Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Moluś- :-) Niedługo będziemy pisać o tych wszystkich rewelacyjnych objawach ciążowych, których nie możemy się doczekać:-) Ale fajnie będzie...:-) Już niedługo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzis migrena dopadła .... oj jak ja tego nie lubie... Molus powodzenia no przeciez w koncu to musi spotkac i ciebie... Asik no no no takiego giganta wychodowac... tylko nie dajcie z ginekologiczka umknąć malenstwom Miama jak tam Emi?? podobno trudno trafic na dobrego pediatre ...kolezanki mamuski mi opowiadały.... duzo zdrowka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj strasznie na jakąś godzinę rozbolał mnie brzuch. Po nospie przeszło. Myślicie że to przez te 3 jajka? Podobno niektóre kobiety czują ból podczas jajeczkowania. Ja nigdy nie czułam ale jak teraz mam tą przyjemność razy 3 to może przez to? Jutro zapytam ginę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się juz jako żona-najszczęsliwsza zona na ziemi...tak kochani jestem bardzo szczęsliwa..pomimo wczesniejszych przeciwności losu promienieje szczęściem!!!! Zdjęcia bedą tylko toche sie ogarnę...bo zyje jeszcze slubem....całuje i dziekuje za pamięć kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Agapko :) Zazdroszcze ślubu....tzn wesela, bo ja miałam tylko cywilny a potem obiad dla rodziców+młodych+świadków. A chciałabym takie zwyczajne wesele dla rodziny z jakimiś tańcami. Dzisiaj musze isc na firmową impreze i strasznie mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy PANIĄ (nie pannę) Agapkę!!!:-) Czekamy na obszerniejszą relację i oczywiście na zdjęcia:-) Ja też po ślubie jeszcze przez jakiś czas żyłam jak we śnie:-) Cudowne uczucie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko!!! Witaj już po ślubno-weselnych przeżyciach, na pewno było cudownie, czekamy na zdjęcia! No i najlepszego na nowej drodze... Asik ja jak mam dni płodne to bolą mnie jajniki (tak mnie rwie z boku) i to czasem bardzo, ale tylko jajniki, brzuch nie. Także czasem śmieję się że dosłownie wiem kiedy mi się komórka jajowa uwalnia i to dobry moment na poczęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko gratki i wszystkiego naj na nowej drodze....... A zwłaszcza upragnionego powiększenia rodzinki. Asik dziś kłucie? pracuj ostro. powodzenia! Mini Emi dobrze, ale katarek ma dalej. Wszystko ok z nią, jest pogodna, ale smarkata. Dziękuję.... :-) Moluś Tobie też niedługo pozazdroszczą dzidziusia. A ja zrobiłam test i.... będę miała drugiego dzidziusia....... ale jeszcze nie teraz ;-) tak powiedziałam mężowi :-D a on się zmartwił :-( fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama, a ja już myślałam że będzie drugi dzidziuś bo tak niejednoznacznie napisałaś... ale rozumiem że jedna kreseczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- ty to potrafisz stopniować napięcie:-) Cóż Emilka będzie musiała poczekac na rodzeństwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik mnie zawsze boli brzuch przed i w trakcie owolacji... Ostatnio tak pobolewał ze myslalam ze juz w ciązy jestem:):) Agapka ja miesiac temu wychodzilam za mąz i z podrozy poslubnej przywiezlismy sobie pamiatke w postaci malej Fasolki. Czego i Tobie zycze Miama o Ty! w pierwszej chwili pomyslałam ze w ciązy jestes ... haha ale mi wkreta zrobiłas A u mnie ciązowych objawow nadal brak ... troche sie tym martwie chodz pewnie jeszcze za wczesnie na objawy To wszakże dopiero koniec pierwszego miesiaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini- mam nadzieję że u mnie jest ta sama przyczyna co u ciebie i tak samo się to zakończy- brakiem @:-) Przez najbliższy roczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D chyba wszystkim wkręta zrobiłam co? Czekajcie, jeszcze nieraz Was zaskoczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Agapko- jeszcze raz wszystkiego najlepszego!❤️ Miam- miałam podobną sytuację....;) tez robiłam test, na szczęście jedna krecha :) Owszem planuję jeszcze dzidzię, ale nie teraz.....choc musze powiedzieć, że jak tak sobie wyobrażałam, iż jestem w ciąży to widziłam sporo plusów tej sytuacji :D no ale jak na razie Mati to jedynak :) A tak w ogóle to Mateo stoi na nóżkach jak się czegoś przytrzyma, jak mu podaje ręce to wstaje.... a, jak leży na brzusiu to próbuje podnosić pupke do góry i pełza do tyłu :) -to tyle z nowości! Dziewczyny starjące się-trzymam mocno kciukasy za staranka!!!! Asiku- bądź dzielna z tymi zastrzykami! Pozdrawiamy mocno wszystkie ciocie!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na usg jajeczek brak, znaczy się pękły wczoraj w czasie tego bólu. I tak się złożyło że tuż po przytulankach więc może ten strzał okaże się celny. Zastrzyka nie dostałam bo skoro pękły wszystkie to nie ma potrzeby. Mam się zgłosić jak @ opóźni się 10 dni lub w 11-12 dniu kolejnego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz się napalam, normalka. Czy skoro wczoraj pęcherzyki pękły a tuż po przytulankach miałam ten ból brzucha to mogło oznaczać moment połączenia się plemnika z komórka jajową? Bo już od kolejnej osoby słyszę, że w cyklu kiedy miały taki ból po przytulankach, okazało się że @ już nie przyszła... A dzisiaj bolą mnie sutki przy dotyku, ale piersi nie nabrzmiały a zwykle po okresie płodnym nabrzmiewały i pobolewały tak ogólnie. Ale to chyba za wcześnie na jakiekolwiek objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik - super, ze pękły mój pękł dziś (jeśli ból jest tego dowodem) muszę być ostrożna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- tak, tak, musisz być teraz bardzo grzeczną dziewczynką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzajcie szybko pocztę - KtośCudowny tam na Was czeka nic więcej nie powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej!!! Jak cudownie!!! Doczekała się i jest zdrowa dzidzia!!! A u kogo tez nie zdradzę żeby nie psuć dziewczynom niespodzianki!:-) Gratulację dla \"świeżej\" mamusi!!! Śliczne maleństwo!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaa26
Ja również gratuluje dzielnej mamusi tak uroczej córeczki :) Asik :) super że pękły A ja jestem przeziębiona, boli mnie gardło i katar mam i teraz boję się bo istnieje mozliwość ze się udało w tym cyklu i teraz boję się brać jakieś specyfiki. Biorę na razi etylko naturalne środki ale nie bardzo pomagają :( Nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah chyba że chcesz mieć drugie Bobrzątko ;-) Asiczku wiesz, że trzymam kciuki. 100krotne gratki dla mamusi i Natalki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaa- nie wiem co ci doradzić, może wypowiedzą się dziewczyny które były chore lub przeziębione w ciąży, co brały. A kiedy masz termin @? Śniło mi się dzisiaj że jestem w ciąży- piękny sen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku Kochana nawet nie wiesz jak bardzo trzymam kciuki chyba bardziej niz za siebie...Oby sen Ci sie spelnił.. Dziewczyny doswiadczone doradzcie czlowiekowi w potrzebie .. nie mam apetytu na nic nie mam ochoty .. kurcze no a musze przeciez cos jesc.Jak mam sobie z Tym radzic...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini ja nie wiem, bywało że muliło, ale jakoś przetrzymałam. Jadłam lekkie rzeczy. Kamilkaaaaaaa apap można brać w ciąży, do noska psikać np Euphorbium, pić Ehinaceę, wapno, ruthinoscorbin, napotnie herbatkę malinową, napar z lipy. Najlepiej idź do lekarza. Bodajże Biseptol się nazywa antybiotyk w aerozolu, którym psikasz do gardła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×