulchniutko w środeczku..a teraz twarda szyjka ...weic czekam cierpliwie ;) buzialki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa- z tego co wiem, ale tylko z teorii to tak- rozpulchniona w ciąży. Nie mogę się skupić na pracy. Ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik dzia ;)...no ciekawe dlaczego sie skupic nie mozesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik bardzo bardzo mocno trzymam kciuki, zresztą wiesz dobrze, ze tak jest. Może się jednak zdecydujesz na test, bo przecież nerwy stracisz ;-) GOSIK nie wiem czemu, to chyba Ty przeskoczyłaś w stosunku do mnie. pogubiłam się już... Poczekaj, poczekaj, 2 tygodnie temu zmieniłam suwak, bo wcześniej termin miałam wg usg, ale następne usg pokazało oraz lekarz powiedział, że jednak wg ostatniej @ liczymy. Tak więc liczę na 2 stycznia. No i nic już nie zmieniałam :D Channah jak nocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- na razie nie chcę kupować testu bo wtedy pewnie odrazu przywołam @. Poczekam jeszcze. Własnie Channah- Kubuś był grzeczny w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×