Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

No własnie, jak tu nie myśleć... Ale postanowiłam od tego cyklu żyć normalnie, tzn chodzić na aerobik, tak jak robiła to przed planowaniem i w ogóle tak ciągle o tym nie myśleć w sensie że co miesiąc \"czuję że jestem w ciąży\" i obchodzę się z sobą jak z jajkiem:-) Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To "nie myślenie" napewno jest trudne, bo trudno jest oszukiwać samego siebie, ale mysle,że Ci sie uda. Pomysł z aerobikiem jest bardzo doby, to pomoże Ci się zrelaksować i oderwać myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik--witaj🌻 tiki tak sie odezwała do mnie smsem i napisała ze leży w szpitalu i narazie nic jej nie robia..martwa ciaza potwierdzona ale wczoraj nawet lekarz do niej nie przyszedł..marzy aby było już po wszystkim🌻 ściskamy ją mocno ..napisałam ze wszystkie tu na nia czekamy!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki! Tkiki tak mi przykro! :( U mnie dziwnie coś. Tzn @ sie skończyła a brzuszek boli nadal. Nie wiem o co chodzi. Może dlatego, że zbliżają się płodne dni? Miałam mierzyć tempke i nic z tego nie wyszło! wiedziałam, że tak będzie! Pozdrawiam Was Laseczki 🌻 ❤️ i zycze miłego i ciepłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwują mnie ci lekarze. Martwa ciąża potwierdzona to na co jeszcze czekają? Czy to tak można sobie czekać i nic nie robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec jak u mnie stwierdzono bark tentna..to moja lekarka powiedziała ze to niebespieczne..bo może dojśc do zakarzenia organizmu poniewaz tam w środku robi sie stan zapalny..ale płód nie był jeszcze na tyle duzy aby zagrozic na tyle...kazała przyjechac nastepnegodnia z samego rana do szpitala..pojechalam to czekalam dwa dni w szpitalu na zabieg poniewaz dali mi tabletke katora wywoła sztuczne poronienie aby macica sama jak najwiecej się oczyściła poniewaz nie chiano ingerować za duzo mechanicznie chciano abym jak najwiecej anturalnie topzreszął a potem dopiero zabiegu z tego co pzoostało wiem to wszystko starszne ale tiki tak jest dzielna i pzrejdzie przez to....to czekanie jest najgorsze mówie wam....mam nadzieje ze lezy sama na sali..a nie z kobietami w ciazy...ja leżałam z dziewczyna w 9 miesiacy ciaży ale potem jak zobaczyła to moja pani doktor kazała perzeniesc ta dziewczyne do innej sali ja zaostalam sama...pwoeim szczeże że nnie było to miłe jak obok lezała dzieczyna z dzidzisuiem w brusiu ale rozmawiałam z nia i teraz sie zaporzyjaźniłysmy....ona juz urodziła dawno i jej córeczka jest sliczna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie uważnie bo nie będę dwa razy powtarzać:-) (Allo, allo) W każdej chwili może się zdarzyć że zniknę z kafe i może mnie nie być pare dni a wszystko to w związku z remontem w pracy. Także jakby co to nie martwcie się, bo u mnie wszystko oki tylko będziemy mieć powiększany pokoik w pracy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka- to musiało być okropne przeżycie i mam nadzieję że mnie takie doświadczenie ominie z daleka. Darka i Kamilla7 - strasznie się cieszę że u was ciąże tak dobrze przebiegają:-) Też tak chcę! I to szybko!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski! pytanko: czy to mozliwe bym miała juz dni płdne??? 9 dzień cyklu dziś mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 - uważam że aerobik to świetny pomysł. Ja kiedyś dawno temu zrobiłam sobie taką terapię (uprawianie sportu) jak miałam pewne problemy i naprawde pomaga, rozluźnia i na zdrowie dobrze wpływa :) Ja czuje sie różnie. Jak sie nie ruszam z domu to jest ok. Niestety nawet mały spacer powoduje nieprzyjemne bóle kręgosłupa. Moja maleńka waży już gdzieś ze 2 kilo wiec pewnie przez to... I czasem kopie boleśnie, upatrzyła sobie prawe żebro, generalnie siedzi jakoś tak po prawej. Jutro do gina, odbiore wyniki krwi, mam nadzieje ze żelaza bedzie wiecej... Moluś - możliwe :) Ja czasem miewałam takie krótkie cykle, choć rzadko. Agapka - to faktycznie musiało byc okropne i krępujące nawet dla tej ciężarnej... Ja jak w lipcu leżałam w szpitalu to bylam na sali z dziewczyna na podtrzymaniu i bylo z nia (tzn jej ciążą) naprawde źle. A mi było głupio ze moja mała taka zdrowa :o Troche bez sensu,ale...no jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- ja też myślę że istnieje taka możliwość w 9 dc. J_A_N_A- to prawda że aerobik jest po prostu cudowny:-) Chodziła wcześniej przez 3 lata a teraz miałam rok przerwy \"na ciążę\"... hmmm. Może ciąża nadejdzie z aerobikiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale przy 30 dniach cyklu to możleiwe? Hmmm. Skocze dzis do psiółki pożycze mikroskopik i się dowiem co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Darka mocno trzymam kciuki za wasze rozbrykane dzieciątko. U mnie w porządku, tylko dzisiaj jakieś kłopociki żołądkowe, niby nic, ale mało przyjemne. Wczoraj kolacja w restauracji z okazji drugiej rocznicy ślubu. Ale było miło...... Trzymajcie się kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki, Miama ile juz przytylas? bo mi wszyscy mowia, ze nie wygladam na 6ty misiac-co najwyzej na 3! juz zaczelam sie martwic, ze moze dziecko nie rozwija sie prawidlowo...wagowo +5.5kg. a taka w ogole gratulacje z okazji papierowej rocznicy! Ja dzis jade do szpitala zarejestrowac sie na porod-beda mi wszystko pokazywac! Daria, dobrze ze z dzidzia wszystko ok. 6cm too juz calkiem spore, co?! Molus-przy 30-to dnioych cyklach to raczej malo prawdopodobne by owulacja byla w 9tym dniu...ale wiesz co wszystko jest mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem! U mnie dziś 33 dzień cyklu i nadal nie mam @:) Ale cierpliwie czekamy... umówiliśmy się z mężem, że test zrobimy najwcześniej w piątek, czyli w 36 dniu cylku... tak jak już wcześniej pisałam, staram się nie nastawiać za bardzo... nie stosuję żadnej specjalnej diety, piję kawę, czasem piwko... chociaż mężus już mi zapowiedział, że jak test będzie pozytywny, to koniec z kawą itp... a tak w ogóle to jest baaardzo miło, bo On codziennie się dopytuje, czy aby nie dostałam @ i już palnuje, co to będzie jak się okaże, że jestem w ciąży... jaki to będzie szczęśliwy, jak będzie przykładał ucho do brzucha itp :) pozdrawiam i trzymam za Was kciuki... p.s. czy to w ogóle możliwe, żeby nam się udało już w pierwszym cyklu? za kilka dni kończę 30 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka--no życze powodzenia kochana :) a ja uciekam spać...obierzałam maraton seriali czyli m jak miłośc,na wspólnej,madzia m. i padam ;) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) jeszcze jedno pytanko na dobranoc- zauwazyłam, że mam jakby \'opuchnięte\', trochę bolące piersi... co o tym sądzić? tak też miewałam przed @, więc może niepotrzebnie robimy sobie nadzieję...? Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka--narazei sie nie napalaj mwie ci...jak jest fasolka o bedzie ;) ja trzymam kciuki mocno...ale czekaj cierpliwie..to rada kobiety która za badzo sie napalała ;) ściskam mocno!!!!!!!!!!! dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) a gdzie wszyscy?? ciekawa jestem co u 100kroci???? biedna 🌻 mam nadzieje ze sie niebawem do nas odezwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! :) Miama- wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! My też pod koniec sierpnia mięliśmy drugą rocznice ślubu :D - Mężuś sprezentował eleganckie prefumki :D joka- ty to masz cierliwość kobieto!Podziwiam!Ale z drugiej strony rozumiem...nie ma sensu się nakręcać! Gosik- opisz jak tam po wizycie w szpitalu, jakie są twoje wrażenia!I ciesz się ,że tak ładnie sobie wyglądasz, a skoro waga pokazuje, że przybierasz na wadze- znaczy, że wszystko jest oki!!!! Channah- 🌼 agapka- witaj! :) Dziewczyny, zapsay na zimę prawie zrobione! Mam ogromne ilości przecieru pomidorowego ( z 55 kg....), kompoty ze śliwek, jabłuszek, gruszek...i czerwona paprykę marynowaną... MNIAAAAAM! :D Już powoli zbieram się do dentysty, na kontrolę :o..... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jeszcze jestem, ale raczej dzisiaj zniknę i nie będzie mnie tutaj przez pare dni a wszystko przez remoncik w pracy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki! Ledwo dziś wstałam!Ale pije kawke i już dochodze do siebie. wczoraj kupiłam sobie wiesiołek. 100 tabl. za 14zł. Chiała kupić testy owulacyjne ale drobie są :( 80-60 zł.... A dziś 10 dc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzonka Nowa Rosa, GOSIK, Kamilla GOSIK dużo mi przybyło - 7 kg. Ale wcale tego nie widać po mnie, tylko chyba całość poszła w brzuszek, po twarzy wyglądam jak przed ciążą. Powodzonka wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim :) molus luknij na allegro tam sprzedaje p.ewa analityk te testy po 2,49 :) i na 28 je bardzo zachwalaja :) no mowilam ci ze w aptece sa drogie :) dziewczyny dlaczego nie dostalam waszych fotek :( tez chce zobaczyc brzuszki :) chanah co tam slychac u twojego kubola jakies nowosci :) 100krocia wracaj do nas kochana :) czekamy na ciebie :):):) nowa rosa = rosa ;););) z przyczy technicznych musialam dodac \"nowa\" dla wyjasnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wiadomośc od tiki-tak napisała mi esa tak około 9.00. ze w nocy dostała juz tabletke na wywołanie krwawienia..podobno noc była okropna ale etraz juz jest lepiej i czekała na zabieg który miał byc za 2 lub 3 godziny!! wiec teraz juz pewnie po wszystkim..❤️ od[isalam ze wszystkie ejstesmy z ia myslami!!!! jutro juz chyba bedzie w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 dzień cyklu i nadal nie ma @:) Dziś miałam nawet ochotę wejść do apteki i kupić test, a później zrobić mężulkowi niespodziankę:) ale tak jakoś wyszło, że nie poszłam... zresztą, obiecałam mu, że test zrobię dopiero w piątek rano, i to zanim On wyjdzie do pracy... tak czy inaczej- jutro muszę kupić ten test:) piersi nadal bolą, ale jakby trochę mniej... sluz raz jest, raz jaby wcale go nie było... nigdy wcześniej tak nie miałam... kilka dni temu byłam u koleżanki na \"babskiej nasiadówce\" i usłyszałam kolejne potwierdzenie, że moja gin wcale nie jest taka super, podobno zdarzają się jej złe diagnozy... za to bardzo polecały ginkę, do której chodziłam kilka lat temu, a która do tego przyjmuje na NFZ... nie wiem, co mam robić, bo ona (ta od NFZ) odradzała mi usuwanie nadżerki, mówiła, zebym nigdzie z nią nie chodziła, nie usuwała, bo mogę tego żałować... ja jednak bardzo się przestraszyłam wyniku cytologii- miałam II grupę z jakim opisem, więc wcale nie było mi za wesoło... wtedy kolezanka poleciła mi swoję lekarkę, poszlam do niej, usunęła mi tę nadżerkę i niby wszystko jest ok- przynajmniej ta ginekolożka tak twierdzi... ostatnio byłam u niej na badaniu i mówiła, że wszystko jest ok... teraz nie wiem, co mam robić... bo skoro tak, która przyjmuje na NFZ jest lepsza, to może powinnam do niej wrócić... tyle, że głupio mi będzie, jak on mnie pamięta i wyjdzie ta sprawa z nadżerką... a tak w ogóle, to czy lekarz podczas badania może jakoś rozpoznać, że miałam wcześniej nadzerkę? niby mogłabym założyć nową kartę (teraz mam nowe nazwisko), ale jest ryzyko, że ona mnie pamięta, w końcu minęło jakieś 2 lata... mam normalnie mentlik w głowie... poradźcie cos, prosze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka - ja tez mam II grupe i to juz od bardzo dawna! Pare dobrych lat i tez mi nic na to nie kazał robić gin. I w szpitalu tez widzieli i nic nie kazali. Na Twoim miejscu wróciłabym do starej ginki skoro ją polecają. I zrób test!!!!!!! :D Dzisiaj miałam bardzo intensywny dzień i padam ze zmęczenia. Byłam u ginekologa. Mocz mam ok, morfolia kiepska ale lepsza niż ostatnio wiec w sumie jestem zadowolona. W przychodni rozdawali darmowe gazetki dla matek m.in. Mam Dziecko itp :) Fajnie. A potem poszłam do nowootworzonego sklepu z artykułami dziecięcymia wyszłam.... a prawie kompletną wyprawką Nie było drogo wiec jak juz zaczelam kupowac to poleciało hurtem - wózek,fotelik samochodowy, posciel do wozka, łóżeczko KubaII teak z szufladą, posciel, 2kmpl poszewek, 2prześcieradła,materac, przewijak, pieluchy tetrowe20szt,smoczek uspokajacz, butelka+szczotka do mycia, zamówiłam laktator (Medeli czy jakos), podgrzewacz do butelek,termometr do wanny, szczoteczka do czesania, 2 pary skarpet, chusteczki do pupy Nivea, zapsowy smok do butelki, okrycie kapielowe, ubranka na rozmiar 62: 3pajace,2śpiochy,3kaftaniki,3 body, 2 czapeczki, kombinezonik i 1 kaftanik 56 UFFFFFFFFF!!!!!!!!!!!!!! I jeszcze musze tylko do apteki po duperele typu wkładki laktacyjne, maści (bepanten), podkłady poporodowe, majtki jednorazowe może,tantum rosa,maść na odparzenia pupy dzidziusia (jaką??) A w jakims hipermarkecie pampersy i wanienke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×