Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

hello! Witajcie w NOWYM ROKU!:) Gosik- ale leniuzek z twoejgo Synusia...a już byłam pewna, że ty już go od dawna tulisz ;) Czeakmy z niecierpliwością na wieści od Ciebie! Greta- zagladaj do nas częściej...mam nadzieję, że nadal dzielnie się trzymasz jesli chodzi o fajki :p Aha, a jakieś fotki nowego domku dostaniemy ? ;) Asik, Daria, Agapka, Rosa- gdzie podziewacie Dziewczyny?? Co do Sylwestra to był bardzo fajny...bawilismy się w 3 pary, w tym jedna /jak juz pisałam/ przyszła z małą dzidzią, która grzecznie spała w naszej sypialni :) Dobrze, że go tam ulokowalismy, bo muza szła na fula, a tam Maluch miał spokójł :p Trochę miałam ptzygotowań jeśli chodzi o żarcie, bo porządkami zajął się Mąż. I wiecie co...sporo potańczyłam ...z tym moim wielgaśnym balonikiem...ale dało się! Ja uwielbiam tańczyć i nie mogłam sobie odmówić!!!! :D Oczywiście kontrolowałam sytuację, by nie przesadzić....Mateuszek musi jeszcze trochę pomieszkać w brzusiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki Dawno tu nie zaglądałam. W Nowym Roku życzę Wam spełnienia marzeń, radości z każdego dnia i dużo zdrówka. Ja rozpoczynam 21tc, leci to ze hej. W czwartek wizyta u gina z wynikami z krwi (mam nadzieje ze będą w porządku). Chce mieć usg ale nie wiem czy mogę mieć dwa razy w miesiacu bo 16 stycznia idę na te 3d usg. Już sama nie wiem czy chcę wiedziec płeć czy nie, mam dylemat. Pytanie do mamusiek czy ćwiczycie lub ćwiczyłyście w ciązy tzn takie specjalne jak ćwiczenia Koegla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01... .s.zawieszone Agapka........Emilia.....22.......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26....Bielsk.........27.12.... .ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......02.01.. ...TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................star ania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........star ania od czerwca 2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................ \"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............17...........25.01 Moluś..........Joanna.....29.......Koło................. ..3...........24.01 -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.. .......Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr. 06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...38...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07 ...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec .....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7. ....03.05.07....? -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna Witam po urlopie! Byłam przekonana że podczas mojej nieobecności pojawiły się dwie nowe istotki a tu nic z tego- czekały na ciocię:-) @ oczywiście przyszła. Muszę się wybrać do Wrocławia lub Poznania do kliniki bo to wszystko jest bez sensu i szkoda czasu. Tylko kasy brak. Do d... z tym wszystkim. Miałam nadzieję że ten rok będzie znacznie lepszy niż poprzedni. Jak na razie to nie zaczyna się ciekawie. Mój mąż jest od wczoraj bezrobotny, mi odeszła kaska za um.zlecenie. Grosze to były ale zawsze dodatkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś jaki słodziak kochany!!!!!!!!!!!! 👄 GOSIK to Ty dalej się trzymasz? Juz myślałam, że Cię wzięło. Ja mam termin na dziś i póki co nic się nie dzieje. Ale pewne oznaki zbliżającego się porodu mam: oczyszczanie się organizmu czyli częste kiblowanie ;-) poza tym skurcze coraz mocniejsze i częstsze, opadanie brzuszka i to, ze nagle moja waga przestała rosnąc jak szalona - od tygodnia ważę tyle samo... Ale też już bym chciała żeby Emilka zaczęła wychodzić, bo już wymordowana jestem. Oczywiście że się cieszę z naturalnego porodu, chociaż do myśli o CC już się przyzwyczaiłam i jak się dowiedziałam o fikołku małej to już była m trochę zła. Przeziębiona jestem do tego, mam nos zatkany i nie wiem jak będę rodzić z takim katarzyskiem...... No i chyba zacznę powoli stosować naturalne sposoby przyspieszania porodu, a w szczególności sex (ależ mi go brakuje) ;-) A Tobie GOSIK życzę powodzenia, może wreszcie się uda. Acha i fotki obiecane poślij, bo ja na przykład nic nie dostałam.. Kamilla, Diddlania niebawem Wy będziecie na finiszu :-) Diddlania mnie się wydaje że USG można częściej. Mnie w szpitalu robili 2 razy w ciągu 3 dni..... A Kegle ćwiczę jak sobie o nich przypomnę, czyli średnio raz dziennie. Asiczku kochany sama nie wiem co Ci powiedzieć, może faktycznie spróbuj uderzyć do kogoś wyżej....... w sprawie tego zajścia w ciążę. powodzenia. Pozdrawiam Was kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diddlania 🌻 Moluś 🌻 zapomniałam podziękować za piękne kartki noworoczne. Niniejszym DZIĘKUJĘ i wzajemnie życzę Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, przed świętami byłam u gin, zmniejszyła mi dawkę bromergonu do połówki na noc, rano już mam nie brać. I tak do skutku. A jakby skutku dalej nie było to radzi nie tracić czasu i udać się do specjalistycznej kliniki żeby znaleźć przyczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco w nowym roku:-) oby ten był jeszcze lepszy niż ten co właśnie się zakończył:-) dla Ciebie Asiczku też:-)wszystkie tak mocno trzymamy za Ciebie kciuki że musi się w końcu udać:-) i wszystkim które czekają na wymarzone II kreski:-) wszystkim nam życzę tylko radości, miłości i spełnienia marzeń.... zdrowych i ślicznych dziedziaczków i rosnących brzuszków:-) a maluszkom które już sa z nami by zdrowo nam rosły i dawały duzo szczęścia swoim rodzicom:-) Miama:-) Gosik:-) jesteście bardzo dzielne!!!!czekamy na fotki... Greta:-) zmobilizowałaś mnie do wysłania fotek...sprawdżcie pocztę... wszystkie świateczne...i nawet niektóre bardzo zwariowane:-) całe święta spędziliśmy z rodzinką... wigilia u tesciów, w tym roku wyjątkowa bo po traz pierwszy wspólnie z moimi rodzicami, więc nie musieliśmy jeżdzić na 2 wigilie:-) a że oboje mamy dużą i wesołą rodzinkę to święta upłyneły bardzo wesoło... a Sylwester za to bardzo spokojnie i kameralnie... no i oto mamy styczeń 2007 i poród coraz bliżej i bliżej...... a córeczka będzie miała naimię Lena:-) a dla chłopca nie mamy wybranego...mam nadzieję że nie będzie niespodzianki w marcu.... no i kupuje juz wszystko typowo dla dziewczynki... z niecierpliwością czekam na wieści o naszej parce Emilce i właśnie na jakie imię się zdecydowaliście dla Waszego synusia Gosik??? 🌻 dla wszzystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- dziękuję za śliczne zdjęcia! Wyglądasz po prostu pieknie:-) Aż się łezka w oku kręci, bo tez bym tak chciała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dareczko wyglądasz prześlicznie. CIąża dodaje Ci tyle wdzięku... A jaki ładny psiak na zdjęciu Asiczku jeśli tylko dam radę, to dalej będę trzymała kciuki i wierzyła, że Ci się wreszcie uda. Który to cykl starań przy włączonym Bromergonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01... .s.zawieszone Agapka........Emilia.....22......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26.....Bielsko.........27.12.... .ogólne, TSH 100krocia..................25....Rybnik........30.01.. ...all tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................star ania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........starania.od.czerwca.2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................ \"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............17...........25.01 Moluś..........Joanna.....29.......Koło................. ..3...........24.01 -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.. .......Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr. 06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...38...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07 ...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec .....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....21. ....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wczoraj odebrałam wyniki z badań, poziom glukozy po obciążeniu wyszedł ok, ale mam od poprzednich badań podwyższony poziom leukocytów, oczywiście hemoglobina też nie jest rewelacyjna, ale to wiem że może spadać w ciązy. Martwią mnie te leukocyty, muszę się jutro ginki zapytać czy jest wszystko ok. Dziś z tego powodu pół nocy nie spałam. Jeżeli któraś z Was miała wyniki robione po raz wtóry czy też jej się wyniki zmieniały? Co do porodu to ostatnio się poryczałam jak sobie zdałam sprawę że to już niedługo w sumie, bo teraz ten czas będzie lecieć ze hej. Poza tym jestem niska i nie wiem jak się malenstwo przeciśnie przeze mnie, skoro już wcześniej miałam nawet problemy ze współżyciem. jestem jednak nastawiona bardziej optymistycznie niż negatywnie, a tym bardziej że mąż myśli o tym by być ze mną w tej ważnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Daria- dzieki za fotki, jak zawsze uroczo wyglądasz :) Channah- oj...jakie ja mam plany dot. tańców z synusiem...mam nadzieję, że odziedziczy miłośc do tańca po mamusi ;) Asiku- skontaktuj się z jakąś kiliniką, a może jeszcze Męża spawdzić? diddlania- nie martw się tymi leukocytami...2-5 w polu widzenia to jest ok. A ile Ci wyszło? I jesli możesz to napisz też wynik hemoglobiny. A co do porodu....to norma, masz kryzys, ale minie! Ja też to przeszłam. najgorzej jak w szkole rodzenia ogladaliśmy sale porodowe, zobaczyłam to wszystko na własne oczy :p i uświadomiłam sobie, że ja się tu znajdę za jakiś czas....:o Ale doszłam do siebie :D Wczoraj byłam na wizycie u ginki, szyjka pozamykana....Kolejna wizyta z 9 dni, mam przyjść z kompletem badań i z usg nerek! Powiedziała mi, że jeśli pogorszy się stan nerek to poród będzie musiał być wcześniej, tzn. po 37 t.c (wywołany), by nie niszczyć struktury nerek.... ale to nic pewnego! ALE JA NIE CHĘ!!! :( No ale woadomo, że jesli trzeba będzie :o..... Prawa nerka daje w kość...taki uporczywy, promieniujący ból.... Ginka przepisała Furaginum. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diddlania jestem już dzień po terminie i cała skichana wizją porodu. Nie wyobrażam sobie tego. Wczoraj odebrałam receptę, bo dzwonili ze szpitala że wyniki badania przyszły i mam brac globulki Gynalgin, no i wkładam je sobie z trudem wielkim. A jak tamtędy główka małej się przeciśnie? I cała reszta , to nie wiem. Kamilla trzymaj się, zadnych wcześniejszych porodów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- coś Emilce się nie spieszy... Ciekawe jak tam Gosik:-) Kamilla- mąż juz był badany tzn.nasienie i jest ok. Od tego zaczęliśmy szukania przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykra sprawa z tą nerką. Mam nadzieję że wszystko się pomyślnie skończy i nerka będzie grzecznie pracować. Już niedługo się wytańcujesz z synusiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, Miama - dzięki dziewczyny... ten ból jest do zniesienia...najważniejsze żeby z Mateuszkiem wszystko oki było :) Asiku- wiem, że badaliście Męża...ale może powtórzcie badania albo skonsultujcie poprzednie wyniki z jakimś innym lekarze.....warto może kogoś innego spytać o radę, wiesz co lekarz to inna opinia.... Dziewczyny zaciążone, mam pytanko ;) ; przed terminem porodu należy wykonać cytologie i czystość czy jedno i drugie i kiedy dokładnie należy to zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i tak... Muszę to sobie wszystko na spokojnie przemyśleć i cos zacząć działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik właśnie, wogóle sie jej nie spieszy. A ja już mam ochotę mieć z głowy te całe męki i boleści. Do tego dochodzą nerwy. Dziś znów się goliłam tu i ówdzie. Jestem zwarta i gotowa !!!!! Kamilla cytologię wystrarczy robić raz w roku, jeśli robiłaś przed ciążą to starczy, a czystość nie wiem, właśnie miałam robioną w szpitalu i stąd ten antybiotyk i globulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku- mam nadzieje, że nie gniewasz się iż wtrącam nos w nieswoje sprawy...;) Ale piszę co myślę i co może ja bym zrobiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama, ja miałam robioną cytologię na poczatku ciąży. A co do czystości to wiem, że trzeba zrobić, bo jesli wyjdzie stan zapalny to trzeba koniecznie przed porodem wyleczyć. To dobrze, że w szpitalu Ci zrobili! Qurcze, nie wiem czy już robić,..... w sumie ginka nic nie mówiła, ale kazała przynieśc plik bada, by \"zamknąć kartę ciąży\"...-tak powiedziała. To ważne badanie .Już sama nie wiem.....poszukam coś w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- oczywiście że się nie gniewam! Przecież po to tutaj piszemy aby jedna drugiej coś poradziła. Czasami nie dostrzega się najbardziej oczywistych rozwiązań:-) Dziękuję za każdą radę i proszę o więcej, zawsze jak tylko komuś przyjdzie coś do głowy!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla faktycznie to dobrze, że zrobili mi badanko w szpitalu. Choć trochę ten stan zapalny podleczę. Twoja cytologia z początku ciąży na pewno jest aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7 - nie martw sie nerką, bedzie dobrze, jak tylko urodzisz przejdzie Ci tak jak mi. Tylko jedz tabletki i nie odstawiaj ich na własną rękę, nawet jesli bedizesz musiala brac antybiotyki. Mnie lekarz straszyl ze moze dziecko wolniejs sie rozwijac i ciagle mialam USG, a Justyś zdrowa jak ryba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!!!!!!!!!!!!!!! jestesmy juz w domku....oj wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej....;) Kacperek juz po chrzcinach...zdrowiutki i rozgadany...;) Mnie czeka rozpakowywanie wszystkich walizek...koszmar...nienawidze tego...:( MIAMA....trzymamy kciuki i daj znac jak cosik sie bedzie dzialo...;) Buziaki... zmykam...tak tylko na chwile chcialam sie przywitac...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusie kochane. Super, ze z Waszymi bąblami wszystko w porządku. Oby tak dalej! jaki póki co trzymam sie dalej, tylko ileż jeszcze??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik nie odezwała się już drugi dzień- hmm, chyba już ma dzidziusia:-) Pisałą coś komus, jakiegoś smsa? Miama- twoja dzidzia wystawia cię chyba na próbę, bada jak bardzo będziesz dla niej cierpliwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) gosik urodzila wczoraj przez cesarskie ciecie,jest troszke wymeczona ale jak pisala synek jest po prostu idealny:) to tyle jak narazie z wiadomosci kanadyjskich a gdy tylko dowiem sie cos wiecej bede informowac sznowne kolezanki na bierzaco:) pozdrawiam was serdecznie i noworocznie i wracam do lektury ksiazki\"biala masajka\",ktora wam serdecznie polecam tym bardziej,ze historia jest prawdziwa i bardzo przejmujaca wam milego dnia zycze a sobie dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×