Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

hello :D :D :D :D :D Ale jestem happy, bo właśnie przed chwilką dostarczono mi X-LANERA model; xa w kolorze sand.!!!! Jest super i strasznie się cieszę!!!! :D :D :D :D :D Sorki, że dziś tak mało piszę, ale idę poogladać i \"pobawić się\' jeszcze wózeczkiem, potem idziemy jeść i przygotowywać się do wyjścia, bo do szkoły rodzenia na wykład idziemy ! :D :) Miłego dnia!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie u lekarza. U małej wszystko ok, za wyjątkiem tego, że znowu jest główką do góry!!!!!!! No i znów mnie postraszył ginek cesarką, ale jeszcze ma szansę się odwrócić. Żelazo mam odstawić, za to mam jeść Sectral, bo mam za wysokie tętno - ponad 100. reszta ok, za 2 tygodnie znów do kontroli. Niestety nie wiem ile waży, bo nie robił pomiaru . Pozdrawiam, ale widzę że pusteczki dzisiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama-ja odwrotnie-co wizyta to mam nadzieje ze synek obrocil sie a tu nic-glowa w dol...Ja wolalabym cesarke-za duzo naczytalalam i nasluchalam sie o naturalnych porodach...ale co ma byc to bedzie... Ja juz mam wszystko zorganizowane-ciuchy poprane w komodzie, lozeczko zloylismy do garazu bo doszlismy do wniosku ze przez pierwsze pare misiacy jak dziecko bedzie z nami w pokoju to bardziej poreczna bedzie taka mala kolysko obok naszego lozka-a caly pokoj dla malucha urzadzimy w nowym domu-w marcu przeprowadzka!! Kupilismy tez wozek-Peg Perego Pliko 3 Classic -czy one sa popularne w Polsce? tu to ostatni krzyk mody...do tego leciutkie, solidne, super wykonczone i porecznie sie skladaja...Mialam juz brac Graco Quatro ...ale jak zobaczylam ten Peg Perego to sie zakochalalm mam nadzieje ze Maly tez to doceni..;) Channah wyslij zdjecie z nowa fryzura! Karyn..dobrze jak masz takie zrecznego meza i duzo moze sam zrobic...moj M. nie za bardzo do remontow (tlumaczy ze nie ma czasu-faktycznie duzo pracuje) ale na szczescie mam tata-zlota raczke-chetnie wszystko zrobi i naprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah koniecznie wyslij zdjęcie! O i ja muszę się zmobilizować i wyœlle swoje :) Ostatnio dostałam \"szejker\" o którym od jakiegoœ czasu marzyłam. Narazie drinków nie robiłam ale za to ubijam mleko ma pianę ! i robię pysznš kawę z dakšššš pianš mlecznš. Jeœli Twój brat nie ma \"szejkera\" to polecam. Asiku tak to teraz z fachowcami, co lepsi wyjechali. 100krocia - :) Kamila7 szczęœcie od Ciebie bije niesamowicie! Tak trzymaj! Miama cudnie, że wszystko ok! Córeczka ma jeszcze trochę czasu, napewno się odwróci w odpowiedniš str. G*O*S*I*K cesarka nie jest taka dobra. W zasadzie to operacja. Kochana nie bój się bólu wszystko jest do przeżycia :) a jeœli chodzi o remonty to mój œlubny kończył odpowiednie szkoły i ma niezłš praktykę, teraz jest informatykiem, ale całš wiedzę (oczywiœcie po pracy) wykozystuje przy remoncie.Bardzo dobrze mieć właœnie takš \"złotš ršczkę\" w domu. Z wózkami na razie nie jestem w temacie :) Ale może w jakimœ dobrym sklepie będš. Zmykam do wanny, niedługo mój m wraca :D spokojnej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja bardzo chcę, żeby się odwróciła. Nie chcę cesarki, właśnie dlatego, że to operacja. Przecież tak jesteśmy stworzone, żeby rodzić naturalnie. U mnie już 35 tydzień ciąży, więc coraz mniejsze szanse na odwrócenie, ale ciągle jest nadzieja. Oby się to małej udało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A PSIK
JA PLANUJE CIĄŻE TAK ZA 2 LATA. ŻEBY URODZIĆ W 2009 ROKU. nARAZIE STUDIUJEMY OBOJE Z UKOCHANYM, ALE CHCĘ URODZIĆ JESZCZE NA STUDIACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A PSIK
CHCIAŁĄBYM SIĘ DOWIEDZIEĆ CZY OD RAZU PO ODSTAWIENIU TABLETEK MOŻNA ZAJŚĆ W CIAŻĘ, I CZY TO JEST ZDROWE DLA DZIECKA. ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APsik, po tabletkach najlepiej ppoczekać 3 miesiace. Orgaanizm jest bardzo rozregulowany i znacznie wzrasta prawdopodobieństwo ciąży mnogiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham do was ;) zyje..mam sie dobrze,w świeta bede mamą chrzestną :) ... buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A psik ja przestałam tabletki brac 1 czerwca i po dwóch miesiącach zaczęliśmy sie starać, lekarze różnie mówią na temat długości przerwy. Ale sama uważam że miesiąc nikomu nie zaszkodzi, tzn u mnie było tak że miałam dwie miesiączki po przestaniu brania tabletek. Od 1 sierpnia były staranka i udało się za pierwszym razem. Jutro zaczynam 16 tydzień z maleństwem. Tobię życzę powodzenia na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Właśnie piję poranną kawę - zapraszam :D Miama będzie dobrze! Grunt to pozytywne nastawienie! A Psik tak jak pisała 100krocia najlepiej odczekać 3 mies. Chyba, że planujecie bliźniaki! - marzę o bliźniakach niestety w naszej rodzinie nie ma :( więc i my nie mamy szans. Hej! Agapa odezwij się czasem, co tam u Ciebie? Gratulacje z okazji zostania mamą chrzesną 🌻 Diddlania chyba się jeszcze nie "znamy" :) Niesamowite, że tak szybko udało Wam się. Życzę Tobie i maleństwu szystkiego naj... Kawa dopita, zmykam robić mojemu m. karpatkę. Mamy dziś w planach romantyczny wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn karpatka, mniamciu! Też bym zrobiła, ale nie mam siły. Może na sobotę bo mój ślubny to Andrzej, więc przyjdą goście, trzeba coś przygotować. Nastawiam się pozytywnie, tymbardziej, że pogoda super, to łatwiej się uśmiechnąć ;-) A zaraz zmykam, muszę pochodzić po sklepach i coś mu kupić Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- ale masz dzidzię figlującą, ciągle robi fikołki:-) Karyn- fajnie że jesteś teraz częściej z nami:-) Oj zjadłabym karpatkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, już w moim brzuszku robi sobie ze mnie żarciki. Trzeba zaostrzyć dyscyplinę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn--❤️ jesien wpływ anma mnie nie zbyt dobrze wiec moze dlatego siedze cichutko i pozytuje co u was a nie zawsze chce mi sie odpisac...u mnie raz lepiej raz gorzej.......cieszy mnie że czas mi szybko mija...a po nowym roku to poleciiiii do slubu :) wiec nie ejst tak źle.. ściskam was moje kochane planujące ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Ja tylko na 3 sekundy....bo idę kończyć naleśniki meksykańskie /mniam!!!/, a potem do gina na kotrolę lecę :) Chciałam Wam tylko powiedzieć, żebyście się szykowały na NASZĄ JUTRZEJASZĄ IMPREZĘ!!!!!! Wiecie jaką?! JUTRO MIJA ROK JAK SIĘ ZNAMY I JAK POWSTAŁ TOPIC!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!! Dziewczyny jako założycielka zparaszam na imprezkę, obecność obowiązkowa musimy wypić toast!!!!!!!!!! Buziaki i do jutra wszystkie \"palnujące ciążę!\" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko..to juz rok!!! jeju jak zlceiało...... a z drugiej strony mam wrażenie że znam Was kochane od zawsze ❤️ bede obowiązkowo jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę droga Założycielko- to już roczek!!! Melduję że będę na pewno, przyniosę szampana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karpatki wyszło tyle że zapraszam! Miama jak zakupy ? wybrałaś coś fajnego? Asik25 mam nadzieję, że zostanę na dłużej :) Agapko a kiedy ślub? Może będziemy miały w podobnym terminie? Nasz prawdopodobnie lipiec lub wszesień. Kamila7 a mogę poprosić o przepis? Teraz jak siedzę w domu mam czas na cudowanie w kuchni. I oczywiście gratuluje 29 tygodnia!!! ❤️ To ja na imprezkę przyniosę tonę karpatki! i zrobię płonącą kawęa dla mam capucinno! Ale czas leci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn---kochana nasz slub 22 wrzesien 2007 ;0 (tak jak widac w podpisie na dole ) ;) a wy kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sweter, ale nie wiem czy będzie dobry :-( Kurcze nie miałam weny, żeby buszować po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam wam napisac, ze zostalalm dzis przylapana na goracoym uczynku...Zajechalalm rano po kawke i akurat spotkalam tam moja ginekolog....Ochrzanila mnie-oczywiscie z usmiechem, ze co ja kawe pije w ciazy???!!! Karyn ale mi narobilas smaka na ta karpatke...chyba poprosze mame bo mnie len ostatnio ogarnia... wiecie czego mi sie ostatnio zachcialo..takiej galaretki z mieskiem i warzywami polanej octem-troche za pozno na te zachcianki ciazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za późno? Wczoraj jadłam taką galaretkę, tyle że polaną cytrynką, bo ocet niezdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×