Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

how how how :) jeju ale się za Wami stęskniłam,ale komp nadal w serisie i bedzie dopiero po nowym roku...wiec jesli jest to tylko możliwe to korzystam z lapotopa R ale on czesto pracuje wiec nie mam za bardzo kiedy do was zajrzeć.. widze ze u Was wszystko dobrze :) cieszę się :).....trzymam kciukaski mocno! całuję każda z osobą! u mnie wszystko po staremy,narazie przygotowania do świąt i tyle latania...a potem to juz tylko poleci do naszego ślubu :) ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke pochwalić się że u nas bedzie córcia:-) ciesze się ogromnie ...wymarzyłam sobie ją:-) mój czekał oczywiscie na synka ale już się przyzwyczaja do zmiany... a reszta badań też OK:-) więc mam nadzieję że czekają nas spokojne święta:-) trzymajcie się:-) nawet nie mam czasu nadrobić zaległość...ale do Świąt jeszcze do was zajrzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello cieszę się, że na topiku same dobre wieści. Darka gratulacje z powodu córci ;-) super Moluś jak tam? U mnie już porządki powoli za nami, jeszcze tylko sprawy czysto kosmetyczne i super. Moje samopoczucie jeszcze w miarę ok, ale ten brzuszek to teraz prawie cały czas twardy jest, trochę się tym martwię. No i chyba za tydzień będę już w szpitalu. Ale dam znać przez komórkę co u mnie. Będzie mi Was brakowało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria gratuluje corci!!!! pewnie teraz wyruszysz na porzadne zakupy,co? Kamilka a ty kiedy wymyslilas to imie, chyba niedawno? Mateusz bardzo mi sie podoba! Moja gienkolog leci w tym tygodniu do Polski na dwa tygodnie, wiec mam zaczekac z porodem na nia..;) oczywiscie zart...zastepowac ja bedzie jakis facet-mam z nim spotkanie 27 jak nie urodze do tego czasu... Czuje sie chyba dobrze, poza spuchnietymi nogami i dziwnym kaczym chodzie...zdjecia zrobilam ale zapomnialalm wyslac-gapa ze mnie...moze dzis wieczorem...Czeka mnie jeszcze troche zakupow swiatecznych-w sumie to wiem co kupic-ale musze to teraz znalesc...Jutro mam Christmas Party z mojej pracy-organizuja w restauracji obok(dobrze, nie trzeba bedzie nigdzie jezdzic) Pozdrowienia dla wszyskich pan...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria- gratuluje córeczki :) Macie już jakieś imię dla Malutkiej? Gosik- 🌼,fajnie, że jesteś.... a już myślałam, że się rozdwajacie ;) A imię dla Skarbunia to wymyśliliśmy kilka lat przed ślubem....hihih :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja tylko na chwile bo nie mam czasu!!! @ nie ma , testu nie zrobiłam jeszcze! Jakos tak wyszło! Pozdrawiam! Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś oby @ nie przyszła, będzie super prezent na gwiazdkę :-) GOSIK trzymaj się jeszcze, ja przynajmniej się staram ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Witam wszystkich cieplutko. Co prawda nie piszę juz tu, bo jakoś tak mi ciężko, pisałam zreszta juz o tym, ale czytam was cały czas. Cieszę się ze u was wszytko dobrze. Miama cudny brzusio. Kamilce gratuluję synka a Darce córeczki. Darka to jak macie juz wybrane jakieś imię dla maleńkiej? Moluś może ... :) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki! @ nadal brak. Rano znowu nie zrobiłam testu bo spaliśmy po za domem. Ateraz to chyba nie czas prawda? Najlepiej pewnie rano. Całuski dla WAS!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś test tylko rano, bo potem mocz może być zbyt rozrzedzony, żeby wykazać odpowiednią ilość bety. Ewentualnie możesz iść na badanie krwi. A może ja Ci nasiusiam na test???????? ;-) U mnie w porządku, trzymam się, brzuszek twardy już nawet w nocy. Zastanawiam się, czy jak dzidzia ma czkawkę to czuć ją tam gdzie ma główkę, czy tam gdzie ma brzuszek....??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Moluś-mam nadzieję, że ta cholera nie przyjdzie do Ciebie!!! A teścik rób rano! Miama- ja czkawkę Mateuszka czuję w dole brzucha, bardzo nisko... On jest jest odwrócony główką do dołu. Jaki wózeczek kupiliście dla Emilki? Gdzie się podziewa Asik? I reszta dziewczyn? Czyżby wszystkie były pochłonięte przygotowaniami do Świąt? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiątpliwie święta wszystkich bardzo angażują, więc nie ma co liczyć na ruch w temacie. A wózek mam od szwagierki, po jej synku. Wprawdzie niebieski, ale jak nówka. Tako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skacze Aniołek, skacze po chmurkach, niesie życzenia w Anielskich piórkach. Niesie w plecaku babki i świeczki, a w walizkach złote dzwoneczki. Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na moment. W środę nie miałam internetu a od wczoraj jestem na urlopie, wracam po Nowym Roku! Wesołych Świąt!!!!!! I bardzo dobrego, owocnego Nowego Roku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Ależ pustki.....Uuuuuuu! 100krocia- dzięi za życzenia! Ja i Mateuszekrównież życzymy WSZYSTKIM \"PALNUJĄCYM\" Świąt wypełnionych radością i miłością,niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia!!!! Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki! @ nie ma, test zrobiony 1 -------------------- Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś szkoda, ale może jeszcze nic straconego. Poczekaj parę dni, jak @ nie przyjdzie to powtórz test....... Ale pustki, ciekawe czemu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- tylko się nie smutaj...uszy do góry!I powtórz test....bo może ten wcale nie maił racji! Buziaki dla wszystkich 👄 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOLYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!! Justynka pod choinkę od Mikołaja dostanie śliczną nową matę edukacyjną zoo, poduszeczkę różową, grzechotkę i szalik i czapeczkę :) Ja od męża dostałam lokówkę i Scrabble a mąż elektryczną golarkę. A ja teraz robie ciasta :) Justyś juz poćwiczyła trzymanie głowki, teraz patrzy na karuzelke a za godzine kąpiel i spanko :) Moluś - pewnie za szybko robilas test. Przeciez @ nie ma. A u mnie @ juz byla :( Eh.....Szybko coś. Niektóre kobiety przez rok nie maja a ja tylko 2 miesiace i juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych i ciepłych na serduchach świąt..abyście miały duzo marzeń które bedą stawiały coraz to nowsze cele w waszym życiu!Z całego serducha życze Wam miłosci i radości.....i dużo szczęsliwych chwil❤️ całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, żadnego gniewu, smutku i przykrych okoliczności. Niech każdy dzień niesie ze sobą dużo radości. I co najważniejsze życzę WAM, abyście miały dobrze się w przyszłości! Żeby spełniły się waszystkie marzenia! Szczególnie tym starającym fasoleczki a Mamusiom i przyszłym Mamusiom pociechy z dzieciaczków! 🌻 dla WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i popłakałam się jak czytałam Wasze życzenia..... za wszystkie życzenia dziękujęmy:-) ja tylko na chwilkę...zmeczona ale szczęśliwa:-)zaraz jedziemy do teściów... ja równiez życzę Wam Wszystkim SPOKOJU MIŁOŚCI RADOŚCI PRZYJAZNI i SPEŁNIENIA MARZEŃ O MACIERZYŃSTWIE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dziękuję. Życzenia sa piękne. Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, wielu łask Bożych, spełnienia najskrytszych marzeń oraz wielu pięknych chwil w nadchodzącym 2007r. życzy Miama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mijają Wam świeta! ja jem i jem ;) i ogólnie jest fajowo !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! @ przyszła! 😠 PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01....s.zawieszone Agapka........Emilia.....22.......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26....Bielsk.........22.11.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......02.01.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........starania od czerwca 2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............16...........31.12 Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................3...........24.01 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...38...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec.....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Przyszłam Wam powiedzieć, że jutro idę do szpitala. Dzwoniłam do mojego lekarza i stwierdził, że najbezpieczniej dla mnie będzie jak jutro już się położe na oddziale, a że jego nie ma w tym szpitalu, gdzie będę więc nic poza tym nie wiem - kiedy będzie cesarka itede. :-( Dam Wam znać sms-em jak tylko coś będę wiedziała. ;-) Trochę mi smutno, ale z drugiej strony wiem, że to dla dobra mnie i Emilki, więc zgadzam się na to bez bicia. :-/ Będę za Wami tęsknić, więc poślijcie czasem eska co tam u Was słychać, bo pewnie zjawię się nie wcześniej niż za jakieś 2-3 tygodnie. Życzę Wam szczęśliwego Nowego Roku i udanych imprezek sylwestrowych. Wypijcie za nasze zdrowie, bo ja niestety nie będę miała czym...... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! @ przyszła! PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01....s.zawieszone Agapka........Emilia.....22.......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26....Bielsk.........22.11.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......02.01.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........starania od czerwca 2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............16...........31.12 Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................3...........24.01 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...39...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec.....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- TRZYMAJ SIĘ DZIELNIE! Napewno wszystko będzie dobrze! Jesteśmy z Toba i Emilką! Jesli tylko będziesz cos wiedziec daj jak najszybciej znać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah Kamilla odezwę się! Wiem, że skopiowałam wpis Molusia. Hmmmmm może to jakiś znak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×