Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gość
hej a dlamnie znajdzie sie miejsce w 3 tabelce ;) agapko jak ja cie podziwiam .:):):) takie upaly a ty codziennie musisz pamietac o zastrzyku :) a ja przez te upaly zapomnailam brac foliku gapa ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROSA....ta 3 tabelka jest jak najbardziej otwarta i chętna na nowe osóbki....nawet bardzo....;) Channah zrobiła dziure i trzeba ja jak najszybciej wypełnić i pociagnac za soba reszte starajacych sie i tych planujacych też ....a niech maja taka kochana niespodzianke!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha chyba ja pierwsz to zobaczyłam.... tak jakoś z nudów zajrzałam, bo sama dziś jestem.... i proszę niespodzianka... jest Channah:-) w końcu się wszystkie Ciebie doczekałyśmy:-) niebyło Cię całą wieczność....... popłakałam się przy czytaniu Twojego postu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musiałam chwilke ochłonąć..... a teraz do rzeczy... Channah:-) po 1. 🌻 OGROMNE GRATULACJE 🌻 choc te były tu składane co chwile pod Twoją nieobecność:-) po 2. czekamy na fotki naszego malutkiego forumowicza-faceta:-) po 3.byłaś bardzo dzielna i nadal jesteś:-)szybko się uwinęłaś:-) po 4.pisz kochana do nas jak najcześciej.....brakuje nam strasznie Twoich wpisów:-) po 5.ucałowanka, głaskanka, oczywiście tylko wirtualne dla malutkiego Kubusia:-) ❤️ po 6. to naprawde duzy facet no i te 10 punktów🌻 po 7. pozdrowienia dla Waszej już teraz 3 osobowej rodzinki:-) no i przed Wami pierwsza noc razem w domku:-)słodkich snów:-) Trzymaj się kochana i pielegnuj swoich meżczyzn:-) Oh wszystkie chyba zazdrościmy Ci tego że możesz już tulić Swojego synka w ramionach do woli:-) napewno jest śliczny:-) jestes dla nas nadzieją że da się to wszystko przeżyć i jest cudownie:-) ciekawa jestem jak to przeżył Twój mąż ? to w związku z planami by mój też był przy mnie w chwili porodu:-) no i pisz jak ty to wszystko znosisz fizycznie i psychicznie...choć podejrzewam,że tych uczuć nie da się opisać:-) życzę Wam ,Tobie Kubusiowi i Tatusiowi dużo szczęścia i powodzenia:-)przed Wami kolejny etap w życiu..... no i ciekawa jestem jak babcie?i reszta rodzinki? czy udaje Ci sie nad wszystkim zapanować?? wyczekuję na wieści z krainy niemowlaków🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze Channah...zgrabnie ci to poszlo...Gratulacje !!!!! ja bylam u mojej gin dzisiaj i tu jest tak glupio ze musze rodzic w szpitalu w ktorym pracuje moja gina-a to jest w Toronto-po drugiej stronie miasta-zajechac tam zajdmie mi ok 45 min. wiem nie wiem co zrobic, albo zmienic gina(a bardzo ja lubie ) albo jechac do tego w pologu..;) Channa powiedz mi czy to tak nagle ci te skurcze lapia czy masz troche czasu? -zeby dojechac na ta porodowke Buziaki dla ciebie, synka i meza( a swoja droga to faceci czesto traca glowe w takich sytuacjach) pewnie byl bardziej zestresowany niz ty...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanach---jeju rewelacja..aż się poryczałam z Twojego szczęścia :):):)❤️ super ze tak łatwo poszło,i zę Kubolek zdrowiutki-bo to najwazniesze no i wy szcześliwi🌻...najbardziej rozwlił mnie tatuś który głowe zamiast dociskac ...brał w druga strone :Pheeeeeee...starsznie sue wszystkie za TOBĄ steskniłysmy...i czekamy z niecierpliwoscią na zdjatka Kubolka:):):):) wycałuj go od cioć ;)buziaki😘 dzielna kobitka z ciebie ;) mówie wszystkim dobranoc bo nie wyrabiam juz taki upał!!!! ;) do jutra🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około ok.30 07.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy(obecnie na claxane a staranka od sierpnia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........22.06.........cytologia, tsh, hbs gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.08.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................"x"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków................9...............? ale_kotek.....Agnieszka..25.....Poznań................1...............???? 100krocia......................24.....Rybnik...............0............27.07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25...15pażdz......chłop...3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...22...3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn.............Styczen07.......?.....5 Miama.......Lidia......26......południePL....14.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków........8....16 Luty.07......?.....1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
boze ile do nadrobienia:) nie wiem od czego zaczac ale chyba od channach najdzielniejszej mamy swiata:)brawo!!!!!do samego konca trzymala fason dziewczyna!!!!!rewelacja:)gratulacje jeszcze raz no i koniecznie wysylaj foty i naszej cierpliwosci nie testuj tylko pokzauj tego dorodnego chlopczyka zeby ciocie mialy radoche!!!!! darka-dzieki za sliczne zdjecia,zawsze slij co tylko tam masz bo ja uwielbiam foty ogladac a juz szczegolnie takich pieknych kobiet i pieskow:)a co do @ to dopinguje cie pelna para!!!!!zebys miala ziarenko zycze ci z calego serca a potem przez 9 miesiecy bedziemy je tu z dziewczynami podlewac dobrym slowem:)zeby roslo duze zdrowiutkie i sliczniutkie dzieciatko!!!!!informuj na bierzaco:) a co do frrape to do porzadnego wytrzaskania mozna skorzystac z duzego sloika,zakrecic porzadnie i wytrzepac z calej sily i piana jak malowana(wyprobowane bo mama w grecji podejrzala) gosik-zdrowiej szybciutko i wracaj do nas agapka-wytrwalosci ci zycze i zebys zwsze tryskala takim optymizmem i energia jak kazdego dnia tutaj z nami na kafe to przejdziesz szczesliwa przez zycie i jeszcze innych obdzielisz po drodze:) 1000krocia-piekne foty i rajskie krajobrazy a teraz do dziela a my trzymamy kciuki rosa-nie boj nic juz jednego pieknego faceta powilas to i nastepne sie uda:)relaksuj sie ,siedz w baseniku i na slonku,meza przytulaj a zobaczysz ,ze niebawem bedziesz miala niespodzianke!!!!! asik25-no tobie szczegolnie kibicuje i mocno wierze,ze te wymarzone 2 krechy w koncu zobaczysz bo taka zdrowa piekna mloda babka jak ty az sie prosi zeby mieszkanko pisklaczkowi udostepnic!!!!! a co u mnie: zrobilam podstawowe badania krwi moczu i wymazy i wszystko jest w porzadku wiec mysle,ze nic nie stoi na przeszkodzie zebysmy w przyszlym miesiacu rozpoczynali wielka przygode pt."dzidzius":)nie mam niestety zadnych szczepien ale nie chce juz czekac 6 miesiecy na komplet szczepien przeciwko zoltaczce a ni 3 miesiace(rozyczka) wiec bede tylko sie bardzo starac zeby niczego nie zlapac a powiem wam,ze trzese tylkiem ze strachu przed tym zachodzeniem bo od momentu dwoch kresek juz nie ma odwrotu i pozostaje tylko jazda bez trzymanki w kraine rodzicielstwa,ktora jest przepiekna tylko boje sie by w niej sie nie pogubic:) po weekendzie 4-lipcowym,ktory dal nam bardzo w kosc ledwo zyje i zmeczenie mnie rozwala bo ludzie tabunami walili do restauracji i ciezko ich bylo przerobic w takiej ilosci a nog na loterii nie wygralam:)dochodze do siebie i dzis mam wolny dzien na regeneracje wiec postaram sie wpadac do was czesciej trzymajcie sie wszystkie wesolo i zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
widzialam kubusia!!!!!!jaka slicznotka:) pieknotka ten twoj synus channach!!!!!taka slodka kruszynka,ze tylko schrupac i szczerze ci powiem ,ze nie wiem jak ci sie uda odgonic babcie od takiej cudnej kruszynki bo on az sie prosi zeby go sciskac i mietosic i piescic,przytulac:) fantastyczny chlopczyk-gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ranny uopalny dzień chanach--kochana jeju ile emocji w tym co piszesz aż sie łezka w oku kręci ;) to musi byc niesamowite uczucie trzymać w ramionach swój mały Wielki cud ;) ❤️....buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwwoowwwwww:):):):):)widziaąłm Kubolka :) jest CUDNY!!!!!!! jeju napatzrec sie nie moge ;) pzrecudny!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz gratulacje Channah, nie zapomnij o mnie ze zdjęciami :) Wczoraj pojechaliśmy odwieźć szwagierkę z rocznym dzieckiem za żywiec. Później zajechaliśmy do Szczyrku, rozłożyliśmy sobie kocyk na polanie i zrobiliśmy sobie piknik i kto wie, może coś z tego będzie ;P Jutro mamy trzecia rocznica ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100-krocia--no no ..jak pikniczek to napewno cisk z tego bedzie ;) trzymam kciuki ;) pisze do Asiczka na gg ale kochana pewnie zapracowana jest...;)bo nie odpowiada ;) a ja mikołajowi zaraz nalewam wody do wielkiej miski neich się plumka kochany w taki upał na balkonie ;) ooooo asik sie odezwał na gg...leć sprawdzac kubolka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- witajcie spowrotem!!! Jeszcze raz wielgachne gorące gratulacje!!! Jesteś najdzielniejszą kobieta na świecie!! Naprawdę tak myslę. Masz w sobie naprawdę bardzo dużo mądrości, dystansu... nie da się tego opisać słowami. Jesteś dla mnie po prostu wzorem postępowania życiowego! Kubuś jest piękny!!! Najpiękniejsze dziecko na świecie!!! Słodki i jest częścią Ciebie! Jejku, tak się strasznie cieszę że chyba piszę bez żadnego składu. Jestem barrrdzo szczęśliwa, że Wy jesteście szczęśliwi, że tak pięknie przechodziłaś ciążę i idealnie przetrwaliście poród:-) Pisz do nas jak tylko będziesz mogła. O wszystkim, błagam!!!:-) Jeszcze raz przepraszam, że akurat w takim momencie zachciało mi się rezygnowac z telefonu, dlatego nie doładowałam. Mogę odbierać sms ale nie mogę odpisać, ale Twoje smsy były dla mnie ogromną radością!!!:-) Witajcie w domu!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa- dzięki że mnie przywiołałaś:-) Byłabym dłużej w takiej nieświadomości!!! Buziaki dla ciebie!:-) Darka- trzymam kciuki żebyśmy w tym cyklu zaczęły przygotowania do takiego cudu jaki jest udziałem Channah!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Channah! jeszcze raz WIELKIE OGROMNE GRATULACJE!!! Moluś też czeka na Fotki małego człoweiczka. Czytając Twoją relacje z porodu- achh łezka w oku... Super! ja to na 100% będe sie darła w niebo głosy-hihi... Całuski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej hej ja tez widzialam kubola :):):):):):) channah cudnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bombowyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy fasynujacyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy i jak tu nie pragnac dzidzi :) pozdrawiam goraco dzis niestety niemam czasu siedziec na kom ale napewno nadrobie to jutro alebo wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- właśnie obejrzałam, dziękuję! Inaczej sobie ciebie wyobrażałam ale zaskoczyłaś mnie na plus:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G*O*S*I*K , Channah dziękuję za zdjęcia! :) Channah raz jeszcze, życzę Wam wszystkiego naj... Kubyś wspaniale wygląda ❤️ wzruszyłam się ... G*O*S*I*K super krajobraz ( ta rzeka jest powalająca). Dzis się zmobilizuje i nagram moje i powysyłam Wam ( Agapko sorry ale się wczoraj nie wyrobiłam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Channah - wielkie GRATULACJE! Maleństwo prześliczne jest :) Zazdroszcze Ci okropnie. też bym chciała już tulić swoje dziecko... :) Fajnie ze Twój poród nie był trudny i że oboje jesteście zdrowi :) greta78 - zastanów sie jeszcze czy nie lepiej sie na tą różczyczke zaszczepic. Cholerstwo jest bardzo niebezpieczne...Chociaz rozumiem Cie, ciezko czekac :( Ja dopiero sniadanie jem. Słabo mi dzisiaj jakos :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah wreszcie mam okazję pograulować, więc GRATULUJĘ SERDECZNIE piękne opisy, piękne zdjęcia, widzę że Kubuś sam potrafi zadbać o ciszę dla siebie ;-) na jednym zdjątku jakby robił ciiiiiiiiiiiiiii........... To naprawdę cud. Cieszę się że kubuś jest takim okazem zdrowia, że poród poszedł Ci w miarę gładko... Coś wspaniałego!!!!!!! Jestem zachwycona. Ciekawe jak to będzie u mnie. Apropo zaraz wyślę fotki z wczorajszego usg. Byłam u lekarza i widziałam maleństwo. pomachało do mnie łapką, ale było to tylko krótkie oglądanie, za miesiąc będzie długo i dokładnie. Może się już dowiem jaka jest płeć maleństwa. poza tym powinnam już niedługo poczuć 1 ruchy dziecka, nie mogę się doczekać, chociaż sama nie wiem, jak te ruchy mają wyglądać... Dzidziuś jest wspaniały, ślicznie wygląda, wszystko u niego ok. A jak już pięknie ukształtowany! Takie proporcjonalne maleństwo. Strasznie się cieszę. ze mną też ok. Wszystko w środku rośnie jak trzeba. Super. pozdrawiam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A i Miama- trzymajcie się w miarę chłodno:-) Niedługo wy będziecie tulić dzidzie, a my będziemy z brzuszkami:-) Miama- czekam na zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- dzięki, już doszły!:-) Ale super... nie moge się doczekać własnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Ci żebyś się jak najszybciej doczekała Asik 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama - ja poczułam około 17-18 tygodnia. Ale chyba ciężko je pomylić z czym innym :) Bedziesz wiedziała ze to maleństwo :) Ja wiedzialam, momi ze mi gin wmawiał ze to niemożliwe zebym juz czula, bo jeszcze nie rodziłam...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×