Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gość Silvana
Miama dziekuje ale nie ma czego. Okazalo sie, ze baba od ktorej kupowalam testy sie pomylila i byl to test owu...Szkoda slow w ogole, ale trudno, ciezko mi bylo uwierzyc w to, bo przed sama owu nie bylo staran, na szczescie nie jestem z tych osob, ktore odrazu skacza z radosci wiec nie rozczarowalam sie. Jestem pewna ze @ przyjdzie. Zycze Ci udanej ciazy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoniłam dziś rano do swojej ginekolog, kazała mi nie iść do pracy, brać nospę 3 razy dziennie i LEŻEĆ:( gdyby pojawiła się świeża krew mam szybko jechać do szpitala... nadal mam to delikatne, brązowe plamienie:( mąż wziął dziś wolne w pracy, ale jutro już nie będzie mógł... jak do wieczora nic się nie zmieni- pojedziemy do szpitala... tam przynajmniej będę pod fachową opieką, a to w końcu \"rzut beretem\" od naszego osiedla... trzymajcie za nas kciuki... pozdrawiam i zmykam pod kocyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka ja na twoim miescu nie lezalabym w domu nawet jak ci tak doradzila twoja gin.tylko poszala do szpitala zeby sprawdzili co i jak :) te plamienia nie sa bez powodu !? tam bedziesz miec stala opieke i nawet w nocy i w kazdej chwili beda umieli ci pomoc !? a lezenie w domu nic ci nie da bo bedziesz lezec i kombinowac martwic sie itp a stres nie jest wskazany w twojej sytuacji :) 3mam kciuki :) decyzja nalezy do ciebie :) ale ja na 100% poszlabym do szpitala !!! molus ciesze sie ze udalo ci sie kupic :) polecam sie na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvana:) szkoda... ale na przyszłość, to twój opis idealnie zgadza się z moim, więc jeśli kiedyś bedą ci na prawdziwym teście wychodzić takie krechy, to znaczy że jesteś w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silvana
gablis dzieki:) Jestem zla na ta babke. Jak mozna nie pilnowac takich spraw, kazda kobieta wie, jak wazne sa II krechy. Ja na szczescie sie nie nastawialam, ale jakby kobieta ktora dlugo sie stara zobaczyla te II kreski, a potem okazaloby sie ze to owulacyjny to co...? Nawet nie chce sobie wybrazac jak bardzo by ja to zabolalo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem już w domku:-) ale widzę że znów nikt za mną nie zatęsknił:-)...ha, ha i nawet nie zauważył że mnie chwilowo nie ma...ha ha mój zabrał sie za wykańczanie w domku tego na co nigdy nie było czasu:-)malował rury, framugi, drzwi wejściowe...i wszystko olejna wiec mieliśmy przymusową ewkuacje do moich rodziców:-) i to był super tydzień:-)spedzałm mnustwo czasu z rodzicami...jak kiedyś:-) Joka:-)Gablis:-) GRATULACJE:-) Joka:-) nie czekaj w domku...kja od razu pojechałam do szpitala i to prawdopodobnie uratowało moje maleńswto:-)teraz jesteśmy już razem 14 tygodni i jak narazie to wszystko wygląda dobrze:-)ale swoje wyleżałam:-)warto było:-)trzymam za Was kciuki:-) 100krocia:-) Tiki-Tak:-) wielkie seducho dl Was❤️.... teraz musi być juz tylko lepiej:-) to straszne przec co musimy przechodzic.... a u nas wszystko OK, czujemy sie coraz lepiej:-) i brzuszek rośnie:-) może wyśle fotkę...bo wczoraj był spacer nad Morzem i pierwsza sesja z brzuszkim:-)jeszcze malutkim ale już jest:-) ściskam Was wszystkie bardzo mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzcie pocztę:-) no i jeszcze tabelka:-) PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............12...........18.09 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 diddlania.......ania........25.....siemianowice.....1..... joka............Agnieszka..30.........Ełk.............1.............01.09 Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......14....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 34....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...30.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...24.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za fotki :) czyli pierwsza sesja juz za wami :) gratuluje zdjecia bombowe ;) az sie by chcialo byc na nich i poczuc powiew wiatru we wlosach hmm jeju jestem w ciezkim szoku ze takie straszne rzeczy dzieja sie na swiecie !! dotyczy to pieska \"OZZY\" smutna historia ja strasznie plakalam ;( ale moze ktoras z was chce sie wypowiedziec ... http://pies-ozzy.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Byłam dziś u gina i..... Rośniemy bardzo dobrze, lekarz stwierdził, że jestem bezproblemową pacjentką. A z powodu, że zepsuł mu się aparat do mierzenia pulsu dzidziusia, zrobił mi usg, no i wygląda mi na to, że w środeczku buszuje dziewczynka. 97% pewności, potwierdzi za 2 miesiące. Darka całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorową porą :) joka- ja równiez uważam, że mimo wszystko lepiej by było gdybyś do szpitala pojechała...trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze! darka-strasznie fajnie usłyszeć takie wieści jak twoje, oby tak dalej :)❤️ Dziękuje za fotki- wyglądasz kwitnąco!!!! Miama-gratuluję córeczki :)! Jak fajnie, że już wiesz!Z tego co pamiętam dziewczyny przepowiadały Ci właśnie dziewczynkę i sprawdziło się ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosa ja przeczytalam historie tego biednego pieska:(i otworzylam jego zdjecie juz zmasakrowanego-BOZE JAK ZALUJE,ZE TO ZROBILAM-teraz bede miala go przed oczami juz caly czas:( ja strasznie kocham pieski i nie moge sie uspokoic po tym co przeczyatalam,nie moge przestac plakac bo takie bestialstwo nie miesci mi sie w glowie a co dopiero w sercu!!!!!!!!!tym oprawcom nalezy sie kara za ta okropna zbrodnie jakiej sie dopuscili na bezbronnej istotce,ktora szuklala dobrego domu i odrobinki milosci.....nie mam slow na ich potepienie bo zadne nie oddaja mojego wzburzenia......strasznie mi smutno po tym co przeczytalam i zobaczylam ale o takich rzeczach trzeba mowic,trzeba je naglasniac zeby nie uchodzily tym katom,tym rzeznikom na sucho!!!!!!! jestem poruszona do glebi i zalamana swoja bezsilnoscia w takich chwilach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!;) Oj Dziewczyny, coś tu pusto u nas ... odzwijcie się, piszcie co u was! Ładny dzionek się zapowiada :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze stopkę zminiam, bo od dziś już 18 t.c i poprawię tabelkę, bo bardzo ją \"zaniedbałam\" ;) PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............12...........18.09 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 diddlania.......ania........25.....siemianowice.....1..... joka............Agnieszka..30.........Ełk.............1.............01.09 Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......14....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 34....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...30.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...24.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............12...........18.09 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 diddlania.......ania........25.....siemianowice.....1..... joka............Agnieszka..30.........Ełk.............1.............01.09 Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......14....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 34....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...33.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...24.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub Miama - gratuluje dziewczynki! :) Słabo mi, bo pobrali mi właśnie krew (glukoza,WR,VBL). Nic mi sie nie chce (spac tylko), mam lekkie skurcze, musze brac no-spe... Juz mi sie nie chce byc w ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję JANA! Tak jak wcześniej pisałam, jest mi obojętne czy na świat przyjdzie babeczka czy facecik, niemniej jednak wyszłam z gabinetu z wielkim rogalem na twarzy, co najmniej takim, jak wtedy gdy potwierdził moją ciążę. Długo się przyglądał mojej wstydliwej Niuni, mróżył brwi i kazał mi czekać cierpliwie... Ja niestety nie widziałam nic, tzn widziałam, ale trudno mi było cokolwiek rozróżnić na monitorze ;-) Zdjęcia z usg nie mam bo nie zrobił... Kazał mi zrobić badania, między innymi Test obciążenia glukozą - 75ml. Straszne. Zrobię pod koniec września, ale mam przy okazji pytanko do tych które miały to badanie. Co zrobić żeby je przeżyć? 75ml to cała kupa słodkiego. Fuj!!!!!!!! I moja poprawka PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............12...........18.09 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 diddlania.......ania........25.....siemianowice.....1..... joka............Agnieszka..30.........Ełk.............1.............01.09 Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......14....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 34....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...33.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...25.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana- co to jest to VBL? Ja byłam oststnio na badaniu krwi i muszę powiedzieć, że kiedyś bardzo przeżywałam to badanie i potem uważałam na rękę ;), że niby taka \"chora\" jest itp., a teraz nie robi na mnie wrażenia to badanie... nie wiem skąd ta zmiana :) staram się nacieszyć tym II trymestrem, bo czytam i słyszę własnie, że III jest męczący i smapoczucie juz gorsze itp. Jana -bądź dzielna, zobaczysz, że te kilka tygodni szybko zleci i będziesz tulić Justynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to jest z glukozą bo mi nie kazali tego robic (a bylam u 2 ginekologów), u drugiego sie uparłam, a on powiedział, że ja młoda jestem, nikogo w rodzinie z cukrzycą i nie potrzeby, ale skoro tak bardzo chce to dał mi skierowanie, ale żeby mnie niepotrzebnie nie katowac kazal isć na badanie po 2 godzinach po posiłku tak żeby nie pić tego świństwa. Jakby jakis kiepski wynik wyszedł to dopiero mi dokładniejsze zreobią. No i właśnie przed chwilą wróciłam z pobrania krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiła , zjadłam literke i pomyliłam - to jedno i to samo :p WR (odczyn Wassermana) lub VDRL (Venereal Diseases Research Laboratory). Odczyn służący do wykrywania reagin kiłowych. Przy stwierdzonym zakażeniu kiłą, natychmiastowe leczenie zapobiega uszkodzeniu płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to drugie co robiłam to badanie na obecność wirusa zapalenia wątroby typu B - HBs . To zaległe badania , bo powinnam je mieć juz wczesniej zrobione (nie wiem kiedy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane...;) Nie moge spokojnie wylezec na tym lozeczku- jak przykazala mi pani gienka...;) Wczoraj mialam przyplyw mega sil, choc nie wiem skad i sprzatalam mieszkanko...pranie i takie tam porzadkowe sprawy..tylko okien nie pomylam, bo wiem czym by sie to skonczylo..:( Ale kupilam sobie sliczne firaneczki do pokoju mojego NIUNIA...z Kubusiem Puchatkiem! Sa poprostu sliczne i juz nie moge sie doczekac, kiedy je zaloze...tzn moj mezus!!! JANA---znam te dolegliwosci mam tak samo...wieczorem nie moge sie ulozyc do snu, a jak ja sie uloze, to niunio nie moze i tez mi nie da pospac...potem kolo 4 rano robi mi pobudke kopniakami...pokokosi sie z godzinke i dalej zasypiam-y! Juz niedlugo bedziemy mogly sie polozyc kolo naszych kruszynek...juz sie nie moge doczekac...;) Zdrowka zycze i dla ciebie i dla NIUNI>>> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane...;) Nie moge spokojnie wylezec na tym lozeczku- jak przykazala mi pani gienka...;) Wczoraj mialam przyplyw mega sil, choc nie wiem skad i sprzatalam mieszkanko...pranie i takie tam porzadkowe sprawy..tylko okien nie pomylam, bo wiem czym by sie to skonczylo..:( Ale kupilam sobie sliczne firaneczki do pokoju mojego NIUNIA...z Kubusiem Puchatkiem! Sa poprostu sliczne i juz nie moge sie doczekac, kiedy je zaloze...tzn moj mezus!!! JANA---znam te dolegliwosci mam tak samo...wieczorem nie moge sie ulozyc do snu, a jak ja sie uloze, to niunio nie moze i tez mi nie da pospac...potem kolo 4 rano robi mi pobudke kopniakami...pokokosi sie z godzinke i dalej zasypiam-y! Juz niedlugo bedziemy mogly sie polozyc kolo naszych kruszynek...juz sie nie moge doczekac...;) Zdrowka zycze i dla ciebie i dla NIUNI>>> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama---tykajaca bomba powiadasz? Dobre okreslenie...;) Ale im dluzej siedze na tej bombie, tym mniej zaczynam sie bac!!! Po wizycie troche mialam stracha, bo jak mi powiedziala ze nie wie czy wytrzymam 2-3 tyg. to sie wystraszylam, ale teraz juz czesciej biore sie za jakies prace i wstaje z lozka...oczywiscie jak moj mezus nie widzi bo wtedy to bym miala...;) On jest za bardzo przewrazliwiony...ale kochany i juz!!! Fajnie jak sie ktos tak troszczy o nas...;) Widze ze mowia ci o dziewczynce...super wiesci-gratuluje-my!!! A najwazniejsza wiadomosc, to ta ze wszystko jest ok i rosnie zdrowiutki czlowieczek!!! 🌻 ❤️ 🌻 ROSA---- DARKA--- ktora do mnie pisala na GG w sobote, bo chyba mi sie cos pomerdalo i mam zle was zapisane.... No chyba ze to jeszcze ktos inny, to sie przyznawac mi tu bez bicia...;) CHANNAH--- jak Kubus??? Oj niedlugo bedzie mial towarzystwo na kaffe---ciekawa jestem swoja droga czy potwierdzi sie badanie USG, ze to chlopak? Roznie to z tym jest, ale bylam u 3 roznych lekarzy i wszyscy jednoglosnie mowili o \"ptaszku\'\' i calej reszcie...;) ❤️ A co by nie bylo, oby calutkie i zdrowiutkie!!! Buziaki dla was!!! Pozdrawiam cala reszte!!! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos to dziwnie dzis chodzi ten moj kompek :( Ale jeszcze tabelke popPRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............12...........18.09 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 diddlania.......ania........25.....siemianowice.....1..... joka............Agnieszka..30.........Ełk.............1.............01.09 Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......14....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 35....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...33.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...25.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakubrawiam....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia......
Cześć dziewczyny! Chciałam się poradzić, ponieważ mam dziwną sytuację i może któraś z Was miała podobną. Dwa lata temu mój narzeczony miał robione badanie nasienia, które wyszło źle, głos lekarza zabrzmiał jak wyrok - nie będzie mógł mieć dzieci. Pogodziliśmy się z tym w jakiś sposób. Minęły dwa lata, właśnie się przeprowadziliśmy do nowego mieszkania. Za dwa tygodnie ślub więc nerwów sporo. No i nie dosłałam okresu, spóźnia mi się kilka dni, zrobiłam 3 różne testy o różnych porach dnia, wszystkie pozytywne (co prawda ta druga kreseczka jaśniejsza niż kontrolna). Jutro mam wizytę u lekarza, ale przecież to nie możliwe żebym była w ciąży. Czy trzy różne testy mogły się mylić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllaa
Jeśli 3 testy pokazuja wynik pozytywny to Gratulacje :) Widocznie znalazl sie jeden ruchliwszy plemniczek :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia......
Dzięki za odpowiedź, boje się że się nakręcam, ale juro idę do lekarza więc wszystko będzie jasne :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasiu... Ja mysle ze to ten lekarz mogl postawic mylna diagnoze...ilez jest takich przypadkow??? Ciagle sie slyszy o jakichs niekompetentnych osobowosciach lub poprostu mylnych wynikach... Jesli 3 testy sa pozytywne, to jutro tylko potwierdzisz to!!! Ja ze swojej strony GRATULUJE!!! Koniecznie napisz po wizycie... mysle, ze potwierdzi sie malutkie szczescie pod twoim serduszkiem! Ale jaki bedziecie mieli prezent slubny :) Pozdrawiam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia......
Dziękuję bardzo, mam wizytę jutro wieczorkiem, więc napiszę w czwartek jak będę w pracy :) Prezent ślubny byśmy mieli piękny :) Pozdrawiam :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikolajka to ja JA JA gadalam z twoim na gg :) przyznaje sie bez bicia... ;) ałłłc :P a ja slyszalam ze masz lezec i dbac o niunie :) ale superr ze nas odiwedzilas na kafe :) hehe niezapomnij pochalac brzusia :) chanah dzieki za foteczki :* ahhh ci twoi mezzzczyzni ;) nic tylko schrupac :) zarrtuje pozdrawiam goraco i moc buziakow dla kubola :) a cala reszte mocno mocno pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
chanach i Darka dziękuję za foteczki :) rewelacja. A ode mnie właśnie wyszli znajomi, mają takiego uroczego 7-miesiecznego malucha :) po prostu słodkie są takie dzieciaczki :) A faktycznie jakoś tu pusto ostatnio, widzę też ze trochę nowych fasolek sie pojawiło. Wszystkim nowym mamusiom gratuluje :) Ale coś nie przybywa nowych planujących dzidzię. Tak malutko już jest osóbek w pierwszej tabelce. Ja niestety jeszcze tam jestem, ale już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×