Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Miama- ja jetsem ale tylko pzrelotem bo robie obaidek ;) zapraszam an rosołek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam wasze topiki regularnie bo sama chciałam mieć dzidzię lecz los dał mi szanse na leczenie wiec musimy odstawic decyzję o dzidzi bo czeka mnie leczenie 112 tygodni wiec moze spotkamy sie tutaj za jakieś 3 lataka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc dziewczyny :) u mnie jest juz chlodniej :) istne zbawienie :):):) za to nabawilam sie kataru bo zachcialo nam sie szalenstw jak bylam u cioci to siedzielismy przy ognisku do 2 w nocy i po kilku pifffach chlopakaom zebralo sie na zarty i wrzucili mnie do basenu :( hihi mlodzieniaszki chyba poczuli ze maja po 15 lat :P:P:P karyn ;) no co ty slonce nie lubi tylko mojej tesciowej !?!? channah super bardzo sie ciesze ze odpala kubolowi pepowinaa jesli chodzi o kolki to znam bardzo dobry sposob kropelki SABsimpex z sporwadzane z czech lub niemiec (ale taniej wychodza z czech )mozna je zamowic w necie sprawdzone juz na 5 maluszkach polecam znam tez kilka sposobow domowych ale sa mniej skuteczne :) agapko ciesze sie ze tak bardzo cieszysz sie z burzy :) gosik 👄niemartw sie bedziesz wiedziec kiedy malenstwo jest glodne , kiedy spiace ,a kiedy ma kolke to bedziesz wiedziec w 100% bo mama jest najlepszym lekarzem od urodzenie tak tak instnykt to swietna sprawa :) kamila 3maj sie i zycze duzo zdrowka :) oby szybko przeszly wymoity i mdlosci ;) sprzedaj je mnie :):):) cala reszte pozdrawiam :)👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
DARKA pisz szybko co tam u ciebie z @@@@@@@@@@@@@@ no nie trzymaj nas w niepewnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Właśnie wymyśliliśmy że jedziemy w góry :) tak na kilka godzinek :) Jeszcze nie wiem, czy Szczyrk, czy Ustroń. Idę się pakować Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
100krocia ja tez chceeeeeeeeee wez mnie ze soba :P:P:P ty to masz fajnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :P:P a ja szykuje sie na obaidaxa z Miśkiem do ejg rodzicow..super bo syzkuje się pyszna wyrzekra ;) a głodna jestem na maxa ;) a tak wogóle to sie ciesze bow drugiej połowie sierpnia ejdziemy nad mozre..(mielismy nie ejchać-kłopociki finansowe)ale wszystko się wyprostowało i ejdziemy :)..a wtedy przypadną moje dni płodne..huraaaaa:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
agakpo bardzo sie ciesze ze wypali ci wyjazd :) i ze trafia ci te dni:) oby oby byly to dni pelne milosnych uniesien :P:P:P a potem bedzie kupa szczescia jak zobaczysz upragnione II kreski :) superrrowa pogoda zyc nie umierac :) tem. rewelacyjna a do tego fajniusi wiaterek :):):) pozdrawiam wszystkie dziewczynki z kafe :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosa--❤️ dobrej,kolorowej nocki żyzce widziałam dziś bociana..latał tuz nad moja głową...to musiał byc jakiś znak ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecna:) nadal nie mam @ a wczoraj rano to normalnie zbudził mnie ból podbrzusza - bardzo bolało :( musiałam no-spe wziąć:( czy to możliwe, że jednak jestem w ciązy skoro dwa testy wyszły negatywnie?? musze dzis po pracy zrobic badanie krwi - tylko musze najpierw znalesc laboratorium, kłopot polega na tym ze ja około 17 wydzodze z roboty i ciezko gdziekolwiek zdążyc :( Miama, JANA, GOSIK - ale wam fajno, zaczynacie szalenstwa zakupowe :):) o i kamilla 7 tez :) agapko - zycze udanego tego urlopiku , oby sie udało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak--ooo robi sie gorąco...a tempke mierzysz??? zmierz jutro rano pzred wstaniem z łózka (w pochwie) jeśli powyżej 37...to ja bym stawiała na ciazę ;)...tylko mylące sa te dwa testy..hyymm..... 100krocia- a gdzie reszta??:)....no nie mówić ze takie zapracowane od poniedziałku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Melduję i ja :) A zaraz mam szkolenie w pracy :( ale nie chce mi sie iść Darka a co tam u Ciebie? Jak tam @ dalej nie ma? Tiki-tak to u Ciebie faktycznie ciekawa sprawa, oby ten brak @ oznaczał .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierze temperature jutro rano ale wiecie co mysle ze bedzie podwyzszona co nie musi wrozyc ciazy - bo ja o tygodnia taka jakas polamana chodze, brzuch mam jak balon, kłopoty z załatwianiem sie a siusiu z kolei to co 20 min biegam, cycuchy mnie bola straszliwie, spac na brzuchu nie moge, dzis 45 dzien cyklu a @ ani słychu i ten śluz?? a test robiłam 29 i 40 dnia cyklu - w obu - jedna kreseczka - :-o ?? i co ja mam o tym myśleć?? channah - jak tam rośnie twoje cudeńko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w podziedziałek ! Kamila7 oby jak najszybciej mineły Ci mdłości. Strasznie Cię męczą :( może weź kilka dni wolnego, opdpcznesz bo w domu to zawsze inaczej. Kaśka22 witaj i zaglądaj do nas częściej :) Rosa to miałaś super weekend! Ja tez mam nadwyręzone gardło (bawiłam się do 2 w nocy na festynie nas zalewem - było zimno! Cały wieczór chodziłam w polarze. Po tych upałach to prawdziwy szok, temp. 17stopni C. A jeśli chodzi o słońce to nie lubię się opalać, mam uczulenie więc całe lato łażę taka biała :) 100krocia miłego wypoczynku! Najeździsz się w te wakacje :) Agapa, jak fajnie zaczyna się układać, my chyba wyskoczymy na klika dni na mazury, chociaż też wyjazdu nie było w planach, ale cóź w końcu wakacje! Kamilkaaaa26 oby te szkolenie szybko Ci mineło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! wczoraj wrocilismy z wypadu nad jeziorko. Bylismy caly weekend pod namiocikiem. Było suuuper :) Ja tez agapko widziałam bociny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha a wiecie ze ja tez widziałam ostatnio bociana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello jestem jestem i zaraz jadę na zakupy. Jestem cała chora z tego powodu, bo w odróżnieniu od większości kobiet nienawidzę zakupów! A jak już mam kupić coś do ubrania, to tragedia. Jak już kupię i mam w szafie to pełnia szczęścia. Życzcie mi powodzenia, może kupię coś ciążowego....... pozdrawiamy z maluszkiem, którego coraz więcej we mnie mieszka!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dokładnie to samo co u Tik-Tak:-) tyle że ja testów nie robiłam...bo tej pory byłam przekonana że nic z tego...ale teraz zaczynam juz mieć wątpliwości co jest grane.... 40 dzień cyklu temp. ok. 36.8 czuje się poprostu okropnie...... dalej czekam:-) w niedzielę mamy 1 rocznicę ślubu:-) bedą nasi rodzice:-) postanowiłam, że do tego czasu napewno zrobię test....jeśli dalej nic się nie pojawi... pozdrawiam was wszystkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka - to moze my razem??? fajnie by było. tylko ja raczej mysle zenie jestem no bo 2 testy by błednie pokazały?? :-o znacie takie przypadki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh widze ze i molus i tiki tak---wszyscy widzeili bociany :) to musi byc jakiś znak ;)heheheheeh ;) karyn--no ja uwielbiam mazury ;)poprostu kocham...ale w tym roku chcemy nad mozre bo dawno nie bylismy ;) byłam w ciucholandzie kupiłam dwie pary slicznych jansików z kwiatami na nogawce ;)boskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet ostatnio nie mam ochoty na zakupy :( a tu mam znów dla was link gdzie jest cała masa linków z interesującym nas stronami :):) http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=586&w=41596335 miłej lektury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100-krocia no jakieś puchy tu dziś starszne... :( ja tez zaraz wybywam z domku.....bo dziś szwagier psiaka przywozi :) maleńkiego..pojechałs spcjanie po niego do Łodzi...juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj spędziłam 4 godziny na zakupach w Bielsku. Kupiłam sobie tylko klapki i spodnie ciążowe. Totalnie mnie wymęczyła ta rozrywka, a jeśli chodzi o ciuchy ciążowe, to tragedia! Mało, drogie jak cholera i beznadziejne. Od dziś zaczynam studiować internet pod względem ciążowych.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×