Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

a wlasnie propo zakupow ciazowych...wczoraj wybralalm sie z mama pokupowac jakies ciazowe ciuszki -a szczegolnie spodnie bo nie chce sie za mocno sciskac...no wiec tu sa sklepy dla\"zaciazonych\" i w kazdej przebieralni jest taka poduszeczka z takimi ala biustoszonowymi sprzaczkami- zakladasz ja na brzuszek i widac jak bedziesz ywgldala za jakies 3 miesiace...:) moja mam miala chyba lepszy ubaw ode mnie-oczywiscie nic rewelacyjnego nie znalazlam-a ceny w tych sklepach sa z kosmosu...ale mama sie uparla ze mi cos kupi i wybralalm jeden jeansy do pol lydki ( mamie sie oczywiscie nie podobaly) ale dla jej uciechy wybralalm dwie bluzeczki-ktore na pewno beda lepiej lezaly jak juz brzuch bedzie...;) Kamilka przepis przesle nie ma sprawy..! jednak cie mdlosci nie ominely bidlulo... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa pocieszenia, bardzo są mi teraz potrzebne... dzięki 🌻 Agapa wielkie gratulacje! super, że masz luzy!! Teraz naprawdę odpoczniesz :) G*OS*I*K fajna sprawa z tymi \"poduszeczkami\" kurcze, to jest genialne, przymierzyć przyszły brzuch. Mozna odrazu zrobić zakupy na zaś :D Coś Channah nie ma .... czyżby się zaczeło?? Ściskam Was wszystkie mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój na meczyku a ja nadrabiam zaległości.... dużo się u nas ostatnio dzieje i na nic nie mam czasu:-) no i pół dnia spędzilam dziś u fryzjera:-)teraz przewaga blądu w kolorze a z adługości bez zmian, zapuszczam:-) potem hurtem fotograf i jest sznasa że może po roku zmienię wkońcu dokumenty na :małżańskie: haha... ale widzę że w te upały też się wam nie chce pisać:-) dzieki za odzew tematu mąż-dziecko...troszke się uspokoiłam:-) Chanah-:-)co u Was?❤️ GOSIK- :-)ty to masz super, spacery przy największych wodospadach:-)hmmm...pomarzyć....ale wierzę że kiedyś i my tam sie wybierzemy.....z tymi poduszkami to super sprawa...wysyłaj przepis, uwielbiam włoską kuchnię:-)no i czekamy na fotki.... Agapka-:-)a widzisz wszystko zaczyna sie jakoś układaać:-)tak trzymaj! Karyn-:-)i Tobie sie wszystko dobrze ułoży:-)zobaczysz nie ma co martwić się na zapas...życie jest tak zaskakujace.... Kamilla-:-) a jeszcze niedawno zazdrościłaś mdłości....tak ja teraz Tobie zazdroszcze...a tu proszę myk myk i mdłości są....ale serio, wiem że to nic przyjemnego....no i ciałka ubywa zamiast przybywa...przetrzymaj to jakoś kochana:-) z nadzieją że niedługo cię opuszcza i przejda na inna z nas...np, na Asika:-) JANA,Miama,Rosa,Moluś,Greta- pozdrawiam+🌻 mam nadzieję że nikogo nie pominełam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik- tam musi być cudnie o tej porze roku...ale sie rozmarzyłam,,,ja widziałam tylko fotki u kumpeli, ale to był chyba luty, marzec...jeśli masz to wyślij fotki z tych spacerów....i wogóle z jakiś fajnych,ciekawych miejsc u Ciebie:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ..dzieki...strasznie sie ciesze ze sesja za mną ;) teraz lipiiec moge sopedzić z radziem tylko we dwoje...tylko dla siebie...odpoczniemy,poleniuchujmemy,powczasujemy sie i nabierzemy sił na starania sierpnoowe ;) po wielkim obrzarstwie ...uciekam do łóżeczka dobranoc Słoneczka...do jutra ;) karyn----❤️ darka--❤️ gosik--❤️ asik---❤️ jana---❤️ kamilka---❤️ chanach❤️ miama--❤️ rosa--❤️ 🌻niezapominajeczka na dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Wy sie podzewacie śpiochy ??? :) pobudeczka..cas wstawać.......!!!!!🌻 przed nami sliczny słoneczny dzień trzeba korzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, uwaga! Mam wspaniałą i ważną wiadomość! Wczoraj o 10,00 Channah zawitała na porodówce, a o 13,05 na świecie pojawił się... nie kto inny tylko KUBUŚ!!!:-) A ja nie mogłam odpisać na jej sms bo mi telefon zablokowało (mam na kartę):-( Teraz nie mogę się doczekać kiedy napiszę jej gratulacje, tylko odczekam do 8,00. O tej porze chyba już nie pozwalają spać w szpitalach? Nie chciałabym jej obudzić. Strasznie się cieszę:-) Szczegółów nie znam, to już chyba sama Channah nas o wszystkim dokładnie poinformuje:-) Agapa- witaj o poranku i gratuluję zakończenia sesji!:-) Kamilla- super że pożegnałaś już choróbsko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Channah nie przyjmuje smsów z internetu:-( A tak bym chciała pogratulować... Channah- jak to przeczytasz albo może mąż Ci powtórzy to WIELKIE GRATULACJE!!! Strasznie się cieszę że Kubuś już jest na świecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o jeny co za wiadomosc ..... KUBUS witaj na swiecieeeeeeeeeeeeeeeeeeee buziaczki od cioci👄👄😘😘😘😘😘😘😘😘 channa gratuluje z gebi serca :):):) ❤️❤️❤️ ;) a jednak nie poczekal do imiennin a to figlarz z tego tojego kubusia tullllllll gooooooooooo w ramionach ile wlezie i uscieskaj;)tylko nie za mocno i 1000 buziakow przekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHANACH!!!😘 SUPER!!!gratulajue z całęgo serducha!!!!!❤️ asik---mozesz dac numer tel do chanach?????plisssss napisze jej esa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik--odezwij sie do mnie na gg 2629250 plisssssssss ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aaik a ty skad masz nr tel. od channah :) hmmmmm poslij mi go na gg 6033461lub e-mail to jej posle zyczenia i gratulacje ;) channah dzielna nasza dziewczyna bommba juz jest mamusia agapko gratuluje zdanej sesji :)👄 ty to jestes geniusz brawo tak tak teraz nalezy ci sie odpoczynek wiec mnustwa buziaczkow dla ciebie i radka jak tam zastrzyki hmmm to juz pewnie po mistrzowsku ci wychodza coooooooo ?? ty ranny ptaszku :) darka dzikekuje i juz sie nie przejmuje troche mi glupio bylo ale podobno ten slon przynosi szczescie wiec co tam przeciez nie bede naszemu topikowi odmawiac szczescia :):):) no tak nad morzem fulllllllll a nas tam nie ma ;) kamila twoje mdlosci przeszly na mnie ;) czuje sie podle cieknie mi z nos i kurcze zatrulam sie chyba ciastem od tesciowej ;) tak mi zle na zoladku buuuuuuuuu mdli mnie strasznie :( szkoda ze bez fasolki :(:(:( jana jeszcze ja chyba niepogartulowalam twojemu mezowi :( no to gratuluje :):):) a tobie zycze wenny tworczej nad praca :) gosik ale ci zazdroszcze hmmm mi tylko zostaje marzyc :);) hmmm ale czyms trzeba sie cieszyc ;) dziewczyny poradzcie cos na katar bo zwariuje tu takie piekne sloncze a ja chora buuuuuuuuuuuuu :(:(:( ] karyn,miama i cala reszte pozdrawiam goraco asik poslij mi :)ten nr z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
asik no ooooooo zlituj sie ... napisz... hmmmmmmmm gdzie cie wcielo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
puk PUK asik melduj sie !? oj widze ze my z agpko dzielnie walczymy o nr..... asik ASIK tak tak pilnie poszukiwana ;) pewnie do sklepu po karte leciala hihi przez net tez idzie doladowac konto ;););) zaruje asik odezwij sieeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosa--;) heeeeee asiku---daffaajj bo sie zaraz do ciebie przejedziemy z rosą ;) hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a aienki jak nie ma tak nie ma ... asik nie rob mam tego .... asik hihi POBITE GARY ;) SLYSZYSZ :) POBITE GARY....pobite gary ... wylaz z schowka ....jestes najlepsza w kamuflarzu ... no dawaj dawaj ilez mozna czekac cccccccccccccc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za wspaniała wiadomość!!! Aż sie wzruszyłam!!! Chnnah Wielkie Gratulacje! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
asik chyba zwariuje czekam i czekam a tu niccccccccccccccc no co sie z toba dzieje ... odezwij sie ... moje gg ponawiam 6033461 :) a e-mil moj masz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem wreszcie. Tak to jest w okresie urlopowym że jest trochę więcej pracy... Przepraszam bardzo, ale nie mogę wam podać nr do Channah, ponieważ mnie do tego nie upoważniła. Mam wielką nadzieję, że to zrozumiecie i się na mnie nie obrazicie. Channah podała mi swój numer tylko w razie nagłego przypadku: żeby poinformować mnie że urodziła i żebym przekazała wiadomość wam. Nic więcej nie uzgadniałyśmy więc nie mogę, sorry... Channah pewnie za pare dni się zjawi na kafe i odczyta wasze gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oki :(:(:( szkoda bo myslalam ze byla by to dla niej fajna niespodzianka jak by przeczyta od nas gratulacje :) w swoim telefonie :) a tak no to .... napisze jej cudnego e-mail :P niegniewam sie i rozumie ale mi sie zrobilo bardzo smutnooooooooo szkoda oj szkoda .... oj asik dals na siebie poczekac zycze zeby cie w okresie urlopowym nie zawalili robota pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla CHANNAH! :) 4 dni różnicy w terminie mieści sie w normie :) Asik a wiesz czy Kubus zdrowy..? Mam nadzieje ze ja nie urodze 4 dni przed terminem bo mi wypadnie Wszystkich Świętych... Ide sie myc i cos zjesc bo dopiero wstalam :) Jak Channah wroci to mam ndzieje zda nam dokladna relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) WOW!!!!! Ale informacja, Channah-WILEKIE GRATULACJE MAMUSIU!!!!! Strzasznie się cieszymy!!!! Ogromne buziaki dla WAS!!!! Ja też się wzruszyłam jak to przeczytała.... wow.... Dziewczyny, no to mamy pierwsze dzieciątko na naszym topiku!!!! Trzeba to uczcić!!! :D Zdrowie Channy i Kubusia!!! ❤️ 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik--rozumiemy,rozumiemy..;) ale szkoda bo tak bardzo chiałam jej wysłaś esa ;( ale cóż ;) a ja jestem dosłownie pijana......moja mama obchodziła przed wczorjaj 50 urodzinki...i dzis przyszła do niejkoleżanka z prezentem...i mama otworzyła szapmpana...ja sie zapomniałąm ze przyjmuje te zastrzyki i wypiłam dość duzy kileiszek szampana...i teraz dosłownie czuje się jak bym jaiegoś drinka mocnego walnła:P ..jejuuu w główce mi sie kreci...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W smsie od Channah było tylko to co napisałam wcześniej. Nie podała wymiarów Kubusia ani jak się czują. Nie moge się doczekać dokładnej relacji po powrocie Channah na kafe. A u mnie dzisiaj badanie \"pływaków\". Jutro dam znać jak wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku- tzrymam mocno kciuki za badanie, a przedewszystkim za pozytywny wynik!!!! Szybko sa wyniki z tego badania. to super, bo nie trzeba czekać w nieskonczoność i stresowac się!!!! Gosik, dziekuję za foteczki!Ale wam fajnie na tym biwaku było... aha i za przepis też wielkie dzieki! Bardzo chciałabym go wypróbowac....mam nadzieję, że się zmobilizuje..... pytanie tylko czy mój żołądek się nie zbuntuje..... Bo jeśli chodzi o mdłości i żyganko to u mnie bez zmian! Jutro ide do pracy.... 😭 :o HELP!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW! ale wiadomość!!! CHANNAH GRATULACJE 🌻dla Kubusia i order dla męża:-) dobrze że mamy newsy przes Asika:-) no i pozostaje nam cierpliwie cekać na relacje Channah.... najważniejsze że cała rodzinka ma się dobrze.... pozwólmy im nacieszyć sie tym cudem.....ona wie że o nich myślimy:-) pozostaje nam cierpliwie czekać na powrót Channah:-) nasz nowy obywatel nie poczekał i postanowił zobaczyć swoją mame właśnie 4 lipca:-) Asik:-)trzymam kciuki....będziesz spokojniesza już po...no i pisz co u Channah....no to teraz kolej na ciebie by stan ciężarnych się u nas zgadzał:-) GOSIK- śliczne zdjęcia:-)dziekuję a i przepis wypróbuję:-) Rosa- :-) a może to alergia?trzymaj się kochana:-) Kamilla,Agapka,Jana,Moluś,Karyn-❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż z wraże nia żle napisałam więc jeszcze raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×