Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

poprawiam :) TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01... .s.zawieszone Agapka........Emilia.....22......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26.....Bielsko.........27.12.. .. .ogólne, TSH tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................star ania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........star ania.od.czerwca.2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................ \"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............17...........25.01 Moluś..........Joanna.....30.......Koło...................3.............? 100krocia..................25....Rybnik........30.01....1(3)...........all --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.. .......Płeć..LCS Miama.......Lidia....26......południePL...38...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07 ...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec .....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....21. ....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna G*O*S*I*K......27.12.2006........Caden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01... .s.zawieszone Agapka........Emilia.....22......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26.....Bielsko.........27.12.. .. .ogólne, TSH tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................star ania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........star ania.od.czerwca.2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................ \"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............17...........25.01 Moluś..........Joanna.....30.......Koło...................3. ............? 100krocia..................25.......Rybnik................1(3)..........30.01 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.. .......Płeć..LCS Miama.......Lidia....26......południePL...38...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07 ...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec .....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....21. ....03.05.07....? -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna G*O*S*I*K......27.12.2006........Caden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm GOSIK urodzila chyba 3 stycznia a nie 27 grudnia (wtedy miala termin)... :) TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01... .s.zawieszone Agapka........Emilia.....22......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26.....Bielsko.........27.12.. .. .ogólne, TSH tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................star ania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........star ania.od.czerwca.2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................ \"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............17...........25.01 Moluś..........Joanna.....30.......Koło...................3. ............? 100krocia..................25.......Rybnik.............. ..1(3)..........30.01 -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.. .......Płeć..LCS Miama.......Lidia....26......południePL...38...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07 ...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec .....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....21. ....03.05.07....? -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna G*O*S*I*K......03.01.2007........Caden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA !!!!!!!!! Wczoraj (08.01) o godz 21.00 przyszła na świat Emilka :) Ma 55 cm, waży 3980g i dostała 10pkt :D Poród naturalny GRATULACJE MIAMA :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... 100krocia była pierwsza...ja tez chciałam sie dołaczyć bo właśnie dostałam wiadomość od MIAMY... GRATULACJE i od nas w takim razie, bo juz wszystko wiecie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Miama czuje sie jak po porodzie małego SMOCZKA...;) troche sie bidula namęczyła żeby urodzić taką niemałą istotkę...ale pochwaliła mi się że mogła liczyć na tatusia-spisał się na medal!!! To super-wiem to z własnego doświadczenia, że tatusiowie w takich chwilach są bardzo potrzebni, a jeszcze jak staną na wysokości zadania, to ich pomoc jest nieoceniona...prawie na równi z położną...przynajmniej u mnie tak było...;) Miama i Emilka pozdrawiaja wszystkie ciocie...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01... .s.zawieszone Agapka........Emilia.....22......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26.....Bielsko.........27.12.. .. .ogólne, TSH tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................star ania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........star ania.od.czerwca.2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................ \"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............17...........25.01 Moluś..........Joanna.....30.......Koło...................3. ............? 100krocia..................25....Rybnik........30.01.... 1(3)...........all -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.. .......Płeć..LCS Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07 ...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec .....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....21. ....03.05.07....? -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna G*O*S*I*K......03.01.2007........Caden Miama..........08.01.2007........Emilia No to chociaż tabelkę sobie poprawię...;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystajac z chwili, ze moja KACZUSZKA śpi...to troszkę o nim popiszę...to takie słodkie stworzonko...zwłaszcza jak zasypia,uwielbiam wtedy na niego patrzeć-smokalek do dziubka, misio do przytulania i tak mocno zaciska oczka, zeby szybciej zasnąć...nauczył się sam zasypiać, nawet nie wiem kiedy...tak sam z siebie...bawi się, śmieje i gaworzy...i kopie nóżkami, a jak się zmęczy, to przytula się do misia i zasypia...;) ale do mamusi też uwielbia się przytulać i czasami trzeba go tulić do snu...zwłaszcza wieczornego...no chyba że jest tak wymęczony przez tatusia, że pada przed kompletnym ubraniem...:) Dziś idziemy na szczepienie wieczorem...już mi go szkoda-bo wiem że będzie płacz...:( ale mam nadzieję że zniesie to dzielnie i nie bedzie marudny i nie będzie gorączkował pożniej....po poprzedniej było super!!! Acha ta KACZUSZKA to od jego poczynań podczas kąpieli-chlapie jak rasowy kaczorek...dobrze że jego wanienkę wstawiam do dużej wanny, bo mielibyśmy potop...:) No i lubi już zwiedzać świat w pozycji pionowej więc już go bawię troszkę na prosto...tylko spacerki w wózku są w pozycji leżącej...ale mu to póki co nie przeszkadza...bo przesypia większą jego część, no chyba że wizyta w sklepie, to wtedy natychmiast otwiera oczka...które przybieraja wielkosc 5-cio złotową i ogólnie zdziwioną!!! Przeszły też kolki-z czego jestem bardzo happy-ulga przede wszystkim dla niego ...no i dla mnie!!! Przesypia już całkiem fajnie nocki- idzie spać o 23-potem jedzonko o 3-4 i kolejne tak okolo 8-9...to już jest dla mnie full komforcik-mogę powiedzieć,że jestem wyspana...:) Niestety moje zasoby mlekowe są na wyczerpaniu i juz wcina mleczko modyfikowane...troszkę mi przykro że tak szybko to nastąpiło, ale cóż moge zrobić...jak nie mam mleka, a on musi przecież jeść!!! Właśnie do mojej koleżanki podsumowałam sytuację, że do rodzenia dzieci sie nadaje, ale nie koniecznie do ich wykarmienia...:( :( :( A poza tym...rozgadał się na całego i śmiejuch się z niego zrobił, no i pewnie sobie przytył, bo jak sobie tak go ponoszę to rączki bolą...:) i pewnie sobie i podrósł, bo te ubranka jakoś tak dziwnie szybko odkładam...teraz ledwo sie mieści w 68...ale jeszce mu wkładam...pewnie już niedługo..... i te będą za małe!!! Ale po tych chrzcinach mam takie zapasy ubrań, że na zakupy to sie wybiorę pewnie jak Kacperek skończy roczek...;) chociaż znając mnie...to pewnie będzie szybciej...:p Oj...troszkę dużo sie rozpisałam...już koniec tego chwalenia się, ale jeśli chodzi o dziecko, to nie można się powstrzymać...;) Channah, mam nadzieję, że to w miarę wyczerpująca odpowiedz na pytanie jak Kacperek....;) Buziaki dla Kubusia-to dopiero zuch z niego jak mu się buzia zaczyna zapełniać od ząbalków...tylko trochę bolesny to okres dla niego...ale są super żele na takie dolegliwości, super chłodzą dziąsełka i nie swędzą tak i nie bolą wtedy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Ja tylko na sekunde bo pracy masa! MIAMA WIELIE GRATULACJE!!! 🌻 ❤️ dla Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) JA JUZ PO OBRONIE!!!!! HURRA! :D Przyznam się, że troszke sie denerwowałam przed wejściem, ale starałam się jak mogłam by zminimalizować uczucie stresu ze względu na Mateuszka.... Mąż wziął sobie urlop i był ze mną cały czas....to mi dużo pomogło :) Miama- GRATULACJE!!!! ❤️ 🌼 👄 Ale sporego dzidziusia wydałaś na świat....prawie 4 kg to naprawde duuuży bobasek :D Nie mogę się doczekać twojej relacji....;) ale teraz cieszcie się sobą i odpoczywajcie!!!! 👄 Gosik- ...najważniejsze, że wszystko jest dobrze, jak znajdziesz chwilke by zajrzeć do nas, napisz jakie gabaryty miał Caden po urodzeniu.... Trzymaj się dzielnie! Moc buziaków dla Ciebie i Synka 👄 Miłego dnia dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Kamilla Gratuluje obronienie się :) Byłam wczoraj u gina. I w sumie to powiedziłam mu co się działo i tyle. Nie badał bo @ jest. Umówiłam się na 16-tewgo stycznia. Miłego dnia i całuski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za trzymanie kciuków ;) i gratulacje :D Molus- a co gin coś w ogóle powiedział...? Mati upatrzył sobie moje prawe żebro i wpych tam nóżkę....a ja nie mogę oddycha ć ;)...już mu ciaso i kobinuje jak może hihihi....wycałowałabym ta małą girkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....:o sory za pisownię (muszę się poprawić), bo tego się czytać nie da ;) Wybaczcie, ale to m.in dlatego, że siedzę w dziwnej pozie przy kompie.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama--GRATULUJE!!!!!!!❤️ Gosik--aż się wzuszyłam czytając :) ściskam dla wszystki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama:-) GRATULACJE 🌻 dla Ciebie i małej Emilki no i dzielnego tatusia:-) pewnie nieżle namęczyłaś sie z taką dużą dziewusią.... czekamy na relację... i Gosik i Miama urodziły tak jak chciały i wszystko dobrze się skończyło....to wielkie szczęście:-) no i nie moge doczekac sie zdjęć Emilki i Cadena:-) na pewno to śliczne maluszki:-) Kamilla:-) a dla Ciebie GRATULACJE na razie z powodu trzech literek:-) mgr teraz juz tylko możesz skupic się na czekaniu na Mateuszka:-) teraz Ty następna w kolejce a potem ja....jakoś nie mogę w to uwierzyć że to tak szybko zleciało..... pozdrawiam Was wszystkie wiosennie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie dzis tu pusto....:( Kamilla7...gratulujemy obronki...nie mogło być inaczej, mając dwóch najważniejszych mężczyzn przy sobie...;) A kopniaki pewnie są dość bolesne, ale zato jakie słodkie...mój synio też tak fikał, a teraz to tylko materacyk trzeszczy w łóżeczku...tak fika! Kacperek kończy dziś 3 m-ce...był we wtorek u szczepienia...dzielny z niego chłopaczek...nawet nie płakał dużo,troszkę tylko...to całe szcęście, bo bym się chyba poryczała z nim...;( no i nie gorączkuje, ani nie jest marudny...wręcz przeciwnie-śmieje się na lewo i prawo...gada te swoje cudne...guuuu, giiii, buuu...i tym podobne i strasznie się ślini i jak tylko wyczuje moment, że nie ma smoka w dziubku i mamusia nie patrzy...to dalej rączki sobie podgryzać...;) A wczoraj był z mamusią u pani dentystki, mamusia chyba mniej dzielna była...:( ale tak już mam-dentysta, to ostatni lekarz, którego odwiedzam...ale jak trzeba to trzeba...! Ciekawe co tam u MIAMY...nic sie do mnie nie odzywała, pewnie nie może nacieszyć się Emilką...no i czasu teraz mniej...;) Fajnie im teraz...to niezapomniane chwile...ja też nie mogłam sie nacieszyć maleństwem-każdym gestem...każdą miną...super uczucia!!! Pozdrówka od śpioszka-Kacperka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama i Emilka przesyłają pozdrowienia. Są jeszcze w szpitalu, może jutro pójdą do domciu. Czują się dobrze, z Emilki jest leniuszek i nie chce za bardzo jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama - GRATULACJEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 Mikołajka - najlepszego dla Kacperka z okazji 3 miesiąca :) Ja ostatnio mało na forum bo sesja, jadnoczesnie Justyś mnie całkiem absorbuje i chyba wymiana mieszkania sie na dniach szykuje. Mam nadzieje ze nie zwariuje przez ten cały galimatias.... Co tam u Asika? Czy juz odpisali z tej kliniki.......? Kamilla 7 - gratuluje obrony!!!! :) Narobilas sie tej pracy z tego co pisalas na forum :) Nie to co ja. Poszlam na łatwizne i zmienilam temat z ambitnego na banalny - byle zeby studia zaliczyc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, pomóżcie proszę: jakie badania powinnam sobie zrobić przed zajściem w ciążę? Chciałabym się upewnić, że wszystko jest ok zanim zaczniemy się starać o dzieciątko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA...dziękujemy...Kacperek pozdrawia koleżankę Justysię...;) No to bedziesz miała urwanie głowy dziewczyno....a jak pomyślę o przeprowadzce, to już ci współczuję...tyle pakowania i rozpakowywania...ojej-dobrze że Kacperek siedział wtedy w brzuszku, teraz sobie nie wyobrażam ponownej przeprowadzki!!! Mam nadzieję że będziesz miała duuuuuuuużo rączek do pomocy.... Ale z drugiej strony, to perespektywa nowego mieszkanka...fajna sprawa...ale ile pracy...Trzymamy kciuki...;) acha nie napisałam że moje słonko waży 6470g, i mierzy 65cm. To tyle nowości... Zmykam pobawić się z syniem, bo się właśnie obudził... Brrrrr, ale za oknem paskudna pogoda....u was też tak dmucha???? Dziś ze spacerku nici, bo za bardzo wieje...jeszcze nas wiaterek porwie...;) buziaki i do póżniej...pa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Raz jeszcze DZIEKUJĘ za gratulacje {usta]!!!! Byłam wczoraj u ginki. Miałam plik badań kontrplnych, ogólnie są ok.Po zbadaniu mnie pami doktor stwierdziła, że również jest oki. Nadal mam zastój w nerkach (gorzej z prawą), ale nie ma ogólnie co z tym teraz robić, więc czekamy na poród i problem powinien zniknąć. Następna wizyta za 2 tyg. ( ostatnia albo przed osostania). Na tej wizycie będzie ktg i powie co i jak odsatwiać z medykamentów (gł. chodzi o Mg, który biore na skurcze....) i od lutego czekamy \\\"niech się dzieje wola nieba\\\"- to cytat pani doktor :D w najbliższych dniach pakuję torbę....chcę miec spkój psychiczny, że jestm przygotowana :) Wczoraj miałam lekkie skurcze jak wracaliśmy od lekarza... :o w dodotaku mały się wiercił i potęgował te niemiłe odczucia...ale w domku położyłam się do łóżeczka i wyluzowałam i było już w porządku :) Jana- napewno napiszesz dobrą pracę, lepiej wybrać \"banalny\" temat i napisać cos faktycznie sensownie niż wybrać niby ambitny i odstwić kaszanę....;) Fajnie, że czeka was perspektywa nowego mieszkanka, ale jak pisała Mikołajka, to również ogromne wyzwanie....ale napewno dasz radę!!!!! trzymam kciuki za egzaminy i zaliczenia! Daria- ....aż mi trudno uwierzyć, że to moja kolej.....przecież niedawno robiłam test ;) Miama- czekamy na relację i fotki Emilki, moc buziaków 👄 Mikołajka- fajnie się czyta twoje opowieści o synku....kawał klocuszka z niego ;) A co do kopniaków Mateuszka to szczerze mówiąc jeszcze nie zdarzyło mi się by mnie coś bolało.... ani raz nie dostałam w pęcherz, prę razy wsadził nóżkę pod żebro, ale mnie to naprawdę bawiło, nie bolało, także broń Boże nie moge narzekac na Synka :D Zapracowany Asiku- odezwij się!!!! Miłego dnia i buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki!! pamietacie jeszcze mnie? czy moge prosic o tabelke raz jeszcze? wczoraj zrobilam test..dwie kreseczki!!!! boje sie teraz zeby wszystko bylo ok. czy ktorejkolwiek z was stalo sie kiedys tak, ze nawet gdy test pokazal dwie kreski to jednak w ciazy nie byla? boje sie ze to nie jest prawad..tak sie ciesze ale jednoczesnie tak sie boje ze jednak sie okaze ze cos nie tak, czy tez ze nie jestem w ciazy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... chciałam sprostować, Kacper waży 6570g, właśnie przeglądałam książeczkę...:) Channah- Pediatra stwierdziła,że wszystko jest ok i mały przybiera prawidłowo...półtora miesiąca temu miał 5160 więc przybiera w granicach normy... Poza tym wcale nie wygląda na pulpeta-naprawdę! Wyślę ci zdjęcia z dnia wczorajszego, to się sama przekonasz... Ja sama się zdziwiłam jak zobaczyłam jego wagę...faktycznie jak sie go troche potrzyma na rękach to z deka bolą, ale nie jest tak żle! No i masz rację-podwoił swoją wagę urodzeniową, bo miał 3130g ...no i mu nadwyżka została...;) Ale skoro pani doktor nie widzi problemu...to narazie się nie martwię, może dlatego,że jest długi-65cm, to ta waga mu sie gubi i nie widać jej po nim...:) Ale jak pomyślę o tym wczorajszym noworodku, który ważył 7130g i mierzył 66cm, to sie załamałam...a jeszcze pomyśleć żeby go urodzić....ojeju...To dopiero noworodek, co??? JANA- a jak tam z wagą twojej Justysi??? Bo już sama nie wiem, co z tym moim syniem, może faktycznie ma nadwagę, bo nawet jego kumpela o 6 dni starsza waży 5300...:~ KAMILLA7- wiem co czujesz-super odczucia, ale poczekaj jeszcze trochę, jak będzie mu naprawdę ciasno, to wtedy te kopniaki będą jeszce bardziej \"dobitne\">>>ale i tak to są niezapomniane chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się znerwiłam, bo mi pół posta wcięło....brrrrrrrrrrr!!!! Kamilla7- w końcówce pisałam , ze mi czasami brakuje tego mojego brzuszka i wiercioszka małego w nim...tak sobie pokiziać brzuchalka i dostać kopniaki....;) Teraz przeżywam nowe chwile i kopniaki dostaje materacyk...tylko trzeszczy!!! Tak więc sprawdziły sie przewidywania położnej, że bedzie żywe dziecko i pełne wigoru!!! Dzień przed urodzinami cały dzień mi dawał po żeberkach i innych narządach...nawet KTG nie mogła mi zrobić bo zapis był nie do odczytu...tak się wiercił...:) Więc pewnie i Mateuszek będzie fajniutki urwisek!!! :) Bloomoo- GRATULACJE!!! Super ze sie udało... Wpisuj sie do tabelki i ciesz sie każdą chwilą z dzieciątkiem pod serduszkiem!!! No i nie zapominaj o rospieszczaniu sie- to twoje prawo teraz- i dbaj o siebie...żeby maleństwo zdrowiutko rosło...:) Qkczak, Channah trochę mnie zaniepokoiłaś, bo jak mówisz że Kubuś ma tylko kg więcej, a jest starszy drugie tyle, to nie wiem juz sama....chyba pobuszuję w mądrych książkach...może cosik wyczytam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah dziki! Kurcze Kubolek rośnie jak na drożdżach!!!! I ma pieklne oczka!!! w ogole cały jest super!!!! Mikołajka czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×