Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

100 krocia dzięki 🌻 Moluś dotarły? To dobrze, ale więcej nic nie chce dotrzeć, nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja dizś też nie mogłam się podnieść z łóżka. dobrze, że chociaż na dworzu wiosna :D Gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie, dziwna sprawa, ciepło na dworze a wstać też nie mogłam. Normalnie myślałam że wezmę wolne na telefon... Ale dałam radę:-) To może będę kasztanka...:-) Oglądałam wczoraj różne farby- dużo mi się podobało. Trzeba będzie podjąć decyzję. Gosik- na twoim miejscu też bym się niemogła doczekać zimy...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- to wizyta w Poznaniu niezbyt udana... Ale powiedziała ci że wszystko w porządku, jakieś zalecenia, dodatkowe badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki! Ja nadal przeziębiona.... :( Walczę sposobami domowymi..... cóż zrobić. Ten tydzień jest dośc trudny dla nas, ponieważ moja teściowa jutro idzie do szpitala, bedzie mieć robioną operację bajpasów.... Kilka tyg temu miałam robioną koronografię..... Także denerwujemy się bardzo o nią. Staram się wspierać Męża jak umiem....ale wiadomo że i tak się martwi, tak samo jak ja! Buziaki... spadam wykańczać moją pracę mgr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Oj malutko nas Kamilla7 ty już cały czas na L4 jestes? Takie zalecenie lekarza? Powiedz mi jeszcze czy chodzisz prywatnie czy na NFZ? która z was jeszcze pracuje pomimo brzuszka? Ja na razie latam po lekarzach, ale już mam tego dość. Cudem udało mi sie zapisać do poradni tarczycowej jeszcze na ten rok, na grudzień. Poza tym jeszcze do poradni alergologicznej ide. Za dwa tygodnie wizyta kontrolna u gina, zobaczymy co powie i czy zaleci mi jakieś badanka. A dzisiaj faktycznie piękna pogoda, myslałam że sie ugotuje jak wyszłam w kurtce zimowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka trzymamy kciuki z teściówke ! Asik - powiedziała, że OK i kazał przyjechać za rok! Badań nie zleciła żadnych. Acha, powiedziała, że jak mi bardzo zależy na dziecku to najlepiej robić monitorowanie. I jeśli w tym cyklu się nie uda to tak zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- to rzeczywiście niewiele powiedziała. W sumie każdy gin mógłby powiedzieć to samo. No ale jeśli wszystko jest ok, to tez co więcej miała mówić... Kamilla- trzymamy kciuki za teściową żeby szybko wracała do zdrowia. Kamilkaaaa- niestety do lekarzy zawsze takie terminy... bezsensowne to jest no ale cóż... Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie jak spojrzę za okno, to taka jakby próżnia, żadnych słoneczek, wiaterków, nic. Dziwnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, Asik, dziekuję 🌼 ta operacja to b. poważna sprawa, na otwartym sercu.... Kamilkaaa26-tak, od sierpnia jestm na L4. ginka mi je dała po tym jak zaleciła Luteinę, powiedziała, z etak będzie lepiej. Co do lekarza to chodzę prywatnie. Asiku- ja Cię \"widzę\" w rudościach...;) Moluś- ja to bym się b. wkurzyła po takiej wizycie.... Co do monitoringu to ja robiłam tak, że jak juz myśleliśmy o dzidzi to zawsze wybierałam wizyty kontrolne u gina tak ok 12/13 dzień cyklu / miałam cykle 28 dniowe/. Gin zawsze robił usg i mówił mi w którym jajniku dojrzewa jajeczko, mierzył ile ma mm, itp. Moluś a ty robiłaś jakieś badanka hormonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie robiałm! A mój gina kazał mi przyjśc dopiero za pół roku! Ale ja pójde do niego jak dostane @ czyli po niej , no chyba, że nie dostane i powiem, że chciałabym mięc ten monitoring.... Jak będzie trzeba to zapłace. bo nie wiem czy na \"kase chorych\" to się da zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny głos na rudość.... To proszę jeszcze sprecyzować jaki ten rudy ma być:-) Muszę jak najszybciej podjąć decyzję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- mi robiła dwa razy na NFZ. Potraktowała to chyba jako kontrolne usg wewnętrzne. Tylko że nie kazała przyjść sprawdzić czy pęcherzyk pęka czy nie. Tylko czy w ogóle jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- ale czy są jakieś różne kasztany? Jasny, ciemny? Dla mnie chyba jasny albo jakiś średni, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem, mnie kasztan kojarzy się z taką mieszanką rudości i brązu. Hmmmmmmmmmmmmmmmmm Ale ja się nie znam, moje włosy nigdy w życiu farby nie doświadczyły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trudne zadanie wyznaczyłaś Asiku....hmmm jak tu sprecyzować ten rudy...Myślę, że może dobrze byłoby iśc do fryzjera /spardzonego/ i tam już powinni Ci juz dobrać ten rudy....Maja przecież palety z kolorami. Napewno nie w odcieniach czerwieni, nie za mocny, taki jesienny, ztonowany rudy :p /ale Ci to opisałam co ;) :D/ Moluś- ja bym się tam nie oglądała na lekarzy tylko sama bym sobie zrobiła badanka hormonów. Fakt jest faktem, że trzeba za to płacić, ale zanim lekarz z NFZ da Ci skierowanie miną wieki...albo wcale Ci ich nie da ....bo wiadomo jak to teraz z lekrzami jest.... Co do monitoringu to też bym nie czekała, bo oni łaskę robią....tylko 2-3 wizyty u gina prywatnie w okresie twoich płodnych powinno pokazać kiedy u Ciebie dojrzewa jajko.... Będziesz szybciej coś wiedzieć. Tak mi się wydaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- bardzo dobrze opisałaś ten rudy:-) Dzieki:-) Moluś- ja czekałam też z badaniami hormonalnymi, bo tak mi doradziła gin że nie ma potrzeby robić więc czekała. A ona mi później i tak kazała zrobić odpłatnie... Niepotrzebnie czekałam a okazało się że muszę leczyc tą cholerną prolaktynę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Agapka........Emilia.....22.......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......06.12.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........4............14.12 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.11 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............15...........07.12 Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2........ok.16.11 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...33...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork.......22....15marzec.......?......2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2007........Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrbbuusek
Witajcie dziewczyny mam takie pytanko bardzo chciałabym tak za 7-10 miesiący począć dzidziusia a biorę od około 6 lat-z przerwami tabletki jaki jest czas oczyszczania organizmu po hormonach, kiedys słyszałam że min.10 miesiacy zaś teraz jak czytam to wszedzie jest napisane że wystarczy 3. proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też wkleję z poprawkami. PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Agapka........Emilia.....22.......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......06.12.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........4............14.12 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.11 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............15...........07.12 Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2........ok.16.11 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...34...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork.......22....15marzec.......?......2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2007........Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny spicie juz...??????????? ja za godzine zmywam sie do domciu...po drodze wstapie tylko do rodzicow po kilka rzeczy....moze male zakupki(spozywcze) dzis w pracy zakomunikowalalm wszystkim ze 22 grudnia jest moj ostatni dzien...bo potem sa swieta i moj termin! Miama sprawdzalas te strony z Nestle...mnie wczoraj przyslali nastepna tarbe a gadzetami...To jest taki plecak-lodowka z zamrazanymi wkladami,0.5kg.formula Nestle Omega 3-6-9 dla niemowlat, przewijak dla dziecka, butelka AVENT i sporo kuponow...najbardziej podobaja mi sie te butelki, bo po co mi 3 plecaki...?! moze na lato taki cooler...oddam kuzynce i siostrze... kolorowych snow!!!!!!!! dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, zaglądałam, ale tylko można sobie informator na maila zamówić. Ehhhhh u nas w Polsce jest straszne zacofanie...... Chyba że ja coś źle patrzyłam. Sprawdzałaś pocztę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem ale mogę teraz słabo się udzielać. Nie martwcie się o mnie, będę zaglądać jak tylko będę mogła. Praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, u mnie też po staremu, mała dzisiaj ciśnie na pęcherz, co niestety boli. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Kobitki. Ja też coś dziś często latam do kibelka! Ale może się podziębiłam... Dziś chyba powinnam dostać @. Narazie cisza.... A jutro wolne za 11 listopad! Ale pośpie!!! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was serdecznie i słonecznie kochane:-) ależ się za Wami stęskniłam...... jesteśmy już w domusiu...cali i zdrowi... a podróz przezyłam całkiem dobrze....lepiej niż myślałam.... a mój bardzo się starał by było nam jak najwygodniej.... czuje troszkę zmeczenie i zmiana pogody....ciepło- zimno-teraz znowu ciepło.... jak tylko opanuję sytuację w domku to nadrobie zaległości i może podeśle wam jakieś fotki.... trzymajcie sie dzielnie... miłego dnia 🌻 dla Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie obaidek gotuje :) dziś dostałam @..i cykl trwał 30dni nie wiem co jest bo jak się starałam to przez 3 iesiące starań cykle miałam ponad 40dniowe jak nigdy....starania wstrzymane i cykle wróciły do normy 30dniowych...dziwne to wszytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×