Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Channah- jak czytam Twoje wypowiedzi to wcale nie boję się przebiegu ciąży, porodu i tego czasu po porodzie...:-) Wszystko jest tak naturalne i \"do przeżycia\" gdy o tym piszesz. Takie właśnie powinno się mieć podejście do życia i w ogóle do świata... Bądź z nami zawsze żeby nas tego nauczyć! Pozdrowienia i buziaki dla Kubusia!!! Kamilkaaa-wysyłałam ci jakiś czas temu swoje zdjęcia ale twoich jeszcze nie otrzymałam... Tiki- tak- trzymam kciuki żeby @ o tobie zapomniała na dobre:-) Darka- za ciebie też ściskam kciuki- musi ci się udać! Wiem że to już niedługo, a kto wie może jednak to już teraz:-) Kamilla7- szkoda że nie ominęły cię te \"ciążowe sensacje\". Ale to chyba już niedługo i będziesz mogła spokojnie cieszyć się ciążą:-) Gosik- a jak u ciebie z samopoczuciem? Mikołajka- czekamy na fotki brzusia! J_A_N_A- buziaki!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim....zbiera sie na buzre od rana..ufff nareszcie chanach---🌻 ęłzka sie w oku kreci jak czytam twoje wypowiedzi..bije od ciebie tyle szcześcia i optymizmu....i jak tak czytam to pragne mojego dzicka jeszcze bardzej...juz chyba bardziej nie można..❤️....wycałuj kubolka🌻 tiki-tak--no no robi się gorąco 40dc a tu @ nie widać...no prosze ..czyzby szczesliwe lipcowe testowanko;)🌻 a gdzie reszta ekipy??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agapka- cudownie się czyta Channah, prawda? :-) My tez tak niedługo będziemy pisać, zobaczysz. Ale najpierw będziemy cieszyć się rosnącymi brzuszkami, a później poród, oby jak najbardziej zbliżony do tego który przeżyła Channah:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! U mnie burza i pada :) Nawet nie wiecie jak błam rano uradowana jak się oburziłam i zobaczyłam pochmurne niebo! :D Dziekuje za fotki dziewczyny. Czekam jeszcze na zdjęcia Kubusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nadal gorąco! Choć słońca też nie ma:-) Więc jest nadzieja na to że dzisiaj troche popada:-) Strasznie zakręcona jestem z tego upału i w ogóle jakaś taka nie do życia. Nawet poranne staranka nie poprawiły mi humoru. Mój mąż też jakiś taki nieszczęśliwy, nie wiem czy przeze mnie... Ehhh.... A specjalnie wstalismy dzisiaj wcześniej żeby pofiglować, troche czuc było pańszczyzną:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też upał :( Dzisiaj przez ten gorąc nie spałam pół nocy :( Na dodatek nie moge sie ułożyc w żadnej pozycji, co chwile sie budze bo cos gdzies mnie uciska i nie wiadomo co :( Jak dlugo mozna sie kochac w ciąży?? Az do 9 miesiaca? Ja sie tak troche juz obawiam nie wiem czemu. Nie mowiac juz ze bywa nieco niewygodnie... Ale i zabawnie jak moja kochana zołza zacznie mnie boksowac w najmniej odpowiednim momencie i rozwala całą namiętną atmosfere :p Agapa - fajnie dobrane firanki do koloru ścian. W ogóle ładne masz te ściany. U mnie wszystko stare :( Nie inwestujemy w mieszkanie bo zaraz i tak je zmienimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt firaneczki super! ja niestety nie moge mieć taki krótkich bo na parterze mieszkam i wszystko by było widać... Jana tez sie kiedys zastanawiałm jak długo mozna sie kochac. Moj mi kiedys powiedział, ze jak zajde w ciaze to zero sexu bo sie boi ze dzidzie uszkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus--no ja tez sie tak ucieszyłam jak zobaczyłam ze sie chmurzy z rana...jak nogdy bo zawsze było na odwrót...chiałam słoneczko..ale po tak wyzcerpującym upale to ja dziekuje,....i zamawiam burze z gradobiciem ;) Jana--ten pokoik w którym powiesiłam nowe firaneczki...bedzie w przysłozści pokoikiem dzidziusia ;) uciekam dac mikołajowi jeść i połoze sie z nim troszkę pzrespac bo ziewam na około

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa już naprawiam niedopatrzenie.... Darka dzięki. Teraz dzidziuś naprawdę wygląda jak człowiek, nie jak UFO ;-) co do pełni, to ja też miewam z nią kłopoty, ale zazwyczaj takie że ciężko śpię i śnią mi się straszne głupoty..... Tak jak dziś.. Może zrób sobie ciepłą kąpiel, to ponoć pomaga na @. Mikołajka dzięki za fotki, są bardzo ładne. Jak będę coś miała, obiecuję, że prześlę. Brzuszek troszkę Ci widać, ale na pewno lepiej będzie widać z profilu. Sympatyczna z Ciebie osóbka. A jeśli chodzi o usg, to nie widać zbyt wyraźnie, ale kawał człowieczka u Ciebie w brzusiu rośnie. Z jakiego momentu jest to usg? Z 24 tygodnia? Channah silna kobietka jesteś, ledwo pewnie możesz siedzieć, a jednak udaje Ci się powalczyć z komputerem ;-) Mówisz że obywatelka??? Kto wie, kto wie, albo obywatel. 👄 dla syneczka Agapa bardzo ładna firaneczka, dzidziuś będzie miał ładny pokoik, dlatego musi się pośpieszyć z wskoczeniem do mamusi :D Asik myślę, że dobry poród, to też kwestia nastawienia, bardzo bym chciała też mieć takie podejście jak Channah, ja niestety jestem stresującym się człowiekiem. Już więcej żadnych fotek nie dostałam, buuuuuuu, w szczególności zwracam się do Channah - nic mi nie doszło.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merighold
Seks w ciazy (o ile lekarz nie zabroni) mozna uprawiac od 1 do dziewiatego miesiaca wlacznie i nic sie dziecku nie stanie. W ostatnim miesiacu zalecane jest jednak uzywanie prezerwatywy, bo zawarte w spermie substancje (chyba prostagladyny, ale nie jestem pewna, wiec moglam strzelic glupote :) ) moga przyspieszc porod. Nie wiem skad biora sie takie dziwne przesady, ale mnie czasem wlos na glowie staje jak czyta te wszystkie rzeczy na temat tego co mozna a czego nie wolno w ciazy. Dziewczyny poszukajcie w necie a zobaczycie, ze mozna farbowac wlosy, uprawiac seks, uzywac samoopalacza i z umiarem opalac sie, latac samolotem do 36 tygodnia,chodzic do kosmetyczki, depilowac sie, uzywac kremu na rozstepy od poczatku ciazy a nie od 3 miesiaca, nosic lancuszek (dziecko nie owinie sie od tego pepowina) i jeszcze 1000 innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- właśnie z tym podejściem jest u mnie najgorzej. dzisiaj jest 14 dc a ja już przeżywam że mogłam zajść. Jabym wcześniej (prawie rok) nauczki nie dostała że nie ma co się nastawiać. Tak intensywnie myslę o dolnej części brzucha i jeszcze niżej że cały czas czuję jakbym miała tam wszystko napięte. To jest chore. Nie mówiąc już o tym że boję się cokolwiek dźwigać czy czymkolwiek zmęczyć. Chyba powinnam się oddać na obserację psychiatryczną. Wykończyć się można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dalej świeci słoneczko i mam nadzieję, że nic go nie przegoni :) Dzisiaj mamy rocznicę ślubu i dni płodne więc może się uda :D Fajnie by było tak za pierwszym razem, ale nie nastawiam się. Zwłaszcza, że w tym cylku \"poluję\" na dziewczynkę, więc po jajeczkowaniu nie bedzie miziania ;P U mnie w ciąży napewno będzie sexik, mój nie odpuści :) oczywiście o ile będzie wszystko ok. Wczoraj się dowiedziałam, że kolega z pokoju z pracy "spodziewa się" dzidzi - sztuk 2 :) Tylko narazie są jakieś kłopoty - krwawienia i jego żona wylądowała w szpitalu (teraz jest czwarty miesiąc). Mam nazdieję, że wszystko będzie w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia- wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!!:-) Życzę wam baaardzo owocnych staranek dzisiaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszłam do wniosku, że mnie jednak kłuje w dole brzucha a nie jajniki pobolewają! @ ani widu ani słychu! zaraz po pracy kupuje bobo test! kobitki na ktorej stronie jest ta tabelka? bo bym chciała sie cosik o was dowiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około ok.30 07.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy(obecnie na claxane a staranka od sierpnia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........22.06.........cytologia, tsh, hbs gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.08.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW tiki-tak .. Kasia ... 27 .. Wrocław-Legnica....ok 3.07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków................9...............? ale_kotek.....Agnieszka..25.....Poznań................1...............???? 100krocia......................24.....Rybnik...............0............27.07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25...15pażdz......chłop...3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...22...3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn.............Styczen07.......?.....5 Miama.......Lidia......26......południePL....14.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków........8....16 Luty.07......?.....1. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE nick..............dzień porodu channah ....4.07 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hym? czyba powinnam sie wpisać do tebelki II nie?? channah - narobiłaś mi maxymalnej ochoty na dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah - a ja tak nieśmiało poproszę - mogę dostać zdjęcia??? kasiastejka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- witaj!:-) Coś w tym jest, co piszesz. Najlepiej wszystko powierzyć Panu... Wyciszyć się przez modlitwę... Mam wielgachną nadzieję na rychłe zakończenie tych starań sukcesem... Juz czuję ten zapach Kubusia... hmm, oliwka nivea o konsystencji balsamu?:-) A mówiłam że czuję:-) Pogłaskaj ode mnie szkraba po włoskach:-) Tiki- tak- to ty młoda mężatka jesteś! I to z moich okolic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam Tiki-tak :) moja imienniczkę :D U mnie nie było chmur burzowych :( buuu - przeslijcie mi małą burzę Praży niesamowicie. Słabo mi dziś. Dziękuję za zdjęcia 👄 Wysłałam kilka zdjęć, jesli nie doszły do wszystkich to dajcie znać :) Channah z tego co piszesz to synek bardziej Was zbliżył do siebie? \"Widać\", że jesteś bardzo szczęśliwa ! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiku - tak:):) twoje okolice - ??? channah - ja też juz czuje jak pachnie Kubuś:) ja wychowałam swojego braciszka, miałam 16 lat jak moja mama urodziła Bartusia sama mając już 40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha i prosto z topiku o slubach przeniosłam sie na topik o ciąży i macieżyństie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjjjj jaki upal!!!!! Zeby choc jedna chmurka sie pojawila....:( Miama---no rosnie i sie rozpycha na całego....;) Kochane malenstwo..❤️..juz nie moge sie doczekac kiedy bede mogla sie nim wam pochwalic tak jak CHANNAH....❤️ Ale wszystko w swoim czasie!:) a zdjęcie faktycznie w 24 tygodniu....czyli 2 tyg. temu....:) Asik---my tez z malenstwem trzymamy kciuki za ciebie i wszystkie starajace sie...bedzie dobrze...przeciez musi sie udac, nie??? Skoro oboje jestescie zdrowi, i bardzo pragniecie miec dzidzie, to co wam moze przeszkodzic??? ;) 🌻 co do tego \"brykanka\" w ciazy, to faktycznie jesli lekarz nie widzi przeciwskazan, wszystko przebiega prawidlowo,to mozna uzywac do woli.... Ja mialam stwierdzone \"przodujace łożysko-schodzące na ujscie \" dosc niebezpieczne zjawisko bo grozilo naglym krwotokiem przy byle glupocie....i troche mialam pietra, ograniczalismy sie z deka nie powiem, ze nie, bo chodzilo o jak najmiejsze skurcze macicy... Teraz na szczescie dzidzia sobie wypchnela go wysoko, tzn, to moje łożysko i juz mi nie zagraza....;) wiec sie nie ograniczamy...i tez jest milusio...;) Acha nie pisalam wam chyba o tych moich przygodach od poczatku ciazy, co???? No to kiedys tam jak bedziecie chcialy....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci Asik, że wierzę Ci że to nie łatwe. Ja dwa cykle się starałam, a zła byłam jak nie wiedziałam czy to już czy nie jak przyszło coś dźwigać, albo wypić piwo........ Nie zazdroszczę. 100 krocia najlepsze życzonka z okazji rocznicy!!! Dzidziulindy malutkiej i kochaniutkiej przede wszystkim 🌼 Channah Ty jesteś niesamowita, jakie sprzątanie w połogu, chyba żartujesz! Z jakiej gliny cię ulepili????????? Karyn zdjęcia doszły. Superkowe. Ja też bym zjadła \"taką\" rybkę ;-) A jakie dobre jedzonko..... Mikołajka każda z nas marzy żeby już popieścić maleństwo, ale to naprawdę szybciej będzie niż nam się wydaje. wszystko ma swoje miejsce i czas, 9 miesięcy ciąży też są potrzebne, żeby odpowiednio się nastawić na nowego członka rodziny. o pzrygodach opowiadaj, ale mam nadzieję, że nas nie wystraszysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka---z chęcią posłuchamy ;) chanach--ty szczęściaro❤️ u mnie od rana zapowiada sie na buzre...i tak zcekam..ale ani widu ani słychu....wwrrrrr mogło by sie chociaz na kilka dni schłodzic..bo potem bedziemy znowu tesknić za upałami i słoneczkiem ;) ....uwilbiam słuchc Bajmu.....własnie leci..słowa sa poprostu nie doopisania..uwiebiam..słucham od kad tylko pamietam,ale teraz te słowa dają siłe...;)...a Wy czego lubiecie słuchać?? zaraz uciekam bo radzio prosto z pracy po mnie podjedzie i ejdziemy do jego mamy na obaidek,potem na małe zakupki bo w lodówce tylko światełko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karyn---fotki super...sympatyczną Mordkę masz ;)bzuiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×